صفحه 353 از 589 نخستنخست ... 253303343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363403453 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,521 تا 3,530 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Prof چیه... کامل بنویس Professor

,**** Dear Prof

.I am **** R***, M.Sc. graduated of Mechanical engineering at Shahid Rajaee University of Tehran, Iran with GPA of 17.80/20 and thesis score of 20/20
    I am ***, a graduate of XXX university with a Masters in XXXX.

My research interests are mainly focused on ******* Solids and ******* Materials. Recently, I have been preparing myself for the upcoming IELTS exam. Additionally, one of my publications about ********* failures has been published in the ISI journal of computational Materials science (http://www.sciencedirect.com/science/article****************). Another paper is published in Journal of Materials Science & Engineering C about Scaffolds. I have taken GRE and my result are as follows: Q= 170, V=146 and AW=2 (Q+V=316).

It should be mentioned that I have successful experiences in experimental mechanics and modeling of porous materials. I have submitted a short communication paper about.********** of ***************** with a greatnovelty.
    seriously think about rephrasing or completely removing the statements above, theyre pointless and extremely vague.
    I have visited your research webpage and realized the strong similarity of them to those of mine. I would like to know whether you have any openings and are looking for PhD students for Fall 2015 semester and
    whether there are any funded opportunities for me to join your research team and continue my studies under your supervision and supporting.

I have attached my resume to this email. Should you need any more information, please do contact me. I can be reached via email at (YOUR EMAIL HERE)

Thank you in advance for your time and consideration.

With regards,
    R*****

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام به همه دوستان

من بر اساس راهنمایی هاتون به خصوص hpmoner عزیز یه متن اماده کردم . آیا امکان داره نظرتون رو بگید؟ اگر خوبه و ایرادی نداره بفرستمش؟ ممنونم

Dear Professor …
    I am graduated in M.Sc. of ………… at …….university of .. , Iran. I am considering applying to … PhD program and would be interested joining your research group.
    I visited your homepage (http://....) and I found my papers on ...... by using .....are very related to your research areas on ... and
    It has been my wish to pursue my PhD study or research in my favored field under your department supervision and in your research team.
    My activities, qualifications, and capabilities are proposed in my CV as well in other attached files to this email. I am honored if you could have a look at my CV and give me your opinion. I am looking forward to hearing from you at your earlier convenience.

Sincerely Yours

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rocket13X نمایش پست ها
    سلام بچه ها توروخدا کمک کنین کمک اورژانسیه ددلاین نزدیکه نمی دونم چه طوری به استاد بگم
    استاده گفته سریع ریسرچ پروپوزال بنویس و تا به ددلاین پروپوزال برسی صفحه استاد رو نگاه کردم لیست مقالات اخیرش هست لیست چند عدد پروژه های جاریش هم هست
    اما نمی دونم موضوع چه طوری انتخاب کنم بچه ها من برای دکترا دارم اپلای می کنم رزومه تقرییا خوبی دارم ولی این رزومه کامل فیت فیت با حوزه کاری استاده نیست ترس دارم که نکنه بعدا نتونم توی اون حوزه ادامه بدم یا همین الان گیر کنم
    یه قسمتی از پروژه هاش مرتبطه به موضوع تز من و بک گراند من هست که البته چیزی که ما کار کردیم کجا و اونا کجا !!
    یک هفته ای هست که استاد گفته ریسرچ پروپوزال بنویس اخه این استادا مگه چه انتظار بی جایی دارن که من بتونم چند روزه پروپوزال بنویسم یک هفته گذشته و من سرگردان موضوع ام هنوز میلش رو نمی دونم چه طوری جواب بدم
    من الان بلدم ازمقالاتش در حد یک صفحه ریپورت بنویسم اما ایده ، مشکل موضوع و ایده دارم چه کا کنم اگه موضوع مشخص باشه میشه یه کاریش کرد و یه چیزی نوشت اما می خوام قبل شروع پروپوزال با استاده اوکی کنم که تلاشام هدر نره راهنماییم کنین خواهشا
    برادر استاده گفته سریع بفرست اما ایمیل استاد را نداری؟؟ این استاد چطوری به شما ایمیل زده؟ که به شما بگه زود پروپزال را بفرستی؟
    در هر حال، ایمیل استادی اگه در صفحه شخصیش نباشه، در مقالاتی که چاپ کرده هست. میتونید از آنجا بردارید
    اگه زمینه کاری شما به زمینه استاد نزدیک میبود بنظر مشکلی نداشتی، اما انگار این طوری نیست و شما هم در نوشتن پروپزال وارد نیستی
    کاری که باید بکنید اینه که چند تا مقاله جدیدش را مطالعه کنی و بر اساس آن مقالات ی موضوعی را پیشنهاد بدی. این موضوع لزوما کاملا نو و متفاوت از کارهای قبلی استاد نیست! مضاف بر اینکه نیاز نیست 90 صفحه براش بنویسی، شما همان یک صفحه که میگی را درست بررسی کنی و اصلاح کنی میتونه پروپزال قابل قبولی باشه. باید خوب مطالعه کنی و تمرکز کنی. با نگرانی که کاری درست نمیشه
    بنابراین برای ایده برو سراغ همان مقالات استاده. در پروپزال باید مراحل مختلف تحقیق من جمله، عنوان موضوع، منابع موجود، روشهای مطالعه، وسایل آزمایش یا تست، مدت زمان هر مرحله و قسمت های مختلف تحقیق را بررسی و بیان کنی
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Dear Pro. X

I am an M.Sc. graduate in X at the university of X, Tehran, Iran. I received my B.Sc. in the same field from the same university. I am considering applying to the PhD program of X and particularly would like to join your research group. I checked your recent articles and found my research area is closely in line with yours.
    My activities, qualifications, and capabilities are explained in the attached CV. So, I will be grateful if you could check my CV, assess my abilities and background and then let me know if I can join your group as a PhD student? I am looking forward to hearing from you as soon as possible

Best regards
    Your name

نقل قول نوشته اصلی توسط afs_mrf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من بر اساس راهنمایی هاتون به خصوص hpmoner عزیز یه متن اماده کردم . آیا امکان داره نظرتون رو بگید؟ اگر خوبه و ایرادی نداره بفرستمش؟ ممنونم

Dear Professor …
    I am graduated in M.Sc. of ………… at …….university of .. , Iran. I am considering applying to … PhD program and would be interested joining your research group.
    I visited your homepage (http://....) and I found my papers on ...... by using .....are very related to your research areas on ... and
    It has been my wish to pursue my PhD study or research in my favored field under your department supervision and in your research team.
    My activities, qualifications, and capabilities are proposed in my CV as well in other attached files to this email. I am honored if you could have a look at my CV and give me your opinion. I am looking forward to hearing from you at your earlier convenience.

Sincerely Yours

Junior Member

من به یه مشکل برخوردم . ایمیل دانشگاهی استاد کار نمی کنه و نامه ها fail میشه حالا می خوام تو linkedin از ایشون آدرس یه ایمیل دیگه را بگیرم چون نتونستم آدرس دیگه‌ای را پیدا کنم.. لطفا نظرتون را در مورد متن زیر بفرمایید. آیا مناسب و مؤدبانه هست/

Dear Professor .............

I am an M.Sc. graduate in ** at **, Iran. It has been my wish to pursue my PhD study or research under your department supervision and in your research team. Unfortunately, sending emails to your academic email address (**@**.edu) are failed. I will be grateful if you give me another email to contact you and send CV.
    Best regards

نقل قول نوشته اصلی توسط afs_mrf نمایش پست ها
    من به یه مشکل برخوردم . ایمیل دانشگاهی استاد کار نمی کنه و نامه ها fail میشه حالا می خوام تو linkedin از ایشون آدرس یه ایمیل دیگه را بگیرم چون نتونستم آدرس دیگه‌ای را پیدا کنم.. لطفا نظرتون را در مورد متن زیر بفرمایید. آیا مناسب و مؤدبانه هست/

Dear Professor .............

I am an M.Sc. graduate in ** at **, Iran. It has been my wish to pursue my PhD study or research under your department supervision and in your research team. Unfortunately, sending emails to your academic email address (**@**.edu) are failed. I will be grateful if you give me another email to contact you and send CV.
    Best regards
    من چنین چیزی را پیشنهاد نمیکنم!
    ابتدا مطمئن بشید که ایمیل کار نمیکنه بعد از این کارا بکنید چرا که همچین چیزی تقریبا غیر ممکنه. اگه هم به ظاهر ایمیل بسته باشه دلیل به خراب بودنش نیست. شاید مشکل از ایمیل شماست. شاید آدرس ایمیلی که دارید به آن ایمیل میزنید درست وارد نمیکنید.
    بنظرم به جای این کار به دفتر دانشکده ایمیل بزنید و مشکل را مطرح کنید بهتر جواب میگیرید
    اما ویرایش ایمیل شما اگه اگه اگه خواستید به لینکدین ایمیل بدین:
    I am an M.Sc. graduate in ** at **, Iran. It seems your email (**@**.edu) doesn't work properly as my emails are all failed. Please check it and, if possible, let me know how can I send my CV. I'm looking for a slut at your research group as a PhD student

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    من با خوندن مطالب انجمن فهمیدم تو یک سال اخیر چندین نفر گفتن که به علت زیاد شدن تقاضا دیگه ایمیل زدن به اساتید خیلی مفید نیست و اساتید همه کسایی که در دانشگاه اپلای کردن رو در آخر بررسی می کنند.
    آیا همچین چیزی رو تایید می کنید؟ یا برای اپلای همین ایمیل ها هنوز هم خیلی تعیین کننده هستند و نشون می دن که برای کدوم دانشگاه ها اپلای کنیم؟

میشه یکی که تجربه داره در مورد این توضیح بده ؟ واسه منم سواله ؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط arya1985 نمایش پست ها
    میشه یکی که تجربه داره در مورد این توضیح بده ؟ واسه منم سواله ؟
    ببینید ارتباط با اساتید برای گرفتن فاند کار مهمی هست. وقتی شما برای یک سری از اساتید دانشگاه های خاصی ایمیل میدید، 3 حالت داره:
    1- جواب شما رو نمیدند
    2- میگن که جای خالی ندارند
    3- جواب مهربانانه میدن
    تکلیف دوتای اول که معلومه. اگه از اساتید دانشگاه خاصی ایمیل مهربانانه دریافت نکردید پس اون دانشگاه از لیست شما خط میخوره. اگه ایمیل نفرستاده بودید، به امید گرفتن فاند حدود 100$ اپلیکیشن فی داده بودید، اگر دانشگاه مدرک پستی میخواست کلی هم پول پست داده بودید، و مهمتر از همه کلی وقت و انرژیتونو صرف گرفتن اطلاعات در مورد اون دانشگاه کردید و بعدشم کلی انتظار کشیدید که یا ریجیکت بشین یا پذیرش بدون فاند بگیرید!
    جواب مهربانانه خودش به چند دسته تقسیم میشه:
    1- استاد میگه شرایط شما خوبه ولی من فاند ندارم (یعنی اگه قبول شدی و اومدی میتونی بیای پیش من مفتی کار کنی)
    2- استاد میگه شرایط شما خوبه و شما رو دعوت می کنه که اپلای کنید
    3- این بهترین حالته که استاد با شما مکاتبات رو ادامه میده و بعدش احتمالا یک مصاحبه ای هم با استاد می کنید و استاد میگه من فاند دارم، شما اپلای کن من توصیه می کنم که شما رو بگیرن (که پذیرش شما بستگی به قدرت رزومه ی شما و قدرت نفوذ استاد داره)
    خب پس همینطور که میبینید اگه ایمیل بدید، این شرایط براتون روشن میشه و انتخاب های نهاییتون رو بهتر میتونید انتخاب کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    ببینید ارتباط با اساتید برای گرفتن فاند کار مهمی هست. وقتی شما برای یک سری از اساتید دانشگاه های خاصی ایمیل میدید، 3 حالت داره:
    1- جواب شما رو نمیدند
    2- میگن که جای خالی ندارند
    3- جواب مهربانانه میدن
    تکلیف دوتای اول که معلومه. اگه از اساتید دانشگاه خاصی ایمیل مهربانانه دریافت نکردید پس اون دانشگاه از لیست شما خط میخوره. اگه ایمیل نفرستاده بودید، به امید گرفتن فاند حدود 100$ اپلیکیشن فی داده بودید، اگر دانشگاه مدرک پستی میخواست کلی هم پول پست داده بودید، و مهمتر از همه کلی وقت و انرژیتونو صرف گرفتن اطلاعات در مورد اون دانشگاه کردید و بعدشم کلی انتظار کشیدید که یا ریجیکت بشین یا پذیرش بدون فاند بگیرید!
    جواب مهربانانه خودش به چند دسته تقسیم میشه:
    1- استاد میگه شرایط شما خوبه ولی من فاند ندارم (یعنی اگه قبول شدی و اومدی میتونی بیای پیش من مفتی کار کنی)
    2- استاد میگه شرایط شما خوبه و شما رو دعوت می کنه که اپلای کنید
    3- این بهترین حالته که استاد با شما مکاتبات رو ادامه میده و بعدش احتمالا یک مصاحبه ای هم با استاد می کنید و استاد میگه من فاند دارم، شما اپلای کن من توصیه می کنم که شما رو بگیرن (که پذیرش شما بستگی به قدرت رزومه ی شما و قدرت نفوذ استاد داره)
    خب پس همینطور که میبینید اگه ایمیل بدید، این شرایط براتون روشن میشه و انتخاب های نهاییتون رو بهتر میتونید انتخاب کنید.
    هر چند با بسیاری از صحبت های دوستمون موافقم اما حتی اگر جواب ندادن باز دلیلی بر رد شدن نمی شه .تا جایی که من اطلاع دارم این اساتید روزانه تعداد زیادی ایمیل دریافت می کنند . و شاید این موضوع دلیل عدم پاسخ گویی باشه . همین طور تعداد زیادی از دوستان دیده شدن که بدون مکاتبه هم جاهای خوبی رفتن . فکر میکنم در صفحه نتابج پذیرش دوستان به ارائه تجربه خودشون پرداخته باشند تو این زمینه که شاید کمکتون کنه.

سلام دوستان!
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

در شرایطی که
    - به استادی ایمیل زدم و به طور اتوماتیک جواب اومده که "در تعطیلاتم و فلان تاریخ در دست رس هستم".
    - یا به استادی ایمیل زدم و جواب ندادن.
    و حالا می خوام همان ایمیل اولم رو دوباره ارسال کنم. به نظر شما بهتر نیست یکی دو جمله ابتدای ایمیلم بیارم و معذرت خواهی کنم برای ارسال مجدد؟
    میشه لطفن template یا هرچه خودتون برای ارسال مجدد ایمیل استفاده می کردید رو بنویسید؟

من 10 صفحه ی اول این بخش رو خوندم و جوابم نبود دیگه 344 صفحه ی بعدی رو نخوندم!
    ممنونم از راهنمایی تون.