صفحه 399 از 589 نخستنخست ... 299349389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409449499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,981 تا 3,990 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان ممنون میشم اگه برای ارسال مجدد یک ایمیل به استاد یک متن بگید که به اول ایمیلی که میخوام فوروارد کنم اضافه کنم..چون میترسم یه چی بنویسم بی احترامی تلقی شه...
    subject میلم این بوده....M.Sc. applicant interested in ……اگه فک میکنید خوب نیس لظف میکنید نظر بهتری بدین...

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم از چند تا از استادای US درمورد انتخاب موضوع پایان نامم نظر خواهی کنم و البته میخوام این مقدمه ی باشه برای صحبت در موردگرفتن فاند دکتری. در حال حاضر ارشد میخونم در ایتالیا، ممنون میشم تو نوشتن نامه کمک کنید. با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم از چند تا از استادای US درمورد انتخاب موضوع پایان نامم نظر خواهی کنم و البته میخوام این مقدمه ی باشه برای صحبت در موردگرفتن فاند دکتری. در حال حاضر ارشد میخونم در ایتالیا، ممنون میشم تو نوشتن نامه کمک کنید. با تشکر
    سلام

به نظر من چنین ایمیلی چندان کارا نیست...
    چرا که هیچ استادی بدون شناخت درست از عقبه تحصیلی و تحصیلاتی شما به انضمام علائقتون همچین کاری نمی کنه...
    در بهترین حالت یا از یک موضوع کلی نام می بره که بیش از حد برای طرح عنوان وسیع هست، یا شما رو به تحقیقات اخیرش برای کسب اطلاع از موضوعات refer میده...

با این وجود میتونید بگید که:

Considering your deep knowledge and the noticeable experience within the blah blah field in addition to my tendency to purse my main research as the M.Sc. thesis in this field, it shall be your kindness if I will have enjoyed from your expert advices, will which be truly useful to take an efficient option into account.

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Immec نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگه برای ارسال مجدد یک ایمیل به استاد یک متن بگید که به اول ایمیلی که میخوام فوروارد کنم اضافه کنم..چون میترسم یه چی بنویسم بی احترامی تلقی شه...
    subject میلم این بوده....M.Sc. applicant interested in ……اگه فک میکنید خوب نیس لظف میکنید نظر بهتری بدین...
    You dont need to mention you sent an email to him/her before.
    If you had a detailed technical term in your subject remove it as you are going to apply for master degree, but still have something that shows you are ready for research!

Change the body of your email, and try to put something exactly related to this professor and how your previous work is related to that.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Actually the way that you select doesn't make that much sense for me.
    A general recommendation: find an area that you like to work on and you have enough background on that. You probably will have a supervisor for your master thesis, talk to him/her about possible subjects. You can also use recent publications in your field to see what is more interesting for the professors that you plan to work with in the future. In the progress of your work, you can contact professors in the US, who work in your field, and plan for your PhD program. You can also use your supervisor's connections in the US universities to find a supervisor for your PhD program here.
    This is not a good idea to send an email for a thesis subject, as it shows you are going to do a master thesis and you even have no idea about your interests and what can be a tentative research topic.
    Of course it is up to you to take which action, and I just shared my experience with you, which is not necessarily correct! so please dont be upset if you didnt like what I wrote, just simply ignore it!
    Matinking's template is a good starting point if you plan to go through it.

Good Luk
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

سلام
    من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم که برام advisor سال اول (برای انتخاب واحد و ...) تعیین کرده و گفته که باهاش مکاتبه کن
    من برای پیگیری فاند هم باید با این استاد مکاتبه کنم؟ چون من برای biomedical اپلای کردم و این استاد مال دپارتمان الکترونیک هستش

یه مشکل هم در رابظه با نگارش نامه داشتم
    اول نامه تو قسمت معرفی نوشتم که
    I have been Admitted to the PhD Program in ** at * Uni

برای اینکه بگم شما advisor انتخاب شدین چی باید بگم که مودبانه باشه ؟؟؟؟
    منظورم اینه
    you have been assigned as my advisor نباشه!
    !!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    سلام
    من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم که برام advisor سال اول (برای انتخاب واحد و ...) تعیین کرده و گفته که باهاش مکاتبه کن
    من برای پیگیری فاند هم باید با این استاد مکاتبه کنم؟ چون من برای biomedical اپلای کردم و این استاد مال دپارتمان الکترونیک هستش

یه مشکل هم در رابظه با نگارش نامه داشتم
    اول نامه تو قسمت معرفی نوشتم که
    I have been Admitted to the PhD Program in ** at * Uni

برای اینکه بگم شما advisor انتخاب شدین چی باید بگم که مودبانه باشه ؟؟؟؟
    منظورم اینه
    you have been assigned as my advisor نباشه!
    !!!

سلام

1- برای دنبال کردن روند fund باید براساس policy دانشکدتون پیش برید... از coordinator در این باره سوال کنید...
    2- می تونید بگید:

Regarding the issued announcement from the graduate office, I am pleased to be engaged with the graduate level under your supervision and advices

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

دوستان عزیز از سخاوت همگی ممنون که کمک به همدیگه میکنین
    راستش برای اولین بار هست که میخوام به استاد در امریکا ایمیل بزنم و چن تا سوال دارم: من الان تقریبا یکساله که فارغ التحصیل شدم از ارشد ولی تو این یکسال به شدت مشغول امتحانات جی آر ای و خوندن برای تافل بودم و همینطور تو دانشگاه دارم درس مسدم و حتی چند ماهی برای ادامه پروژه ارشدم مشغول بودم که به دلیل تمرکز روی امتحانات بین المللی متوقفش کردم. از این میترسم که استاد بگه یک سال از اتمام درسش گذشته و اصلا اهمیت نده. آیا ترسم درسته؟
    و سوال بعدی اینه که آیا درسته که به استاد در مورد RA شدن بگم و اینکه من حتما فاند میخوام؟ اگر جواب مثبته, چی بنویسم که از لحاظ لغوی درست باشه و گستاخی محسوب نشه.

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    دوستان عزیز از سخاوت همگی ممنون که کمک به همدیگه میکنین
    راستش برای اولین بار هست که میخوام به استاد در امریکا ایمیل بزنم و چن تا سوال دارم: من الان تقریبا یکساله که فارغ التحصیل شدم از ارشد ولی تو این یکسال به شدت مشغول امتحانات جی آر ای و خوندن برای تافل بودم و همینطور تو دانشگاه دارم درس مسدم و حتی چند ماهی برای ادامه پروژه ارشدم مشغول بودم که به دلیل تمرکز روی امتحانات بین المللی متوقفش کردم. از این میترسم که استاد بگه یک سال از اتمام درسش گذشته و اصلا اهمیت نده. آیا ترسم درسته؟
    و سوال بعدی اینه که آیا درسته که به استاد در مورد RA شدن بگم و اینکه من حتما فاند میخوام؟ اگر جواب مثبته, چی بنویسم که از لحاظ لغوی درست باشه و گستاخی محسوب نشه.

ممنون
    به نظر من همین که شما میگی روی زبان و پروژه ات کار می کردی کافیه دیگه! چه دلیل بهتری از این
    در مورد سؤال دوم هم، شما توی ایمیل از استاد بپرس پوزیشن داری یا نه؟ یعنی اینکه ازش خواهش کنی رزومه ات رو نگاه کنی و ببینه تمایل داره شما رو عضو ریسرچ گروپش بکنه یا نه معنیش اینه که فاند می خوای چون کسی که فاند نخواد دلیلی نداره بشینه به استاد ایمیل بزنه، خودش اپلای می کنه. حالا اگه به فرض توی ایمیل اول استاد جوابتون رو داد می تونید در ادامه در مورد ساپورت مالی هم مستقیم بپرسید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان من کلن به هر استادی ایمیل میزنم جواب نمیدن...حالا میخام دوباره ایمیل و بهشون بزنم متن ایمیل که میفرستادم این بود همین و دوباره بهشون بفرستم کافیه...ممنون که جواب میدین...
    I am a holder of.....in ......engineering from Iran.
    I have read some of your articles which seem quite interesting, especially your paper,”…..” Since I am interested in the field in which you have priceless experience, I can make the most of your experience.
    My thesis titled “...........” is being done and I have submitted a paper to international journal on smart sensing and intelligent system. Also, I have worked on another research paper titled “.....” which is getting ready for submission.
    I will be grateful if you let me know whether you can accept me as a new graduate student.
    For further information about my background and abilities, please find a copy of my CV attached.
    I am looking forward to hearing from you