صفحه 391 از 589 نخستنخست ... 291341381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401441491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان، یه سوالی داشتم، من ویزای مهاجرتی امریکا دارم و چند ماه دیگه میرم فلوریدا، الان که با استادای فلوریدا مکاتبه میکنم این موضوع رو بگم؟ آیا امتیازی محسوب نمیشه یا لزومی نداره بیانش؟ اگه واسه ایالتای دیگه مکاتبه کنم چی؟ من میخوام فاند بگیرم چون تا قبل از اینکه رزیدنت ایالت محسوب بشم بدون فاند هزینه هام خیلی درمیاد.
    ممنون میشم اگه نظرتونو بگین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من در جواب میل هایی که زدم چن تا سوال داشتم:

1- اونایی که از واژه encourage استفاده میکنن چه برداشتی میشه ازشون کرد؟ یعنی من برم پول بدم و اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم؟
    2- یکیشون اینجوری جواب من رو دادهاز این چه برداشتی میشه کرد؟)

Thank you for your interest in the graduate program here in Civil and Construction Engineering at [ ]. We have a strong group of faculty and students working in the Construction Engineering Management area.
    Your interests in [ ], [], and [] overlap with that of faculty here. We look forward to reviewing your application for the MS program.
    I currently have a group of graduate students who are working on research for me. At this time I do not have funding available for additional students. I hope to have funding available in the future. If you have not done so already, I recommend that you also contact the other faculty members here at [university] regarding availability of funding.
    Good luck with your MS application process.

3- تو این یکی جواب طرف گفته من همکارم میتونه بهتر باشه ، به نظرتون ازش بپرسم کدوم همکارت؟

Thanks for your note, and your interest in my work. Unfortunately, I do not currently have support available for masters students. Since you are interested in [ ], one of my colleagues might be a better match. If you do enroll, I hope you will consider classes in our []program . Best of luck with your application and continued studies.

4- الان کلا نشونه هایی که یه جواب خوب بگیری که بری فرم ها رو پر کنی چیه؟
    سلام

1- encourage تنها برای سنجش جواب کافی نیست... برای ببینید استاد از چه adverb هایی استفاده کرده تا میزان passion ی که در قبال رزومه و وضعیت شما داره رو بشه نسبی سنجید...
    اگر فقط encouragement باشه، روی اون نمیشه خیلی حساب کرد...

2- جواب واضح هست... اعلام کرده که فاندی نداره و توصیه کرده شانستون رو در جلب نظر دیگر اساتید جست و جو کنید...

3- ازش بپرسید!!!

4- بحث در مورد پروپوزال + درخواست یک مقاله یا کار تحقیقاتی + بحث در مورد فاند + درخواست برای اعلام اسم به عنوان potential supervisor و ...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower00 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوالی داشتم، من ویزای مهاجرتی امریکا دارم و چند ماه دیگه میرم فلوریدا، الان که با استادای فلوریدا مکاتبه میکنم این موضوع رو بگم؟ آیا امتیازی محسوب نمیشه یا لزومی نداره بیانش؟ اگه واسه ایالتای دیگه مکاتبه کنم چی؟ من میخوام فاند بگیرم چون تا قبل از اینکه رزیدنت ایالت محسوب بشم بدون فاند هزینه هام خیلی درمیاد.
    ممنون میشم اگه نظرتونو بگین
    سلام

اگر حضورتون قطعی باشه می تونه اثر مثبتی روی اونها داشته باشه...
    چرا که ویزاس مهاجرتی ممکن هست موقعیت هایی رو برای فاند پیش پاتون بگذاره که از منابع مالی استاد جدا باشه... طبیعتا این موضوع برای استاد می تونه جالب توجه باشه چون می تونه اون بخش save شده از فاندش رو به جلب دانشجویان دیگه اختصاص بده...
    در مورد ایالت های دیگه می تونه اثر عکس داشته باشه... چرا که کسی که برای مهاجرت به ایالتی نقل مکان می کنه به دلائل مهاجرتی ممکن هست حداقل در ابتدای کار بخواد مدتی همونجا بمونه و این ممکن هست چندان از دید اساتید ایالت های دیگه جالب نباشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اگر حضورتون قطعی باشه می تونه اثر مثبتی روی اونها داشته باشه...
    چرا که ویزاس مهاجرتی ممکن هست موقعیت هایی رو برای فاند پیش پاتون بگذاره که از منابع مالی استاد جدا باشه... طبیعتا این موضوع برای استاد می تونه جالب توجه باشه چون می تونه اون بخش save شده از فاندش رو به جلب دانشجویان دیگه اختصاص بده...
    در مورد ایالت های دیگه می تونه اثر عکس داشته باشه... چرا که کسی که برای مهاجرت به ایالتی نقل مکان می کنه به دلائل مهاجرتی ممکن هست حداقل در ابتدای کار بخواد مدتی همونجا بمونه و این ممکن هست چندان از دید اساتید ایالت های دیگه جالب نباشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از پاسختون. مشکل منم دقیقن همینه که استاد روی حساب اینکه منابع دیگه ممکنه منو تامین کنه فاند نده در حالی که من سال اول از بقیه منابعم محرومم! اینجوری خیلی هزینه هام بالا میشه، از طرفی آخر باید بگم به استاد فکر میکنم...
    حالا به نظرتون چجوری بگم بهتره؟ مثلن اینجوری خوبه؟ :
    ). I am moving to Florida in about 3 months and am applying for fall 2015 for MS in Sport Nutrition
    و با توجه به حرفاتون در مورد فاند سوالی نکنم؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower00 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. مشکل منم دقیقن همینه که استاد روی حساب اینکه منابع دیگه ممکنه منو تامین کنه فاند نده در حالی که من سال اول از بقیه منابعم محرومم! اینجوری خیلی هزینه هام بالا میشه، از طرفی آخر باید بگم به استاد فکر میکنم...
    حالا به نظرتون چجوری بگم بهتره؟ مثلن اینجوری خوبه؟ :
    ). I am moving to Florida in about 3 months and am applying for fall 2015 for MS in Sport Nutrition
    و با توجه به حرفاتون در مورد فاند سوالی نکنم؟!
    سلام

اگر وضعیت مالی تون به این صورت هست طبیعتا باید موضوع رو برای اساتید روشن کنید...
    سعی کنید implicitly یا explicitly توضیح بدید که به فاند نیاز دارید... البته سعی کنید خوددار باشید و در صورتی که استاد توضیحی ازتون نخواست زیاد به بحث در مورد فاند دامن نزنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان

یکی از استادای دانشگاه اتاوا این جوابو به من داده:
    Hello,

Sure, you can apply. If I can get enough funding, I will admit you.

حالا به نظرتون من چه جوابی بهش بدم. من که نمیتونم همینطوری اپلای کنم، فقط 100 دلار اپلیکیشن فی داره. اگه به انگلیسی برام بگین خیلی خیلی ممنون میشم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

Hello,

حالا به نظرتون من چه جوابی بهش بدم. من که نمیتونم همینطوری اپلای کنم، فقط 100 دلار اپلیکیشن فی داره. اگه به انگلیسی برام بگین خیلی خیلی ممنون میشم
    سلام

طبیعتا نباید انتظار داشته باشید در چنین شرایطی استاد به شما تضمینی بده... چون افراد زیادی از همه جای دنیا هستند که apply می کنند و بدون هیچ نگرانی اون 100 دلار رو هم می پردازند...!
    اگر جزئیاتی هم در مورد فاند بدونه بعید هست در مورد اون به شما حرفی بزنه...
    این شما هستید که الان با توجه به بقیه موقعیت های بالقوه ای که دارید باید تصمیم بگیرید ریسک بکنید یا نه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

لزومی به این کار نیست...
    پرونده تون به زودی در اختیارشون قرار میگیره و اگر شما رو مد نظر داشته باشن، همون زمان که تازه باهاش در ارتباط بودید، شما رو به خاطر سپرده ان...
    اساتید معمولا به ندرت جواب چنین ایمیل هایی رو میدن...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    من از دوستانی که پذیرش گرفتن پرسیدم و "همگی" گفتن حتما ایمیل بزن و بگو ممنون میشم که بررسی بفرمایید و این حرفا...خودشونم ایمیل زده بودن بعد از اپلای.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

Hello,

اگر به جای شما بودم ، اپلای میکردم. به دلیل ایمیل زیاد به اساتید مگر اینکه خیلی رزومه عالی داشته باشید. اساتید قول نمی دن چون احتمال هست که در روز بررسی کیس بهتری پیدا کنند. ولی از صحبت این استاد بر میاد سطح شما بهتر از اکثر کسایی هست که قبلا برای این دانشگاه اپلای کردن و احتمالا استاندارد ها رو میارید. باز هم به روز بررسی و کسایی که اپلای میکنن برای اینجا برای اینجا بستگی داره.

Junior Member

با سلام
    در مورد ایمیل زدن به اساتید به نظرتون منطقیه که اسم یکی از مقالات خودمون را با ذکر نام ژورنال بیاریم و بگیم که فلان مقاله شما را هم خوندیم. البته باعث طولانی تر شدن میشه
    حالا این کار موثر هست ؟
    با تشکر