صفحه 390 از 561 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400440490 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    بله. منظور من همینه که گفتین. ممنون میشم بیشتر راهنماییم بکنین.
    ساپورت مالی برای Summer School تا چه حد میتونه باشه؟ مثلا میشه فول فاند ساپورت کنن؟؟!
    لینک اعلام summer school موردنظرتان را نگاه کنید اگرساپورت مالی وجود داشته باشد حتما آنجا شرایطش را توضیح داده اند یا میتوانید با تماس با برگزارکننده اش بپرسید. کدام summer school را در نظر دارید؟

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لینک اعلام summer school موردنظرتان را نگاه کنید اگرساپورت مالی وجود داشته باشد حتما آنجا شرایطش را توضیح داده اند یا میتوانید با تماس با برگزارکننده اش بپرسید. کدام summer school را در نظر دارید؟
    آمریکا Summer School های خیلی خوبی واسه نفت داره ولی به نظرم باتوجه به دردسرهای ویزای آمریکا اقدام کردن واسه اون ها معقول نباشه.
    کانادا هم چند تا از دانشگاه هاش مثل Regina , Alberta , Calgary ,Mc , Mcgill و... Summer School دارن.(مثل اینکه بعضی دانشگاه های استرالیا هم Summer School داره.)
    ولی با توجه به هزینه های سفر و دردسرهای ویزا بیشتر اروپا مد نظرم هست مثل DTU دانمارک.
    مشکل من اینه که وقتی میخوام با این رزومه ای که رادم ، چطوری باید با یه استاد درمورد Summer School مکاتبه کنم؟ (اگه فایلی فرمتی دارین ، ممنون میشم دراختیارم بذارین.)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    استاد محترمی فرموده اند که وقتی تمامی فایل ها را آپلود کردم در قسمت اپلای آنلاین به ایشان خبر دهم..من هم بعد از تشکر در اول ایمیل و توضیح در مورد فایلهای آپلود شده می خواهم اخرش بگویم که:
    The present email is sent with the aim of notifying you about my application process status as you advised in the preceding email
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    استاد محترمی فرموده اند که وقتی تمامی فایل ها را آپلود کردم در قسمت اپلای آنلاین به ایشان خبر دهم..من هم بعد از تشکر در اول ایمیل و توضیح در مورد فایلهای آپلود شده می خواهم اخرش بگویم که:
    The present email is sent with the aim of notifying you about my application process status as you advised in the preceding email
    سلام

The present email has been issued in order to notify regarding my application process status, as you had advised in the preceding communication

براتون آرزوی موفقیت دارم

با سلام
    متن ایمیلت اصلا جالب نیست. البته مشکل کشنده ای نداره اما بهتره به بهترین نحو بیانتون رو به نگارش در بیارین. واژه های present email و aim (اون طوری که شما استفاده کردین) اصلا متعارف نیستند. واژه های Notify و Inform هم مترادف هستند و میتونی به جای هم استفاده کنی. در مورد تصحیح Matinking هم باید بگم Issuing an email و همچنین ... Notify regarding متعارف نیستند. Notify معمولا با of و about همراه میشه. یکی دوتا پیشنهاد براتون میذارم اگه دوست داشتین استفاده کنین. موفق باشین

Following your request
    , I'm writing to inform you that my application is already done
    Following your request, I'm writing to make you updated with the latest status of my application
    ویرایش توسط brad11alpha : May 18th, 2015 در ساعت 06:28 PM

با تشکر از کاربر گرامی Abasalt بابت راهنمایی های جامع و کاملشان
    با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شما زمانی که پروندتون سابمیت شده و هروقت که آپدیتی در زمینه اون ایجاد شد بهتره طی ایمیلی به استادی که در تماس بودید اعلام کنید تا هم ارتباطتون حفظ شه به نوعی و هم آخرین وضعیت پرونده را ایشون اطلاع داشته باشند و در صورت نیاز پیگیری کنند.
    والا من همان روز ایمیل یاداوری را زدم...اما هیچ جوابی نگرفتم...البته خود استاد محترم فرمودند که اطلاع دهم...حالا میشه یک متن یاداوری مجدد پیشنها دهید تا فردا بفرستم...ممنونم

Junior Member

سلام دوستان .
    رشته من طوریه که گاهی توی رشته محیط زیست گرایش های نزدیک بهشو پیدا میکنم گاهی توی رشته شهرسازی یا گاهی حتی توی رشته های سیاسی ! الان یه دانشگاه هست که 3 تا از اعضای هییت علمیش علاقه مندی هاشون توی سه مورد محیط زیست ، شهرسازی، قانون و سیاست هست .. برای منم اصلا فرق نداره که کدومش باشه چون موضوع پایان نامه ارشدم جوری هست که به هر سه مورد میخوره . به نظرتون به هر سه استاد ایمیل بزنم ؟ چون توی یکی از فروم ها خونده بودم همزمان به اساتید یه دانشگاه ایمیل نزنیم چون متوجه میشن و فک میکنن دانشجو هدفش فقط گرفتن پذیرشه ! (خوب مگه غیر این هم هدف دیگه ای هست ؟!) به نظرتون من باید چکار کنم با این شرایط ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara432 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    رشته من طوریه که گاهی توی رشته محیط زیست گرایش های نزدیک بهشو پیدا میکنم گاهی توی رشته شهرسازی یا گاهی حتی توی رشته های سیاسی ! الان یه دانشگاه هست که 3 تا از اعضای هییت علمیش علاقه مندی هاشون توی سه مورد محیط زیست ، شهرسازی، قانون و سیاست هست .. برای منم اصلا فرق نداره که کدومش باشه چون موضوع پایان نامه ارشدم جوری هست که به هر سه مورد میخوره . به نظرتون به هر سه استاد ایمیل بزنم ؟ چون توی یکی از فروم ها خونده بودم همزمان به اساتید یه دانشگاه ایمیل نزنیم چون متوجه میشن و فک میکنن دانشجو هدفش فقط گرفتن پذیرشه ! (خوب مگه غیر این هم هدف دیگه ای هست ؟!) به نظرتون من باید چکار کنم با این شرایط ؟
    ایمیل زدن به هر سه استاد بصورت همزمان عین کپی کردن SOP هست که معلمومه تقریبا عواقبش چی خواهد بود. درسته هدف پذیرش گرفتن هست اما باید انگیزه ی شما به تحقیق مورد نظر هم نمایان باشه. پیشنهاد: به یکیشون ایمیل بزن، اگه جواب رضایت بخشی نگرفتی برو سراغ بعدی. در مجمــــــوع بیشتر از ۲ هفته طول نمیکشه. موفق باشین

با سلام

1.
    استادی فرمودند که این پروپزال را برای من بفرست تا مطالعه کنم...من ارسال کردم...حال چه مدت بگذرد و چه متنی پیشنهاد میکنید جهت پرسش از وضعیت و نظر ایشان در مودر پروپوزال اینجانب؟

2.
    سلام من امروز گواهی همکاری علمی خودم را دریافت کردم ... حالا می خواهم ارسال نمایم برای استادم..آیا این متن مناسب است...ممنونم

It is worth noting that my certificate of scientific cooperation merely acquired is attached through this email with the intention of informing you about my academic cooperation over the period of M.Sc. education held at … University.

با تشکر
    ویرایش توسط sasansas : May 25th, 2015 در ساعت 04:48 PM

با سلام

1.
    استادی فرمودند که این پروپزال را برای من بفرست تا مطالعه کنم...من ارسال کردم...حال چه مدت بگذرد و چه متنی پیشنهاد میکنید جهت پرسش از وضعیت و نظر ایشان در مودر پروپوزال اینجانب؟

2.
    سلام من امروز گواهی همکاری علمی خودم را دریافت کردم ... حالا می خواهم ارسال نمایم برای استادم..آیا این متن مناسب است...ممنونم

It is worth noting that my certificate of scientific cooperation merely acquired is attached through this email with the intention of informing you about my academic cooperation over the period of M.Sc. education held at … University.

با تشکر

۱) به نظر من اگه توی مدت ۱۰ روز جوابی نگرفتی دوباره ایمیل بزن. اما چی بهتره بگی:
    Dear Prof. XXX
    I hope that you could get a chance of having look at my research proposal. Since I did't receive your comments back, I found it better to be in contact with you. Could you please kindly let me know your opinion about the proposal?
    Sincerely Yours,
    XXX
    ۲) من فکر میکنم شما merely رو به اشتباه استفاده کردین چون این کلمه در مورد چیزی بکار میره که ارزشش در مقایسه با چیزای دیگه خیلی کم هست. اگر اینجوریه که هیچ دلیلی نداره شما یه ایمیل بزنی و این فایلی که گفتی رو بفرستی. در هر صورت اگه اینجوری نیست، merely رو حتما با just عوض کن. در مورد جمله ی بعدیت که میگی through اینم غلطه چون through برای طریق بکار میره، مثلا از طریق ... اینم عوض کن به to. جمله ی آخرت که من سر در نیاوردم، در کل من هیچ لزومی به این ایمیل نمیبینم مگر اینکه استاد خودش خواسته باشه. موفق باشین