صفحه 367 از 589 نخستنخست ... 267317357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377417467 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,661 تا 3,670 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من به یه استادی میل زدم و اونم اولش گفتش توی این موضوعی که تو میخوای (عنوان ایمیلم بود یکی از زمینه های تحقیقاتیش) من دانشجو نمیگیرم و بهش میل زدم که توی چه موضوعی میگیری و اونم گفت چندتا موضوع رو بعد که من گفتم از فلان موضوع خوشم میاد و میخوام تحت نظرت کار کنم گفتش که فعلا وضعیت فاند معلوم نیست. بعدش من زدم که وضعیت فاند کی معلوم میشه که گفته هیچی نمیدونم الان معلوم نیست.
    الان من ازش تشکر کنم فقط؟
    یا کار دیگه میشه انجام داد؟؟
    سلام
    به نظرم پیگیر نشید. شما همون ابتدا اشتباه کردید. نشون دادید که حتی علاقمندی ایشون رو مطالع نکرده ایمیل زدید و فقط به دنبال فاند هستید. منظورم اینه که این برداشت استاده. به نظرم تشکر کنیدو به بقیه ایمیل بزندی. قبلش علاقمندی استاد رو در نظر بگیرید و سوابقش رو مطالعه کندی.
    ارادت

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

I am a M.Sc. graduate in Computer Science at Tehran North University,Iran, with the GPA of 18.87/20. I am interested in Data Mining, Databases and Data warehousing and that I like your recent works in “Secure query answering for outsourced databases in cloud computing” being quite interesting to me. A copy of my CV is attached; therefore, I'll be very grateful if you could check my CV, assess my abilities and background and then let me know whether you are currently accepting graduate students.
    Your kind attention is highly appreciated

این خوبه به نظرتون؟
    اگه بخوام بگم معدل دوسال آخر لیسانسم 17.70 شده خوبه ؟و اینکه چطوری بگم؟ معدل کل لیسانسم کمه 14.25
    1 مقاله اکسپت شده و 1 مقاله سابمیت شده در acm که 1 ماه گذشته و رجکت نشده هنوز :دی و دوتا مقاله در حال انجام دارم . نمی دونم به چه شکل می تونم اینارو یا مهماشو بیارم تو متن ایمیل
    بسیار سپاسگزارم
    ویرایش توسط sariii : September 20th, 2014 در ساعت 04:08 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    Just a general advise: Before doing that make sure that your fund covers the whole 4-5 years of your PhD program!
    Otherwise, it is better for you to find a supervisor with RA position.

Good Luck
    فاندم از طرف دانشگاه تامین میشه. fellowship هست.

Junior Member

سلام به دوستان خوبم.
    بنده به استادی ایمیل زدم و ایشون جوابدادن که:
    Dear Soheil
    It's great that youare interested in joining my research group. There seems to be a nice matchbetween our research interests.

I will most likely take on new students next year. However, you need to applythrough the official departmental process. You can find more information at
    http://www...

Good luck,
    XXX

بعد بنده به ایشون ایمیل زدم که:
    Dear professor XXX
    I appreciate your kindresponse and attention. Is it OK if I bring your name in my SOP as theprofessor that I want to work with?
    Moreover, I waswondering if you could support my application in your departmental review.
    Sincerely yours,
    Soheil

و بعد ایشون فرمودند که:
    Yes, you shouldcertainly bring up my name.
    می خواستم بدونم به نظرتون در ادامهچطور ازش بپرسم که به صورت قطعی آیا من رو می خواد و اینکه آیا بهم فاند می ده؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    فاندم از طرف دانشگاه تامین میشه. fellowship هست.
    The reason for raising this issue was that fellowships are mostly assigned for the first year not the whole 4 years of PhD program. If yours covers the whole 4 years, you are lucky and go ahead.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

دوستان یه مسئله ای ذهنم و درگیر کرده .

ما اگه بخواهیم به هر استادی که میل بزنیم بشینیم یه مقالشم بخونیم که کلـــــــــــــــی وقت میگیره و سخت و انرژی گیر میشه .

نمیشه برای ایمیل زدن فقط از لیست research interest هاشون و عنوان مقاله هاشون استفاده کرد ؟ فقط بگیم که من مثلاً به فلان موضوع که شما هم توی research interest هات هست علاقمندم .

میدونم خب گزینه اول ( خوندن مقاله ها ) خیلی بهتره ولی خب زیادی زمان میگیره .
    میشه راهنمایی کنین من و ؟؟؟
    مرسی.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    دوستان یه مسئله ای ذهنم و درگیر کرده .

ما اگه بخواهیم به هر استادی که میل بزنیم بشینیم یه مقالشم بخونیم که کلـــــــــــــــی وقت میگیره و سخت و انرژی گیر میشه .

نمیشه برای ایمیل زدن فقط از لیست research interest هاشون و عنوان مقاله هاشون استفاده کرد ؟ فقط بگیم که من مثلاً به فلان موضوع که شما هم توی research interest هات هست علاقمندم .

میدونم خب گزینه اول ( خوندن مقاله ها ) خیلی بهتره ولی خب زیادی زمان میگیره .
    میشه راهنمایی کنین من و ؟؟؟
    مرسی.
    دیگه هر چقدر بیشتر وقت بگذارید بیشتر نتیجه میگیرید. هرچقدر کمتر و سرسری تر تحقیق کنید شانس موفقیتتون پایین تر میاد.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    متنمو دوباره تغییر دادم
    میشه لطفا نگاه کنین و اگه مشکلی داره بگین

Dear Dr
    I am a M.Sc. graduate in Computer Science at Tehran North University, with the GPA of 18.87/20. Iran. I do research in in Data Mining, Databases and Data warehousing, and there seems to be a nice match between our research interests. My Recent Article that I have submitted in ACM is "...", and that recent works in “Secure query answering for outsourced databases in cloud computing” being quite interesting to me. Please let me know if you have any PhD Student Openings in for Fall 2014
    I have enclosed my CV and will gladly provide any other supporting materials or information upon request

من دو تا مقاله دارم که یکیش فروردین اکسپت (وب ماینینگ) شده و یکیشو 1ماه سابمیتکردم تو ACM (مالتی دایمنژنال ماینینگ).
    سوالم اینه که با توجه به اینکه این استادی که می خوام براش میل بزنم زمینه کاریش دقیقا منطبق به مقاله سابمیت شده هست
    ، آیا این مقاله رو تو متن ایمیل بیارم به عنوان سابمیت شده بده؟ یا بهتره همون اکسپت شده رو که بحث مشترکش اینه که ماینینگ داره بیارم؟
    ممنون میشم متن رو هم یه نگاه کنین
    یه سوال دیگه
    فقط می تونم تو متن ایمیل از مقاله های 2013 اش اسم ببرم که علاقمندم و خوندمشون.کار 2014 هاش که من علاقه دارم، پولی هست و من فقط چکیده اش رو خوندم بهتره اسم نیرم؟

سلام دوستان
    استادی جواب دادن که:
    Your skills are certainly useful for the types of projects I work on but if you would rather work on X, I can refer you to some other people. If you are interested in Y, I am waiting to hear if I have been successful in winning a big grant starting next year. This is an experiment in the Y. I will know about this by the end of September
    I suggest you send me another email at the end of next month
    حالا آخر سپتامبر شده و می خوام پیگیری کنم. زمینه ی کاری من روی X بوده اما به Y که ایشون روش کار می کنند هم خیلی علاقه دارم. به نظرتون بهترین شکل پیگیری این گرنت چه جوری باشه خوبه که هم نشون بده من به زمینه ی Y علاقه دارم و هم این پوزیشن رو می خوام. این خوبه:

Dear Dr
    As you suggested generously, I sent this email to pursue the position you let me know about.
    I would like to read and learn about the issues related to Y and ready to study the new topics about the drought experiment in the Y.
    It would be my pleasure to work for such nice and world-class research group.
    Please let me know if I can provide any further information. I am looking forward to hearing from you as early as you can.
    With many thanks,
    Taranom
    من این پوزییییییییشن رو می خوااااااااااااام لطفن راهنمایی م کنید!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط taranom_n : September 22nd, 2014 در ساعت 11:21 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متنمو دوباره تغییر دادم
    میشه لطفا نگاه کنین و اگه مشکلی داره بگین

Dear Dr
    I am a M.Sc. graduate in Computer Science at Tehran North University, with the GPA of 18.87/20. Iran. I do research in in Data Mining, Databases and Data warehousing, and there seems to be a nice match between our research interests. My Recent Article that I have submitted in ACM is "...", and that recent works in “Secure query answering for outsourced databases in cloud computing” being quite interesting to me. Please let me know if you have any PhD Student Openings in for Fall 2014
    I have enclosed my CV and will gladly provide any other supporting materials or information upon request

من دو تا مقاله دارم که یکیش فروردین اکسپت (وب ماینینگ) شده و یکیشو 1ماه سابمیتکردم تو ACM (مالتی دایمنژنال ماینینگ).
    سوالم اینه که با توجه به اینکه این استادی که می خوام براش میل بزنم زمینه کاریش دقیقا منطبق به مقاله سابمیت شده هست
    ، آیا این مقاله رو تو متن ایمیل بیارم به عنوان سابمیت شده بده؟ یا بهتره همون اکسپت شده رو که بحث مشترکش اینه که ماینینگ داره بیارم؟
    ممنون میشم متن رو هم یه نگاه کنین
    یه سوال دیگه
    فقط می تونم تو متن ایمیل از مقاله های 2013 اش اسم ببرم که علاقمندم و خوندمشون.کار 2014 هاش که من علاقه دارم، پولی هست و من فقط چکیده اش رو خوندم بهتره اسم نیرم؟
    "submitted to", "Fall 2015",
    You can address his/her papers that you read, what you learned and your ideas about them. you can also mention that you read abstracts for papers A and B and it would be great if he/ she can share the full papers with you as you dont have access to 2014 papers yet
    Talk about both your papers, and mention which one is published and which one is under review.

Good Luck

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.