صفحه 364 از 589 نخستنخست ... 264314354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374414464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,631 تا 3,640 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

من یک استاد را پیدا کرد که فیلد کاریش خیلی شبیه فیلد کاریم توی ارشد هست و بهش ایمیل زدم ولی جواب نداده. برای بار دوم میخوام بهش ایمیل بدم ولی نمیدونم اول ایمیلم چی بنویسم. این متن خوبه؟
    Dear Professor --------,

I sent you an Email a few days ago about my academic background. Would you please let me know whether there is any position available for me to pursue my education in your research groups.

I am a Graduate of Mechanical Engineering from ................

Sincerely,
    ------------

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها من از استادی جواب گرفتم ولی خب پتنت و مقاله هام هنوز چاپ نشدن. اینم یک جورایی منظورش این بود که چه جوری میشه مطمئن شد مقاله و پتنت و اینا داری و در مرحله چاپ شدنه.
    منم میخام بهش بگم برای اطمینان بابت ادعاهام٬ استاد تزم (که خودش در همون دانشگاه درس خونده و الان هم باهاشون در ارتباطه) در ریکام بهش اشاره خواهد کرد و توضیح خواهد داد.
    حالا این رو چه جوری خیلی مودبانه و خوب به انگلیسی بگم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    بچه ها من از استادی جواب گرفتم ولی خب پتنت و مقاله هام هنوز چاپ نشدن. اینم یک جورایی منظورش این بود که چه جوری میشه مطمئن شد مقاله و پتنت و اینا داری و در مرحله چاپ شدنه.
    منم میخام بهش بگم برای اطمینان بابت ادعاهام٬ استاد تزم (که خودش در همون دانشگاه درس خونده و الان هم باهاشون در ارتباطه) در ریکام بهش اشاره خواهد کرد و توضیح خواهد داد.
    حالا این رو چه جوری خیلی مودبانه و خوب به انگلیسی بگم؟
    استاد میخواد قبل از اینکه تو اپلای بکنی مطمئن شه که تو مد نظرش هستی یا نه. ریکام که بعد اپلای یا زمان اپلای میفرستن. بابت ادعات به نظر من اکسپتنس که از مقاله داری بهش نشون بده.
    یا میلی که برات اومد که مقالت اکسپت شده واسش فوروارد کن. اینارو با توجه به اینکه گفتی مقاله هام هنوز چاپ (publish) نشده گفتم. اما اگه هنوز اکسپت نشده میتونی یه ریپورت از مقاله و سابمیتنسس مقالات و همچنین بگی underreview هستش.
    ویرایش توسط hossein4u : September 17th, 2014 در ساعت 10:34 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    استاد میخواد قبل از اینکه تو اپلای بکنی مطمئن شه که تو مد نظرش هستی یا نه. ریکام که بعد اپلای یا زمان اپلای میفرستن. بابت ادعات به نظر من اکسپتنس که از مقاله داری بهش نشون بده.
    یا میلی که برات اومد که مقالت اکسپت شده واسش فوروارد کن. اینارو با توجه به اینکه گفتی مقاله هام هنوز چاپ (publish) نشده گفتم. اما اگه هنوز اکسپت نشده میتونی یه ریپورت از مقاله و سابمیتنسس مقالات و همچنین بگی underreview هستش.
    چیکده مقاله ها رو براش فرستادم.
    پتنت رو چه کنم؟
    اون بیشتر میخاد بدونه من الکی میگم یا نه. چون سابمیت کردن مقاله که کاری نداره.
    ازم واسه پتنت شماره میخاس.

میشه این متن رو بگین چه طوری بنویسم؟

منم میخام بهش بگم برای اطمینان بابت ادعاهام٬ استاد تزم (که خودش در همون دانشگاه درس خونده و الان هم باهاشون در ارتباطه) در ریکام بهش اشاره خواهد کرد و توضیح خواهد داد. اگر
    این جمله رو بگم ایا خوبه؟
    :

Since patents and papers are not published yet and to clarify the stage of publication process, Prof. ... as well as prof ... will explain about publications (papers and patents) and publication stages in their recommendation letter.

ویرایش توسط mmaryam1020 : September 18th, 2014 در ساعت 12:05 AM

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها

The best way is to search professor's name in "Google scholar". Most of them have profile there and you can get detailed information about their recent publications
    ! Good luck
    Often, you have to buy a recent article . For example, professors do not put their publications released in 2014 on the net for free.
    So I am just able to download and access the old articles of one which might not be of help in terms of communicating via mail

Although I can see the abstract, I guess there is no way to access the whole article ( except for buying ) especially if it's published recently. Am I right ?
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    منم میخام بهش بگم برای اطمینان بابت ادعاهام٬ استاد تزم (که خودش در همون دانشگاه درس خونده و الان هم باهاشون در ارتباطه) در ریکام بهش اشاره خواهد کرد و توضیح خواهد داد. اگر
    این جمله رو بگم ایا خوبه؟
    :

Since patents and papers are not published yet and to clarify the stage of publication process, Prof. ... as well as prof ... will explain about publications (papers and patents) and publication stages in their recommendation letter.

If you just submitted your papers and still waiting for the first reviewers' comments, you can say you have submitted for journal X, in this date, and this is reference number. You can also put title and abstract of your paper in your email. To provide more evidence (I dont think you have to do that) you can mention that prof. Y was also one of the author of this papers, so he/ she can confirm that.
    If you have got acceptance and waiting for publication, you can send a copy of your acceptance letter + your full paper.
    Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

سلام دوستان.
    میخوام برای مستر به اساتید نامه بزنم. 1 نوامبر (10 آبان) GRE دارم تو تاپیک زمان مناسب برای ایمیل به اساتید، یه دوستی گفت که دیر میشه اگه بمونم تا نتیجش بیاد. در ضمن دارم رو یه مقاله کار میکنم ولی هنوز اسمی براش انتخاب نکردیم. به نظرتون وقتی برای استاد رزومم رو میفرستم:
    1. بنویسم که اول نوامبر GRE رزرو کردم؟
    2. و اینکه بنویسم دارم رو یه مقاله کار میکنم یا نه؟

سلام دوستان. من این نمونه میلو نوشتم به یک نفر نشون دادم گفت بالا به پایین نوشتی، انگار تو رییسشونی. میشه اشکالاتشو بگیرید، وبگید چجوری بنویسم بهتره، واقعا ممنون میشم.
    .Dear Prof
    I am a graduated applied Mathematics student (Control and Optimization). I am eager to apply for PhD Program in the university of British Columbia for the fall 2015. My MSc thesis was named "Delayed Control of HIV Infection via Fourier Series", and I could publish two international papers in this area. After working on such a topic, I got really keen on pursuing my studies in Mathematical Medicine and Biology. Fortunately, I came across the webpage of the Mathematical Biology Group in the UBC
    It would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches. Regarding your previous activities and your publications I feel confident that joining as a PhD student to that University under your supervision will help me achieve my objectives
    .I have attached my CV and I'd be grateful if you could have a look and see if I could be a good fit for your team
    ,Sincerely your

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من این نمونه میلو نوشتم به یک نفر نشون دادم گفت بالا به پایین نوشتی، انگار تو رییسشونی. میشه اشکالاتشو بگیرید، وبگید چجوری بنویسم بهتره، واقعا ممنون میشم.
    .Dear Prof
    I am a graduated applied Mathematics student (Control and Optimization). I am eager to apply for PhD Program in the university of British Columbia for the fall 2015. My MSc thesis was named "Delayed Control of HIV Infection via Fourier Series", and I could publish two international papers in this area. After working on such a topic, I got really keen on pursuing my studies in Mathematical Medicine and Biology. Fortunately, I came across the webpage of the Mathematical Biology Group in the UBC
    It would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches. Regarding your previous activities and your publications I feel confident that joining as a PhD student to that University under your supervision will help me achieve my objectives
    .I have attached my CV and I'd be grateful if you could have a look and see if I could be a good fit for your team
    ,Sincerely your
    سلام.

از بالا به پایین نیست؛ ولی خب فرستادن چنین متنی به استادی در بریتیش کلمبیا که تعداد کثیری دانشجوی تاپ براش ایمیل میزنند، میتونه به منزلۀ فرصت سوزی باشه.

از لحاظ مفهومی، ایمیل شما مشکل حادی نداره؛ ولی از نظر نوشتاری، باید ویرایش جدی بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.