صفحه 4 از 589 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

ِیک سوال :استادی که تمام جوابهای شما را سریع و کامل میده وتحویل میکیره و تمام کاراش و حتی کدهاشو براتون میل کنه و بگه چندگروه با موضوع کاری شما داره وچندگروه دیگه در اون دانشکده روی اون موضوع کار می کنند و از شما میخواد بگید از کجای کاراش خوشنون میاد و نظر بدید راجع به مقالاتش و بگه که موضوعاتمون کاملا منطبقه ولی در همون ایمیل اول بگه برو این سایت اپلای کن (یک جواب معمولی) ولی هیچ بحثی از فاند و شانستون نکنه چکار باید کرد؟چگونه باید پرسید؟من در ایمیل اولی خودم پرسیده بودم فاندچگونه است؟و یا به عبارتی ریویور پیپرمیخواد یا یمک دانشجوی دکترا؟آیای به ریویور بودن و خوندنو نظر دادن ادامه میدادید؟ و چگونه می پرسِددوباره که من شانسم چگونه است و مساله فاند ؟و آیا سر کارم؟کمک کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kabira
    ِیک سوال :استادی که تمام جوابهای شما را سریع و کامل میده وتحویل میکیره و تمام کاراش و حتی کدهاشو براتون میل کنه و بگه چندگروه با موضوع کاری شما داره وچندگروه دیگه در اون دانشکده روی اون موضوع کار می کنند و از شما میخواد بگید از کجای کاراش خوشنون میاد و نظر بدید راجع به مقالاتش و بگه که موضوعاتمون کاملا منطبقه ولی در همون ایمیل اول بگه برو این سایت اپلای کن (یک جواب معمولی) ولی هیچ بحثی از فاند و شانستون نکنه چکار باید کرد؟چگونه باید پرسید؟من در ایمیل اولی خودم پرسیده بودم فاندچگونه است؟و یا به عبارتی ریویور پیپرمیخواد یا یمک دانشجوی دکترا؟آیای به ریویور بودن و خوندنو نظر دادن ادامه میدادید؟ و چگونه می پرسِددوباره که من شانسم چگونه است و مساله فاند ؟و آیا سر کارم؟کمک کنید
    همچين جوابي (اگه فقط در email اول باشه) ميتونه template باشه و خيلي نبايد اميد داشت. خوب مسلما وقتي به شما گفته که نظرتونو راجع به مقالات بدين، ميخواد ببينه که واقعا دانشجوي واردي هستين يا همينجوري email زدين. اگه ميخواين که به سوال شما (فاند) جواب بده، قبلش بايد شما خواسته هاي اونو بر آورده کنين و خوب بودن خودتونو بهش ثابت کنين.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط memol
    یه استادی یه ماه پیش خیلی خوب جوابمو داد و گفت حتما می خوامتو اپلای کنو از این حرفا، شماره ی موبایلشم داد گفت کار داشتی باهام تماس بگیر راهنماییت کنم، می ترسم الان منو فراموش کرده باشه، حرفی هم برا گفتن ندارم که بهش mail بزنم، هر چی سوال داشتم ازش پرسیدم، حالا نمی دونم چی کار کنم می ترسم یادش رفته باشه
    در مورد ادامه‌ی تماس با استاد بد نیست سری هم به این موضوع بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,3626.0.html

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kabira
    البته جز لاینفک پروسه پذیرش همون بلاتکلیفیشه. با نظریه سریش شدن از همون
    اول مخالفم چون با یه استاد اینکارو کردم دیگه اصلا جواب ایمیلامو نداد. شما اول همه
    خواسته هاشو برآورده کن بعد که خودتو ثابت کردی خیلی صریح مسئله فاند رو مطرح کن. موفق باشی

Im going to apply for the US & i think with consideration the graduation affairs and alos taking the TOEFL and GRE test,i can reach for the second semester of 2009,in the other hand,i realy need to have full fund,ofcosre i fond some universities and professors who have funds like that i need,now the question is that,im not sure if its better to send first mails to professors and talkin them about fund or apply for that university?and the second question is that,u think its a prpoer time to start sending mails to the professors while i wane apply for the second semester?
    And also the third isi dont know its better to have my scores in TOEFL and GRE first and then communicate to the professors or its not necessory to have them ?

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m
    Im going to apply for the US & i think with consideration the graduation affairs and alos taking the TOEFL and GRE test,i can reach for the second semester of 2009,in the other hand,i realy need to have full fund,ofcosre i fond some universities and professors who have funds like that i need,now the question is that,im not sure if its better to send first mails to professors and talkin them about fund or apply for that university?and the second question is that,u think its a prpoer time to start sending mails to the professors while i wane apply for the second semester?
    And also the third isi dont know its better to have my scores in TOEFL and GRE first and then communicate to the professors or its not necessory to have them ?
    There is no need for you to have the Toefl or GRE scores in order to contact profs at the beginning. SO, I suggest you start now. Even today is late

سلام به دوستان عزیز،می خواستم بدونم که این درسته که تو ایمیل به استاددر مورد RA ،جدول ریزنمرات برخی از ترم ها رو بفرستم ؟ چون که فکر میکنم که نقطه قوت من تو معدل دو سال آخر باشه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

چرا كه نه! هر چي كه ممكنه بهت كمك كنه بفرست. فقط مواظب باش حجم مطالبت زياد نباشه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

شما در ابتدا وقتی ایجاد رابطه با یه استادی کردی بد می تونی معدل دوسال آخرت برجسته کنی ولی اگه در ابتدا بخواهی ریز نمرات بفرسی این کار متداول نیست و فکر نمی کنم استادی وقت بزاره و بشینه نمرات شما را با هم جمع کنه یا معدل دو سال آخرتون را حساب کنه ;D
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    سلام به دوستان عزیز،می خواستم بدونم که این درسته که تو ایمیل به استاددر مورد RA ،جدول ریزنمرات برخی از ترم ها رو بفرستم ؟ چون که فکر میکنم که نقطه قوت من تو معدل دو سال آخر باشه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    حق با بهرنگ-ه ... اصلا اینجور کارا توصیه نمیشه و ممکنه استاده همون اول ایمیل رو ببنده یا پاک کنه ... میدونید استادا چند تا ایمیل در روز دریافت میکنن و چقدر وقت آزاد برای بررسی اونا دارن ... حدودا یک دقیقه هم واسه هر ایمیل وقت بزارن شاهکاره ... معدل دو سال آخر رو تو CV و اون نامه ای که واسه استاده میفرستید میتونید اشاره کنید ...