صفحه 385 از 589 نخستنخست ... 285335375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395435485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

از این توضیح استاد برمیاد که ابتدا به ساکن مایل هست بدونه اصلا علاقه ای به کار کردن در این زمینه دارید یا نه؟
    اگر در ایمیل قبلیتون به موضوع ابراز علاقه کردید، ظاهرا متقاعد نشده...
    توصیه می کنم در صورتی که در این زمینه تحقیقاتی تجاربی دارید، کمی خلاصه وار از ایده هاتون برای تحقیقات در این field صحبت کنید...
    طبیعتا در جوابتون باید موضعتون رو مشخص کنید...
    و اگر مثبت هست در مورد financial support یا هر موضوعی که concernتون هست ازش سوال کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    تو ایمیلهای من، جای استاد و دانشجو عوض شده. کار من شده سوال کردن و کار استاد شده جواب ایمیل من را دادن! (:
    بعد از جواب دادن به ایمیلی که تو پست قبلی گفتم و مطرح کردن کمک هزینه مالی، این ایمیل دریافت کردم:

If you are qualified for admission, the financial support will be provided automatically. This position will be possibly jointly supported and supervised by me and my colleague.

ایشون چرا فقط جواب ایمیل را میده و هیچ پیشنهاد و سوالی ازم نمیپرسه؟ حتی هنوز ازم نخواسته که ریزنمراتم را براش بفرستم.
    این که گفته پازیشن مشترکه خوبه یا بد؟
    به نظرتون من الان چی را مطرح کنم و چه جوابی به این ایمیل بدم؟

سلام
    من یه در خواست دارم من تو ایمیل به استادا بعد معرفی خودم و مقالاتی که چاپ کردم که یکیش از پایان نامه م بوده و یکیشم تحقیقاتی از استاد گفتم و از کاراش و یه مقاله جدیدش که از اونی که من کار کردم خیلی موضوعش جدید تره صحبت کردم و بعد گفتم این دو تا مقاله که دارین دلم میخواد در مودرشون از تون سوال بپرسم و بعد رزومه مو فرستادم و گفتم میدونم سرتون شلوغه و از این حرفا اما بنظرم یه جای این نامه مشکل داره اسمی از فاند و پوزیشن نزدم میشه بیشتر منو راهنمایی کنید و بگید چی باید بنویسم
    و یه مسئله مهم اینکه استاد ببینه در مورد تعداد زیادی از مقالاتش اطلاعات داری خوشایندش نیست بنظرتون من باید سوال در مورد همون موضوعی که کار کردم و اونم مقاله داره بپرسم نه موضوعی که در واقع جدیده شاید اینجوری فکر کنه من دارم خودنمایی میکنم
    میشه منو کلا در ایمیلا راهنمایی کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    تو ایمیلهای من، جای استاد و دانشجو عوض شده. کار من شده سوال کردن و کار استاد شده جواب ایمیل من را دادن! (:
    بعد از جواب دادن به ایمیلی که تو پست قبلی گفتم و مطرح کردن کمک هزینه مالی، این ایمیل دریافت کردم:

If you are qualified for admission, the financial support will be provided automatically. This position will be possibly jointly supported and supervised by me and my colleague.

ایشون چرا فقط جواب ایمیل را میده و هیچ پیشنهاد و سوالی ازم نمیپرسه؟ حتی هنوز ازم نخواسته که ریزنمراتم را براش بفرستم.
    این که گفته پازیشن مشترکه خوبه یا بد؟
    به نظرتون من الان چی را مطرح کنم و چه جوابی به این ایمیل بدم؟
    سلام

از این جواب برمیاد که این استاد در پذیرش شما نقشی نداره و پذیرش و بررسی پرونده ها بر عهده admission committee هست...
    سوال نبپرسیدنش هم دقیقا همین موضوع رو می رسونه...
    مکاتبه با این استاد احتمالا بازتاب مثبت خاصی براتون نخواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام

یکی دو تا از دانشگاه های کانادا که می خوام احیانا اپلای کنم هزینه شون نسبتا کمه و نیازی به فاند ندارم براشون ولی گفتن قبل اپلای باید یه استاد پیدا کرده باشم که موافقت کرده باشه سوپروایزرم بشه. می خوام نظرتون رو بپرسم که چجوری به استاد بگم که نیاز به فاند ندارم و فقط اگه حاضر باشه سوپروایزر بشه کافیه. همون اول رک بگم بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام
    من یه در خواست دارم من تو ایمیل به استادا بعد معرفی خودم و مقالاتی که چاپ کردم که یکیش از پایان نامه م بوده و یکیشم تحقیقاتی از استاد گفتم و از کاراش و یه مقاله جدیدش که از اونی که من کار کردم خیلی موضوعش جدید تره صحبت کردم و بعد گفتم این دو تا مقاله که دارین دلم میخواد در مودرشون از تون سوال بپرسم و بعد رزومه مو فرستادم و گفتم میدونم سرتون شلوغه و از این حرفا اما بنظرم یه جای این نامه مشکل داره اسمی از فاند و پوزیشن نزدم میشه بیشتر منو راهنمایی کنید و بگید چی باید بنویسم
    و یه مسئله مهم اینکه استاد ببینه در مورد تعداد زیادی از مقالاتش اطلاعات داری خوشایندش نیست بنظرتون من باید سوال در مورد همون موضوعی که کار کردم و اونم مقاله داره بپرسم نه موضوعی که در واقع جدیده شاید اینجوری فکر کنه من دارم خودنمایی میکنم
    میشه منو کلا در ایمیلا راهنمایی کنید
    May I ask you to guide me about email to lecturer
    Is it better to ask about fund or supervise me at the email than ask about his / her work or papers?
    How?
    please help me I don not have enough time

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط CluE نمایش پست ها
    سلام

یکی دو تا از دانشگاه های کانادا که می خوام احیانا اپلای کنم هزینه شون نسبتا کمه و نیازی به فاند ندارم براشون ولی گفتن قبل اپلای باید یه استاد پیدا کرده باشم که موافقت کرده باشه سوپروایزرم بشه. می خوام نظرتون رو بپرسم که چجوری به استاد بگم که نیاز به فاند ندارم و فقط اگه حاضر باشه سوپروایزر بشه کافیه. همون اول رک بگم بده؟
    سلام

اعلام این نکته می تونه در شرایطی که دست استاد از لحاظ منابع مالی تنگ باشه شانس شما رو (به شرط شرایط مناسب علمی) برای جلب نظر اون بیشتر کنه...
    مثلا می تونید در جایی از ایمیل بفرمایید که:

With due attention to my rather good financial condition, I am not urgently looking for fund... Therefore, It might be deserving to notify that my probable admission under your supervision will not lead to necessity of any financial aid from you for me

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من این متنو واسه استاد فرستادم همین کفایت میکنه یا بیشتر پیچ و تاب بدم؟
    Dear Professor,

I am intended to construction management especially time and cost control. I attached my CV. I appreciate it to know your opinion.

Sincerely yours

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmike نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این متنو واسه استاد فرستادم همین کفایت میکنه یا بیشتر پیچ و تاب بدم؟
    Dear Professor,

I am intended to construction management especially time and cost control. I attached my CV. I appreciate it to know your opinion.

Sincerely yours
    سلام

عبارتتون هم از معنایی نارسا هست و وزن خوبی نداره و هم از لحاظ دستوری مشکل داره...

To be intended to do something

I am intended to pursue (a graduate degree) under your supervision in the field of blah blah blah...
    My CV has been attached to this email
    I shall be grateful, if you let me know about any potential opportunity for our collaboration

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

,****.Dear Professor

I am ***** *****, a Mechanical Engineering MSc with GPA of 3.91.

My research interests are mainly focused on ******* and ********.Previously I have sent you various emails about joining to your research team as a PhD student. However, today I am going to make a ky decision about my education. I decide to apply for master program rather than PhD, due to obligatory US .citizenship requirement for AMRL PhD opening

I have followed your researches since 2 years ago and I am incredibly enthusiastic about pursuing my research under your supervision. I would like to know whether you have any opening for Master students for Fall 2015 semester and whether there is an opportunity for me to join your research team and continue my studies under your supervision.

I have attached my resume and papers to this email. Should you need any more information, please do contact me. I can be reached via email at (*********.com) or visit my homepage: ********r.

Thank you in advance for your time and consideration.

With regards,

اصلا به نظر دوستان ماهیت عمل درسته که بگم به خاطر علاقه زیاد میخام مستر اپلای کنم باز؟
    و سوال دوم درباره متن نامه برای ارسال به این استاد عزیز که ایرانی هم هستن؟

با سپاس
    !Never Give Up

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها
    ,****.Dear Professor

I am ***** *****, a Mechanical Engineering MSc with GPA of 3.91.

My research interests are mainly focused on ******* and ********.Previously I have sent you various emails about joining to your research team as a PhD student. However, today I am going to make a ky decision about my education. I decide to apply for master program rather than PhD, due to obligatory US .citizenship requirement for AMRL PhD opening

I have followed your researches since 2 years ago and I am incredibly enthusiastic about pursuing my research under your supervision. I would like to know whether you have any opening for Master students for Fall 2015 semester and whether there is an opportunity for me to join your research team and continue my studies under your supervision.

I have attached my resume and papers to this email. Should you need any more information, please do contact me. I can be reached via email at (*********.com) or visit my homepage: ********r.

Thank you in advance for your time and consideration.

With regards,

اصلا به نظر دوستان ماهیت عمل درسته که بگم به خاطر علاقه زیاد میخام مستر اپلای کنم باز؟
    و سوال دوم درباره متن نامه برای ارسال به این استاد عزیز که ایرانی هم هستن؟

با سپاس
    سلام

1- خیر!!! اساتید رو همیشه تیزتر از خودتون بدونید... نمیشه با چنین دلائل fakeی اونها رو مجاب کرد... همیشه راستی و صداقت رو در همه چیز (خصوصا ارتباط با اساتید برای جلب نظرشون) به کار ببندید...
    2- به نظرم مناسب میاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم