صفحه 38 از 589 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Unhappy پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان من 6 ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم اون موقعه به من گفت که فاند نداره اما الان دانشجوی با فاند برای 2012 می گیره. حالا من چطوری باید به این استاد ایمیل بزنم؟ باید متن ایمیلی رو که قبلا" زدم عوض کنم؟ باید بهش بگم که قبلا" بهش ایمیل زدم؟ البته توی این شش ماه یک مقاله جدید به cv ام اضافه شده که اونو توی متن نامه میارم اما مشکلم در مورد ساختار اصلی نامه است. لطفا" افراد آگاه و باتجربه کمک کنن.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    سلام دوستان من 6 ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم اون موقعه به من گفت که فاند نداره اما الان دانشجوی با فاند برای 2012 می گیره. حالا من چطوری باید به این استاد ایمیل بزنم؟ باید متن ایمیلی رو که قبلا" زدم عوض کنم؟ باید بهش بگم که قبلا" بهش ایمیل زدم؟ البته توی این شش ماه یک مقاله جدید به cv ام اضافه شده که اونو توی متن نامه میارم اما مشکلم در مورد ساختار اصلی نامه است. لطفا" افراد آگاه و باتجربه کمک کنن.
    من بودم ایمیل جدید رو در reply به همون ایمیلی که بهت گفت اون موقعه فاند نداره میزدم تا با خوندنش یادش بیاد که من قبلا هم ابراز علاقه کردم به کار کردن باهاش
    توی متن ایمیل هم اشاره کم که قبلا بهم چنین کفتی، من توی این مدت به تحقیقاتم ادامه دادم یه مقاله جدید هم دادم، لطفا نظرتون رو با توجه به شرایط جدید بگید

Junior Member anahita_22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - AUT

یه سوال داشتم.به نظرتون اگه استادی با چندتا از دانشجو های ایرانی در حال کار کردنه و من قبل تماس با استاد با یکی از اون دانشجوها تماس داشته باشم و از اون راهنمایی بخوام خوبه؟البته با دانشجو ایرانی آشناییه قبلی ندارم.به نظرتون کمکم میکنه؟

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_22 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم.به نظرتون اگه استادی با چندتا از دانشجو های ایرانی در حال کار کردنه و من قبل تماس با استاد با یکی از اون دانشجوها تماس داشته باشم و از اون راهنمایی بخوام خوبه؟البته با دانشجو ایرانی آشناییه قبلی ندارم.به نظرتون کمکم میکنه؟
    بله قطعا كمك مي كنه. حتي مواردي هم بوده كه اساتيد از دانشجوهاشون خواستن كه اگه دوست يا همكلاسي مستعدي دارن معرفي كنن ( چند تا از دوستام همينطوري پذيرش گرفتن!)
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    من بودم ایمیل جدید رو در reply به همون ایمیلی که بهت گفت اون موقعه فاند نداره میزدم تا با خوندنش یادش بیاد که من قبلا هم ابراز علاقه کردم به کار کردن باهاش
    توی متن ایمیل هم اشاره کم که قبلا بهم چنین کفتی، من توی این مدت به تحقیقاتم ادامه دادم یه مقاله جدید هم دادم، لطفا نظرتون رو با توجه به شرایط جدید بگید
    دوست عزیز از راهنمایی شما ممنون. فقط یه مسئله ای: استاد ایمیل منو رو فوروارد نکرده بود و یه ایمیل جدید نوشته بود یعنی توی ایمیل پاسخش cv و cover letter ای که من attach کرده بودم نبود. حالا چی کار کنم؟ به نظرتون این کار منطقیه ، من ایمیل قبلیشو reply کنم ، جوابی رو هم که شما گفتید و چند خط بیشتر نمیشه توی box mail بنویسم بعد cv و cover letter قبلیمو به همراه cv جدید که شامل یه پذیرش مقاله جدید، یه مقاله submit و یک workshop هست رو براش attach کنم؟؟!!

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام بچه ها. من سه هفته پیش به یه استادی ایمیل زدم و گفتم اگه اوپن پوزیشن داره آیا به من می ده یا نه. بعد گفت باید cvand transcriptsبفرستی تا ببینم چی می شه. من هم این سه هفته هم یه کم شک داشتم که آیا اون حا می خوام برم یا نه و هم نوشتن sop , cv ... و گرفتن مدرک رسمی ام طول کشید. حالا بهش ایمیل می خوام بزنم و مدارکم رو بدم. بابت تاخیرم چه بهونه ای بیارم خوبه؟ تازه من کمرم هم شکسته بود و درگیر دکتر و... بودم! اگه بگم دریافت کارنامه ی رسمی ام سه هفته طول کشید به دلایل اداری، اشکالی داره یا بدون این که به رو بیارم که سه هفته دیر کردم تو جواب دادن، مدارکم رو بهش بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من سه هفته پیش به یه استادی ایمیل زدم و گفتم اگه اوپن پوزیشن داره آیا به من می ده یا نه. بعد گفت باید cvand transcriptsبفرستی تا ببینم چی می شه. من هم این سه هفته هم یه کم شک داشتم که آیا اون حا می خوام برم یا نه و هم نوشتن sop , cv ... و گرفتن مدرک رسمی ام طول کشید. حالا بهش ایمیل می خوام بزنم و مدارکم رو بدم. بابت تاخیرم چه بهونه ای بیارم خوبه؟ تازه من کمرم هم شکسته بود و درگیر دکتر و... بودم! اگه بگم دریافت کارنامه ی رسمی ام سه هفته طول کشید به دلایل اداری، اشکالی داره یا بدون این که به رو بیارم که سه هفته دیر کردم تو جواب دادن، مدارکم رو بهش بدم؟

هیچ بهانه ای لازم نیست. فقط بگید sorry for the delay; I was preparing my CV and SOP.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

حالا همون ایمیل خودشو ریپلای کنم؟ تا یادش بیاد؟ آخه می خوام توی ریپلای ایمیل خودش بنویسم که چند هفته پیش بهت ایمیل دادم و تو ازم اینا رو خواستی. ببخشید بابت این تاخیر و این هم مدارک. خوبه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    حالا همون ایمیل خودشو ریپلای کنم؟ تا یادش بیاد؟ آخه می خوام توی ریپلای ایمیل خودش بنویسم که چند هفته پیش بهت ایمیل دادم و تو ازم اینا رو خواستی. ببخشید بابت این تاخیر و این هم مدارک. خوبه؟
    آره همین خوبه.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

سلام دوستان.من میخوام که به اساتید مختلف دپارتمان سیویل دانشگاه ایمیل بزنم و ازشون بپرسم که کدومشون فاند دارن و دانشجویی رو که کار تحقیقاتی مرتبط داره میپذیرن, و اگرم خودشون این امکان رو ندارن چند نفر رو بهم معرفی کنند.(اگرم رئیس دپارتمان رو تونستم پیدا کنم فقط به اون ایمیل میزنم).حالا میشه لطف کنید یک متن خیلی رسمی بدید که من بنویسم و برای همشون بفرستم؟

متشکرم