صفحه 351 از 589 نخستنخست ... 251301341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361401451 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,501 تا 3,510 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سال گذشته من با یکی از اساتید مکاتبه کردم و نظرش نسبت به من کاملا مثبت بود اما متاسفانه من نتونستم نمره زبان حداقل رو بگیرم و استاد بهم گفت که نمیتونه صبر کنه
    به نظرتون امسال که میخوام دوباره اپلای کنم بهش دوباره نامه بزنم و این موضوع رو بهش اشاره بکنم؟
    سلام
    اگه زبانت درست شده نمرش آره حتما ایمیل کن
    دانشگاهای دیگه رو هم در نظر داشته باش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedhassan136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راجع به فرایند اپلای برا دانشگاههای اروپا ، آیا قبل از فرایند آنلاین پذیرش اول باید با اساتید دانشگاه در تماس بود؟ منظور باید به آنها ایمیل زد یا اینکه همان فرایند آنلاین باید طی بشه ؟
    با تشکر
    سلام
    بله بهتره ایمیل بزنی البته میتونی مستقیما روی بروژه اپلای کنی اگه رزومت قویه نیازی به ایمیل هم نیست
    اما سعی کن ایمیل کنی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    اگه فرضا ۱.۵ سال پیش به استادی ایمیل زده باشیم و اون هم جواب مثبتی داده باشه ولی بنا به دلایلی ما دیگه جواب استاد رو نداده باشیم (به خاطر یک سری مسایل در اون بازه بیخیال اپلای کردن شده باشیم) آیا منطقی هست که دوباره با اون استاد مکاتبه کنیم؟ و آیا باید به مکاتبه قبلی اشاره کنیم؟ اگه ما اشاره نکنیم و استاد یادش بیاد خیلی زشت میشه؟
    سلام
    بله بزن شاید تا الان یادش رفته اگه دیدی یادشه دوباره توضیخ بده بگو مشکل داشتی
    روزی 100 تا ایمیل میاد دستش

سلام من به چندتا استاد ایمیل زدم اما نگفتم که میخوام بیام اونجا درس بخونم....فقط در حد تبادل اطلاعات علمی شروع کردم...مثلا گفتم فلان موضوع رو میخوام کار کنم اما نمیدونم رفرنس مناسب واسه شروع مطالعه چیه! (مثلا کتاب مناسب چیه) بعدشم گفتم من مقاله هاتون رو خوندم و چند تا عنوان مقاله هاش رو ذکر کردم! به نظرتون روش درستی پیش گرفتم یا از همون اول بگم میخوام بیام درس بخونم اونجا پیشت؟

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    خوبین دوستان
    یه استادی ازم خواست که براش اپلای کنم
    منم اپلای کردم
    الان نمیدونم که وضعیت من چطوریه منو ور میداره یا نه
    به نظرتون الان ایمیل بزنم بهونه کنم بپرسم یا خوب نیست؟؟؟؟
    نگرانم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    سلام!
    به استادی تو کانادا ایمیل زدم که دانشجوی دکتری می گیرن یا نه. ایشون این جواب رو دادن:
    Sorry, I have no PhD positions right now and I would suggest that you consider doing a MSc here if you plan on switching areas of study that drastically.

در صورتی که فاند باشه، من دوست دارم یه مستر دیگه بگیرم! اما نمی دونم این رو چه جوری مطرح کنم باهاشون که اگه دانشجوی مستر می گیرید و پوزیش دارید من هستم!!!
    نمی دونم چه جوری بگم که فکر نکنه من فقط به فکر این م که برم، حالا هرچی شد.

ممنونم از وقتی که برای خواندن سوالم گذاشتید.
    منظورش این بوده فاند نداره ولی احتمالا شرایط شما خوب بوده . و گفته بیای مستر بخونی که باهاش کار کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Gold1 نمایش پست ها
    سلام
    خوبین دوستان
    یه استادی ازم خواست که براش اپلای کنم
    منم اپلای کردم
    الان نمیدونم که وضعیت من چطوریه منو ور میداره یا نه
    به نظرتون الان ایمیل بزنم بهونه کنم بپرسم یا خوب نیست؟؟؟؟
    نگرانم
    دد لاین ها رو به نظرم چک کن . ببین تو همین سایت بچه های سال قبل رو کی گرفتن ( خیلی از دانشگاه ها صفحه دارند ) بعد به دانشجوی دکتری ایرانی استادت ایمیل بزن . اگر دیدی هیچی نبود . می تونی ایمیل بزنی از استاد بپرسی که مثلا نتایج تا کی مشخص میشه و اگر رو زمینه ای میخواد سال بعد کار کنه از الان شروع کنی به کار کردن روش .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    به نظرتون چه جوابی به استاد بدم بهتره. (من فاند میخوام)

Dear M. Safari,Thanks for contacting me.
    My research areas are renewable energy (wind-solar, bio-fuel, and trying to explore the hydrogen fuel cell) and air quality (make the air cleaner & cooler). We are commercializing one of our research outcomes - wind-solar innovative light pole.
    I agree to supervise you as PhD candidate in my research team in these areas.
    Attached are the info. of some of our project ....
    Regards,
    به دقت مطالب رو مطالعه کن . اگر زمینه ای هست که شما علاقه داری بهش ازش تشکر کن و اگر اطلاعات ناقص بود یا چیزی رو متوجه نشده بودی بپرس ازش. بعد هم برای دانشگاه اقدام کن .

سلام دوستان عزیز
    من میخوام برای ایمیل زدن به اساتید شروع کنم حالا این مورد رو دارم که همچین رزومه قوی ای ندارم مثلا نمره زبان هنوز معلوم نیست، مقاله سابمیت شده، معدل حرف آنچنان نمیزنه! اما مبحثم پردازش تصویر و شبکه عصبی و جای مذاکره زیاد داره حالا سوالم اینه
    1-به نظرتون ی ایمیل جامع به همراه CV بزنم و سیرتاپیاز خودم و علایقمو بگم یا از صفحه علاقه مندیهای استاد شروع کنم و میل کوتاه با موضوع نحقیقی مشترک بزنم و بگم که علاقه مندم به تحقیقاتتون و... از اینا؟
    2- اگر که cv ضمیمه کنم متن میلم باز بر چه اساسی باشه؟ یعنی میشه توی ایمیل از زمینه تحقیقمون بگم بهد برای آشنایی بیشتر از خودم به cv رفرنس بدم و اتچ کنم؟
    خیلی ممنونم مثل همیشه لطف دارین

Junior Member

بچه ها من تقریبا همه صفحه ها رو خوندم!!! دو تا سوال:
    1- طبق رفرنسی که بچه ها گذاشتن نباید چیزی پیوست شه؟ یا فقط لینک باشه در حالی که همه اینجا اتفاق نظر داشتن که CV پیوست شه.
    http://redbus2us.com/sample-email-te...hool-research/
    http://www.cs.virginia.edu/~evans/ad...ospective.html

2- بعضی گفتن مستقیم فاند رو تو ایمیل اول مطرح کنیم، بعضی ها هم معتقدن وقتی ایمیل میزنی معلومه فاند میخای! مطرح کنیم یا نه؟