صفحه 37 از 589 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137537 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت عزیزان
    من دو نمونه نامه برای شروع برقراری ارتباط با اساتید آماده کردم میخواستم ببینم نظرتون در مورد هرکدوم چیه
    البته هر کدوم رو با توجه محتویات صفحات قبل همین فروم آماده کردم
    قبلاً ازتون ممنونم
    I would suggest the first one with these corrections:
    Dear Professor x,
    This is Ahmad Arabkoohsar, Msc in Mechanical Engineering (exclusively Energy Conversion) and I studied Power Plant Engineering in bachelor.(you should not introduce yourself at the beginning. You will write your name in the bottom and it will be enough. You could say" I'm a holder of master degree in Mechanical Engineering from Shahrod University (GPA: 16.24/20) and Bachelor’s degree in Power Plant Engineering form ….(GPA: …./20) " Also they don't know what "Tabdile Energy' exactly means. Just mention to your research areas in your CV and they will know what they need.)
    My thesis title in master (omit "in master") was: “design a solar system for a typical CGS station in Mazandaran to prevent gas hydrat formingand I have some papers which are listed as below:
    · The name of your first paper (accepted in …journal)
    · The name of your second paper (submitted to … journal)
    · The third
    · The forth
    Also, I have some other international and Persian conference papers. (listed in my CV).
    Since I found your research areas the closest to my interests and background, I'm so interested to work under your supervision. Therefore, I would be grateful if you could assess my abilities through my CV and inform me if you could grant me the honor of working under your supervision for fall 2012.
    Thank you in advance for your consideration. I'm looking forward to hearing from you at your earliest convenience,
    Best Regard,
    Ahmad Arabkoohsar
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member razib آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این نامه شما لحن توهین آمیزی داره (Is there any responding to my request??? انگار میپرسین: جواب میدی یا نه؟!!) بجاش همون درخواست اولی رو در یک نامه مجددا مطرح کنید هیچ عیبی ندارد.
    بسیار ممنون ار راهنمایی.....یعنی بدون هیچ مقدمه ای مبنی بر اینکه مثلا قبلا به درخواست من توجه نکردید یا ندیدن دوباره درخواست خودم رو مطرح کنم؟!! این بنظر شما منطقیه؟!! میشه راهنمایی بفرمایید که چطور بنویسم که هم مودبانه و محترمانه باشه و هم نشون دهنده این باشه که آیا به درخواست من توجه نکردن که جوابی ندادن؟!! مرسی
    Success has no secret but there are numerous ways to achieve it! Just find one now...

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط razib نمایش پست ها
    بسیار ممنون ار راهنمایی.....یعنی بدون هیچ مقدمه ای مبنی بر اینکه مثلا قبلا به درخواست من توجه نکردید یا ندیدن دوباره درخواست خودم رو مطرح کنم؟!! این بنظر شما منطقیه؟!! میشه راهنمایی بفرمایید که چطور بنویسم که هم مودبانه و محترمانه باشه و هم نشون دهنده این باشه که آیا به درخواست من توجه نکردن که جوابی ندادن؟!! مرسی
    Dear Professor,
    As I've mentioned in my previous email, due to my interest and strong background in your research areas, I'm very interested to pursue my PhD under your direct supervision and at the ... university.
    Therefore, I would be very grateful if you could assess my abilities through my CV (attached you) and inform me if you could grant me the honor of working under your supervision for September 2012.
    Best Regards

If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

دوستان من سال دیگه سال چهارمه درسمه و در واقع تیر سال دیگه درسم تموم می شه. می خوام واسه fall 2012 اقدام کنم. زمینه ای که می خوام واسه ارشد انتخاب کنم تو یک سال اخیر درسش و آزمایگاهش رو گذروندم و کارآموزیم رو هم رو همین زمینه کار کردم. ولی پروژه کارشناسیم رو مهر برمی دارم.به نظرتون اشکال داره وقتی به استادی که تو این زمینه کار کرده میل می زنم و می گم که علاقه مندم تو این زمینه باهاش کار کنم، در کنارش اضافه کنم که نظرش راجع به موضوعی که می خوام واسه پروژم انتخاب کنم چیه واسه این که بتونم باهاش کار کنم.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    کسی یه نامه ی خوب و جذاب داره که بخوام برای استادا بفرستم که قبولم کنن؟ اگر دارید خواهـــــش می کنم که برام بفرستید.
    متشکرم

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    دوستان من سال دیگه سال چهارمه درسمه و در واقع تیر سال دیگه درسم تموم می شه. می خوام واسه fall 2012 اقدام کنم. زمینه ای که می خوام واسه ارشد انتخاب کنم تو یک سال اخیر درسش و آزمایگاهش رو گذروندم و کارآموزیم رو هم رو همین زمینه کار کردم. ولی پروژه کارشناسیم رو مهر برمی دارم.به نظرتون اشکال داره وقتی به استادی که تو این زمینه کار کرده میل می زنم و می گم که علاقه مندم تو این زمینه باهاش کار کنم، در کنارش اضافه کنم که نظرش راجع به موضوعی که می خوام واسه پروژم انتخاب کنم چیه واسه این که بتونم باهاش کار کنم.
    دوست عزیز اول mail بزنید، اگر استاد نظر مساعد داشت، در mail های بعدی درباره ی تزتون باهاشون مشورت کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی یه نامه ی خوب و جذاب داره که بخوام برای استادا بفرستم که قبولم کنن؟ اگر دارید خواهـــــش می کنم که برام بفرستید.
    متشکرم
    دوست عزیز نامه باعث قبولی شما نمیشه. باید رزومه تون چشم شون رو بگیره. نمونه های نامه روی همین تاپیک هست.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام دوستان
    من از این دانشگاه آخری که ابلای کرده بودم، نامه ی ریجکتم اومد... ووولی منشی دبارتمان این میل رو به من و استادم فرستاده:
    We will be denying your application to ....... University for the fall. If anything comes up, Prof. ..... will contact you directly. You should keep in touch with him.
    استاده هم با من مصاحبه کرده قبلا با هم در ارتباط بودیم...حالا من موندم این یعنی چی؟؟ اگه ریجکته دیگه این کارا چیه؟ الان من به استاده چی بگم بهتره؟!!
    I love you USA

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از این دانشگاه آخری که ابلای کرده بودم، نامه ی ریجکتم اومد... ووولی منشی دبارتمان این میل رو به من و استادم فرستاده:
    We will be denying your application to ....... University for the fall. If anything comes up, Prof. ..... will contact you directly. You should keep in touch with him.
    استاده هم با من مصاحبه کرده قبلا با هم در ارتباط بودیم...حالا من موندم این یعنی چی؟؟ اگه ریجکته دیگه این کارا چیه؟ الان من به استاده چی بگم بهتره؟!!
    گزارش پیشرفت رزومت رو به استاد بگو...مثلا مقاله جدید یا نمره زبان جدید یا هر چی...من فکر میکنم چون رقیب زیاد داشتی شاید رد شدی...و این به این معنی نیست که شرایط پذیرفته شدن تو اون دانشگاه رو نداشتی...شایدم اون استاد دانشجو داشته و ترم بعد مثلا خالی میشه و میتونه تورو بگیره...به هر حال ایمیل خوبی هست و اگه جای دیگه ای نمیخوای بری بد نیست حداکثر یه ترم منتظر بمونی...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یعنی استاد شما رو برای این ترم برنداشته و شانستون رو حواله کرده به ترم بعد. از خود استاد بپرسید شانسی هست برای آینده و اگر قولی نداد وقتتون رو تلف نکنید. البته در تماس بمانید.