صفحه 374 از 589 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384424474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با اینکه گفته بودم من مهندسی ژئوتکنیک خوندم اما استاد فرمودند که
    Thanks for sending me your details and CV. I would be interested in looking at seismicity of cold-formed steel structures. If this had any appeal to you, please let me know.
    چگونه بگم زمینه کاری من نی باشد...بلاخره ایشان لطف کردن و جواب منو دادن من هم باید پاسخ بدم
    سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از راهنماییتون. یعنی شما منظورتون اینه که من توی ایمیلم هم به زمینه قبلی مورد علاقه خودم اشاره کنم و هم به اون زمینه کاری استاد که مورد علاقه منه؟ از طرفی آخه من هیچ شباهتی تا حالا بین زمینه های کاری اساتید مرتبط با رشته ام با موضوعی که خودم کار کردم پیدا نکردم و همین باعث شده که توی ایمیل زدن به مشکل بخورم و اصلأ نمیدونم چطوری باید این موضوع رو مطرح کنم.
    اگر تجربیات پژوهشی قبلی شما، ارتباطی با حوزۀ تحقیقاتی استاد هدف شما نداره، به ناچار باید در ایمیل ارسالی، به نحوی نشان بدید که مبانی لازم برای شروع به تحقیق در حوزۀ جدید را دارید. مثلاً میتونید در حد یک صفحه، ایده هایی برای استاد ارسال کنید که اگر اون ایده ها در حوزه های فعال آزمایشگاه تحقیقاتی استاد، به کار گرفته بشه، احتمالاً نتایج خوبی به همراه میاره. ضمناً درج کنید که شما قادرید کدام بخش از این تحقق ایده ها را بر عهده بگیرید.

به هر حال باید داخل متن ایمیل نشان بدید که انتخاب شما، ریسک نامعقولی نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام به یک استاد ایمیل بزنم و ازش چند درخواست داشته باشم. میخواستم نظر اساتید را در خصوص نمونه ای که تهیه کردم بدونم. در ضمن چون من از طرف یک شخص ثالثی به استاد معرفی شدم برای همین استارت ایمیلم را این شکلی شروع کردم.
    Dear Prof. xxx
    my name is xxx. I am very grateful for the encouraging email you have sent to xxx. as you have suggested I visited the PhD website and read the materials very thoroughly. Before I start the online application I would like to ask you some questions with regards to the application requirements. My TOEFL IBT score is 101 which I personally think is not competitive compared to those of other qualified applicants. Hence, I have registered again and will be sitting for the test on November 9 and hopefully and expectedly will get a higher score. Now, your opinion on whether I apply using my current TOEFL score or wait till to get the result of next exam will be of paramount importance to me. I also wrote a proposal on xxxxxxxxxxxxxxxxx as part of my application and I would greatly appreciate it if you could kindly cast a look at this proposal as well as my sop and express your opinion on them. Any recommendations and suggestions are highly welcome.
    I very much appreciate your time and consideration of my request and look forward to having the honor of hearing from you soon.
    خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم در خصوص متن و ساختار و همه چی خلاصه

Junior Member

به نظر شما میشه برای یک استادی که فارسی زبان است در دانشگاههای کانادا، نامه اولیه (شامل معرفی خودم و انگیزه ام از تحصیل زیر نظر وی) را به زبان فارسی نوشت؟ یا اشکال دارد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    به نظر شما میشه برای یک استادی که فارسی زبان است در دانشگاههای کانادا، نامه اولیه (شامل معرفی خودم و انگیزه ام از تحصیل زیر نظر وی) را به زبان فارسی نوشت؟ یا اشکال دارد؟
    توصیه نمیشه چون با اینکار توانایی خودتان در مکاتبه و مکالمه به زبان انگلیسی را زیر سوال میبرید. حالا چرا انگلیسی نمینویسید؟

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام من به یه استادی از دانشگاه های تراز اول در انگلستان که راجع به پایان نامه من کار کرده بود واسه دکتری می خواستم نامه بنویسم بعد نظرمو عوض کردم در رابطه با موضوعی که کار کرده بود ازش سوال پرسیدم در ضمن تو نامه بهش گفتم که دنبال تحصیلات دکتری هستم و بزودی فارغ التحصیل میشم.ایشون در جواب نامه دو تا از مقاله هاش که تو اینترنت امکان دسترسی بهشون نبود برای من فرستاد.تو نامه بعدی نمیدونم مستقیما بهش بگم میخوام در دکتری دانشجوی شما بشم یا یک نامه دیگه راجع به مقاله رد و بدل کنم بعد برم رو موضوع دکتری.اگر از دوستان کسی نسبت به این موضوع منو راهنمایی کنن کمال تشکر را خواهم داشت.

Junior Member

من میخوام اولین میلم را به یه استاد بفرستم. ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد نمونه ای که اماده کردم بگید.
    Dear prof. X,
    My name is X X. I received my BS degree from X University of Technology, Iran. Currently, I am a member of the X Laboratory working on Multi Input/Multi Output (MIMO) adaptive control of an X robot. Prior to this project, I had worked on model reference adaptive control of a variable structure test-bed.

During my applying process, I came across your profile and became really interested about your research on robot dynamics especially the X project. I also asked Mr. X for some information regarding your lab and the topics you are working on at the moment, and I must admit he is actually one of the many reasons I am writing this email.

I realize you have written on your personal webpage that you are not currently recruiting new members for your research group, but I believe with a 2-year experience of working with experimental set-ups I can be a valuable asset at your lab. I would really appreciate it if you could please consider me as one of your graduate research assistants. My attached resume as well as my webpage (https://sites.google.com/site/X/) includes more details you may require.

Please don't hesitate to contact me if you have any questions.

Eagerly looking forward to hear back from you,

Best Regards,

X X
    Research Assistant
    X Laboratory
    X University of Technology, Iran
    یه سوال دیگه هم داشتم. به نظرتون الان واسه ارتباط با اساتید دیر شده یا نه؟ ددلاین بیشتر دانشگاه های مد نظرم یک یا 15 دسامبره.

Junior Member

والبته این میل هم در کنار پست قبلیم. تشکر فراوان
    A High Caliber Researcher seeking a graduate research assistant position

Dear prof. X,
    My name is X X. I received my BS degree from X University of Technology, Iran. Currently, I am a member of the X Laboratory working on Multi Input/Multi Output (MIMO) adaptive control of an X robot. Prior to this project, I had worked on adaptive backstepping and model-reference adaptive control of a X test-bed where I used the idea of modified X model proposed in your paper entitled "X" to improve the performance of our proposed X controller. All these being said, that's how I came to know you as a distinguished professor at X University and after browsing through your webpage, I became really interested in your research about the X theory.

Therefore, I am writing to express my keen enthusiasm for being a part of your research group and study/work under your supervision starting fall 2015. I would really appreciate it if you could consider me as one of your graduate research assistants. My attached resume as well as my webpage (https://sites.google.com/site/x/) includes more details you may require.

Please don't hesitate to contact me if you have any questions.

Eagerly looking forward to hear back from you,

Best Regards,

X X
    Research Assistant
    X Laboratory
    X University of Technology, Iran

Junior Member

سلام من برای فوق میخوام اپلای کنم مقاله یا تحقیق خاصی هم نداشتم بجز پروژه های درسی کارشناسی (رشته عمران) به نظر دوستانی که اطلاعات دارند من باید چی بنویسم برای استاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MahmoodCE نمایش پست ها
    سلام من برای فوق میخوام اپلای کنم مقاله یا تحقیق خاصی هم نداشتم بجز پروژه های درسی کارشناسی (رشته عمران) به نظر دوستانی که اطلاعات دارند من باید چی بنویسم برای استاد؟
    خوب همون ها رو تو رزومه ات بیار. و یکی از موارد شبیه به کار استاد رو تو متن ایمیل. حتمی هم بگو میخوا مستر بری ، یا یه جور بگو کاملا متوجه شوند. چون مخصوصا در امریکا برای خیلی جاها پی اچ دی نیازی به مستر نداره.