صفحه 386 از 589 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396436486 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- خیر!!! اساتید رو همیشه تیزتر از خودتون بدونید... نمیشه با چنین دلائل fakeی اونها رو مجاب کرد... همیشه راستی و صداقت رو در همه چیز (خصوصا ارتباط با اساتید برای جلب نظرشون) به کار ببندید...
    2- به نظرم مناسب میاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

جسارتا چرا fake ؟
    من دو از مقالات مستخرج از پایان نامم که یکی در ژورنال IF 2 Q1 پارسال چاپ شده و یکی الان در ژونال IF 4 مکانیک تحت داروی هستش! بعد به نظر شما من دارم فریب میدم استاد را؟
    یعنی استاد واقعا نمی تونه از روی پیپر هایی که 100 درصد با فیلد و اوپنینگ جدیدشون ایشون مچ هست بفهمه من دارم تیز بازی در میارم یا واقعا با صذاقت و با تمام وجود علاقه مند هستم که میخام 2 سال از عمرمو تکرار کنم به خاطر ریسرچ تو لب ایشون؟

ممنون از توجه و پاسختون
    !Never Give Up

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها

جسارتا چرا fake ؟
    من دو از مقالات مستخرج از پایان نامم که یکی در ژورنال IF 2 Q1 پارسال چاپ شده و یکی الان در ژونال IF 4 مکانیک تحت داروی هستش! بعد به نظر شما من دارم فریب میدم استاد را؟
    یعنی استاد واقعا نمی تونه از روی پیپر هایی که 100 درصد با فیلد و اوپنینگ جدیدشون ایشون مچ هست بفهمه من دارم تیز بازی در میارم یا واقعا با صذاقت و با تمام وجود علاقه مند هستم که میخام 2 سال از عمرمو تکرار کنم به خاطر ریسرچ تو لب ایشون؟

ممنون از توجه و پاسختون
    سلام

بحث من علت علاقه شما "به کار با این استاد" نیست... طبیعتا همونطور که خودتون فرمودید، بررسی عقبه تحقیقاتی شما این مسئله رو روشن می کنه...
    چیزی که این وسط مبهم هست علت علاقه شما "به یک Master دیگه" هست... برای استاد قطعا سوال پیش میاد که چرا دنبال PhD نیستید... و اگر چنین ابهامی برطرف نشه، طبیعتا ممکن هست شما رو گزینش نکنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

بحث من علت علاقه شما "به کار با این استاد" نیست... طبیعتا همونطور که خودتون فرمودید، بررسی عقبه تحقیقاتی شما این مسئله رو روشن می کنه...
    چیزی که این وسط مبهم هست علت علاقه شما "به یک Master دیگه" هست... برای استاد قطعا سوال پیش میاد که چرا دنبال PhD نیستید... و اگر چنین ابهامی برطرف نشه، طبیعتا ممکن هست شما رو گزینش نکنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

همون طور که توی ایمیل نوشته بودم متاسفانه اپنینگهای دکترای اخیر این لب احتیاج به شهروندی آمریکا و یا اقامت دایم داره. من با یکی از دانشجوهای ایرانی لب صحبت کردم . ایشون معتقد بودند که رزومه من مناسب هستش و می تونم اونجا اپلای کنم(GRE=170+146+2, Master GPA=3.91. BSc GPA =2.9 and 2 last years 3.45 with 2 online ISI publications and 2 Under review. The target schools is NCSU) و در واقع با این روش هم میخام دنبال علاقم برم و هم شانس ریسرچ در اون لب از دست ندم

شاید با مستر یه جور می خام قوانین احتمالی که دست استاد را برای گرفتن دانشجوی دکتری خارجی بسته دور بزنم و واقعا نمیدونم US citizenship واسه مستر هم یخواد یا نه! که با دانشجوی ایرانی میخام مشورت کنم.

با سپاس از شما دوست عزیز
    !Never Give Up

سلام دوستان
    تعطیلات دانشگاه ها از کی شروع میشه؟
    الان هرچی ایمیل می زنیم جواب نمیدن قبلا حداقل یکی جواب میداد که دانشجو نمیخواد الان دیگه هیچی
    نکنه رفتن تعطیلات؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تعطیلات دانشگاه ها از کی شروع میشه؟
    الان هرچی ایمیل می زنیم جواب نمیدن قبلا حداقل یکی جواب میداد که دانشجو نمیخواد الان دیگه هیچی
    نکنه رفتن تعطیلات؟
    For most universities, this week is the last week for staff, and faculty usually leave abit earlier.
    You may wanna try after 7 or 10th Jan.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان به یه استاد ای-میل دادم و ابراز علاقه کردم. ایشون هم گفتن بعد از فلان تاریخ اپلای کن بالام جان! میخواستم بپرسم چطوری مودبانه بپرسم فاند داری یا نه؟

این خوبه:

Dear Dr. X,

I will apply as soon as possible after 1st Jan. I want to know if there is any financial aid available?
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان به یه استاد ای-میل دادم و ابراز علاقه کردم. ایشون هم گفتن بعد از فلان تاریخ اپلای کن بالام جان! میخواستم بپرسم چطوری مودبانه بپرسم فاند داری یا نه؟

این خوبه:

Dear Dr. X,

I will apply as soon as possible after 1st Jan. I want to know if there is any financial aid available?
    یک نکته ای رو اشاره کنم که شاید برای دوستان دیگه هم مفید باشه. financial aid یعنی کمک هزینه ی مالی شامل کمک هایی مانند وام های بلاعوض یا وام های دانشجویی خودمون میشه. اینجور کمک هزینه ها معمولا برای دانشجوهای خارجی وجود نداره. چیزی که اینترنشنال میگیرن معمولا یکی از سه دسته ی assistantship/fellowship/scholarship هست که بهتره از کلمه ی funding براشون استفاده کرد. پیش بهتره در متنتون به جای کلمه ی financial aid از funding استفاده کنید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام
    به استادی ایمیل زده بودم و حالا بهم جواب داده و ازم پروپوزال می خواد که در مورد دکتری صحبت کنیم چه کار میخوام بکنم:
    I would appreciate a proposal which emphasizes what is new and its relation to existing literature

هدف و منظورش چیه؟ یعنی میخواد بر اساس پروپوزال مربوطه پذیرش بده؟
    پروپوزالش چه جور باید باشه؟
    این جوابش فاییده ای هم داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

سلام
    به استادی ایمیل زده بودم و حالا بهم جواب داده و ازم پروپوزال می خواد که در مورد دکتری صحبت کنیم چه کار میخوام بکنم:
    I would appreciate a proposal which emphasizes what is new and its relation to existing literature

سلام دوست عزیز
    یه ریسرچ پروپوزال باید بنویسین،
    تنوع در سبک زیاده: صفجه اول که عنوان، اسم و تاریخ و ..(مثل صفحه اول پایان نامه)،سپس، مقدمه، اهداف و سوالات، پیشینه، متد و داده، و در نهایت هم زمان بندی هر فاز از پروژه و رفرنس ها.
    اساتید و دانشگاه‌های خوب اکثرا همچین چیزی رو نمیخوان. این وظیفه استاده که ایده و پروپوزال داشته باشه همراه با فاند.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام

Yes, the quality of the proposal shows how much you know about the field as well as your capability in doing research. It also shows your English proficiency. It does not mean that he needs your proposal to work on although sometimes they do. j
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)