صفحه 390 از 589 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400440490 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط MoM_Mohammad نمایش پست ها
    پس در واقع یه CV شامل اطلاعات فوق رو براش ارسال کنم؟
    CV ثابته شما هرچی توی چنته داری باید بنویسی و هایلاتت ریسرچ اینترست رو. هنگام تماس با استاد در یک پاراگراف بیشتر توضیح میدی براش

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط MoM_Mohammad نمایش پست ها
    دوستان من برای اولین بار میخوام به استاد میل بزنم , اطلاعا خوبی ندارم.
    میشه منو یاری کنید که چطوری و با محتوای ادبی مناسب این ایمیل رو بفرستم؟
    فعلان امتحان تافل ندادم.آیا نیازی به ذکر نمره تافل تورزومه هستش یا؟میشه بعد بهش بگم؟
    تو رزومه چه چیزای دیگه باید بزارم؟
    سلام دوست عزیز
    این متنی بود که من استفاده میکردم:

Dear Prof. XX
    I am writing in order to inform you that I wish to apply for PhD program for Fall of 2014 for XX at XX.
    Regarding your research activities and your publications, I feel confident that joining as a PhD student under your supervision will help me to understand impacts of air quality on our lives. Especially, I am really eager to work with WRF-CHEM and CMAQ models and using satellite data as a constrain or benchmark.
    We submitted one paper to Atmospheric Environment journal namely as .....and we are going to submit another paper entitled .... to JGR or ACP. I used a broad spectrum of satellite data (TES,MODIS,OMI HCHO/NO2,MOPPIT) and data analysis (such as LS-HE); besides I am capable of working with WRF-CHEM.
    If I want to summarize my CV, it will be the following:
    B.sc : Civil-Surveying and Geomatics Eng; University of Tehran. GPA: 3.28/4
    M.sc :Civil-Remote sensing, University of Tehran, GPA: 4/4 (Thesis: xx)
    TOEFL: 104; GRE: 315 (V:146 Q:169)
    Research interests: xx,yy,zz ,...
    I enclosed my CV for more details.
    I would be thankful if you could let me know if there is any position in your research team.
    Thank you in advance,
    Yours truly,
    جواب از USC, UH, Rice, Princeton, Carleton, Dalhousie, WSU, WM, WO, MTU به صورت غیر تمپلیتی و جدی داشتم (البته رشته های مختلف بودن).
    اما در نهایت نظرم به نظر آقای UH نزدیک تر است.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام
    آقا یه سوال؛
    یکی از دوستام به من گفته که فلان استاد تو دانشگاه ما نیاز به دانشجو داره؛ حالا من اگه بخوام بهش میل بزنم به نظرتون تو میل زدن بگم که من رفیق فلانی هستم و ما قبلا تو یه دانشگاه بودیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام
    آقا یه سوال؛
    یکی از دوستام به من گفته که فلان استاد تو دانشگاه ما نیاز به دانشجو داره؛ حالا من اگه بخوام بهش میل بزنم به نظرتون تو میل زدن بگم که من رفیق فلانی هستم و ما قبلا تو یه دانشگاه بودیم؟
    سلام

اگر اطمینان دارید که

1- اون استاد دوستتون رو به خاطر میاره و این خاطره یک خاطره مثبت هست... (در غیر این ممکن هست اصلا دوستتون رو آدم مقبولی ندونه چه رسد به کسی که معرفی کرده!)
    2- قطعا همچین positionی وجود داره... (در غیر اینصورت ممکن هست فکر کنه که دروغگو هستید)

این کار رو بکنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اگر اطمینان دارید که

1- اون استاد دوستتون رو به خاطر میاره و این خاطره یک خاطره مثبت هست... (در غیر این ممکن هست اصلا دوستتون رو آدم مقبولی ندونه چه رسد به کسی که معرفی کرده!)
    2- قطعا همچین positionی وجود داره... (در غیر اینصورت ممکن هست فکر کنه که دروغگو هستید)

این کار رو بکنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام مجدد
    ببخشید تیتر ایمیلی که به استادا می فرسیتیم چی باشه خوبه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ببخشید تیتر ایمیلی که به استادا می فرسیتیم چی باشه خوبه؟
    سلام

انتخاب های متنوعی وجود داره... مثلا:
    student interested in {a research field
    potential graduate student
    و ...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member

سلام
    من برای دانشگاههایی که از اساتیدشون جواب داشتم اپلای کردم
    حالا به نظرتون ایمیل بزنم به همون اساتیدی که بهم گفتن اپلای کن و بگم که اپلای کردم؟ و به نظرتون چی بگم؟ حالا انگلیسی هم نشد محتواش منظورمه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    من برای دانشگاههایی که از اساتیدشون جواب داشتم اپلای کردم
    حالا به نظرتون ایمیل بزنم به همون اساتیدی که بهم گفتن اپلای کن و بگم که اپلای کردم؟ و به نظرتون چی بگم؟ حالا انگلیسی هم نشد محتواش منظورمه.
    سلام

لزومی به این کار نیست...
    پرونده تون به زودی در اختیارشون قرار میگیره و اگر شما رو مد نظر داشته باشن، همون زمان که تازه باهاش در ارتباط بودید، شما رو به خاطر سپرده ان...
    اساتید معمولا به ندرت جواب چنین ایمیل هایی رو میدن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام،
    بنده حدود دو یا سه ماه پیش با یک استاد ارتباط داشتم و منو تشویق به اپلای کرد به صورت جدی. بعدش ارتباط قطع شد تا اینکه من اول دسامبر (یک ماه و نیم پیش) برای این دانشگاه اپلای کردم و بلافاصله برای استاد این نامه را نوشتم:
    Dear Professor……..,
    I am an MSc graduate ……………... If you remember, we have discussed your PhD program in …………… and my passion for ……………. a few months ago. I am writing this short letter to you to inform you that I completed the online application and proposed you as my supervisor (with application number…………). It would be a great honor if you could consider and support my application.
    I have enclosed my CV&SOP for your consideration. Please contact me if you need more information. I look forward to hearing from you.
    Sincerely,
    ایشان هم بلافاصله این جواب را دادن:
    Dear ienjf2,
    I have taken note of your application.
    Best

حالا یک ماه و نیم گذشته و نمیدونم چی به این استاد بگم و نظرش را بدونم. میشه دوستان با تجربه یه راهنمایی کنن. استاد فوق العاده مهربونی هستن ایشون و از نظر علمی واقعا بالا. سال2004 از MIT فارغ التحصیل شده و 2010 استاد تمام شد. آمار Citation اش هم 5000 به بالاس. یک مقدار اعتماد به نفسم در مقابل این استاد پایینه از مصاحبه احتمالی هم میترسم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    سلام

توصیه من این هست که بی دلیل ایمیل نزنید...
    اگر استنیباط استاد از ایمیل شما این باشه که وقتش رو گرفتید ممکن هست روی حمایتش از شما اثر سو بگذاره...
    همین جوابی که گرفتید جواب مثبتی هست و اگر قرار باشه که اثر گذار باشه، به کار خواهد اومد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

رشته و دانشگاه

سلام
    دوستان من در جواب میل هایی که زدم چن تا سوال داشتم:

1- اونایی که از واژه encourage استفاده میکنن چه برداشتی میشه ازشون کرد؟ یعنی من برم پول بدم و اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم؟
    2- یکیشون اینجوری جواب من رو دادهاز این چه برداشتی میشه کرد؟)

Thank you for your interest in the graduate program here in Civil and Construction Engineering at [ ]. We have a strong group of faculty and students working in the Construction Engineering Management area.
    Your interests in [ ], [], and [] overlap with that of faculty here. We look forward to reviewing your application for the MS program.
    I currently have a group of graduate students who are working on research for me. At this time I do not have funding available for additional students. I hope to have funding available in the future. If you have not done so already, I recommend that you also contact the other faculty members here at [university] regarding availability of funding.
    Good luck with your MS application process.

3- تو این یکی جواب طرف گفته من همکارم میتونه بهتر باشه ، به نظرتون ازش بپرسم کدوم همکارت؟

Thanks for your note, and your interest in my work. Unfortunately, I do not currently have support available for masters students. Since you are interested in [ ], one of my colleagues might be a better match. If you do enroll, I hope you will consider classes in our []program . Best of luck with your application and continued studies.

4- الان کلا نشونه هایی که یه جواب خوب بگیری که بری فرم ها رو پر کنی چیه؟