صفحه 396 از 589 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406446496 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .
    من برای مقطع فوق لیسانس میخوام اقدام کنم . اما متاسفانه هرچی خوندم خیلی نحوه نوشتن ایمیل برای لیسانس به فوق ندیدم . اینجا معمولا همه برای دکترا دارن اقدام میکنند که فیلد تحقیقاتیشون مشخص شده و از طرفی من الان هیچ مقاله ای ندارم و تمرکزم رو گذشاتم روی تافل . الانم میخوام به یک سری استادا ایمیل بزنم و با توجه به اینکه ریسرچ نداشتم نمیدونم چجور باید علایقم رو به فیلد تحقیقاتی و یا رشته انتخابی اعلام کنم !
    1. الان سوالم اینه که من آیا شانسی دارم ؟
    2. آیا سورس خاصی هست از این قبیل ایمیل ها برا مقطع فوق ، یک نمونه یا سمپل داشته باشه و اینکه ایمیلی با توجه به کار نکردن در فیلد تحقیقاتی خاص محتوی خوبی برای جلب نظر استاد داشته باشه ؟
    3. من واقعا موندم چی بنویسم ! فقط بگم به این حوزه تحقیقاتی شما علاقمندم و مایلم باهاتون همکاری کنم ؟

از وقتی که میذارید تشکر میکنم.
    اگه نمره هاتون خوب باشه قطعا شانس دارید ولی به نظر من چون ریسرچ نداشتین شانستون زیاد وابسته به مکاتبه با استاد نیست
    انتخاب درست دانشگاه و اپلای به موقع خیلی بیشتر تو شانستون تاثیر داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    اگه نمره هاتون خوب باشه قطعا شانس دارید ولی به نظر من چون ریسرچ نداشتین شانستون زیاد وابسته به مکاتبه با استاد نیست
    انتخاب درست دانشگاه و اپلای به موقع خیلی بیشتر تو شانستون تاثیر داره
    سلام ممنون . خب حالا باید داخل ایمیل چی بنویسم ؟ همین که علاقم رو بنویسم کافیه فعلا ؟ و آیا رزومه رو باید الان بهش اتچ کنم یا اگر گفت رزومه اونوقت براشون بفرستم ؟
    تشکر میکنم از زحماتتون

Banned

<p>
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام ممنون . خب حالا باید داخل ایمیل چی بنویسم ؟ همین که علاقم رو بنویسم کافیه فعلا ؟ و آیا رزومه رو باید الان بهش اتچ کنم یا اگر گفت رزومه اونوقت براشون بفرستم ؟ تشکر میکنم از زحماتتون
    </p>
    <p>
    سلام</p>
    <p>
    &nbsp;</p>
    <p>
    خیلی کلی در مورد اینکه چه کسی هستید توضیح بدید و بعد برید سراغ اینکه در نظر دارید در چه زمینه ای کار کنید و بازهم کلی بیان کنید که چرا سراغ این استاد رفتید...</p>
    <p>
    بهتر هست به جای attach کردن CV، اون رو جایی upload کنید و link اون رو در ایمیل برای استاد ارسال کنید...</p>
    <p>
    &nbsp;</p>
    <p>
    براتون آرزوی موفقیت دارم</p>

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان..ممنون میشم نظرتون رو در مورد این ایمیل بهم بگید:
    Subject:
    Prospective M.SC student: Interested in doing research on Medical Imaging
    Professor……,
    I am a holder of B.Sc. in mechanical engineering from Iran (3.4/4). For my bachelor project I’m doing research on “Vehicle Model Recognition Using Image Processing and Wavelet Analysis” (a paper is submitted to international Journal on Smart Sensing and Intelligent Systems) Also I have worked on another paper which is under review “IRIS recognition using Discrete wavelet and statistical criteria”.

As I reviewed your research website and papers, especially your recent paper “High frame-rate intravascular optical frequency-domain imaging in vivo” I found there are significant overlaps between our research interests. I am highly interested in continuing my research on medical imaging under your supervisor.
    I was wondering if you could tell me whether you accept any new graduate student for 2015 and based on resume which I have attached to the letter I have any chance to be cooperated with your research team.
    Yours sincerely,…

Junior Member

سلام دوستان...
    من برای یکی از استادا ایمیل فرستادم اون اوکی داده ولی برای فاند گفته باید از طریق دانشگاه اقدام کنم چندتا لینکم فرستاده برام برای پیگیری فاند. بعید میدونم بشه ولی من میخوام به استاد بگم که همه تلاشم رو خواهم کرد. چی بگم خوبه به نظرتون؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط roya87 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من برای یکی از استادا ایمیل فرستادم اون اوکی داده ولی برای فاند گفته باید از طریق دانشگاه اقدام کنم چندتا لینکم فرستاده برام برای پیگیری فاند. بعید میدونم بشه ولی من میخوام به استاد بگم که همه تلاشم رو خواهم کرد. چی بگم خوبه به نظرتون؟
    سلام

به چنین context ی برای پاسخگویی نیاز ندارید... چون این استاد عملا موضعش رو در قبال شما اعلام کرده...
    صرفا برای اینکه شما رو در نظر بگیره اعلام کنید که برنامه apply در اون program رو در نظر خواهید گرفت...

کار مهم شما الان سبک سنگین کردن شانس دریافت fund از دانشگاه هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان
    این جواب یکی از اساتیدیه که باهاشون مکاتبه کردم. اینو میدونم که در حال حاضر پوزیشن نداره ولی میخوام بدونم دقیقا منظورش از قسمت اول جوابش چیه. ممنون میشم کمک کنید.

I would know for several months whether or not I will have funding to accept any new graduate students, so I can't offer you a position at this time.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این جواب یکی از اساتیدیه که باهاشون مکاتبه کردم. اینو میدونم که در حال حاضر پوزیشن نداره ولی میخوام بدونم دقیقا منظورش از قسمت اول جوابش چیه. ممنون میشم کمک کنید.

I would know for several months whether or not I will have funding to accept any new graduate students, so I can't offer you a position at this time.
    احتمالا منظورش اینه که من از چند ماه قبل میدونم که فاندی دارم که به دانشجویان گرجویت جدید بدم یا نه، که میگه ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    سلام دوستان

فکر میکنم یک not بعد از would جا انداخته باشه. یعنی تا چند ماه دیگه نمیدونه پول برای دانشجوی جدید داره یا نه.

جوابش یه جوریه که هر دو برداشت رو میشه ازش داشت. حالا سوالم اینه که جواب این استاد رو چی بدم؟