صفحه 366 از 589 نخستنخست ... 266316356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376416466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام خدمت دوستان
    من به یه استادی میل زدم و اونم اولش گفتش توی این موضوعی که تو میخوای (عنوان ایمیلم بود یکی از زمینه های تحقیقاتیش) من دانشجو نمیگیرم و بهش میل زدم که توی چه موضوعی میگیری و اونم گفت چندتا موضوع رو بعد که من گفتم از فلان موضوع خوشم میاد و میخوام تحت نظرت کار کنم گفتش که فعلا وضعیت فاند معلوم نیست. بعدش من زدم که وضعیت فاند کی معلوم میشه که گفته هیچی نمیدونم الان معلوم نیست.
    الان من ازش تشکر کنم فقط؟
    یا کار دیگه میشه انجام داد؟؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من به یه استادی میل زدم و اونم اولش گفتش توی این موضوعی که تو میخوای (عنوان ایمیلم بود یکی از زمینه های تحقیقاتیش) من دانشجو نمیگیرم و بهش میل زدم که توی چه موضوعی میگیری و اونم گفت چندتا موضوع رو بعد که من گفتم از فلان موضوع خوشم میاد و میخوام تحت نظرت کار کنم گفتش که فعلا وضعیت فاند معلوم نیست. بعدش من زدم که وضعیت فاند کی معلوم میشه که گفته هیچی نمیدونم الان معلوم نیست.
    الان من ازش تشکر کنم فقط؟
    یا کار دیگه میشه انجام داد؟؟
    ميتونيد بهش بگيد در صورت مشخص شدن فاند، چون شما بسيار علاقه منديد، به شما خبر بده.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل به اساتید و بیشتر هم برای مبحث فاند گرفتن باید
    بعد از فهمیدن زمینه های مشترک تحقیقاتی به استاد چه جوری میل بزنیم ؟ فقط بگم من در زمینه ایکس دارم کار میکنم تمایل به همکاری با شما دارم ؟بعد بعد از پذیرش برای فاند چی باید بگیم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    اول باید برای فهمیدن تصمیم استاد مبنی بر گرفتن دانشجوی جدید، با استاد مکاتبه کنید و بگید که حوزه و تجربیات تحقیقاتی شما چی هست و چرا به حوزۀ تحقیقاتی استاد علاقمند هستید. بعد که استاد جواب داد و گفت که پوزیشن خالی داره، میتونید در مورد شرایط فاند استاد هم بپرسید.

بعد از پذیرش دو حالت داره؛ اگر از قبل با استاد در تماس نبودید، ایمیل میزنید و میگید که پذیرفته شدید و مایلید با ایشان کار کنید و از وجود پوزیشن و فاند برای دانشجوی جدید می پرسید. اگر از قبل در تماس بودید، خب استاد هم احتمالاً خبر داره و فقط باید در مورد جزئیات تحقیق و سایر مسائل دانشجویی با ایشان هماهنگ کنید.

لطفاً قبل از پرسیدن سؤالات جنرال، پست های یک ماه اخیر همین تاپیک را نگاه کنید تا مسائل ابتدایی براتون روشن بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من از یک دانشگاهی در امریکا ادمیشن دارم برای دکتری و البته ادمیشن از طرف دانشگاهه و استاد ندارم الان.
    حالا میخام به یک استادی از دانشگاه دیگه اونم در امریکا که پارسال بهش ایمیل فرستاده بودم و گفته بود فاند ندارم اگر خودت پولتو میدی بیا به این استاده میخام ایمیل بفرستم و بگم ایا استادی در دانشکاه الان من میشناسه که در واقع این دو استاد با هم بشن سوپروایزرم. یعنی منظورم اینه که استاده در دانشگاه دیگه یک استادی در دانشگاه خودم معرفی کنه و این دوتا بشن استادم چون مشکل فاند بود که اونم داره دانشگاه میده دیگه.
    به نظرتون منظورمو چه طوری بهش بفهمونم؟
    من این متن رو اماده کردم. تقاضا دارم دوستای محترم نظرشونو بگن:
    I have full funded admission for PhD program of the ... Engineering department of the University of ... with the university fellowship for Spring 2015. Searching your Lab site, I found your research interests close to mine as you are working on ... Hence, would you please let me know if it is possible to work under your supervision as well as another professor from my current university as a collaboration? I have not chosen supervisor here and so it can be done with your assistance.
    متن ایمیل باید کمی ویرایش بشه تا حرفه ای تر باشه.
    پیش از ارسال این ایمیل، به شما پیشنهاد میکنم که با استادی در دانشگاه خودتون به توافق برسید که به عنوان استاد اول شما، قبول زحمت کنه و بعدش با این استاد صحبت کنید. مرسوم نیست که شما ابتدا با استاد دوم توافق کنید و بعد دنبال استاد اول برید.
    شما که از آینده اطلاع ندارید؛ شاید بعد از انتخاب استاد اول، گزینۀ به مراتب بهتری برای همکاری به عنوان استاد دوم، پیش پای شما گذاشته بشه.

من اگر در شرایط شما بودم، کمی صبر می کردم تا با استاد اول به توافق برسم. ارسال این ایمیل شما، قبل از انتخاب استاد اول، و حتی قبل از رسیدن به دپارتمان و ثبت نام، میتونه پالس ناخوشایندی به استاد مورد نظرتون بفرسته.

البته موارد بالا، نظر شخصی من هست و تصمیم نهایی با شماست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    متن ایمیل باید کمی ویرایش بشه تا حرفه ای تر باشه.
    پیش از ارسال این ایمیل، به شما پیشنهاد میکنم که با استادی در دانشگاه خودتون به توافق برسید که به عنوان استاد اول شما، قبول زحمت کنه و بعدش با این استاد صحبت کنید. مرسوم نیست که شما ابتدا با استاد دوم توافق کنید و بعد دنبال استاد اول برید.
    شما که از آینده اطلاع ندارید؛ شاید بعد از انتخاب استاد اول، گزینۀ به مراتب بهتری برای همکاری به عنوان استاد دوم، پیش پای شما گذاشته بشه.

من اگر در شرایط شما بودم، کمی صبر می کردم تا با استاد اول به توافق برسم. ارسال این ایمیل شما، قبل از انتخاب استاد اول، و حتی قبل از رسیدن به دپارتمان و ثبت نام، میتونه پالس ناخوشایندی به استاد مورد نظرتون بفرسته.

البته موارد بالا، نظر شخصی من هست و تصمیم نهایی با شماست.
    امکانش هست کمکم کنین تا بتونم ویرایش کنم؟
    و اینکه من چه طوری میتونم نظر استاد دوم رو جلب کنم؟ چون در واقع برام استاد دوم مهم تر از اوله. واسه همین هم است که میخام از خودش بپرسم با کی در دانشگاهم اشناس و من برم پروژمو باهاش بردارم.
    این هدفم رو شاید اگر میشد حضوری این استاده رو ببینم بهش بگم .تمام تلاشم اینه که با توجه به اینکه امکان حضورم نیست با ایمیل بتونم همین منظور رو بهش برسونم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    امکانش هست کمکم کنین تا بتونم ویرایش کنم؟
    و اینکه من چه طوری میتونم نظر استاد دوم رو جلب کنم؟ چون در واقع برام استاد دوم مهم تر از اوله. واسه همین هم است که میخام از خودش بپرسم با کی در دانشگاهم اشناس و من برم پروژمو باهاش بردارم.
    این هدفم رو شاید اگر میشد حضوری این استاده رو ببینم بهش بگم .تمام تلاشم اینه که با توجه به اینکه امکان حضورم نیست با ایمیل بتونم همین منظور رو بهش برسونم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    Just a general advise: Before doing that make sure that your fund covers the whole 4-5 years of your PhD program!
    Otherwise, it is better for you to find a supervisor with RA position.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من این نمونه میلو نوشتم به یک نفر نشون دادم گفت بالا به پایین نوشتی، انگار تو رییسشونی. میشه اشکالاتشو بگیرید، وبگید چجوری بنویسم بهتره، واقعا ممنون میشم.
    .Dear Prof
    I am a graduated applied Mathematics student (Control and Optimization). I am eager to apply for PhD Program in the university of British Columbia for the fall 2015. My MSc thesis was named "Delayed Control of HIV Infection via Fourier Series", and I could publish two international papers in this area. After working on such a topic, I got really keen on pursuing my studies in Mathematical Medicine and Biology. Fortunately, I came across the webpage of the Mathematical Biology Group in the UBC
    It would really be appreciated if you inform me about your plan to select a graduate student for your future researches. Regarding your previous activities and your publications I feel confident that joining as a PhD student to that University under your supervision will help me achieve my objectives
    .I have attached my CV and I'd be grateful if you could have a look and see if I could be a good fit for your team
    ,Sincerely your
    سلام
    دوستی که این حرف رو زدند با تمپلیت ها آشنا نبودند. متن شما رو من بارها دیدم. ضمن اینکه طولانیه. تکراریه یونیک نیست و هیچ نکته ایی در اون نیست که استاد رو مجذوب خودش کنه.

ارادت

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل به اساتید و بیشتر هم برای مبحث فاند گرفتن باید
    بعد از فهمیدن زمینه های مشترک تحقیقاتی به استاد چه جوری میل بزنیم ؟ فقط بگم من در زمینه ایکس دارم کار میکنم تمایل به همکاری با شما دارم ؟بعد بعد از پذیرش برای فاند چی باید بگیم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام
    بعد برای فاند باید یه نکته ایی رو در مورد خودتون اشاره کنید که استاد خوشش بیاد و بره سراغ رزومه که ببینه شما کی هستسد. تقریبا سخت ترین قسمت ایمیل همینه. چون همه اون قسمت اول رو دارند که بنویسند.
    ارادت

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    من یک استاد را پیدا کرد که فیلد کاریش خیلی شبیه فیلد کاریم توی ارشد هست و بهش ایمیل زدم ولی جواب نداده. برای بار دوم میخوام بهش ایمیل بدم ولی نمیدونم اول ایمیلم چی بنویسم. این متن خوبه؟Dear Professor --------,

I sent you an Email a few days ago about my academic background. Would you please let me know whether there is any position available for me to pursue my education in your research groups.

I am a Graduate of Mechanical Engineering from ................

Sincerely,
    ------------
    سلام
    نیاز نیست اشاره کنید فرستادید. اگر همون ایمیل اولتون مناسبه و طولانی نیست مجدد ارسال کنید.
    ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوباره دوستان
    آیا این متن برای ایمیل خوبه
    I am a M.Sc. graduate in Computer Science at Tehran North University, Iran. I am interested in Data Mining, Databases and Data warehousing and that I like your recent works in “Secure query answering for outsourced databases in cloud computing” being quite interesting to me. A copy of my CV is attached; therefore, I'll be very grateful if you could check my CV, assess my abilities and background and then let me know whether you are currently accepting graduate students.
    Your kind attention is highly appreciated
    سلام
    اگر من استاد بودم میگفتم احتمالا تو رزومه هم همیناست و اگر نکته هایلایتی داشت در ایمیل اشاره میکرد. فکر کنید بین 30 تا ایمل با همین مفاهیم شما یه چیزی بگید که کنجکاو شه بره سراغ رزومه. مقاله ایی معدلی یه چیزی که با کارش تطبیق هم داشته باشه.
    ارادت