صفحه 392 از 589 نخستنخست ... 292342382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402442492 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,911 تا 3,920 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaria نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد ایمیل زدن به اساتید به نظرتون منطقیه که اسم یکی از مقالات خودمون را با ذکر نام ژورنال بیاریم و بگیم که فلان مقاله شما را هم خوندیم. البته باعث طولانی تر شدن میشه
    حالا این کار موثر هست ؟
    با تشکر
    چرا نه؟ من تو همه ایمیلام آوردم و همه هم بهم جواب دادن.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaria نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد ایمیل زدن به اساتید به نظرتون منطقیه که اسم یکی از مقالات خودمون را با ذکر نام ژورنال بیاریم و بگیم که فلان مقاله شما را هم خوندیم. البته باعث طولانی تر شدن میشه
    حالا این کار موثر هست ؟
    با تشکر
    قطعا موثره. البته زمان بر هست
    خیلیا یک ایمیل درست میکنن که به همه بشه فرستاد. این کار شما باعث میشه فرد مطمئن بشه که این ایمیل را برای شخص ایشان نوشتید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

با سلام دوستان من یک موقعیت فوری برام پیش اومده استاد ازم درخواست کرده ولی چون نمره زبانم خیلی خوب نیست میخوام دوباره امتحان بدم و براشون بفرستم ...می خوام از استاد بخوام که آیا می شه این کارو انجام بده؟ چی باید بگم دقیقا؟ باید بگم کاندیشنال بده بهم یا واسه اسپیرینگ هنوز پوزیشن داری یا اینکه با اون Graduate Office هماهنگ کنه....
    ممنون میشم راهنمایی کنید ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط NEWS نمایش پست ها
    با سلام دوستان من یک موقعیت فوری برام پیش اومده استاد ازم درخواست کرده ولی چون نمره زبانم خیلی خوب نیست میخوام دوباره امتحان بدم و براشون بفرستم ...می خوام از استاد بخوام که آیا می شه این کارو انجام بده؟ چی باید بگم دقیقا؟ باید بگم کاندیشنال بده بهم یا واسه اسپیرینگ هنوز پوزیشن داری یا اینکه با اون Graduate Office هماهنگ کنه....
    ممنون میشم راهنمایی کنید ...
    سلام

Dear Prof. ...

I am considerably grateful to be known as a suitable applicant for the position, but I am concerned with my language mark, is which lower than the minimum requirements.
    Is it possible for me to take the other test, will which lead to some delay to apply for the position?
    I am looking forward to your guidance regarding this case.

Kind regrads

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان من هنوز امتحان ایلتس رو ندادم درست که اول با استاد ارتباط برقرار کنم و بعدا نمره ایلتس رو ارسال کنم
    مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bia2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هنوز امتحان ایلتس رو ندادم درست که اول با استاد ارتباط برقرار کنم و بعدا نمره ایلتس رو ارسال کنم
    مرسی
    سلام

اگر نمره زبانتون آماده بود بهتر بود... ولی خب محتوای علمی و تحقیقاتی CV به حدی اهمیت داره که اگر از این لحاظ رزومه خوبی دارید، بد نیست که حتی پیش از آماده شده نمره زبان هم سعی کنید که نظر اساتید رو جلب کنید...
    در غیر اینصورت وقتی applicant رزومه خیلی چشمگیری نداره، نمره زبان خوب خودش می تونه برای استاد تا حدی جاذب باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

بنظرتون وقتي أستاذا ايميل رو جواب نميدن بهشون زنك بزنيم كارساز هست،

بنظرتون اكه كسي معدلش كم باشه تو ايميل ذكر كنه بكه ميدونم معدلم كمه أما سعي خودمو كردم و ميكنم كه بهترين باشم خوبه يا هيجي نكم، ميشه راهنمايي كنيد بذيرش من به بيدا كردن استاد بستكي داره،

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    بنظرتون وقتي أستاذا ايميل رو جواب نميدن بهشون زنك بزنيم كارساز هست،

بنظرتون اكه كسي معدلش كم باشه تو ايميل ذكر كنه بكه ميدونم معدلم كمه أما سعي خودمو كردم و ميكنم كه بهترين باشم خوبه يا هيجي نكم، ميشه راهنمايي كنيد بذيرش من به بيدا كردن استاد بستكي داره،
    سلام

1- معمولا کارساز نیست... مگر اینکه خود استاد بگه باهاش تلفنی تماس بگیرید... شما CV تون رو براش ارسال کردید... زمان داشته سر فرصت ایمیلتون و سوابقتون رو بررسی کنه و با بقیه مقایسه تون کنه... ولی با این اوصاف خبری نشده... این که یک دفعه یه تماس تلفنی جادو کنه کمی دور از انتظار هست...

2- بعید هست چندان تاثیری داشته باشه چون این ادعایی هست که همه implicitly دارند!!!

به نظر من مجددا به اساتید ایمیل بزنید این بار متن ایمیل رو تغییر بدید یا از سرویس دیگه ای برای ارسال استفاده کنید تا شاید مجدد شانس بررسی شدن رو بدست بیارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- معمولا کارساز نیست... مگر اینکه خود استاد بگه باهاش تلفنی تماس بگیرید... شما CV تون رو براش ارسال کردید... زمان داشته سر فرصت ایمیلتون و سوابقتون رو بررسی کنه و با بقیه مقایسه تون کنه... ولی با این اوصاف خبری نشده... این که یک دفعه یه تماس تلفنی جادو کنه کمی دور از انتظار هست...

2- بعید هست چندان تاثیری داشته باشه چون این ادعایی هست که همه implicitly دارند!!!

به نظر من مجددا به اساتید ایمیل بزنید این بار متن ایمیل رو تغییر بدید یا از سرویس دیگه ای برای ارسال استفاده کنید تا شاید مجدد شانس بررسی شدن رو بدست بیارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون ميشم اكه در مورد ايميل راهنمايي كنيد بهترين سابجكت جيه شايد سابجكت رو اشتباه ميكنم ميشه در مورد محتوا هم توضيح بديد من كبي نكردم حتى در موردكاراي استاد هم صحبت كردم أما در واقع من دارم برأي كروههايي ابلاي ميكنم كه فيلد ريسرج اونا با يان نامه م متفاوته و البته در اون زمينه هم تحقيق بعد از بايان تحصيل داشتم بنظرتون مشكل اينه، اخه من نميخوام فيلد قبلي رو كار كنم،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    ممنون ميشم اكه در مورد ايميل راهنمايي كنيد بهترين سابجكت جيه شايد سابجكت رو اشتباه ميكنم ميشه در مورد محتوا هم توضيح بديد من كبي نكردم حتى در موردكاراي استاد هم صحبت كردم أما در واقع من دارم برأي كروههايي ابلاي ميكنم كه فيلد ريسرج اونا با يان نامه م متفاوته و البته در اون زمينه هم تحقيق بعد از بايان تحصيل داشتم بنظرتون مشكل اينه، اخه من نميخوام فيلد قبلي رو كار كنم،
    سلام. متاسفانه باید بگم که اینطوری شانس کمی دارین اگر مقاله هم تو رمینه استاد نداشته باشین.
    استادا معمولا به کسای جواب می دن که زمینه کاریشون نزدیک باشه.