صفحه 370 از 589 نخستنخست ... 270320360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380420470 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,691 تا 3,700 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید بگید این ایمیل به اندازه کافی مناسب هست یا نه؟ و اینکه آیا لزومی داره اسم مقالتمو و یا نمره زبانمو (97) بیارم و یا فقط توی CV باشه کفایت میکنه

Dear Professor XXX,

I finished a M.Sc. degree in Thermo-Fluid science at the Mechanical Engineering Department of XXX. I am considering applying to XXX’s PhD program and would be interested in joining your research group. Our research interests in XXX have a lot in common, and I would like to know if you have any RA open position in your research group?

I am experienced in XXX and My M.Sc. thesis was about XXX. I have some accepted and under revision papers in ISI journals:

LINK maghalat

My C.V. is attached; I greatly appreciate your consideration and looking forward to hearing from you.
    Best Regards,

Junior Member

سلام. به نظرتون در ایمیلی که به اساتید میزنم لازمه که نمره ی پایان نامه که 20 شدم رو ذکر کنم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط nilaa نمایش پست ها
    سلام. به نظرتون در ایمیلی که به اساتید میزنم لازمه که نمره ی پایان نامه که 20 شدم رو ذکر کنم؟
    بنظرم ايميلتون هرچه كوتاهتر باشه بهتره و توضيحاتو اضافه رو توي رزومه بياريد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها
    خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید بگید این ایمیل به اندازه کافی مناسب هست یا نه؟ و اینکه آیا لزومی داره اسم مقالتمو و یا نمره زبانمو (97) بیارم و یا فقط توی CV باشه کفایت میکنه

Dear Professor XXX,

I finished a M.Sc. degree in Thermo-Fluid science at the Mechanical Engineering Department of XXX. I am considering applying to XXX’s PhD program and would be interested in joining your research group. Our research interests in XXX have a lot in common, and I would like to know if you have any RA open position in your research group?

I am experienced in XXX and My M.Sc. thesis was about XXX. I have some accepted and under revision papers in ISI journals:

LINK maghalat

My C.V. is attached; I greatly appreciate your consideration and looking forward to hearing from you.
    Best Regards,
    قسمت اسم دانشگاه و دپارتمانتو حذف كن و بفرست.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان. یکی از اساتیدی که براش ایمیل فرستادم، ازم خواسته که Undergraduate and Graduate transcript هام را براش بفرستم. من هنوز اقدام به خرید مدرک کارشناسی و ارشدم نکردم و ریز نمراتم را ندارم که بفرستم. چیکار کنم؟ چی براش بفرستم؟
    لطفا راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از اساتیدی که براش ایمیل فرستادم، ازم خواسته که Undergraduate and Graduate transcript هام را براش بفرستم. من هنوز اقدام به خرید مدرک کارشناسی و ارشدم نکردم و ریز نمراتم را ندارم که بفرستم. چیکار کنم؟ چی براش بفرستم؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    سلام من خودم به صورت unofficial ترجمه کردم و فرستادم. رشتتون چیه؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان
    میخوام با استادی مکاتبه کنم که چندتا از کارهاش کامل خوندم و مباحث مشترک زیادی در کارهامون هست . میخوام توی ایمیل اول به این موارد اشاره کنم. اول اینکه راهنماییم کنید این قسمت رو خوب و بی غلط نوشتم یا نه ؟ (یکی از متن های همین تاپیک بومی سازی کردم ). دوم اینکه به نظرتون حالت تملق و ریا پیدا نکرده ؟

I have read your paper " xx " and find it very interesting and close to some of my research interests especially yy , which I had worked on for my master seminar course. Also application of ww to assess performance of available strategies, which forms an important part of my proposed approach in my paper submitted to zz journal and is under review. By reading your paper "ww ", I achieved a comprehensive sight into qq and got eager to work on qq for my master thesis. I wonder if it is possible to extend ww, concentrating on other software models such as kk.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    لطفا راهنماییم کنید.
    You can send an unofficial version of your transcript.
    If the university doesnt provide such things, you can translate your transcript by yourself and send it. and mention that this is unofficial but your exact transcript.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام با استادی مکاتبه کنم که چندتا از کارهاش کامل خوندم و مباحث مشترک زیادی در کارهامون هست . میخوام توی ایمیل اول به این موارد اشاره کنم. اول اینکه راهنماییم کنید این قسمت رو خوب و بی غلط نوشتم یا نه ؟ (یکی از متن های همین تاپیک بومی سازی کردم ). دوم اینکه به نظرتون حالت تملق و ریا پیدا نکرده ؟

I have read your paper " xx " and find it very interesting and close to some of my research interests especially yy , which I had worked on for my master seminar course. Also application of ww to assess performance of available strategies, which forms an important part of my proposed approach in my paper submitted to zz journal and is under review. By reading your paper "ww ", I achieved a comprehensive sight into qq and got eager to work on qq for my master thesis. I wonder if it is possible to extend ww, concentrating on other software models such as kk.
    For such letters (talking about technical issues and discussion) you can consider it as an abstract for a paper. You cannot jump from here to somewhere else.
    Try to explain each one in a short paragraph, and dont worry it wont be long. You cannot discuss 3 papers in 3 sentences!
    Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام
    من به چند تا از اساتید ایمیل زدو که زمینه کاریشون به کار من نزدیک بوده ولی الان متوجه شدم که متن ایمیلم خیلی خوب نبوده. می تونم متن ایمیل رو عوض کنم و دوباره بهشون ایمیل بزنم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید. تو ایمیل دوباره لازمه بگم من قبلا ایمیل زدم؟
    مرسی