صفحه 350 از 589 نخستنخست ... 250300340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360400450 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,491 تا 3,500 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

کاربران گرامی،
    این تاپیک در مورد مشاوره برای ایمیل به اساتید است و نه بحث در مورد شانس اخذ پذیرش و فاند! ارسال های نامرتبط حذف شدند.
    ممنون
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام
    آقا یه سوال، اگه امسال من برای master اقدام کنم(در حد تیری تو تاریکی!)، یعنی نامه بزنم به اساتید و اگر نتوستم جایی رو پیدا کنم، سال بعد برای phd نامه بزنم به همون اساتید( آخه تا سال دیگه احتمالا یه مقاله به رزومم اضافه میشه) مشکلی پیش نمیاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

سلام دوستان
    دو تا سوال دارم:
    1- به نظرتون اگه تو یه دانشکده به بیش از یک استاد ایمیل بزنیم کار درستیه؟
    2- به نظرتون بین م.شیمی و مهندسی پزشکی من کدومو اپلای کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال دارم:
    1- به نظرتون اگه تو یه دانشکده به بیش از یک استاد ایمیل بزنیم کار درستیه؟
    2- به نظرتون بین م.شیمی و مهندسی پزشکی من کدومو اپلای کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1- بین علما اختلافه اما نظر اکثریت اینه که اولویت بندی کنید و صبر کنید نتیجه ی مذاکره با یکی تموم بشه و بعد برید سراغ نفر بعدی.
    2- اگه فاند مهم نیست هرکدوم که بیشتر علاقه دارید. اگه فاند مهمه دوتا گزینه مطرح میشه:
    2-1- از چه استادایی جواب های مهربانانه گرفتین، برای همون رشته اقدام کنید
    2-2- کدوم دپارتمان شرایط بهتری برای فاند TA یا award های دیگه داره.
    البته من ارتباط بین مهندسی شیمی و پزشکی رو نفهمیدم!
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

اگه فرضا ۱.۵ سال پیش به استادی ایمیل زده باشیم و اون هم جواب مثبتی داده باشه ولی بنا به دلایلی ما دیگه جواب استاد رو نداده باشیم (به خاطر یک سری مسایل در اون بازه بیخیال اپلای کردن شده باشیم) آیا منطقی هست که دوباره با اون استاد مکاتبه کنیم؟ و آیا باید به مکاتبه قبلی اشاره کنیم؟ اگه ما اشاره نکنیم و استاد یادش بیاد خیلی زشت میشه؟

سلام دوستان

دو سوال داشتم:

1- حداکثر چند بار میشه به یک استاد ایمیل زد که حالت مزاحمت ایجاد نکنه و spam نشه؟ 2 بار؟ 3 بار؟ بیشتر؟!
    2- من به بعضی از اساتید 2 بار ایمیل زدم و هر دو بار ایمیل باز و خوانده شده. اما هیچ جوابی ندادند. من نمیدونم این جواب ندادن رو، رو چه حسابی بگذارم. به نظرتون بیخیال این استاد بشم و به بقیه دپارتمان ایمیل بزنم؟ راستش زمینه کاری این استاد رو خیلی دوست دارم. می ترسم جواب ندادنش بر این اساس باشه که صبر کنه و شرایط بقیه دانشجو ها رو هم ببینه، ولی من هم از این طرف به بقیه ایمیل بزنم و این رو از دست بدم.

مرسی
    ویرایش توسط sabzdarsabz : August 10th, 2014 در ساعت 03:53 AM
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    قبل از هر چیز از دوستانی که وقت گذاشته اند و پاسخ میدند ممنونم. من در همین تاپیک خوندم که حتی اگه مدارک تکمیل نیس بازم مکاتبه با استاد رو از شهریور شروع کنیم. راستش من تا Dec که ددلاین هست همه چیم اکی میشه. نه دفاع کردم نه مقالاتم چاپ شده و نه GRE دادم. فعلا فقط تافل و معدل بالا دارم. به نظرتون چکار کنم؟
    در ضمن من چن هفته پیش واسه یه سوال کاملا تحقیقاتی با یکی از Giantهای رشتمون تو آمریکا مکاتبه کردم اونم خییییییییلی خوب جوابمو داد و کلی برام مطلب فرستاد و ازم خواست واسه دانشگاهشون اپلای کنم. این در حالی بود که من اصن قصد آشنایی و شناسوندن خودمو بهش نداشتم. حالا با این پیش زمینه اگه رزوممو واسش بفرستم از من نا امید نمیشه؟ یا کلا واسه دانشگاهها با این وضعیتم چیزی نفرستم؟
    ویرایش توسط sabzdarsabz : August 10th, 2014 در ساعت 04:01 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideht نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    قبل از هر چیز از دوستانی که وقت گذاشته اند و پاسخ میدند ممنونم. من در همین تاپیک خوندم که حتی اگه مدارک تکمیل نیس بازم مکاتبه با استاد رو از شهریور شروع کنیم. راستش من تا Dec که ددلاین هست همه چیم اکی میشه. نه دفاع کردم نه مقالاتم چاپ شده و نه GRE دادم. فعلا فقط تافل و معدل بالا دارم. به نظرتون چکار کنم؟
    در ضمن من چن هفته پیش واسه یه سوال کاملا تحقیقاتی با یکی از Giantهای رشتمون تو آمریکا مکاتبه کردم اونم خییییییییلی خوب جوابمو داد و کلی برام مطلب فرستاد و ازم خواست واسه دانشگاهشون اپلای کنم. این در حالی بود که من اصن قصد آشنایی و شناسوندن خودمو بهش نداشتم. حالا با این پیش زمینه اگه رزوممو واسش بفرستم از من نا امید نمیشه؟ یا کلا واسه دانشگاهها با این وضعیتم چیزی نفرستم؟
    If you are invited to apply without submitting your resume, it means you dont need to show it now. Just keep going and keep in touch with him/her on technical issues, and tell him/her that you will apply.
    If he/she likes you, usually they have this ability to waive some tight requirements, so that shouldnt be a big deal.
    During your conversation, you can also update her/him about your applying progress like you are taking GRE test at that time, and so on.

Good Luck
    ویرایش توسط sabzdarsabz : August 10th, 2014 در ساعت 04:01 AM
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام!
    به استادی تو کانادا ایمیل زدم که دانشجوی دکتری می گیرن یا نه. ایشون این جواب رو دادن:
    Sorry, I have no PhD positions right now and I would suggest that you consider doing a MSc here if you plan on switching areas of study that drastically.

در صورتی که فاند باشه، من دوست دارم یه مستر دیگه بگیرم! اما نمی دونم این رو چه جوری مطرح کنم باهاشون که اگه دانشجوی مستر می گیرید و پوزیش دارید من هستم!!!
    نمی دونم چه جوری بگم که فکر نکنه من فقط به فکر این م که برم، حالا هرچی شد.

ممنونم از وقتی که برای خواندن سوالم گذاشتید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    به نظر شما به استادی که یه بار ایمیل زدیم و احتمال میدیم که خونده باشه ولی جواب نداده، دوباره ایمیل بزنیم؟؟؟
    معنی اون جواب ندادن چیه؟ یعنی از رزومه خوشش نیومده یا جای خالی نداره؟
    اگه میدونی خونده جواب نداده یعنی 2 حالت
    1- خیلی ضعیفی
    2-قوی هستی نگه داشته اگه قویتر از تو اومد تورو ردت کنه ، نیومد ایمیل میزنه بهت