صفحه 382 از 589 نخستنخست ... 282332372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392432482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,811 تا 3,820 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    سلام آقای مدیر

من بر اساس گفته هاتون متن رو تصحیح کردم... اما باز هم فکر کنم زیاد هست. میشه کمکم کنید. ممنون

Dear Professor ……,
    I obtained my M.S. degree in water resources engineering from Civil and Environmental Engineering department at Shiraz University of Technology, Shiraz, Iran. I am writing in order to inform you that I wish to apply for Ph.D. program for Fall of 2015 for Environmental Hydrology and Sustainability according to your announcement on your website.
    My main research interests are: Hydrology and climate change, Earth and environment, Climate change impact assessments on water quality and quantity, Assessing uncertainties, Hydrological models, Geo-spatial technologies (Remote sensing/ Arc GIS). Regarding your research activities and your publications, I feel confident that joining as a PhD student under your supervision will help me to understand the impacts of hydrology and climate change on our lives. Especially, I am really eager to work with hydrological and climatological models.
    My M.S. thesis subject is “Investigation of the Combined Effects of Climate Change Based on GCM Data and LARS-WG Model and Pollutant Sources on Water Quality by QUAL2K Model, a Case Study of Kor River”. I have prepared four technical papers and now I am preparing one as well. I worked with LARS-WG (stochastic weather generator) and QUAL2K (water quality) models to prepare them. The remarkable papers are listed below.

1. xxxxxxxxxx

1. xxxxxxx).

I enclosed my CV to this e-mail that contains further information about my qualifications and experiences. I would be thankful if you could let me know if there is any position in your research team. I truly appreciate your time and consideration and would be grateful if you respond me at your earliest convenience.

Best Regards,
    M K
    سلام دوست عزیز
    1) بهتره شروع با I am writing باشه و در قسمت brief explanation برای CV رشته و دانشگاه لیسانس و ارشد + GPA روقرار بدین (همینطور عنوان تز)
    2) یه چیزی داریم به اسم ENTER !! لطفا بین نکات مختلف فاصله پاراگرافی بذارین.
    3) زیاد نیازی به bold کردن نیست. من فقط Research interests و FALL 2015 رو هایلایت کردم چون بعضی وقتها استاده میگفت کی میخوای اپلای کنی و...
    4) Remarkable papers خیلی overstate کردنه! اگر تو Nature یا Science چاپ کردی اینو بگو، در غیر اینصورت بگو این دو از بهترین (یا مورد علاقه ترین) مقاله هامه.
    5) to this email نمیخواد در پاراگراف آخر. بعدشم further information بنوسی کافیه چون اصل کاری معدله که شما تو این نامه نیاوردین (اگر خوب نیست نیارین بهتره).
    6) وقتی would استفاده میکنین بعدیش باید با could یا might باشه. یعنی if you could respond me ..
    به امید جوابهای وسوسه انگیز
    ارادتمد
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان

یکی از اساتیدی که براش میل زده بودم اینجوری جواب داده. فقط مشکلی که دارم اینه که من نمره تافل و GRE رو ندارم. باید چه جوری جواب بدم.....؟؟؟؟؟؟

Hello Mahboubeh,

Thanks very much for your email of interest. We’re always looking for bright and motivated students. It really all begins with the application. I encourage you to apply to either the Department of Geological Sciences and Engineering for a PhD in geological engineering xxxxxxxx or the Graduate Program in Hydrological Sciences xxxxxxxxx/.
    For Fall semester admission, complete applications must be received by the Department no later than January 1. Depending on funding, I will likely have projects open to work on debris flows, landslides, large floods and landscape evolution.
    Hopefully we’ll see your application!
    Best,

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان

یکی از اساتیدی که براش میل زده بودم اینجوری جواب داده. فقط مشکلی که دارم اینه که من نمره تافل و GRE رو ندارم. باید چه جوری جواب بدم.....؟؟؟؟؟؟

Hello Mahboubeh,

Thanks very much for your email of interest. We’re always looking for bright and motivated students. It really all begins with the application. I encourage you to apply to either the Department of Geological Sciences and Engineering for a PhD in geological engineering xxxxxxxx or the Graduate Program in Hydrological Sciences xxxxxxxxx/.
    For Fall semester admission, complete applications must be received by the Department no later than January 1. Depending on funding, I will likely have projects open to work on debris flows, landslides, large floods and landscape evolution.
    Hopefully we’ll see your application!
    Best,
    پاسخ خوبی گرفتید ولی نداشتن این دو بهتون ضربه می زنه. بگید فلان زمان قصد دارید برای GRE و تافل اپلای کنید (و متاسفانه الان کمی دیر هست برای ددلاین این دانشگاه). ایشون گفته اپلای کنید و مدارک باید کامل باشه.

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

سلام و تشکر از همه ی دوستان

من از طریق یکی از اساتید اروپایی برای یک پوزیشن در کانادا معرفی شدم و بعد اپلای کردم ... البته تا این جای کار اپلای شامل ارسال مدارک برای خود استاد بود ...
    استاده قرار بود تا 20 نوامبر اطلاع بدند که تصمیمیشون چیه .. من هم باید با توجه به موقعیت کاریم و برنامه ی کاری اینجام زودتر تصمیمشون رو بدونم ... به نظر شما متن زیر مناسب هست؟ ایا بی ادبانه و یا غیر حرفه ای نیست؟
    با احترام

Dear Professor
    Thank you for giving me this opportunity to apply for xxxx position.
    My current jab is vice president in xxx organization. My employee are going to start new projects in the couple of days and they are urging to know whether or not I am going to continue my work with them.
    For making better decision, I would be very grateful to you if you let me know when the results of application evaluation process are going to announce ?
    Thank you.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed136464 نمایش پست ها
    سلام و تشکر از همه ی دوستان

من از طریق یکی از اساتید اروپایی برای یک پوزیشن در کانادا معرفی شدم و بعد اپلای کردم ... البته تا این جای کار اپلای شامل ارسال مدارک برای خود استاد بود ...
    استاده قرار بود تا 20 نوامبر اطلاع بدند که تصمیمیشون چیه .. من هم باید با توجه به موقعیت کاریم و برنامه ی کاری اینجام زودتر تصمیمشون رو بدونم ... به نظر شما متن زیر مناسب هست؟ ایا بی ادبانه و یا غیر حرفه ای نیست؟
    با احترام

Dear Professor
    My current jab is vice president in xxx organization. My employee are going to start new projects in the couple of days and they are urging to know whether or not I am going to continue my work with them.
    For making better decision, I would be very grateful to you if you let me know when the results of application evaluation process are going to announce ?
    Thank you.
    Dear Professor اسم استاد رو بیارید
    I am currently vice president of xxx organization. My employees are going to start new projects in the couple of days and they are urging to know whether or not I am going to continue working with them.
    For making better a decision, I would be very grateful if you could let me know when the results of application evaluation process will be announced .
    Thank you.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed136464 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از پاسختون

یکی از دوستای با تجربه ترم می گفت که این مفهوم که تو داری شغل و منسبت رو به رخ استاده میکشی و کلاس می زاری خوب نیست
    می خاستم بدونم زدن اینجور ایمیل هایی بی ادبانه نیست و تو عرف چنین رابطه هایی می گنجه ؟
    لزومی نداره به عنوان تون یا کارمندانتون اشاره کنید. صرفا بنویسید my current employer needs to know if I will remain with the company for upcoming projects next year

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    پاسخ خوبی گرفتید ولی نداشتن این دو بهتون ضربه می زنه. بگید فلان زمان قصد دارید برای GRE و تافل اپلای کنید (و متاسفانه الان کمی دیر هست برای ددلاین این دانشگاه). ایشون گفته اپلای کنید و مدارک باید کامل باشه.
    ممنون از راهنماییتون

ببینید اینجوری جواب بدم خوب..... Dear Professor...,
    Thanks very much in replying and considering me as a PhD student. I registered for Toefl and GRE examinations, but according to the deadline date, I think I could not send the grades on time for Fall 2015 admission, I would be thankful if you could let me know that there is any position in your research team for spring 2016?.
    I truly appreciate your time and consideration

Best Regards,

ممنون از راهنماییتون

ببینید اینجوری جواب بدم خوب..... Dear Professor...,
    Thanks very much in replying and considering me as a PhD student. I registered for Toefl and GRE examinations, but according to the deadline date, I think I could not send the grades on time for Fall 2015 admission, I would be thankful if you could let me know that there is any position in your research team for spring 2016?.
    I truly appreciate your time and consideration

Best Regards,
    من یه نکته ریزی و بگم تونم این که GRE خودش کلمه ی Examination و داره . TOEFL هم کلمه ی Test درش نهفته هست پس TOEFL and GRE examinations به نظرم غلطه . همون بگید I have already registered for TOEFL and GRE ( میتونید تاریخشونم بگید ) . به نظرم جمله اولتونم به Thanks for your response and consideration تغییر بدین بهتر باشه.

البته اینا خیلی مهم نیست ول گفتم تذکر بدم. کلاً ایمیل نباید جوری باشه که توی ذوق استادی که داره میخونه بزنه.

راجع به مسائل دیگه ( ساختار کلی ایمیل و . . . ) دوستان نظر بدن.
    ویرایش توسط majid1991 : November 30th, 2014 در ساعت 12:10 AM
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان

من به یک استاد میل زدم برای master و این جواب رو به من داده اما نفهمیدم منظورش چی بوده؟

Dear Ms. ,

I have read your CV and note your accomplishments. Given the kind of degree program offered here, tell me, please, what you expect to accomplish by enrolling at my university?

میشه کمک کنید در replying به انگیسی؟

ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

سلام دوستان

من به یک استاد میل زدم برای master و این جواب رو به من داده اما نفهمیدم منظورش چی بوده؟

Dear Ms. ,

I have read your CV and note your accomplishments. Given the kind of degree program offered here, tell me, please, what you expect to accomplish by enrolling at my university?
    میگن که با توجه به دوره ای که شما دوست دارید بگذرونید، توقع شما چی هست؟ یعنی بعد از پایان این دوره توقع دارید که چه چیزهایی بدست آورده باشید. یه جورایی میخوان ببینن هدف شما برای آینده چیه؟ شاید هم توقع دارن شما بگید هدفتون اینه که بعد از مستر برای دکترا اقدام کنید تا مطمئن بشه که به صورت جدی قصد انجام ریسرچ دارید و این مستر ابتدای مسیر شماست.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**