صفحه 369 از 589 نخستنخست ... 269319359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379419469 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط y_yousef نمایش پست ها
    سلام بچه ها من با يك استاد در كانادا براي فاند در تماس هستم و موافقت كرده و سئوال زي را از من پرسي به نظر شما چي بگم خواهشا سريع جواب بديد
    It appears that your master's research was experimental. I am a theorist. Is there a reason you are interested in switching to theory?
    سلام

سوالی که ازتون پرسیده واضح هست!!!
    تز ارشد شما کار عملی یا نوعا کارگاهی-آزمایشگاهی بوده... و استادی بهش ایمیل زدید یک نظریه پرداز هست...
    براش سوال پیش اومده که شما که جهت گیری عملی داشتید، چرا علاقه مند شدید که کار تئوری انجام بدید...
    می تونید خیلی ساده بگید که قدم اول در انجام یک کار experimantal موفق، داشتن دانش تئوری و robust در اون زمینه هست...
    بگید که احساس می کنید گام به گام با افزایش دانش نظری تون می تونید جنبه های عملی رو هم مدنظر قرار بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

ببخشید دوستان من نمیدونم جواب این استادو باید چه جوی بدم میشه یه نمونه جواب خوب اگه ممکنه بهم پیشنهاد کنین؟
    You should definitely consider applying to our MArch program - your background and interest would be a great fit with our program.

As Chair of Graduate Programs in Architecture at CCA, I am also advisor to all the MArch students, so you and I would have the chance to work through your curriculum interests and craft a trajectory for you through the school. I also teach the thesis studio, so it is likely we would connect at that level as well. We are a small school where students and faculty maintain a consistent contact!

Please let me know if you have any further questions -
    ویرایش توسط shiva456 : September 24th, 2014 در ساعت 03:48 PM

Junior Member

ببخشید دوستان به نظرتون به این چی اضافه کنم که همچنان ارتباط داشته باشم؟؟
    Dear Professor.,
    I am very grateful for the response. I will certainly apply to the program and I hope that you find me qualified.
    Thanks again for your time.

Best regards,

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva456 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من نمیدونم جواب این استادو باید چه جوی بدم میشه یه نمونه جواب خوب اگه ممکنه بهم پیشنهاد کنین؟
    You should definitely consider applying to our MArch program - your background and interest would be a great fit with our program.

As Chair of Graduate Programs in Architecture at CCA, I am also advisor to all the MArch students, so you and I would have the chance to work through your curriculum interests and craft a trajectory for you through the school. I also teach the thesis studio, so it is likely we would connect at that level as well. We are a small school where students and faculty maintain a consistent contact!

Please let me know if you have any further questions -
    سلام

استاد پیش زمینه ها و کار شما رو پسندیده و اونا رو برای گروه تحقیقاتی خودش مناسب می بینه...
    میگه با توجه به اینکه خودش سرپرست برنامه تحصیلات تکمیلی معماری هست، مایل علائق شما رو بشناسه تا بتونه یه مسیر مناسب برای برنامه تحصیلی شما در این دوزه ترسیم کنه... بعد هم با توجه به کوچک بودن دانشکده مورد نظر، توضیحی در مورد ارتباط نزدیک و سهل الوصول دانشجویان و اعضای هیات علمی داده...

به عنوان گام اول بحث فاند رو پیش بکشید و از وضعیت اون مطلع بشید... و بعد هم جزییات علائق و fieldی که مایلیذ در اون فعال باشید رو براش توضیح بدید..

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva456 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان به نظرتون به این چی اضافه کنم که همچنان ارتباط داشته باشم؟؟
    Dear Professor.,
    I am very grateful for the response. I will certainly apply to the program and I hope that you find me qualified.
    Thanks again for your time.

Best regards,
    Dear Sir,
    I am considerably appreciated for your reply. I will certainly apply to the program and I hope you find me the qualified applicant for the position.
    Thanks due to your consieration.

Best regards

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

کاربران گرامی و عزیزان همراه؛

لطفاً در این تاپیک، تنها به مشاوره در خصوص "محتوای ایمیل ارسالی به اساتید" بپردازید و نظرخواهی در باب ایمیل های دریافتی از اساتید را در تاپیک اختصاصی خود (اینجا) پی بگیرید.

تعداد قابل توجهی از ارسال های هفتۀ اخیر، بین این دو تاپیک منتقل شده اند که از شما عزیزان، صرف توجه و دقت نظر بیشتری را تقاضا می کنم.

رعایت قوانین => ارتقای پویایی و افزایش کارآمدی انجمن

مدیریت انجمن
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    دوستی که این حرف رو زدند با تمپلیت ها آشنا نبودند. متن شما رو من بارها دیدم. ضمن اینکه طولانیه. تکراریه یونیک نیست و هیچ نکته ایی در اون نیست که استاد رو مجذوب خودش کنه.

ارادت
    سلام. میشه لطف کنید و بگید چیکار باید بکنم و چجوری بنویسم که یونیک و جذاب باشه؟؟ چیز خاصی باید اضافه کنم؟؟ (مثلا معدا ارشدم خیلی بالاست،18.94 و شاگرد اول بودم)
    واقعا نمیدونم باید از کی کمک بگیرم و چیکار کنم!
    کسی هست که انجام بده واسم و در قبالش هزینه دریافت کنه؟؟

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

امیدوارم سوالم جای مناسبی پرسیده شده باشه
    متن ایمیل برای اینکه بگیم یک مقالم رو تو ژرنالی که شما هم ادیتورش هستین چجوری گفته بشه
    و کلا این نکته خوبی هست که تو متن ایمیل آورده بشه؟

این متن نهایی من هست امیدوارم اگه بازم مشکلی داره دوستان لطف کنند و بگن. خودم که فک می کنم نگارشش یکم مشکل داره قوی نیست
    Dear Dr

I have read some your papers like “X” which is related to the challenges doing mining in uncertainty databases like how to fix different ranks in different possible worlds. I have also read the abstract of your paper "Y" but unfortunately I do not have access to full paper. It would be great if you can share it with me.
    My Recent Article that I have submitted to ACM is "Z", and my last accepted article in Aprill 2014 is “M”. It seems to be a nice match between our research interests.
    I am a M.Sc. Student in Computer Science at North Tehran University with GPA 18.81/20 (without Thesis), Iran.
    Please let me know if you have any PhD Student Openings in for Fall 2015
    I have enclosed my CV and will gladly provide any other supporting materials or information upon request
    Your kind attention is highly appreciated

بسیار ممنونم
    ویرایش توسط sariii : September 24th, 2014 در ساعت 07:13 PM

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. میشه لطف کنید و بگید چیکار باید بکنم و چجوری بنویسم که یونیک و جذاب باشه؟؟ چیز خاصی باید اضافه کنم؟؟ (مثلا معدا ارشدم خیلی بالاست،18.94 و شاگرد اول بودم)
    واقعا نمیدونم باید از کی کمک بگیرم و چیکار کنم!
    کسی هست که انجام بده واسم و در قبالش هزینه دریافت کنه؟؟
    دوست عزیز اگه شما چند صفحه قبل رو نگاه کنی دوستان نکات زیادی رو گفتن و
    یک متنی که گذاشته بودم اصلاح کردن ، می تونین اون رو بومی سازی خودتون کنین

سلام بچه ها
    من به یه استاد تو آمریکا میل زدم و اونم جواب زیر رو از طریق یک واسطه برام فرستاده,مشکل اینجاست که من نمرات زبانم واسه ددلاین دانشگاه آماده نمیشن و من میخوام یه چیزی بگم که این استاد تو اون جلسه هوای منو داشته باشه و من بعدا نمرات رو واسشون بفرستم.لطفا کمکم کنید که چی بگم؟؟؟؟؟؟
    خیلی ممنوم
    Dear Alireza,

Thank you for your interest in the Energy and Resources Graduate Group at UC Berkeley. Professor Kammen has forwarded your inquiry to me for response.

At ERG, in order to work in one of the faculty labs, students must first be admitted through the regular admissions cycle. You do not need, and are not encouraged, to seek the endorsement or support of any particular faculty member before admission.

All applicants to the Energy and Resources Group must apply through the online application system, located at----------------- The application period opens in the first week of September and closes December 5, 2014. Admissions notifications will be sent during the first week of March 2015. Faculty will consider candidates for their labs after the Group makes its admissions decisions.

You can find extensive information about ERG programs and admissions requirements at
    ----------------
    . You will also find very helpful information about applying to graduate school, costs, and funding options at Berkeley on the Graduate Division website at ------------- Information for international students can be found at
    -----------------
    . You may also find information of interest on the Transportation Sustainability Research Center at
    -------------------
    and the Renewable and Appropriate Energy Lab at
    -------------------/
    .

After you have reviewed these sites, we welcome any specific questions you may have. Please email me directly at
    -------------------------
    with your questions about the admissions process or the ERG program.

Thanks again for your inquiry.