صفحه 360 از 589 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370410460 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ببخشید من اینقدر سوال می کنم،
    به استادی ایمیل زدم این جواب رو دادن:
    I see that we have very common research interests. I am also excited to see your research efforts and in many ways feel that you are further along in your research than I am.
    .......
    I currently do not have funding to support a new graduate student, but I am interested in pursuing grant funds. It would be interesting to have someone with your experience. Are you aware of any funding opportunities that we could pursue? Maybe a Fulbright Scholar?

Thanks again for your inquiry. I encourage you to make additional contacts at CSU as I suggested. Please let me know if you have any interest in pursuing BYU and maybe together we can look for fuding opportunities.
    - به نظر می رسه استاد خوش شون اومده، درسته؟ حالا که پول ندارن، چطور می تونم بگم اگه فاند سراغ دارید من هستم؟ ولی در عین حال اون استادایی که در دانشگاه دیگه هم معرفی کردن رو از دست ندم؟ میشه به نظرتون؟

ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من با استادی مکاتبه کردم و برای cvلینک گذاشتم،ازم خواست cv بفرستم و فرستادم و جواب زیرو داده .در ضمن من نمره ایلتس دارو و میخوام تافل امتحان بدم
    Perfect xxxxxxx,

good luck with those exams and keep me posted. Do not forget to get in touch with RalfHe pp (the associate chair of graduate studies) to guide you through all the process...mention my name if needed.

حالا به این شخصی که گفته چه ایمیلی بزنم؟میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط lb2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من با استادی مکاتبه کردم و برای cvلینک گذاشتم،ازم خواست cv بفرستم و فرستادم و جواب زیرو داده .در ضمن من نمره ایلتس دارو و میخوام تافل امتحان بدم
    Perfect xxxxxxx,

good luck with those exams and keep me posted. Do not forget to get in touch with RalfHe pp (the associate chair of graduate studies) to guide you through all the process...mention my name if needed.

ممنون
    ظاهراً استاده میگه در مورد روال اپلای، با فلانی در تماس باشید. میتونید ایمیل بزنید و بگید که استاد فلانی اینو گفت. من برای اپلای کردن، چه کارهای خاصی باید انجام بدم.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering , university of tehran

دوستان من راجع به این قضیه نامه دادن به استاد یه سوال داشتم . من fund نمی خوام بگیرم آیا نیازی دارم که با استادی تماس بگیرم بازم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
    دوستان من راجع به این قضیه نامه دادن به استاد یه سوال داشتم . من fund نمی خوام بگیرم آیا نیازی دارم که با استادی تماس بگیرم بازم ؟
    بعضی دانشگاهها به شما پذیرش نمیدهند تا موقعی که یک استاد حاضر بشه سرپرستی شما را بعهده بگیره. در نتیجه تماس با استاد همیشه شانس شما را افزایش میده.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان با سلامبه یه استاد ای-میل زدم و اظهار علاقه کردم. اینجوری جواب داده:

I am forwarding your request to Dr. Mojtabai, the Department Chair for consideration. Please contact him for further information

.حالا من به این دکتر Mojtabai چی ای-میل بزنم؟این خوبه؟

Dear Dr. Mojtabai,My name is XX ZZ and I am currently a senior mining engineering major at Urmia University, Iran and my GPA is 17.46/20 (3.75/4). I am applying to the Mineral Engineering MSc program at New Mexico Institute of Mining and Technology. I e-mailed Dr. Fakhimi and he told me that I should contact you for further information. Also, I attached my CV for further information.
    ویرایش توسط hirt-01 : September 10th, 2014 در ساعت 07:43 PM
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    ببخشید من اینقدر سوال می کنم،
    به استادی ایمیل زدم این جواب رو دادن:
    I see that we have very common research interests. I am also excited to see your research efforts and in many ways feel that you are further along in your research than I am.
    .......
    I currently do not have funding to support a new graduate student, but I am interested in pursuing grant funds. It would be interesting to have someone with your experience. Are you aware of any funding opportunities that we could pursue? Maybe a Fulbright Scholar?

Thanks again for your inquiry. I encourage you to make additional contacts at CSU as I suggested. Please let me know if you have any interest in pursuing BYU and maybe together we can look for fuding opportunities.
    - به نظر می رسه استاد خوش شون اومده، درسته؟ حالا که پول ندارن، چطور می تونم بگم اگه فاند سراغ دارید من هستم؟ ولی در عین حال اون استادایی که در دانشگاه دیگه هم معرفی کردن رو از دست ندم؟ میشه به نظرتون؟

ممنونم.
    ایشون صریحا گفته پول نداره و اگر شما فاند دارین مایل هست که با هم کار کنین. شما هم می تونید بگین که خیلی مایلین باهاشون کار کنین اما فاند ندارین.

استادای دانشگاهای دیگه که کاری به ایشون ندارند، شما روند مکاتباتتون را با آنها ادامه بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط lb2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    Perfect xxxxxxx,

ممنون
    به استاد بگین حتما ایشون را در جریان قرار می دین و با مسئول مربوطه هم تماس می گیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    در پاسخ ایمیل استادی می خواهم بپرسم "
    آیا خود ایشان هم فاندی دارن یا نه." چگونه مودبانه بپرسم؟
    سپاس
    اگر هنوز پذیرش نگرفتین نپرسین اصلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام استادی فرمودند:
    Please also include your GPA for each semester and overall.

Also, send me your academic transcript.

When will you get your masters degree certificate? Our applications close in October and you need all complete documentation.
    من هم ارسال کردم و البته گفتم تا آخر شهریور دفاع میکنم حال پرسیدند:
    Have you completed an IELTS or TOEFL english exam? Please provide copy of the results
    اما متاسفانه تازه من از مهم میخواهم برم کلاس و آماده امتحان بشم؟!!؟!؟!؟ چی بگم؟ حتما رد میشم
    راستش را بگین که هنوز امتحان ندادین و البته به اکتبر هم نمی رسین. بگین plan کردین برای ثبت نام یه تاریخ.