صفحه 377 از 589 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387427477 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام ببخشید اینکه استاد اوکی قطعی رو بده و بگه اسم منو به عنوان استاد راهنمات بنویس و اپلای کن و تو لیست اصلی مایی، یعنی فاند میده دیگه نه؟ چجوری باید ازش بپرسم چه مقداری می تونه فاند بده؟ الآن نزدیک ده روز از ایمیل آخر گذشته نمی دونم چجوری محترمانه انگلیسی بپرسم... مثلا این خوبه به نظرتون:

Dear Prof XXX, I was wondering if you could give me some guidance, if I get accepted by the university will I get RA scholarship? and what whould be its typical amount ? will it cover the cost of living?o
    بله متن خوبیه. در این موارد باید خجالت رو گذاشت کنار همونطور که استاد حق داره تمام جوانب مربوط به تخصص و مهارت های شما رو بدونه، شما هم این حق رو دارید که از شرایط پذیرشتون اطلاع داشته باشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member mecha90 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان من همچین جوابی گرفتم:

For Master student, we don’t have any scholarship. I will only be able to provide very limited financial support for you such as $800 per month. You will need to have your own financial support. Also, for --- project, I prefer to have PhD students. 2-year of Master program can hardly produce valuable research result in the field of --- research.

Cheers!

من بدون فول فاند نمیرم. حالا چی جواب بدم الان من؟ بگم به بقیه استاد ها بگو؟ تشکر کنم خودم ایمیل یزنم؟ بگم اگه فاند گیرت اومد خبرم کن به بقیه تو همون دانشگاه ایمیل بزنم؟
    ممنون میشک کمک کنین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha90 نمایش پست ها
    دوستان من همچین جوابی گرفتم:

For Master student, we don’t have any scholarship. I will only be able to provide very limited financial support for you such as $800 per month. You will need to have your own financial support. Also, for --- project, I prefer to have PhD students. 2-year of Master program can hardly produce valuable research result in the field of --- research.

Cheers!

من بدون فول فاند نمیرم. حالا چی جواب بدم الان من؟ بگم به بقیه استاد ها بگو؟ تشکر کنم خودم ایمیل یزنم؟ بگم اگه فاند گیرت اومد خبرم کن به بقیه تو همون دانشگاه ایمیل بزنم؟
    ممنون میشک کمک کنین
    ببین که تو دانشگاه و رشته شما Direct PhD میگیرن٬ اگر میگیرن به استاده بگو که من دکتری اپلای کنم آیا پوزیشن با ساپورت مالی برای من داری.
    اگرم که نه تشکر کنید و نهایت بپرسید که کسی را تو دپارتمان میشناسه که برای شما پوریشن داشته باشه. بقیه پیگیری و ایمیل زدن به استادهای دیگه با شماست نه با این استاد که به بقیه استادها بگه.

Junior Member

دوستان ببخشید اگر به چند تا استاد میل زدیمو جواب ندادن، دوباره که می خوایم میل بزنیم باید چی بگم؟ عذر خواهیم کنیم از اینکه داریم دوباره میل می زنیم یا فقط همون متنو کپی کنیم یا چی؟
    بسیار ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh365 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید اگر به چند تا استاد میل زدیمو جواب ندادن، دوباره که می خوایم میل بزنیم باید چی بگم؟ عذر خواهیم کنیم از اینکه داریم دوباره میل می زنیم یا فقط همون متنو کپی کنیم یا چی؟
    بسیار ممنون
    سلام
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post673778

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    نمی دونم اون sure اول رو در جواب به چه سوالی داده! ولی کلا به نظر میرسه که ایشون تا وقتی که رسما اپلای نکنید پرونده ی شما رو بررسی نمی کنه پس هیچ تضمینی نیست که اصلا نظرش مثبت باشه روی اپلیکیشن شما یا نه.
    sure is a reply following this question:

I would like to know whether youhave any openings and are you looking for PhD students for Fall 2015 semester and whether there are any funded opportunities for me to join your research team and continue my studies under your supervision.

بهش چی جولب بدم به نظر شما؟
    بگم، اکی پس من اس شما را توی SOP می نویسم و امیدوارم اخباری خوبی ازتون بشنوم؟
    !Never Give Up

سلام دوستان
    یکی از اساتید در جواب من اینطور گفتند:
    I am always open for good students, and I usually have new students in the fall. I look forward to receiving your application.
    به نظر شما بهترین جواب به یه چنین ایمیلهای مبهمی که خیلی تکلیف آدم رو مشخص نمیکنند چی هست؟ آیا امیدی هست که بخوام بهشون بگم اپلای میکنم یا نه؟
    پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید در جواب من اینطور گفتند:
    I am always open for good students, and I usually have new students in the fall. I look forward to receiving your application.
    به نظر شما بهترین جواب به یه چنین ایمیلهای مبهمی که خیلی تکلیف آدم رو مشخص نمیکنند چی هست؟ آیا امیدی هست که بخوام بهشون بگم اپلای میکنم یا نه؟
    پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم
    سلام
    بهتره بعد از تشکر بابت جوابی که به ایمیل شما داده، ازش بپرسید آیا فاندی در کار هست؟ و اگه آره آیا اجازه میده اسمشو بعنوان سوپروایزر آینده توی فرم اپلیکیشن بنویسید؟ ببینید چی جواب میده.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام دوستان. من بدجوری دنبال فاندم. به نظر شما به این استاد چه جوابی بدم.

Good morning from XXX. We have started to receive the first snow of the season.

Thank you for sending me your CV and transcripts. Please apply to our program and put my name on your application. This does not mean I have accepted you yet, nor could I without consulting the Department Graduate Program Committee. The application process is as follows.

- You need to apply to our program at http://www.XXXXXXXXXXXXXXXXXX (the cost is XXX dollars).
    - Indicate you have been in contact with myself
    - Then, based on the quality of your full application, I will determine whether to proceed to an interview via Skype
    - Next, if the interview goes well, the Department Graduate Program Committee must accept your application

Note, I have only one spot available for September 2015, and the selection of students is competitive.

Also, our program typically takes 2 years to complete, and students will require approximately $ XX,000 - $XX,000 (which includes tuition) for living expenses per year. At this point, I cannot guarantee funding. I can say for certain that I cannot provide full funding. Given this information, would you be able to afford to study here?

Note, there are scholarships available for high performing students, however, they are typically given to students that have already started the program.

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

سلام،
    من بعد از صحبت با چند تا از استادام، ایمیل چند استادی که یه مدت پیش از دانشکده ما بازدید کردن رو گرفتم. دانشگاه های Aarhus و Copenhagen هر دو انتخاب های من هستن. از بین استادایی که ایمیلشون رو گرفتم، یکی قبلا در Arrhus بوده و الان در Copenhagen هست و یکی دیگه هم از اول در Copenhagen بوده.
    منتها حوزه کاریشون به طور مستقیم شامل کار من نمی شه. یکیشون مطالعات ایران کار می کنه و برای همین هم ایران اومده بود. حوزه کاری من سیاست خارجی بریتانیا در برابر ایران هست و خب کمی مرتبط هست.
    استاد دیگه هم مطالعات اسلامی کار می کنه.
    به نظرتون برای شروع، تا چه حد لازمه حوزه کاریم رو توضیح بدم؟ آیا از اول با یه proposal شروع کنم یا یه sop بفرستم. آیا اصلا رزومه رو برای این استادها بفرستم یا فقط ازشون راهنمایی بخوام برای ارتباط با اساتید دیگه.
    ممنون می شم جواب بدین.
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders