صفحه 380 از 589 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390430480 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    میتونید بپرسید که در صورت پذیرش آیا فاندینگ پروژه معمولا برای تامین هزینه زندگی و شهریه کافی خواهد بود یا نه.
    سلام مجدد دوستان
    پیرو گفته و راهنمایی ghlobe عزیز، من این سوال رو پرسیدم، و استاد مربوطه فرمودند که:

Yes. Funding covers tuition, medical insurance and provides enough funds tocover living costs.

الان غیر از تشکر و اینکه بگم حتمأ اپلای میکنم، چیز دیگه ای هم لازمه گفته بشه و یا سوال دیگه ای لازم هست که بپرسم؟
    متشکرم

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    سلام مجدد دوستان
    پیرو گفته و راهنمایی ghlobe عزیز، من این سوال رو پرسیدم، و استاد مربوطه فرمودند که:

Yes. Funding covers tuition, medical insurance and provides enough funds tocover living costs.

الان غیر از تشکر و اینکه بگم حتمأ اپلای میکنم، چیز دیگه ای هم لازمه گفته بشه و یا سوال دیگه ای لازم هست که بپرسم؟
    متشکرم
    نه در این مرحله همین کافیه. میتونید بگید وقتی اپلای کردید بهشون خبر خواهید داد تا مدارک شما رو بررسی کنن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم
    آیا درسته که تو اولین ایمیلی که به یه استاد می زنیم مقاله مون رو هم که مرتبط با موضوع کاری اون استاد هست اتچ کنیم
    یا صرف نام بردن عنوان مقاله کافیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال داشتم
    آیا درسته که تو اولین ایمیلی که به یه استاد می زنیم مقاله مون رو هم که مرتبط با موضوع کاری اون استاد هست اتچ کنیم
    یا صرف نام بردن عنوان مقاله کافیه؟
    ممنون
    اگر مقاله تون ارتباط زیادی به زمینه ی کاری استاد داره، میتونید "لینکش" رو در ایمیل قرار بدید. معمولا اساتید فایل های اتچ شده رو نمیخونن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    این ایمیل رو من چطوری جواب بدم:
    Thank you for your interest. While I have an open position, due to changes in financing, you would need to have a government grant or become a Permanent Resident before I can make you an offer. There is a note on my web page to foreign applicants.

و توی لینک سایت هم این هست

To International Applicants

1. All admitted students receive funding. International students are not admitted without being offered funding. Sorry, you can’t get admitted based on your own savings!
    2. You can get admitted with a scholarship from your country. For example, we have students supported by Chinese Scholarship Council.

I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Thank you for your interest. While I have an open position, due to changes in financing, you would need to have a government grant or become a Permanent Resident before I can make you an offer. There is a note on my web page to foreign applicants.

1. All admitted students receive funding. International students are not admitted without being offered funding. Sorry, you can’t get admitted based on your own savings!
    2. You can get admitted with a scholarship from your country. For example, we have students supported by Chinese Scholarship Council.

سلام

با توجه به نکات ذکر شده، یا باید بورس دولتی داشته باشید یا اقامت دائم. در غیر اینصورت، امکان پذیرفته شدن وجود نداره. بنابراین، اگر این دو آیتم را ندارید، میتونید با فرستادن یک ایمیل و تشکر رسمی از استاد مربوطه، این مکاتبه را پایان بدید و سراغ سایر گزینه های خودتون برید.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان

یعنی چی چطوری جواب بدم؟ خوب استاد گفته اگر دانشجوی خارجی هستید حتماً باید با هزینه تأمین شده توسط دولت یا سازمانی به این دانشگاه برید و استاد به شما که دانشجوی اینترنشنال هستی فاند نمیده و از طرفی با هزینه خودتون هم قبول نمی کنند اونجا پذیرفته شید ظاهراً اعتماد ندارن که دانشجوی اینترنشنال بتونه هزینه هاشو تأمین کنه یا شایدم دلیل دیگه داره!! به هر صورت این ایمیل دیگه جواب دادن فکر نمی کنم بخواد مگر اینکه ساکن اون کشور باشید که می تونید توی ایمیل دوم بگید که من مقیم همین کشور مقصد هستم تا فاند شامل حالتون بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان

ببخشید این موضوع که باید یکی از مقالات استاد مورد نظر رو بخونیم و بعد داخل متن بیاریم خیلی مهم و ضروری هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان
    لطفا این متن رو چک کنید. این استاد داخل سایتش نوشته بود که دانشجوی دکترا میخواد. زمینه کاریش خیلی همونیه که من میخوام. خیلی فرصت خوبی نمیخوام اشتباهی کرده باشم. لطفا کمک کنید
    ممنون

Dear Professor xxxxx,
    I obtained my M.S. degree in water resources engineering from Civil and Environmental Engineering department at Shiraz University of Technology, Shiraz, Iran. I am writing in order to inform you that I wish to apply for Ph.D. program in Environmental Hydrology and Sustainability according to your announcement on your website. My main research interests are Hydrology and climate change, Earth and environment, Climate change impact assessments on water quality and quantity, Assessing uncertainties, Hydrological models, Geo-spatial technologies (Remote sensing/ Arc GIS), and etc.

I checked your website from which I found that my interests are too close to your fields of research. You have such a strong group on Hydrology and climate change that I really got excited. I also read your article: Response of ....” which was written technically. I also used climate models such as HadCm3 on my researches.
    My M.S. thesis subject is Investigation of the Combined Effects of Climate Change Based on GCM Data and LARS-WG Model and Pollutant Sources on Water Quality by QUAL2K Model, a Case Study of Kor River. I have presented four technical papers and now I am preparing one as well. I have attached a brief resume of mine to this e-mail that contains further information about my qualifications and experiences.
    I believe your University offers a challenging and unique program which meets my interests and needs. I was wondering that do you accept students who want to do their Ph.D. research and are there any research funds available in this area in your department to support me financially, including tuition waiver?
    I truly appreciate your time and consideration and would be grateful if you respond me at your earliest convenience.

Best Regards,
    M K

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید این موضوع که باید یکی از مقالات استاد مورد نظر رو بخونیم و بعد داخل متن بیاریم خیلی مهم و ضروری هست؟
    سلام
    باید یه جوری به استاده برسونید که از زمینه کاریش اطلاع دارید و اختصاصا به اون ایمیل زدید. اینو باید به صراحت اعلام کنید. اشاره به مقاله مکنه باعث جلب توجه استاده بشه، هرچند رزومه و نمره زبان شما خیلی مهم تره.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)