صفحه 375 از 589 نخستنخست ... 275325365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385425475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,741 تا 3,750 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member r123oza آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    یکی از استادایی که باهاش تماس گرفتم یه مقاله 38 صفحه ای!! (اونهم پر فرمول ریاضی) فرستاده گفته بخون تا راجع بهش با هم دیسکاس کنیم.
    چند روز ازش وقت بگیرم خوبه؟ میترسم بگم یه هفته طرف فک کنه چیزی حالیم نیست. از یه طرفم میترسم دو سه روزه نرسم بخونم و بد بشه.
    چطور خودم رو به موضوع مقاله علاقه مند نشون بدم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط r123oza نمایش پست ها
    سلام
    یکی از استادایی که باهاش تماس گرفتم یه مقاله 38 صفحه ای!! (اونهم پر فرمول ریاضی) فرستاده گفته بخون تا راجع بهش با هم دیسکاس کنیم.
    چند روز ازش وقت بگیرم خوبه؟ میترسم بگم یه هفته طرف فک کنه چیزی حالیم نیست. از یه طرفم میترسم دو سه روزه نرسم بخونم و بد بشه.
    چطور خودم رو به موضوع مقاله علاقه مند نشون بدم؟
    You dont need to say how much you need. Just tell him/her that thanks for sharing the paper and you will read it as soon as possible and let him/her know when you are ready to discuss.
    By the way, you shouldnt understand the whole paper ( if this is not something basic. If you didnt understand some parts, be clear and ask him/her first that you didnt clearly understand this part, and dont worry it wont be a negative point for you.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام به همه

بالاخره بعد از مدت ها گشتن یه استاد پیدا کردم که اینترست هامون کاملا منطبقه. یکی از مقالات اخیرش رو گرفتم و خوندم و به راحتی میتونم توسعه اش بدم.

فقط یه سوال، الآن که میخوام بهش ایمیل بزنم تو ایمیل چی بگم؟ بگم اینو میشه اینجوری توسعه اش داد (خب با خودش میگه خودمم میدونستم یا اصلا به تو چه؟) یا اینکه بگم اینجوری هم میتونستید کار کنید (که بازم می ترسم بهش بر بخوره!).

به نظرتون چه جوری بگم که هم بفهمه حالیمه و سوادشو دارم هم اینکه مودبانه باشه و هم اینکه سر صحبت واسه اپلای باز بشه؟

بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kahat نمایش پست ها
    سلام به همه

بالاخره بعد از مدت ها گشتن یه استاد پیدا کردم که اینترست هامون کاملا منطبقه. یکی از مقالات اخیرش رو گرفتم و خوندم و به راحتی میتونم توسعه اش بدم.

فقط یه سوال، الآن که میخوام بهش ایمیل بزنم تو ایمیل چی بگم؟ بگم اینو میشه اینجوری توسعه اش داد (خب با خودش میگه خودمم میدونستم یا اصلا به تو چه؟) یا اینکه بگم اینجوری هم میتونستید کار کنید (که بازم می ترسم بهش بر بخوره!).

به نظرتون چه جوری بگم که هم بفهمه حالیمه و سوادشو دارم هم اینکه مودبانه باشه و هم اینکه سر صحبت واسه اپلای باز بشه؟

بسیار ممنون
    اپلای کردن که سرصحبت باز کردن نداره. میتوانید مستقیما در ابتدای ایمیل بگویید که در نظر دارید به این دانشگاه اپلای کنید و به زمینه کاری ایشون علاقمند هستید و اشاره کنید که این مقاله اش را هم خوندید و ایده های زیادی برای گسترش کار دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام دوستان.
    من میخواستم فرایند ایمیل دادن رو شروع کنم امشب.
    اساتید زیادن تقریبا! بچه ها اینجا گفتن که به استاد که ایمیل زدم مقاله هاشم خوندم!
    حالا من میگم معلوم نیست که کی بهم جواب بده! آیا لازمه مقاله هاشونو بخونم حتما؟
    آخه تو ایمیلم نوشتم که مقاله هاتو خوندم و فلان و اینا...
    من برای مستر میخوام اقدام کنم.

ارادتمند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخواستم فرایند ایمیل دادن رو شروع کنم امشب.
    اساتید زیادن تقریبا! بچه ها اینجا گفتن که به استاد که ایمیل زدم مقاله هاشم خوندم!
    حالا من میگم معلوم نیست که کی بهم جواب بده! آیا لازمه مقاله هاشونو بخونم حتما؟
    آخه تو ایمیلم نوشتم که مقاله هاتو خوندم و فلان و اینا...
    من برای مستر میخوام اقدام کنم.

ارادتمند
    سلام،
    به نظر من نگید مقاله هاتون رو خوندم(اگر نخوندی) چون بعدا می پرسه کدوم رو خوندی . نظرت چیه ؟ چی کارش میشه کرد بعدا خیلی بد میشه.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط mrdsh نمایش پست ها
    سلام،
    به نظر من نگید مقاله هاتون رو خوندم(اگر نخوندی) چون بعدا می پرسه کدوم رو خوندی . نظرت چیه ؟ چی کارش میشه کرد بعدا خیلی بد میشه.
    موفق باشید
    نه خوب مثلا قسمتی هست تو سایت ها که عناوین مقالات اساتید رو مینویسه!
    میگم از اونجا دیدم اگه احیانا پرسید... :دی
    اینجوری عیب نداره؟

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    دوتا سوال دارم
    1. من در جواب این اگه بخوام بگم که فک می کنین چقدر شانس دارم برای پذیرش ، بده؟ اگه نه چطوری بگم . ? میخوام اگه شانس بیشتر از 50 دارم ژانویه اقدام کنم.

I am looking for new students and have funding for several graduate research assistantships for students admitted into X MCS and Ph.D. programs.

If you decide to apply to X I encourage you to list me as a potential supervisor. That way I will get a chance to look at your application once it has been ranked with all of the other applications.

Best Regards,

2. امکان داره بخوام که برای MSc هم برای چند تا دانشگاه اقدام کنم. برای استادای این جند تا دانشگاه رزومم رو برای phd فرستادم. حالا اگه بخوام دوباره ایمیل بفرستم برای MSc چی بگم و چطوری؟ بگم چون خیلی به کار شما علاقه دارم حاضرم دوباره MSc بخونم :دی

Junior Member yazdah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, U of A

سلام به همگی
    من دارم fall 2015 اپلای میکنم ولی متاسفانه تا الان جواب خوبی از استادا نگرفتم این در حالیه که دوستام اونایی که شرایط تقریبا برابر یا بعضا پایین تر از من داشتن جوابای خوب گرفتن. در واقع بهترین جواب من این بوده که استاد گفته اپلای کن
    با توجه به مطالبی که تو این فروم خوندم متوجه شدم که باید تو زمینه استاد قبلا کار کرده باشیم و علاقه مند به کار استاد نشون بدیم.
    خب این حرف کاملا درسته ولی وقتی مشکلی واسه من وجود داره و احتمالا مشکل خیلی از دانشجوهای مقطع لیسانس باشه اینه که دانشجوی کارشناسی معمولا حتا اسم زمینه تخصصی‌ای که استادا کار می کنن قبلا نشنیده یا اگر شنیده هیچ researchی انجام نداده پس با این شرایط چطوری میشه نظر یه استاد رو جلب کرد؟ محتوای ایمیل چی باید باشه ؟

ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    نه خوب مثلا قسمتی هست تو سایت ها که عناوین مقالات اساتید رو مینویسه!
    میگم از اونجا دیدم اگه احیانا پرسید... :دی
    اینجوری عیب نداره؟
    عیب که نداره فقط خودت رو آماده باید بکنی که بعدا استاد ازت اگر پرسید که نظرت چیه و یا مثلا به نظرت چطوری می تونی اون کار رو ادامه بد بتونی .