صفحه 378 از 589 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388428478 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام. من جواب زیر را از یک استاد گرفتم و الان بعد از دو هفته که به دلایل مختلف (امتحان تافل و ...) نتونستم جوابش را بدم، میخوام پاسخ ایمیلش را بدم. به نظرتون چه پاسخی به این ایمیل بدم بهتره (با در نظر گرفتن اینکه این ایمیل را استاد دو هفته پیش به من زده)؟ خواهشا زودتر راهنماییم کنید چون تا همین الان هم خیلی دیر شده برای جواب من.

Sorry of the late reply. Only now I am able to answer you.

I agree: your research interests are aligned with my current research projects.

I would suggest to apply at our department and write my name as a preference supervisor in the application. The Graduate Admission Committee will review your dossier to verify whether you meet the minimum requirements set by our Department. As soon as your file is accepted, I will be able to officially consider you as a candidate in my group.

Please, note this email is not an acceptance at this stage; rather it is my suggestion to apply based on your good credentials.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    سلام. من جواب زیر را از یک استاد گرفتم و الان بعد از دو هفته که به دلایل مختلف (امتحان تافل و ...) نتونستم جوابش را بدم، میخوام پاسخ ایمیلش را بدم. به نظرتون چه پاسخی به این ایمیل بدم بهتره (با در نظر گرفتن اینکه این ایمیل را استاد دو هفته پیش به من زده)؟ خواهشا زودتر راهنماییم کنید چون تا همین الان هم خیلی دیر شده برای جواب من.

Sorry of the late reply. Only now I am able to answer you.

I agree: your research interests are aligned with my current research projects.

I would suggest to apply at our department and write my name as a preference supervisor in the application. The Graduate Admission Committee will review your dossier to verify whether you meet the minimum requirements set by our Department. As soon as your file is accepted, I will be able to officially consider you as a candidate in my group.

Please, note this email is not an acceptance at this stage; rather it is my suggestion to apply based on your good credentials.
    سلام

پاسخ چندان امیدوار کننده ای نیست...
    چون در اون اذعان شده که اگر مینیمم های دانشکده meet نشن، کاری ازش ساخنه نیست...
    می تونید در مورد منابع مالی ازش سوال کنید... اینکه در صورت پذیرش با چه کیفیت و کمیتی شما رو support خواهد کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Christacular27 نمایش پست ها
    سلام،
    من بعد از صحبت با چند تا از استادام، ایمیل چند استادی که یه مدت پیش از دانشکده ما بازدید کردن رو گرفتم. دانشگاه های Aarhus و Copenhagen هر دو انتخاب های من هستن. از بین استادایی که ایمیلشون رو گرفتم، یکی قبلا در Arrhus بوده و الان در Copenhagen هست و یکی دیگه هم از اول در Copenhagen بوده.
    منتها حوزه کاریشون به طور مستقیم شامل کار من نمی شه. یکیشون مطالعات ایران کار می کنه و برای همین هم ایران اومده بود. حوزه کاری من سیاست خارجی بریتانیا در برابر ایران هست و خب کمی مرتبط هست.
    استاد دیگه هم مطالعات اسلامی کار می کنه.
    به نظرتون برای شروع، تا چه حد لازمه حوزه کاریم رو توضیح بدم؟ آیا از اول با یه proposal شروع کنم یا یه sop بفرستم. آیا اصلا رزومه رو برای این استادها بفرستم یا فقط ازشون راهنمایی بخوام برای ارتباط با اساتید دیگه.
    ممنون می شم جواب بدین.
    سلام

در این مرحله proposal ارائه کردن اصلا موضوعیتی نداره...
    در ایمیلتون به این اساتید CVتون رو ارسال کنید و در متن ایمیل شرح علائق و موضوعات تحقیقاتی مورد نظرتون رو توضیح بدید...
    در وهله اول سعی کنید نظر همین اساتید رو جلب کنید... اگر دیدید که به هر دلیل مایل به کار کردن با شما نیستند می تونید ازشون بخواید که در صورت شناختن supervisor مرتبط با زمینه شما بهتون معرفی کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

ممنون بابت پاسختون. بابت مینیمم های دانشگاه مشکلی ندارم. نمره تافلم به حد نصاب رسیده. مشکلم اینه که تو این مرحله با توجه به اینکه هر دو از یک دپارتمان هستن، چیکار کنم؟ به هر دو ایمیل بزنم و بگم که در اسرع وقت مدارکم را میفرستم و تو فرم اپلای اسم هر دو را بیارم؟ یا اینکه فقط جواب یکیشون را بدم و بگم در اسرع وقت مدارک را میفرستم.

Banned

ممنون بابت پاسختون. بابت مینیمم های دانشگاه مشکلی ندارم. نمره تافلم به حد نصاب رسیده. مشکلم اینه که تو این مرحله با توجه به اینکه هر دو از یک دپارتمان هستن، چیکار کنم؟ به هر دو ایمیل بزنم و بگم که در اسرع وقت مدارکم را میفرستم و تو فرم اپلای اسم هر دو را بیارم؟ یا اینکه فقط جواب یکیشون را بدم و بگم در اسرع وقت مدارک را میفرستم.
    سلام

شما باید ارتباطتون با هر دو استاد رو از طریق ایمیل حفظ کنید... مگر اینکه از نهایی شدن یکی از اونها "اطمینان کامل" داشته باشید...
    نهایتا هم در فرم نهایی هم به ترتیبی که مدنظرتون هست اسمشون رو وارد کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

شما باید ارتباطتون با هر دو استاد رو از طریق ایمیل حفظ کنید... مگر اینکه از نهایی شدن یکی از اونها "اطمینان کامل" داشته باشید...
    نهایتا هم در فرم نهایی هم به ترتیبی که مدنظرتون هست اسمشون رو وارد کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    دوست عزیز ممنون میشم بتونید بیشتر راهنماییم کنید. من به این دو نفر دقیقا الان چی بگم؟ مثلا اگه به هر دو ایمیل بزنم و تشکر کنم و بگم که مدارکم را در اسرع وقت میفرستم خوبه؟ یا اینکه ازشون در مورد موقعیت‌های کاریشون بپرسم بهتره؟ یا اینکه بهتره که اول به یکیشون ایمیل بزنم و درمورد موقعیت‌های کاریش بپرسم و منتظر جواب بمونم و بعد اگه جوابش خوب نبود و یا جواب نداد، به دومی ایمیل کنم؟

Banned

دوست عزیز ممنون میشم بتونید بیشتر راهنماییم کنید. من به این دو نفر دقیقا الان چی بگم؟ مثلا اگه به هر دو ایمیل بزنم و تشکر کنم و بگم که مدارکم را در اسرع وقت میفرستم خوبه؟ یا اینکه ازشون در مورد موقعیت‌های کاریشون بپرسم بهتره؟ یا اینکه بهتره که اول به یکیشون ایمیل بزنم و درمورد موقعیت‌های کاریش بپرسم و منتظر جواب بمونم و بعد اگه جوابش خوب نبود و یا جواب نداد، به دومی ایمیل کنم؟
    سلام

کار مکاتبه با هر دو نفر رو با هم پیش ببرید...
    چند مسئله هست که می تونه به عنوان فاکتورهای مهم برای شما در ادامه راه ارتباط با این دو نفر باشه:
    1- همگرایی تجارب تحقیقاتی اون ها با علائق شما
    2- میزان پشتیبانی مالی اون ها از شما
    و موارد سطحی تر مثل:
    3- میزان تجربه و شهرت استاد
    4- فعالیت استاد در موضوعات multidisciplinary
    و...

به هر دو ایمیل بزنید و درباره دو مورد اولی که عرض کردم کسب اطلاع کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام
    یه استادی بمن گفته که یک هفته بعد جواب قطعی بهم میده.
    الان در جواب ایمیلش چی بنویسم مناسبه؟ چیزی به فکرم نمیرسه اگه ممکنه راهنمایی کنید بچه ها
    خیلی ممنون

Banned

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh7rezaei نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی بمن گفته که یک هفته بعد جواب قطعی بهم میده.
    الان در جواب ایمیلش چی بنویسم مناسبه؟ چیزی به فکرم نمیرسه اگه ممکنه راهنمایی کنید بچه ها
    خیلی ممنون
    سلام

چیزی شبیه این:

Dear Prof.

Have a good day.

Regarding to out recent talks within previous week, I am still looking forward to your overall assessment for the possibility of the potential cooperation between us.
    It is your kindness, if you let me know about the case.

Best regards

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام خدمت دوستان

میشه لطفا نظرتون رو درباره این متن اغلام کنید.

با تشکر

Dear Professor,
    I am a graduate student in the field of Civil and Environmental engineering at Shiraz University of Technology. My main research interests are Impact of global climate change on the fate of critical pollutants, Climate change impact assessments on water quality, Assessing uncertainties, Hydrology, Hydro-meteorology, Hydro-climate modeling, Surface hydrology, Water quality modeling, Climatic and hydrological change vulnerability assessment and adaptation strategies, Geo-spatial technologies (Geographic information systems/Arc), Artificial neural network applications in hydrology and climatology, and etc.
    I checked your website from which I found that my interests are among your fields of research. I believe your University offers a challenging and unique program which meets my interests and needs and is the right place for an active person with such ideals and ambitions as mine. I look for somewhere to develop my intellectual, cultural, and spiritual potentialities, and to realize my dreams of personal greatness.
    My M.S. thesis subject is xxxxxxxx. I have presented four technical papers and now I am preparing one as well.
    Therefore, it has become my dream that I could be a PhD student under your supervision, because of your research interests. I will be glad if you accept me as a member of your research group. I believe that your answer will define my situation for applying to your university, as I am very interested in working with you. I have attached a brief resume of mine to this e-mail that contains further information about my qualifications and experiences. I truly appreciate your time and consideration. I look forward to hearing from you.

Best Regards,
    M K