صفحه 40 از 589 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام

عذر میخوام جایی نیست که بشه یک آدرس میل معتبر گرفت که با اون به استادا میل بزنیم این دانشگاه خراب شده ما ایمیلهامون را غیر فعال کرده؟؟!!

Junior Member

سلام دوستان

من سوپروایزرم رو انتخاب کردم و حالا از طریق ایمیل با ایشون در ارتباطم و تونستم ادمیشن PhD بگیرم. برای کارهای ثبت نام منشی دانشکده ایمیلی برام فرستاندن که دوباره باید یکسری course که من قبلا در MSc و BSc خوندم حتی اسم درسها هم دقیقا مشابه درسهایی که من قبلا پاس کردم با نمرات خیلی خوب رو دوباره باید بگیرم.

من می خواستم برای سوپروایزرم ایمیل بزنم بگم که من قبلا اینهارو گذروندم و این بار دفعه سوم میشه که دوباره تکراری دارم می خوانم. ممکنه منو راهنمایی کنید چطور براش ایمیل بزنم که فکر نکنه من می خوام از زیر کار دربرم و با خودش نگه این هنوز شروع نکرده می گه من نمی خوام دوباره اینهارو بخونم.

اصلا بگم بهش؟ اینها که آخه تمام کارنامه های منو دیدن من در عجبم با خودشون فکر نکردن حتی اسم درسها دقیقا همون اسم هست؟ من راستش دیگه حوصله lecture رو هم ندارم الان چند سال همش دارم تئوری می خونم می ترسم آخر سر هم فارغ التحیل بشم آرزوی انجام research رو به گور ببرم

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehf نمایش پست ها
    سلام دوستان

من سوپروایزرم رو انتخاب کردم و حالا از طریق ایمیل با ایشون در ارتباطم و تونستم ادمیشن PhD بگیرم. برای کارهای ثبت نام منشی دانشکده ایمیلی برام فرستاندن که دوباره باید یکسری course که من قبلا در MSc و BSc خوندم حتی اسم درسها هم دقیقا مشابه درسهایی که من قبلا پاس کردم با نمرات خیلی خوب رو دوباره باید بگیرم.

من می خواستم برای سوپروایزرم ایمیل بزنم بگم که من قبلا اینهارو گذروندم و این بار دفعه سوم میشه که دوباره تکراری دارم می خوانم. ممکنه منو راهنمایی کنید چطور براش ایمیل بزنم که فکر نکنه من می خوام از زیر کار دربرم و با خودش نگه این هنوز شروع نکرده می گه من نمی خوام دوباره اینهارو بخونم.

اصلا بگم بهش؟ اینها که آخه تمام کارنامه های منو دیدن من در عجبم با خودشون فکر نکردن حتی اسم درسها دقیقا همون اسم هست؟ من راستش دیگه حوصله lecture رو هم ندارم الان چند سال همش دارم تئوری می خونم می ترسم آخر سر هم فارغ التحیل بشم آرزوی انجام research رو به گور ببرم

اگه برا آمریکا هستش من دیدم که اصرار میکنند دوباره پاس کنید، حتی اگه اینجا نمره ممتاز گرفته باشید. من 3 الی 4 مورد از نزدیک میشناسم در حد 19 20 بود دروس اصلی فوقشون اما اونجا دقیقا" دوباره پاس کردن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

در امریکا و کانادا که شما بهرحال برای دوره دکترا باید چندتا درس بگذرونید. برای استاد راهنماتون ایمیل بزنید و بگید که این درسها رو قبلا با نمره خوب گذروندید و بپرسید که آیا امکان داره بجای اینها درسهای دیگری رو بگیرید.

Junior Member

یعنی در نهایت من باید چند تا واحد درسی رو حتما پاس کنم؟ اصلا امکانش نیست که بگن ما این درسهاتو تطبیق میدیم؟

اگه بخوام از درسهای دیگه و از دانشکده های دیگه که خودشون معرفی کردن بردارم که می تونم درس جدید بردارم ولی مسئله اینجاست که من در نهایت اگر مجبورباشم که واحد بگذرونم خوب ترجیح میدم درس تکراری رو که 3 بار ازش امتحان دادم بدم آخه راحتتر نمره میارم تا اینکه خودمو تو در دسر بندازم بخوام یک درس جدید بردارم.

یعنی شما موردی تا حالا دیدید تو آمریکا و کانادا که بگن تطبیق میدیم دیگه نمیخواد بخونی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در امریکا و کانادا که شما بهرحال برای دوره دکترا باید چندتا درس بگذرونید. برای استاد راهنماتون ایمیل بزنید و بگید که این درسها رو قبلا با نمره خوب گذروندید و بپرسید که آیا امکان داره بجای اینها درسهای دیگری رو بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من میخوام برای گرایش مدیریت و ساخت فوق لیسانس اقدام کنم.این گرایش خودش شامل زمینه های متنوعیه مثلا مدیریت ریسک,مدیریت پرتفولیو,روش های اجرای پروژه و.....و هر کدوم از اینها هم خودشون به قسمت های خاص تری تقسیم میشن و من در مورد بعضی از این قسمت های خاص موضوع تحقیقاتی بدردبخور تو دست و بالم دارم و مطالعه کردم.حالا در ایمیل اول صرفا به استاد مربوط بگم که مثلا علاقه مندم که با شما در قسمت مدیریت ریسک فعالیت کنم یا این که بگم که در قسمت مدیریت ریسک یک موضوع تحقیقاتی دارم که روش قبلا کار کردم (اما مقاله نشده )؟در ضمن من میخوام که ازش فاند بگیرم یا این که به عنوان دستار تحقیقتیش انتخاب بشم.جمله این که شما فاند دارید رو چطور باید بگم؟اصلا لازمه که اینها رو ذکر کنم یا همین که بگم در این مورد ایده تحقیقاتی دارم کافیه؟( خواهشا اشکالات گرامری و لغویش رو بگید!)

Dear professor
    I am graduating in BSc degree in civil engineering. I am really interested in the field of risk management and would like to apply for a master position in your university. I have acquired the basic knowledge of risk management by studying different references and articles In the time of my education .I have some interesting topics for future research such as (applied use of Fuzzy model in risk management , and a model for case study relevant to risk construction and,...), and I am really eager to broaden my knowledge in this field under your supervision, or if you have open position in order to fund me. I have attached my resume, published in the e-mail massage. I would be very grateful if you would take a look at it, and send me your opinion. Your kind attention is highly appreciated

توی اون پرانتز تمام موضوعات پیشنهادی تحقیقاتی رو ذکر کنم؟

خیلی ممنون میشم اگر کامل پاسخ بدید.
    اولا اینکه در مورد موضوع پیشنهادی باید specific تر باشید. در ضمن تا زمانی‌ که شما background قوی که با داشتن چند تا مقاله اون رو ثابت کنید ناداشته باشید در عمل نمیتونید موضوع خاصی‌ پیشنهاد بدید و استاد قبول کنه. باید علاوه بر research interest استاد حتما مقاله‌های اخریش رو هم بخونید یا یه نگاهی‌ بندازید که بیشتر در حال حاضر داره رو چه موضوعی کار می‌کنه و شما هم بگید که در اون زمینه علاقه دارید کار کنید. اینکه چند تاپیک کلی‌ رو نام ببرید کافی‌ نیست.
    در مورد background اگه ۱ مقاله هم ندارید، بهتره به جای I have studied بگید که روی پروژه‌ای با این عنوان کار کردید.
    برای درخواست position هم میتونید بنویسید:
    I want to know if there is any position for me in your research group

or u can say
    would you please take a look at my CV attached to this email and let me know if there is any position for me ... or I can join your research group...or whatever...

you do not have to mention funding
    he will know u r looking for it
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Guru

یعنی در نهایت من باید چند تا واحد درسی رو حتما پاس کنم؟ اصلا امکانش نیست که بگن ما این درسهاتو تطبیق میدیم؟

اگه بخوام از درسهای دیگه و از دانشکده های دیگه که خودشون معرفی کردن بردارم که می تونم درس جدید بردارم ولی مسئله اینجاست که من در نهایت اگر مجبورباشم که واحد بگذرونم خوب ترجیح میدم درس تکراری رو که 3 بار ازش امتحان دادم بدم آخه راحتتر نمره میارم تا اینکه خودمو تو در دسر بندازم بخوام یک درس جدید بردارم.

یعنی شما موردی تا حالا دیدید تو آمریکا و کانادا که بگن تطبیق میدیم دیگه نمیخواد بخونی؟
    من تا بحال ندیدم برای مقطع فوق لیسانس و دکترا تطبیق بدهند. معمولا جایگزین میکنند. از دانشکده مقصد بپرسید.

Junior Member

ببخشید یک سئوال کاملا مبتدی منظورتون از جایگزین یعنی چی؟ یعنی چه فرقی داره تطبیق با جایگزین؟

من تا بحال ندیدم برای مقطع فوق لیسانس و دکترا تطبیق بدهند. معمولا جایگزین میکنند. از دانشکده مقصد بپرسید.

ApplyAbroad Guru

ببخشید یک سئوال کاملا مبتدی منظورتون از جایگزین یعنی چی؟ یعنی چه فرقی داره تطبیق با جایگزین؟
    منظور من از جایگرین این بود که یعنی یک درس دیگر به جای آن بگیرید. ظاهرا منظور شما از تطبیق اینه که همون درس فوق لیسانسی رو که در ایران گذروندید خارج بعنوان درس فوق لیسانس قبول کنند، نه؟
    ویرایش توسط ghlobe : July 16th, 2011 در ساعت 05:52 AM

Junior Member

بله دقیقا!! چون حتی اسم درسهام مشابه درسهایی هست که من در BSc و MSc خوندم. یعنی اگه دوباره قرارباشه بخونم میشه بار سوم که قراره ازشون امتحان بدم. البته من BSc تو ایران خوندم و MSc خارج از ایران و در 2 دانشگاه کاملا متفاوت! ولی خوب دانشگاه MSc هم می گفت compulsory هست و باید بخونم دوباره..ولی امیدوارم دیگه سه باره نشه چون واقعا تکراری هست :-(

منظور من از جایگرین این بود که یعنی یک درس دیگر به جای آن بگیرید. ظاهرا منظور شما از تطبیق اینه که همون درس فوق لیسانسی رو که در ایران گذروندید خارج بعنوان درس فوق لیسانس قبول کنند، نه؟