صفحه 357 از 589 نخستنخست ... 257307347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367407457 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    به استادی ایمیل زدم و ایشون چند جا رو معرفی کردند برای ایمیل فرستادن:

If your intent was to specifically explore ???, and want to apply for graduate school immediately, I can inform you of some European opportunities in postgraduate degrees in ??? that you might pursue. y

If you are interested in ???, I would contact Dr ?? at the Univ. of ??. You might want to check out their website to see what opportunities exist there

- بعد من گفتم اگه ممکنه با این آقای دکتری که فرمودید case من رو در جریان بگذارید اما دیگه جواب ندادن.
    حالا می خوام بدونم اگه من به این موردهایی که این ایشون معرفی کردند ایمیل بزنم و بگم دکتر فلانی شما رو بهم معرفی کردند ایرادی داره؟ ایشون فکر نکنند ازشون سو استفاده کردم؟؟

- در ضمن گفتند که ممکنه چند ماه دیگه خودشون یه grant داشته باشند. من به موردهایی که ایشون معرفی کردند ایمیل بزنم و یکی دو ما دیگه دوباره سراغ اون پوزیشن رو از این استاد بگیرم ایرادی داره؟

ممنونم از راهنمایی تون
    ویرایش توسط taranom_n : September 2nd, 2014 در ساعت 01:05 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به استادی ایمیل زدم و ایشون چند جا رو معرفی کردند برای ایمیل فرستادن:

If your intent was to specifically explore ???, and want to apply for graduate school immediately, I can inform you of some European opportunities in postgraduate degrees in ??? that you might pursue. y

If you are interested in ???, I would contact Dr ?? at the Univ. of ??. You might want to check out their website to see what opportunities exist there

- بعد من گفتم اگه ممکنه با این آقای دکتری که فرمودید case من رو در جریان بگذارید اما دیگه جواب ندادن.
    حالا می خوام بدونم اگه من به این موردهایی که این ایشون معرفی کردند ایمیل بزنم و بگم دکتر فلانی شما رو بهم معرفی کردند ایرادی داره؟ ایشون فکر نکنند ازشون سو استفاده کردم؟؟

- در ضمن گفتند که ممکنه چند ماه دیگه خودشون یه grant داشته باشند. من به موردهایی که ایشون معرفی کردند ایمیل بزنم و یکی دو ما دیگه دوباره سراغ اون پوزیشن رو از این استاد بگیرم ایرادی داره؟

ممنونم از راهنمایی تون
    سلام

به استادهایی که ایشان معرفی کردند، ایمیل بزنید و داخل ایمیل هم اشاره بکنید که چه کسی به شما چنین پیشنهادی داده. هیچ ایرادی نداره.

شما مختار هستید که با چند استاد رایزنی کنید و تا زمانی که قول و قراری بین شما و استادی وجود نداره، ایمیل زدن به سایر استادها ایرادی نداره. اگر تا چند ماه دیگه، گرنت این استاد فراهم شد و شما از جایی پیشنهادی نداشتید، میتونید به ایشان هم ایمیل بزنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من به یه استادی تو یکی از دانشگاه های کانادا ایمیل دادم و اونم این جواب رو فرستاده:
    Thank you for your email and your interest in our Ph.D. program . I am very impressed with your background (especially your research output) and your research interests do much mine. It is difficult for me to provide you with feedback on your (potential) application, as our admissions committee normally reviews the entire application file (which among other items includes a complete GMAT/GRE score, grade transcripts, and an English aptitude test score). Once have this information, I can provide you with a more informed feedback.

I am forwarding your e-mail to Ms. xxx, our graduate programs officer, who will provide you with more detailed information on our program
    چه جواب بدم به استاد؟جای امیدواری هست؟
    لطفا کمک کنید.
    ممنون

دوستان ی سوال داشتم.لطفا هر کس تجربه ای داره جواب بده.من این ترم ترم آخر کارشناسی هستم و میخوام برا فال 2015 اقدام کنم.به نظرتون الان فقط با ریز نمره ها به اساتید ایمیل بزنم و cv و مابقی چیزها رو بدم.البته هنوز مدرک زبان رو هم نگرفتم.نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    دوستان ی سوال داشتم.لطفا هر کس تجربه ای داره جواب بده.من این ترم ترم آخر کارشناسی هستم و میخوام برا فال 2015 اقدام کنم.به نظرتون الان فقط با ریز نمره ها به اساتید ایمیل بزنم و cv و مابقی چیزها رو بدم.البته هنوز مدرک زبان رو هم نگرفتم.نظرتون چیه؟
    Usually for the first emails, it is enough to attach your resume, and you don't need to submit your transcripts. If the professor needs them, her/she will ask you to send them as well.
    You should plan for your English tests as well, but mostly it is not a big issue for contacting professors.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام دوستان
    من با توجه به اینکه رشته ام هنره، و اینجا اطلاعات در مورد هنر خیلی کمه، ایا لازمه که تو ایمیلم واسه اساتید در مورد مقاله هاشون صحبتی بکنم؟! تو رشته هنر نمونه های کار از مقاله فک میکنم مهمتر باشه، با این وجود محتوای ایمیلم بهتره چی باشه که نظر استاد رو هم جلب کنه؟!
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

رشته فرقی نداره. شما هر رشته ای که باشی میخوای به استاد نشون بدی که رفتی درباره اش تحقیق کردی و همینطوری یه ایمیل رو به 100 نفر نفرستادی

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smart71 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم 1 کارشناسی ارشدم به نظر شما از حا لا شروع به میل زدن به استادا بکنم یا بزارم رزومم قوی تر بشه؟
    دوست عزیز زوده هنوز...شما سعی کن تو این مدت نمرات عالی بگیری و با معدل بالای 18 ارشدو بگذرونی...یکی دو تا مقاله خوب و معتبر بدی...زبانتم اگه امتحان ندادی خودتو براش آماده کنی...

Junior Member

سلام, من خرابکاری کردم... من به همه ی استادا ایمیل زدم ولی حواسم نبود جای 2015 زدم 2016 حالا چی کار کنم ؟ چند تا گفتن 2016 دو سال دیگست از الان نمیدونیم... چی کار کنم؟ کسی پیشنهادی داره ممنون میشم...

سلام
    خیلی راحت بهشون بگین منظورتون 2015 بوده و اشتباه نوشتین.اصلا مهم نیست واسشون چون خودشون هم اشتباه میکنن.