صفحه 393 از 589 نخستنخست ... 293343383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403443493 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,921 تا 3,930 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    ممنون ميشم اكه در مورد ايميل راهنمايي كنيد بهترين سابجكت جيه شايد سابجكت رو اشتباه ميكنم ميشه در مورد محتوا هم توضيح بديد من كبي نكردم حتى در موردكاراي استاد هم صحبت كردم أما در واقع من دارم برأي كروههايي ابلاي ميكنم كه فيلد ريسرج اونا با يان نامه م متفاوته و البته در اون زمينه هم تحقيق بعد از بايان تحصيل داشتم بنظرتون مشكل اينه، اخه من نميخوام فيلد قبلي رو كار كنم،
    If you didn't get back from a professor, it donest necessarily mean something is wrong with you! Sometimes, something is wrong with professors like they dont have funding, do they dont reply such emails, they are traveling and they missed your email, they prefer to hire students that are recommended by other faculty members and alot more reasons for not replying an email, and one of them can be something is wrong with your email.
    As long as you have enough background in a field, you will be fine, and it doesnt matter what you did in your thesis (mostly).I know some students with bachelor and master in electrical engineering and now they have PhD in economics!!!!
    If you want to change your research area and you dont have enough background on new area, in that case something is wrong with your resume, mean miss match!
    A General point about professors webpage:
    Most of them ( usually assistant professors are exceptions as they need to show how good they are!) are not updated and doesnt represent current research interests of that professor. It is good to research for their recent publications to see what they are doing now.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام ممنون حالا اكه كسي بخواد فيلد تحقيقاتيش رو عوض كنه راهي هست جيكار ميتونه كنه، اكه در زمينه ي كه ميخواد تحقيقاتي رو داشته باشه و يه نامه هم از يه استاد كه نشون بده با و جوديكه فيلد درسيش نبوده اما خوب كار كرده ميشه، اخه من ،image processing كاركردم أما الآن ميخوام network mobile كار كنم البته
    توي بورس هم هست جطوري ميتونم موفق شم استاد بيدا كنم میشه راهنمایی کنید جند سال بيش واسه سنكابور يه استاد بهم ok داد كه شبكه كار كنم أما الآن ،
    ویرایش توسط ellisa : January 30th, 2015 در ساعت 10:46 AM

Banned

سلام ممنون حالا اكه كسي بخواد فيلد تحقيقاتيش رو عوض كنه راهي هست جيكار ميتونه كنه، اكه در زمينه ي كه ميخواد تحقيقاتي رو داشته باشه و يه نامه هم از يه استاد كه نشون بده با و جوديكه فيلد درسيش نبوده اما خوب كار كرده ميشه، اخه من ،image processing كاركردم أما الآن ميخوام network mobile كار كنم البته
    توي بورس هم هست جطوري ميتونم موفق شم استاد بيدا كنم میشه راهنمایی کنید جند سال بيش واسه سنكابور يه استاد بهم ok داد كه شبكه كار كنم أما الآن ،
    سلام

خب این کار کمی مشکل هست و طبیعتا مجاب کردن استاد در مورد اینکه applicant در زمینه ای که ادعا می کنه توانمد هست، کمی سخت هست...
    یک راه این هست که مقالات استاد مورد نظر رو مطالعه کنید و در مورد اونها سوالات عمیقی بپرسید... راه دیگه هم بیان ایده های تحقیقاتی به صورت ریز و دقیق هست...
    با این دو کار استاد می تونه درک کنه که فرد برای طرح چنین مسائلی حتما پیش از این در این زمینه جدید کار کرده... هرچند کار تحقیقاتی شتیتن توجهی نداشته...
    به هر صورت هر کاری هم که صورت بدید بعید هست از دید استاد با کسی که در زمینه جدید مورد نظرتون background قابل استناد و کار تحقیقاتی خوبی داشته، ترجیح داده بشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ممنون میشه لطف کنید و بگید من باید چه سابجکتی رو واسه این ایمیل بزارم وقتی از پروژه هاش صحبت میکنم بگم که میخوام در گروه تحقیقاتی تون و زیر نظر شما کار کنم، خودمو مشتاق نشون بدم، اینجوری خوبه،

Banned

ممنون میشه لطف کنید و بگید من باید چه سابجکتی رو واسه این ایمیل بزارم وقتی از پروژه هاش صحبت میکنم بگم که میخوام در گروه تحقیقاتی تون و زیر نظر شما کار کنم، خودمو مشتاق نشون بدم، اینجوری خوبه،
    سلام

مثلا می تونید بگید: Interested in ... research
    توضیحات لازم رو در مورد علائقتون رو به انضمام CV در ایمیل بیارید..

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    به نظرتون بهتره تو email که به استاد میزنیم قید کنیم که فلان جا کار میکنیم و میتونیم از Regional Manager حتی نامه بگیریم.چون به رشته ربط داره یا فقط از علایق و این چیزا بگیم؟؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط FH98 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون بهتره تو email که به استاد میزنیم قید کنیم که فلان جا کار میکنیم و میتونیم از Regional Manager حتی نامه بگیریم.چون به رشته ربط داره یا فقط از علایق و این چیزا بگیم؟؟
    ممنون
    سلام

اگر استادتون به نوعی در professional program ها مثل M.Eng فعال باشه، سابقه کار مرتبط شما براش جالب خواهد بود...
    در غیر اینصورت اگر در دوره های معمولا research-based قصد ادامه تحصیل دارید، بحث کار با تقریب خوبی بازدهی خاصی براتون نخواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FH98 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    به نظر من موضوع کار تون و عنوان اش خیلی مهمتر از ماهیت اونه. پس به نظر من اگر کارتون مربوطه ذکرش مفید هست در غیر این صورت ذکر نشه شاید فرقی نداشته باشه.

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان،
    یک سوال داشتم. من برای دانشگاهی اپلای کردم. بعد از اپلای، حدود 17 روز پیش به یکی از اساتیدش ایمل زدم و ازشون خواستم نظرشون را در مورد فایل بنده بگن وآیا اینکه بنده می تونم وارد تیم تحقیقاتیشون بشم یانه. اما متاسفانه پاسخی به بنده ندادن. می خواستم بپرسم آیا اثر بدی نخواهد گذاشت اگر من به استاد دیگری که حوزه تحقیقاتش متفاوت هست با اون استاد (من در SOP نسبت به کار هر دو استاد ابراز علاقه کرده ام) ایمیل بزنم؟؟؟؟ متفاوت بودن حوزه تحقیقاتی دو استاد (من به هر دو حوزه علاقه دارم) می تونه مشکل ساز بشه برای من؟؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال داشتم. من برای دانشگاهی اپلای کردم. بعد از اپلای، حدود 17 روز پیش به یکی از اساتیدش ایمل زدم و ازشون خواستم نظرشون را در مورد فایل بنده بگن وآیا اینکه بنده می تونم وارد تیم تحقیقاتیشون بشم یانه. اما متاسفانه پاسخی به بنده ندادن. می خواستم بپرسم آیا اثر بدی نخواهد گذاشت اگر من به استاد دیگری که حوزه تحقیقاتش متفاوت هست با اون استاد (من در SOP نسبت به کار هر دو استاد ابراز علاقه کرده ام) ایمیل بزنم؟؟؟؟ متفاوت بودن حوزه تحقیقاتی دو استاد (من به هر دو حوزه علاقه دارم) می تونه مشکل ساز بشه برای من؟؟
    ممنون
    سلام

applicant ها معمولا در این شرایط SoP رو revise می کنند و نسخه ای متناسب با background هر استاد ارسال می کنند!!!
    این کار این خطر بالقوه رو داره که:

1- یا اساتید با هم در ارتباط باشند و از این دو SoP با خبر بشن (احتمال کم)
    2- یک یا هر دو نفر در admission committee باشند و SoP عمومی که برای اپلای submit می کنید رو با اونی که برای شخص خودشون ارسال کردید مطابقت بدن..

در هر صورت معمولا افراد این ریسک رو می کنند... چون اگر در SoP به زمینه تحقیقاتی استاد هدف علاقه ای نشون ندید، عملا خودتون کاری کردید که استاد شما رو applicant مناسبی برای کار با خودش ارزیابی نکنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم