صفحه 352 از 589 نخستنخست ... 252302342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362402452 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,511 تا 3,520 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

1- اگه همه ی پست هارو خوندین پس اون پست من که یه فایلی رو گذاشته بودم رو خوندید. در اونجا اشاره شده که رزومه ی جمع جوری از خودتون ارائه بدید تا اگه استاد مایل بود ببینه. دانشگاهای اونجا برای اساتید محدودیت حجمی نمیذارن که رزومه ی شما مشکل ساز بشه یا نیاز باشه لینک بفرستید
    2- طبق تجربه ی ناچیز بنده، تا زمانی که شما به طور مشخص اشاره نکنید که خودتون هزینه هاتونو متقبل میشید، استاد شما رو به عنوان یک fund seeker در نظر میگیره و از این رو اشاره می کنه که فاند داره یا نه. به هرحال مهم ترین نکته اینه که 1- استاد جواب ایمیل شما رو بده و 2- جوابش مثبت باشه و سازنده باشه. در این صورت در ادامه ی مکاتبات اگه استاد خودش اشاره به فاند نکرد شما اشاره کنید که دنبال موقعیت فاند دار هستید.
    3- اون کاریکاتور لینک دومیه خیلی باحاله
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام دوستان عزیز
    من میخوام برای ایمیل زدن به اساتید شروع کنم حالا این مورد رو دارم که همچین رزومه قوی ای ندارم مثلا نمره زبان هنوز معلوم نیست، مقاله سابمیت شده، معدل حرف آنچنان نمیزنه! اما مبحثم پردازش تصویر و شبکه عصبی و جای مذاکره زیاد داره حالا سوالم اینه
    1-به نظرتون ی ایمیل جامع به همراه CV بزنم و سیرتاپیاز خودم و علایقمو بگم یا از صفحه علاقه مندیهای استاد شروع کنم و میل کوتاه با موضوع نحقیقی مشترک بزنم و بگم که علاقه مندم به تحقیقاتتون و... از اینا؟
    2- اگر که cv ضمیمه کنم متن میلم باز بر چه اساسی باشه؟ یعنی میشه توی ایمیل از زمینه تحقیقمون بگم بعد برای آشنایی بیشتر از خودم به cv رفرنس بدم و اتچ کنم؟
    خیلی ممنونم مثل همیشه لطف دارین
    و اینکه کاش یک نفر بود هم رشتم تا با هم این موارد رو بررسی میکردیم و اطلاعات اساتید و میلهامون رو share میکردیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MSAN نمایش پست ها
    سلام دوستان، برای اپلای کردن و ایمیل زدن به اساتید آیا لازمه که وبسایت شخصیداشته باشیم؟ یعنی واقعأ اساتید نگاه میکنند؟
    سلام
    اگر استاد پزیشن داشته باشه و ایمیلتون جذب اش کنه نگاه می کنه . ولی لازم به عنوان نیاز هم نیست خیلی ها بدون وب سایت الان در حال تحصیل اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC student. Sharif University of technology

با سلام.
    وقتی کسی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هست چی باید یگه؟ a graduated MSc student درسته؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط henamas نمایش پست ها
    با سلام.
    وقتی کسی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هست چی باید یگه؟ a graduated MSc student درسته؟؟
    بله درست میباشداگه شته شما علوم پایه یا فنی مهندسی باشد اگر هنر یا انسانی باشد میشود: a graduate MA student

Junior Member

سلام دوستان
    من تو رزومه یه مقاله مشترک با دانشگاه استنفورد دارم (سابمیت شده). استاد من دوره دکترا اونجا بوده و این مقاله بر مبنای مقایسه کار آزمایشگاهی تز دکترای استاد خودم و کار عددی یه دانشجو دیگه از استنفورد نوشته شده. اسم من هم تو مقاله دومه (از چهارتا). به نظرتون تاکید روی این مقاله در ایمیل مناسب هست؟ این همکاری رو با چه اصطلاحی بنویسم؟ این عبارت مناسبه واسه همچین موردی؟
    a submitted journal paper in cooperation with Stanford university

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA_1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو رزومه یه مقاله مشترک با دانشگاه استنفورد دارم (سابمیت شده). استاد من دوره دکترا اونجا بوده و این مقاله بر مبنای مقایسه کار آزمایشگاهی تز دکترای استاد خودم و کار عددی یه دانشجو دیگه از استنفورد نوشته شده. اسم من هم تو مقاله دومه (از چهارتا). به نظرتون تاکید روی این مقاله در ایمیل مناسب هست؟ این همکاری رو با چه اصطلاحی بنویسم؟ این عبارت مناسبه واسه همچین موردی؟
    a submitted journal paper in cooperation with Stanford university
    به نظرم کاره خوبیه ولی خوب باید شما اماده باشی بعدا که گفتن چی کار کردی تو ذوق نزنه و احتمالا ازت می پرسند که چی کار کردی و چه توانایی هایی به دست آوردی . ولی به نظرم در ایمیل بنویس

Junior Member

سلام بچه ها توروخدا کمک کنین کمک اورژانسیه ددلاین نزدیکه نمی دونم چه طوری به استاد بگم
    استاده گفته سریع ریسرچ پروپوزال بنویس و تا به ددلاین پروپوزال برسی صفحه استاد رو نگاه کردم لیست مقالات اخیرش هست لیست چند عدد پروژه های جاریش هم هست
    اما نمی دونم موضوع چه طوری انتخاب کنم بچه ها من برای دکترا دارم اپلای می کنم رزومه تقرییا خوبی دارم ولی این رزومه کامل فیت فیت با حوزه کاری استاده نیست ترس دارم که نکنه بعدا نتونم توی اون حوزه ادامه بدم یا همین الان گیر کنم
    یه قسمتی از پروژه هاش مرتبطه به موضوع تز من و بک گراند من هست که البته چیزی که ما کار کردیم کجا و اونا کجا !!
    یک هفته ای هست که استاد گفته ریسرچ پروپوزال بنویس اخه این استادا مگه چه انتظار بی جایی دارن که من بتونم چند روزه پروپوزال بنویسم یک هفته گذشته و من سرگردان موضوع ام هنوز میلش رو نمی دونم چه طوری جواب بدم
    من الان بلدم ازمقالاتش در حد یک صفحه ریپورت بنویسم اما ایده ، مشکل موضوع و ایده دارم چه کا کنم اگه موضوع مشخص باشه میشه یه کاریش کرد و یه چیزی نوشت اما می خوام قبل شروع پروپوزال با استاده اوکی کنم که تلاشام هدر نره راهنماییم کنین خواهشا

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

بچه ها نظرتون درباره میل من چیه؟

,**** Dear Prof

.I am **** R***, M.Sc. graduated of Mechanical engineering at Shahid Rajaee University of Tehran, Iran with GPA of 17.80/20 and thesis score of 20/20

My research interests are mainly focused on ******* Solids and ******* Materials. Nowadays, I am preparing my self for the upcoming IELTS exam. Recently, one of my publications about ********* failures has been Publishedin the ISI journal of computational Materialsscience (http://www.sciencedirect.com/science/article****************). Moreover, another paper is published in Journal of Materials Science & Engineering C about Scaffolds. I have taken GRE exam with result of Q= 170, V=146 and AW=2 (Q+V=316).

It should be mentioned that I have successful experiences in experimental mechanics and modeling of porous materials. I have submitted a short communication paper about.********** of ***************** with a great novelty.

I have visited your research webpage and realized the strong similarity of them to those of mine. I would like to know whether you could accept me as PhD students for Fall 2015 semester and whether there is a funded opportunity for me to join your research team and continue my studies under your supervision and supporting.

Thank you in advance for your time and consideration.

With regards,
    R*****

P.S Attached you may find my CV and paper or please visit my homepage: www.***.ir

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها
    بچه ها نظرتون درباره میل من چیه؟

,**** Dear Prof

......

1- معدل هاتونو در مقیاس 4 وارد کنید. اکثر استادا نمیدونن چه نمره ای در مقیاس 20 خوبه و چی بده.
    2- نمره ی تز آنچنان اهمیتی نداره. اگه معدل 60 واحد آخرتون رو بیارید بهتره
    3- کلا معدل رو نیارید هم فرقی نداره یک سری از دوستان میگن خوب نیست بیارید.
    4- Nowadays در اینجور ایمیل ها به کار نمیره. کلا هم استاد علاقه ای نداره بدونه شما در حال خوندن برای آیلتس هستین. سعی کنین تا جایی که میشه کوتاه کنید ایمیل رو
    5- در راستای همون کوتاه کردن، عبارت computational Materials science رو به صورت لینک در متن بنویسید و دیگه اون لینک رو ادامش نیارید. اون عبارت isi journal رو هم از اولش حذف کنید.
    6- در کل به نظرم اگه یه خلاصه ای از اسم مقالتون بنویسین خیلی موثر از تر آوردن اسم ژورنال های مختلفه. نمره ی GRE هم لازم نیست بیارید. میتونید فقط بعد از گفتن معدلتون بنویسید که کوانت رو 170 شدین.
    7-It should be mentioned that رو حذف کنید. کلا با این جمله تون مشکل داشتم! شاید بهتر باشه ساختارش رو عوض کنید.
    8- as a PhD student for Fall 2015 and به نظرم الان بحث فاند رو مطرح نکنید بهتره. همچنین continue my studies under your supervision. بقیه اش دیگه حشو داره.
    9- کامروا باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**