صفحه 376 از 589 نخستنخست ... 276326366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386426476 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,751 تا 3,760 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با سلام. اگه منم راهنمایی کنید ممنون میشم. من الان برا سال دیگه میخوام شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید دانشگاههای آمریکا. میخوام هر استادی که پیدا کردم بهش ایمیل بزنم.چون رفتن و همچنین فاند برام حیاتیه. میخواستم شما راهنماییم کنید که تو ایمیل اولی که به اساتید میزنم چه چیزی بگم و آیا این ایمیل باید شامل اطلاعات تحصیلیه تا حالا یعنی نمرات و CV و غیره باشه یا نه. پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام. اگه منم راهنمایی کنید ممنون میشم. من الان برا سال دیگه میخوام شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید دانشگاههای آمریکا. میخوام هر استادی که پیدا کردم بهش ایمیل بزنم.چون رفتن و همچنین فاند برام حیاتیه. میخواستم شما راهنماییم کنید که تو ایمیل اولی که به اساتید میزنم چه چیزی بگم و آیا این ایمیل باید شامل اطلاعات تحصیلیه تا حالا یعنی نمرات و CV و غیره باشه یا نه. پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

!You probably can use search engine to help you for finding sample emails
    It is recommended to attach your CV, but not transcripts and so on.

Good Luck
    ویرایش توسط Mechatronic : October 28th, 2014 در ساعت 11:12 PM دلیل: پست مرجع
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من حدود 2 هفته ای است برای اساتید انگلستان و چند کشور اروپایی ایمیل زدم ولی جواب ندادن.اصولا چطور بنویسم خوبه؟
    من تو ایمیلم خودم و معرفی کردم و درباره تحصیلاتم گفتم.در مورد اینکه مقالاتم چطوره و اینکه اگر مایلند پروپوزالم و براشون بفرستم.
    این خوبه؟
    به نظرتون مقالات و پروپوزالم و تو همون ایمیل اول attached کنم؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من باید مقالات و پروپوزالم و به ایمیلی که برای استاد می فرستم ATTACHED کنم؟
    فایل رزومه را به ایمیل پیوست کنم و بفرستم؟
    یا برای بار اول همون معرفی کافیه؟
    هنوز GRE امتحان ندادم.این و توی خود ایمیل بنویسم که در حال امتحانش هستم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من باید مقالات و پروپوزالم و به ایمیلی که برای استاد می فرستم ATTACHED کنم؟
    فایل رزومه را به ایمیل پیوست کنم و بفرستم؟
    یا برای بار اول همون معرفی کافیه؟
    هنوز GRE امتحان ندادم.این و توی خود ایمیل بنویسم که در حال امتحانش هستم؟
    داخل متن ایمیل، توضیحات مختصر لازم را بدید و بیشتر به رزومه ای ارجاع بدید که پیوست شده.
    پروپوزال لازم نیست.
    نوشتن در مورد GRE داخل محتوای ایمیل، لازم نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

یه میل به استاد ایرانی دانشگاه مک گیل زده ام که می خوام بیام اونجا برای مقطع مستر

ایشون این طوری جواب داده اند:

It is important to note that the registration fee for the master program is around $17000 per year and you need equal amount for living expenses. Please let us know if you have scholarship from your government or you are self-financed.

حالا این مک گیل ( طبق خود سایتش ) باید استاد پیدا بکنیم بعد اپلای بکنیم. الان به ایشون چطور بگم که میخوام شما بدید

این خوبه?

Thank you Professor --- for your response. I was hoping to get financial support.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    یه میل به استاد ایرانی دانشگاه مک گیل زده ام که می خوام بیام اونجا برای مقطع مستر

ایشون این طوری جواب داده اند:

It is important to note that the registration fee for the master program is around $17000 per year and you need equal amount for living expenses. Please let us know if you have scholarship from your government or you are self-financed.

حالا این مک گیل ( طبق خود سایتش ) باید استاد پیدا بکنیم بعد اپلای بکنیم. الان به ایشون چطور بگم که میخوام شما بدید

این خوبه?

Thank you Professor --- for your response. I was hoping to get financial support.
    بله. و گفته ایشون به نظر می رسه ایشون پشتیبانی مالی نمی تونه بکنه از شما.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

یه دو ماه پیش به یه استاد میل زدم. گفت فعلا پول ندارم یه دانشجو بگیرم. میخوام یه بار دیگه میل بزنم ببینم وضع فاندینگش آپ شده یا نه. همون میل اولی رو دوباره بهش بزنم یا فقط بنویسم وضع فاندینگتون عوض شده یا خیر؟ (مثل متن پایین)

Dear professor X,
    I have contacted you a while ago and you have told me that you do not have any funding available. I want to know if your funding status has been changed or not?
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    یه دو ماه پیش به یه استاد میل زدم. گفت فعلا پول ندارم یه دانشجو بگیرم. میخوام یه بار دیگه میل بزنم ببینم وضع فاندینگش آپ شده یا نه. همون میل اولی رو دوباره بهش بزنم یا فقط بنویسم وضع فاندینگتون عوض شده یا خیر؟ (مثل متن پایین)

Dear professor X,
    I have contacted you a while ago and you have told me that you do not have any funding available. I want to know if your funding status has been changed or not?
    ایمیل قبلی رو ریپلای کنید و بپرسید آیا وضعیت فاند تغییر کرده یا نه.

سلام ببخشید اینکه استاد اوکی قطعی رو بده و بگه اسم منو به عنوان استاد راهنمات بنویس و اپلای کن و تو لیست اصلی مایی، یعنی فاند میده دیگه نه؟ چجوری باید ازش بپرسم چه مقداری می تونه فاند بده؟ الآن نزدیک ده روز از ایمیل آخر گذشته نمی دونم چجوری محترمانه انگلیسی بپرسم... مثلا این خوبه به نظرتون:

Dear Prof XXX, I was wondering if you could give me some guidance, if I get accepted by the university will I get RA scholarship? and what whould be its typical amount ? will it cover the cost of living?o