صفحه 398 از 589 نخستنخست ... 298348388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408448498 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,971 تا 3,980 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Immec نمایش پست ها
    ممنون دوستان...یعنی هیچی نزنم اول ایمیل فقط قبلی رو فوروارد کنم...؟!؟
    There might be some reasons (rather than the professor didn't read your email) that a professor didn't reply your previous email, so by forwarding the same email, you most likely will get the same result. If you plan to re-send an email to a professor, use this opportunity to change the subject and /or email body to make it more attractive!

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    M.Sc. applicant interested in medical imaging

Dear Professor X

I am a B.Sc. student in Mechanical Engineering at University of X, Tehran, Iran
    I explored your research works and papers which seems quite interesting to, especially your recent paper “.......”. I think my background is in line with yours. My thesis entitled “Vehicle Model Recognition Using Image Processing and Wavelet Analysis” is being done and a paper has been submitted to International Journal on Smart Sensing and Intelligent Systems. I have worked on another research paper entitled "IRIS recognition using snake algorithm and Discrete wavelet" which is also under review of an international journal. For further information about my background and abilities, a copy of my CV is attached

It will be my pleasure if you could let me know whether you can accept any new graduate student. I am looking forward to hearing from you as soon as you can

Best regards
    Your name

ضمن عرض سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر بابت ایجاد همچین تاپیک مفیدی.

یه سوال داشتم
    I explored your research works and papers which seems quite interesting to, especially your recent paper
    این قسمت که دوست خوبمون راهنمایی کردن توی متن ایمیل، seems quite interesting to
    to درست هست یا too؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

سلام دوستان
    متن زیر به نظرتون چطوره ؟ اگر چیزی کم و کسر داره یا اینکه جاییش اشتباه هست لطفا راهنماییم کنید. در ضمن استاد توی دپارتمان ایمنی و میکروبیولوژی هست و بیشتر روی ایمنی کار کرده .

Dear Professor …
    I hope you have a wonderful day.
    This is Mohamad Rahmdel, a graduated student of laboratory veterinary medicine at Islamic Azad University of Sanandaj, Iran. I am planning to apply for the Pusan National University and would like to select you as my prospective supervisor.
    Honestly I am curious in microbial organisms so I have decided to continue my education in this field. I reviewed your research fields and as I am interested in working in field of mucous cancer and topics that are related to inducing enzymes and substances by methods using microorganism genome, So would like to know if you have any open position for a MS student for Fall,2015 semester.
    My resume is linked here, if you need it please download it.
    I am looking to hear from you.

best regards
    ویرایش توسط mohammad_1365 : March 2nd, 2015 در ساعت 01:27 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanage نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر بابت ایجاد همچین تاپیک مفیدی.

یه سوال داشتم
    I explored your research works and papers which seems quite interesting to, especially your recent paper
    این قسمت که دوست خوبمون راهنمایی کردن توی متن ایمیل، seems quite interesting to
    to درست هست یا too؟

سلام . به نظر من ، ایشون میخواستن بگن که به فیلد تحقیقاتی استاد علاقمند هستند و با آوردن کلمه too (به معنای همچنین ) جمله معنای درستی نخواهد گرفت . بنابراین ی جورایی شاید یادشون رفته بوده me رو به آخرش اضافه کنند
    . I explored your research works and papers which seems quite interesting to me
    یا راه دیگه ابراز علاقش این بوده که to رو از آخر جملش حذف کنه !
    I explored your research works and papers which seems quite interesting

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان عزیز فروم
    دوستان یکی از اساتید من برای دریافت بورس به من خیلی کمک و ساپورت کردن که نتیجتا بورس رو برنده شدم.
    میخواستم از خدمتتون خواهش کنم در حد سه خط یه تشکر حسابی به انگلیسی از ایشون بکنم، ممنون میشم در مورد محتواش(به انگلیسی ترجیحا) راهنمایی بفرمایین.
    خیلی سپاسگزارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز فروم
    دوستان یکی از اساتید من برای دریافت بورس به من خیلی کمک و ساپورت کردن که نتیجتا بورس رو برنده شدم.
    میخواستم از خدمتتون خواهش کنم در حد سه خط یه تشکر حسابی به انگلیسی از ایشون بکنم، ممنون میشم در مورد محتواش(به انگلیسی ترجیحا) راهنمایی بفرمایین.
    خیلی سپاسگزارم
    سلام

مثلا چیزی به این مضمون:
    Dear Prof. ....

I am prone to present my deepest gratitude upon your struggles because the acquired fund could be considerably taken under aegis of them into account. I truly hope to study and work in the best manner to compensate all of your kindness

Best Regards
    براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز فروم
    خیلی سپاسگزارم
    اینجور هم میتونید بنویسید: Please allow me to express my sincere gratitude and appreciation for your great help throughout the admission process. I believe your mentorship and advices were the key factors in my success in this path.. .

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان سلام
    10 فوریه یه استاد از دانشگاهای کانادا گفت که میخواد سوپروایزرم بشه. گفت که میتونه سالانه 26 هزار دلار ( 8 هزار برای شهریه و 18 هزار برای خودم ) به من فاند بده. ولی گفت که شهریه دانشجو های اینترنشال های سالی 20 هزار دلار هست که میخواد با دانشگاه حرف بزنه شهریه من رو بیارن به حد دانشجو های دومستیک ( کانادایی ) که مبلغش 8 هزار دلار در سال هست تا اینکه من بتونم بیام. گفت که 1-2 هفته بهت میل میدم، صبر کن! الان 20 روز گذشته، خیلی خیلی نگرانم. به نظرتون بهش ایمیل بزنم؟ اگر بله، چی بنویسم؟

با تشکر...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    10 فوریه یه استاد از دانشگاهای کانادا گفت که میخواد سوپروایزرم بشه. گفت که میتونه سالانه 26 هزار دلار ( 8 هزار برای شهریه و 18 هزار برای خودم ) به من فاند بده. ولی گفت که شهریه دانشجو های اینترنشال های سالی 20 هزار دلار هست که میخواد با دانشگاه حرف بزنه شهریه من رو بیارن به حد دانشجو های دومستیک ( کانادایی ) که مبلغش 8 هزار دلار در سال هست تا اینکه من بتونم بیام. گفت که 1-2 هفته بهت میل میدم، صبر کن! الان 20 روز گذشته، خیلی خیلی نگرانم. به نظرتون بهش ایمیل بزنم؟ اگر بله، چی بنویسم؟

با تشکر...
    بله پیگیر باشید. بگید:
    Dear Dr....
    I'm still waiting to hear about your funding status
    Thanks - Your name
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام . به نظر من ، ایشون میخواستن بگن که به فیلد تحقیقاتی استاد علاقمند هستند و با آوردن کلمه too (به معنای همچنین ) جمله معنای درستی نخواهد گرفت . بنابراین ی جورایی شاید یادشون رفته بوده me رو به آخرش اضافه کنند
    . I explored your research works and papers which seems quite interesting to me
    یا راه دیگه ابراز علاقش این بوده که to رو از آخر جملش حذف کنه !
    I explored your research works and papers which seems quite interesting
    سلام دوست عزیز ممنون بابت تصحیحتون جمله بدون to me هم درسته فقط باید به این شکل تغییر پیدا کنه
    I have read some of your articles which seem quite interesting