صفحه 358 از 589 نخستنخست ... 258308348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368408458 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,571 تا 3,580 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi94 نمایش پست ها
    سلام, من خرابکاری کردم... من به همه ی استادا ایمیل زدم ولی حواسم نبود جای 2015 زدم 2016 حالا چی کار کنم ؟ چند تا گفتن 2016 دو سال دیگست از الان نمیدونیم... چی کار کنم؟ کسی پیشنهادی داره ممنون میشم...
    سلام
    بزارید یک مدت بگذره دوباره ایمیل بزنید البته مشکلی نداره که اصلاح کنید تو فوروارد اما چون آدما فرق دارند و معلوم نیست از این بی دقتی شما اثر بدی نگیرند بهتره چند وقت دیگه یک ایمیل متفاوت بزنید.

شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mona03 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با توجه به اینکه رشته ام هنره، و اینجا اطلاعات در مورد هنر خیلی کمه، ایا لازمه که تو ایمیلم واسه اساتید در مورد مقاله هاشون صحبتی بکنم؟! تو رشته هنر نمونه های کار از مقاله فک میکنم مهمتر باشه، با این وجود محتوای ایمیلم بهتره چی باشه که نظر استاد رو هم جلب کنه؟!
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...
    سلام
    فقط مقاله ایی که ارزش علمی خوبی داره و با کار استاد خیلی نزدیکه تو ایمیل بگید که نظرش رو جلب کنید. بهتره ایمیلتون طولانی نباشه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان!
    یه سوال کوچیک؛ در جواب های اساتید من خیلی این مدل جواب رو دریافت می کنم:
    If someone around me look for those competences, I'll send your CV directly...
    I will keep you in mind if any suitable positions appear in my surroundings...
    I'll have to confer with our grad asst next week about options in your case.
    - در جواب برای تشکر بگم?
    Thank you for your act???
    or I would be grateful if you let me know about any position???
    or I am looking forward to hearing from you???
    - و این که مثلن یک ماه بعد ایمیل بزنم و بگم "خبری نشد؟" یا دیگه کلن این استاد رو از لیست حذف کنم؟

ممنونم از راهنمایی و لبخنداتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط smart71 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم 1 کارشناسی ارشدم به نظر شما از حا لا شروع به میل زدن به استادا بکنم یا بزارم رزومم قوی تر بشه؟
    شاید بد نباشه که

-یه مقاله رو با استادی، در کشور و دانشگاهی که دوست دارید در آینده ادامه تحصیل بدید، شروع به کار کنید.
    - یا مشاور تز تون رو یه استادی، در کشور و دانشگاهی که دوست دارید در آینده ادامه تحصیل بدید،انتخاب کنید.

این جوری شاید اون استاد در آینده شما رو دانشجوی خودش بکنه، یا حداقل براتون یه recom بنویسه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    یه سوال کوچیک؛ در جواب های اساتید من خیلی این مدل جواب رو دریافت می کنم:
    If someone around me look for those competences, I'll send your CV directly...
    I will keep you in mind if any suitable positions appear in my surroundings...
    I'll have to confer with our grad asst next week about options in your case.
    - در جواب برای تشکر بگم?
    Thank you for your act???
    or I would be grateful if you let me know about any position???
    or I am looking forward to hearing from you???
    - و این که مثلن یک ماه بعد ایمیل بزنم و بگم "خبری نشد؟" یا دیگه کلن این استاد رو از لیست حذف کنم؟

ممنونم از راهنمایی و لبخنداتون.

سلام

به نظر من:

مورد اول چندان ارزش صرف زمان و انرژی نداره؛ مگر اینکه ایشان فرد با نفوذی باشه که احتمال بدید لینک های متعددی در دانشکده و در بیرون دانشگاه داشته باشه. در اون صورت؛ شاید پیگیری یک ماه بعدتون منطقی باشه.

مورد دوم شرایطش از اولی کمی بهتره؛ اما ضمانتی نیست که شما توی خاطرش بمونید. به همین دلیل، پیگیری بعد از یک ماه، گزینۀ بدی نیست. در جواب این استاد، دومین تمپلیت شما میتونه مناسب باشه.

مورد سوم داستانش متفاوت هست. میگه هفتۀ بعد با مسئول مربوطه در دپارتمان/دانشکده در مورد شما مشورت خواهد کرد. به نظرم ارزش پیگیری داره. در چنین موردی، تمپلیت سوم شما میتونه خوب باشه. برای پیگیری هم نگذارید یک ماه بگذره؛ شاید اواخر هفتۀ بعدش یا اوایل هفتۀ بعدتر زمان مناسبی باشه برای پیگیری.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    ببخشید
    استادی پاسخی به من داد:
    Thank you for your interest in my group.
    Please apply for PhD study following the instruction in the following link:
    http://www.latrobe.edu.au/study/how-...earch-programs

You could apply for scholarship. However, getting scholarship at La Trobe is very competitive.
    From my side, we could secure tutoring position for you which could contribute to your living cost.
    I wish you a good luck.
    یکی از دوستان فرمودند:
    "
    هیچ نکته ای نیست که بشه فهمید که اگر پذیرفته بشید و به شما اسکالرشیپ تعلق نگیره، هزینۀ شهریۀ دانشگاهتون از کجا باید تأمین بشه."به نظر شما مسقیما بیان بکنم در ایمیل بعدی به استاد؟چگونه؟

ویرایش توسط sasansas : September 7th, 2014 در ساعت 06:20 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید
    استادی پاسخی به من داد:
    Thank you for your interest in my group.
    Please apply for PhD study following the instruction in the following link:
    http://www.latrobe.edu.au/study/how-...earch-programs

You could apply for scholarship. However, getting scholarship at La Trobe is very competitive.
    From my side, we could secure tutoring position for you which could contribute to your living cost.
    I wish you a good luck.
    یکی از دوستان فرمودند:
    "
    هیچ نکته ای نیست که بشه فهمید که اگر پذیرفته بشید و به شما اسکالرشیپ تعلق نگیره، هزینۀ شهریۀ دانشگاهتون از کجا باید تأمین بشه."به نظر شما مسقیما بیان بکنم در ایمیل بعدی به استاد؟چگونه؟

The professor's response is complete!!! you should compete with other candidates. He/she has no full fund position to offer, just tutoring . I guess, you can only ask about tutoring position that how much it covers costs

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

آقا یه سوال واسم پیش اومد. من سال آخر کارشناسیم و باید توی این دو ترم آخر، تز کارشناسی (Bachelor Thesis) رو ارائه بدم. از طرفی، دپارتمان دانشگاه ما استادی که زمینه تحقیقاتیش کاملا مربوط به موضوع تز من باشه متاسفانه نداره. از یه طرف دیگه، دارم برای کانادا اپلای میکنم و باید برای استادای اون ور هم ایمیل بزنم.
    حالا میگم چطوره که توی ایمیلی که میفرستم، علاوه بر اینکه سی وی رو اتچ کنم و ابراز علاقه بکنم برای پیوستن به گروه تحقیقاتی ، از خود استاد هم بخوام که در این مورد (موضوع تز) بهم advice بده؟ به نظرتون ضایع نیست؟
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام
    من با توجه به مباحث انجام شده تویه فروم، یه تمپلت به صورت زیر آماده کردم برای ایمیل به اساتید. میخواستم که نظر دوستان رو در موردش بدونم.

Dear Prof. XXXX

I am a M.Sc. graduate in XXXX at XXXXX, Tehran, Iran, and I am looking forward to studying in the Department of XXXXX at XXXX University.
    I took a look at your web page and found your research themes such as XXXXX quite interesting; my fields of interest are XXXX and XXXX.
    A copy of my CV is attached, and I'll be very grateful if you could check it and let me know whether you are currently accepting graduate students.
    Your kind attention is highly appreciated.

Sincerely yours,

ویرایش توسط mehran_pes2007 : September 8th, 2014 در ساعت 02:21 AM

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام استادی فرمودند:
    Please also include your GPA for each semester and overall.

Also, send me your academic transcript.

When will you get your masters degree certificate? Our applications close in October and you need all complete documentation.
    من هم ارسال کردم و البته گفتم تا آخر شهریور دفاع میکنم حال پرسیدند:
    Have you completed an IELTS or TOEFL english exam? Please provide copy of the results
    اما متاسفانه تازه من از مهم میخواهم برم کلاس و آماده امتحان بشم؟!!؟!؟!؟ چی بگم؟ حتما رد میشم