صفحه 401 از 589 نخستنخست ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,001 تا 4,010 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Imnano نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام برای ارشد تغییر رشته بدم کارایی که تا حالا کردم imaging بوده و برای ارشد نانو میخام اقدام کنم یه استاد پیدا کردم واحتمال اینکه منو بگیره زیاده و فقط من میخام بهش ثابت شه علاقه دارم به کاری که میکنه..به همین خاطر مقاله هاشو نگاه کردم و یکیشو به دقت و بر حسب علاقه خوندم..یه توضیح کوچولو از مقاله ای که خوندم تو ایمیل اول آوردم به نظرتون همین اندازه خوبه؟من دوتا مقاله در حوزه image دارم چون استاده اصن زمینه ای در موردimageنداره لازمه توضیح مختصر برا اونا هم بیارم یا فقط اسمشونو تو ایمیل بیارم کافیه؟اگه متن اشکال گرامری داره بگین..ممنون..

I always thought that the task of human motion detection could be done precisely through using image processing applications, but by exploring your website I became familiar with Nano-based methods which accomplished this task in a more flexible and accurate way. I found one of your paper “........” quite interesting , so I read it [where you talked about ..... which are used for getting the motion signal of ...and .... by exploiting thin film with initial cracks]. I mesmerized by the potential of the thin film in creating flexible sensors and since you have priceless experience in this field I highly interested to pursue my graduate program under your supervision.
    سلام

اساتید معمولا در مورد ابهامات احتمالی که براساس موضوعات علمی حین مکاتبات با applicant ها براشون پیش میاد خیلی صریح پرسش می کنند...
    بنابراین از مرز بیان کلیات موضوع و ایده ها فراتر گذر نکنید، بهتر هست...

which are used to recieve the motion

I am highly interested to pursue my graduate studies

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اساتید معمولا در مورد ابهامات احتمالی که براساس موضوعات علمی حین مکاتبات با applicant ها براشون پیش میاد خیلی صریح پرسش می کنند...
    بنابراین از مرز بیان کلیات موضوع و ایده ها فراتر گذر نکنید، بهتر هست...

which are used to recieve the motion

I am highly interested to pursue my graduate studies

براتون آرزوی موفقیت دارم
    پس فقط اسم مقاله هارو ذکر کنم کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

ممنون از پاسختون.
    من هم ایده و framework دارم.حالا میخوام همین رو به صورت یک research plan ارائه کنم.نیاز به یک متن نامه خوب دارم تا با استاد مدنظرم درباره ی ان نظر بخوام چه جوری باید این را مطرح کنم .اگه برای شما زحمتی نیست می توانید برایم یک نمونه نامه بفرستید؟
    با تشکر
    ویرایش توسط Matinking : March 28th, 2015 در ساعت 07:57 AM دلیل: تماس خارج از فروم ممنوع است

Junior Member

سلام دوستان من میخام به یک استاد که کلن فیلدش با من فرق داره و نانوکار میکنه ایمیل بزنم یه متن آماده کردم و توش کارایی که کردم و گذاشتم اما میدونم پاراگراف ها رو نتونستم خوب سازماندهی کنم و موزون نیست... بعد از معرفی خودم سریع کارایی که کردم و گفتم اما یکی اینکه شروعم خوب نیستش و دیگه اینکه به موضوع بعد ربطی نداره...در نهایت اینکه کارایی که من کردم در حوزه پردازش تصویر بوده و این استاد اصن زمینه ای نداره در موردش ...پیشنهادتون چیه؟متن و چجوری اصلاح کنم؟گیج شدم...ممنون که راهنمایی میکنید

I am a holder of B.Sc. in mechanical engineering from Sharif university, Iran with total GPA of 3.4/4.
    .My thesis titled “……” is being done and I have submitted a paper to ….. Also, I have worked on another research paper titled “……” which is getting ready for submission.currently I am .working on two Industrial projects which are sponsored by Ferdowsi university one of the best universities in Iran

Why I am eager to pursue my education under your supervision?

I always thought that the task of human motion detection could be done precisely through using image processing applications, but by exploring your website I became familiar with Nano-based methods which accomplished this task in a more flexible and accurate way. I found one of your paper “........” quite interesting, so I read it [where you talked about ..... which are used to receive the motion signal of ...and .... by exploiting thin film with initial cracks]. I mesmerized by the potential of the thin film in creating flexible sensors and since you have priceless experience in this field I am highly interested to pursue my graduate program under your supervision.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان سلام

استادی قبول کرده که من رو داره ( به عنوان دانشجوی مستر ) و درفت پروپزال فاند NSERC رو برام فرستاده ( استاد دانشگاه کانادا هست ).
    در ضمن تو لیست دانشجو هایی که قراره بگیره اسم من جلوش یه TBC که فکر کنم مخفف to be considered هست
    من هم فکر نمی کنم جای دیگه ای بخواد بهم فاند بده ( تا الان که اینجوری بوده ) پس مجبورم همین رو برم ( جواب اون یکی جاها که اپلای کردم نیومده و منتظرشون هستم)

میخوام به استادم میل بزنم و بگم من اون یکی جاها که اپلای کردم رو میخوام رد بکنم و تنها همین گزینه شما رو داشته باشم:

Dear Dr. X

As it appears logical, I have applied for other universities too. Since your project and research area is more appealing to me than other's and LU's ( his university's name ) overall standing in mining world is very good, I wanted to ask if I can decline other university's admission letters.

جمله آخری نمیدونم چرا خوب نیست! پیشنهادی دارید؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

سلام دوستان میشه کمکم کنید؟ این ایمیل رو باید جواب بدم؟ چی بگم؟ من فقط همین یکجا رو اپلای کردم.

Sorry about the delay. I have now evaluated all applicants. Unfortunately,
    at present I cannot offer you one of the positions I have, because I have
    offered them to other students who I felt were more qualified for work in
    machine learning. However, you are in my waiting list, and if one of the
    positions isn't filled, I'd offer it to you. If that is the case I'll
    contact you again. Just bear in mind that this is possible but not
    necessarily probable. I may not know for sure until around Apr 15, which
    is our deadline for applicants to accept offers. I advise you to pursue
    other opportunities in the meantime.
    Sorry to give bad news, and good luck in your search

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz22800 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه کمکم کنید؟ این ایمیل رو باید جواب بدم؟ چی بگم؟ من فقط همین یکجا رو اپلای کردم.

Sorry about the delay. I have now evaluated all applicants. Unfortunately,
    at present I cannot offer you one of the positions I have, because I have
    offered them to other students who I felt were more qualified for work in
    machine learning. However, you are in my waiting list, and if one of the
    positions isn't filled, I'd offer it to you. If that is the case I'll
    contact you again. Just bear in mind that this is possible but not
    necessarily probable. I may not know for sure until around Apr 15, which
    is our deadline for applicants to accept offers. I advise you to pursue
    other opportunities in the meantime.
    Sorry to give bad news, and good luck in your search
    این اتفاق دو سال پیش برای من افتاد و امسال هم برای دوستم پیش اومد. استادها منتظر میمونن که دانشجوها آفرشون رو اکسپت کنن. اگه دانشجویی دینای کرد اونوقت استاد میره سراغ waiting list. پس بستگی داره به اینکه دانشجوهایی که اکسپتنس گرفتن آفرشون رو دینای کنن که خیلی بعید به نظر میرسه. ایشون هم هیچوقت نظرشون رو عوض نمی کنن پس توی چند جمله کوتاه بگید خیلی ناراحتید و منتظر ایشون میمونید.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان سلام

استادی قبول کرده که من رو داره ( به عنوان دانشجوی مستر ) و درفت پروپزال فاند NSERC رو برام فرستاده ( استاد دانشگاه کانادا هست ).
    در ضمن تو لیست دانشجو هایی که قراره بگیره اسم من جلوش یه TBC که فکر کنم مخفف to be considered هست
    من هم فکر نمی کنم جای دیگه ای بخواد بهم فاند بده ( تا الان که اینجوری بوده ) پس مجبورم همین رو برم ( جواب اون یکی جاها که اپلای کردم نیومده و منتظرشون هستم)

میخوام به استادم میل بزنم و بگم من اون یکی جاها که اپلای کردم رو میخوام رد بکنم و تنها همین گزینه شما رو داشته باشم:

Dear Dr. X

As it appears logical, I have applied for other universities too. Since your project and research area is more appealing to me than other's and LU's ( his university's name ) overall standing in mining world is very good, I wanted to ask if I can decline other university's admission letters.

جمله آخری نمیدونم چرا خوب نیست! پیشنهادی دارید؟

من همین متن رو براش فرستادم.

ایشون جواب دادن:

It is important to be realistic and objective about your future studies. At this time, I have not yet been able to secure a tuition fee reduction for you. Also, I do not anticipate any response from NSERC for at least 3 months after I submit my proposal. So, the earliest I can hope to hear from NSERC is probably July. Until I have the tuition fee waiver and the NSERC funding in place, I cannot make you a formal offer for an MASc. Neither of these is guaranteed. I think that is you receive offers of admission and funding at another university, it is prudent that you look seriously to see if the offer is worth accepting.

من الان فقط دو گزینه محتمل دارم که اونم یکیش اینه و دیگری از ایتالیا هست. به نظر میرسه بهتره ایتالیا و این گزینه رو با هم پیش ببرم. ( احساس می کنم خیلی کار بدیه!! )

الان لازم هست بهش بگم که من گزینه اصلیم هم چنان شما هستید ولی بقیه رو همان طور که گفتید consider می کنم.

یه سوال دیگه هم داشتم. این تا اون زمان ( جولای ) که جواب نهایی گرنتش میاد، من چطوری باهاش در ارتباط باشم؟! زمینه کاریش خیلی practical هست و زیاد تئوری نیست که بشه با نرم افزار ( برای مثال ) ور رفت و سوال اینا پرسید ازش. منم دانشجو مستر خواهم شد و فعلا کار تحقیقاتی نکردم. یکی از دوستان میگفت باهاش در ارتباط باش تا تو این بازه سه ماهه از یادش نری (!). draft گرنتش رو برام فرستاده. اون مقاله های ارجاع داده شده رو بخونم و ازش سوال بپرسم؟ چی کار کنم؟ یا اصلا لازم به این کار نیست.

در ضمن ، قبلا برام نوشته بود که:
    I received a copy of your MASc application a few days ago. In principle, I would be interested in being your supervisor.
    و در مورد فاند و مقدارش برام توضیحاتی داده بود. از این که من رو میگیره میشه گفت مطمئن هستم. تو اون نامه گرنت هم اسم من تو قسمت دانشجویان بود. حالا مشکل/نگرانی ام همین موضوع بازه سه ماهه است...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

سلام دوستان اگه متن زیر مشکلی داره بهم بگین...متشکر
    I am a researcher in the field of image processing with bachelor degree of Mechanical engineering from Sharif university in Iran.
    I have performed several research projects in last three years. As an example, my bachelor thesis was about “......”. Also, I have worked on another project titled “ .. ..”. Moreover, currently I am performing two other researches which are sponsored by Ferdowsi university of Mashhad (one of the best university in Iran) you can find their details in my CV completely. I have submitted a paper to .. ... ... and preparing one another.
    I always thought that the task of human motion detection could be done precisely by image processing methods. However, by exploring your website, I became familiar with Nano-based methods which is utilized for this task in a more flexible and accurate way. I found one of your paper “ ... ” quite interesting, so I read it enthusiastically. Utilization of ... .. .. was absolutely fascinating for me. I mesmerized by the potential of the .... in creating flexible sensors, so I decided to change my orientation toward this interesting field of study.
    Since you have priceless experiences in this field and manage well-equipped laboratory, I am really interested to pursue my graduate studies under your supervision. I attached here my detailed CV and I am very eager to know your opinion regarding my application case; especially it would be very kind of you to let me know if I have the chance to become a member of your team.
    Best regards,
    ...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    من همین متن رو براش فرستادم.

ایشون جواب دادن:

It is important to be realistic and objective about your future studies. At this time, I have not yet been able to secure a tuition fee reduction for you. Also, I do not anticipate any response from NSERC for at least 3 months after I submit my proposal. So, the earliest I can hope to hear from NSERC is probably July. Until I have the tuition fee waiver and the NSERC funding in place, I cannot make you a formal offer for an MASc. Neither of these is guaranteed. I think that is you receive offers of admission and funding at another university, it is prudent that you look seriously to see if the offer is worth accepting.

من الان فقط دو گزینه محتمل دارم که اونم یکیش اینه و دیگری از ایتالیا هست. به نظر میرسه بهتره ایتالیا و این گزینه رو با هم پیش ببرم. ( احساس می کنم خیلی کار بدیه!! )

الان لازم هست بهش بگم که من گزینه اصلیم هم چنان شما هستید ولی بقیه رو همان طور که گفتید consider می کنم.

یه سوال دیگه هم داشتم. این تا اون زمان ( جولای ) که جواب نهایی گرنتش میاد، من چطوری باهاش در ارتباط باشم؟! زمینه کاریش خیلی practical هست و زیاد تئوری نیست که بشه با نرم افزار ( برای مثال ) ور رفت و سوال اینا پرسید ازش. منم دانشجو مستر خواهم شد و فعلا کار تحقیقاتی نکردم. یکی از دوستان میگفت باهاش در ارتباط باش تا تو این بازه سه ماهه از یادش نری (!). draft گرنتش رو برام فرستاده. اون مقاله های ارجاع داده شده رو بخونم و ازش سوال بپرسم؟ چی کار کنم؟ یا اصلا لازم به این کار نیست.

در ضمن ، قبلا برام نوشته بود که:
    I received a copy of your MASc application a few days ago. In principle, I would be interested in being your supervisor.
    و در مورد فاند و مقدارش برام توضیحاتی داده بود. از این که من رو میگیره میشه گفت مطمئن هستم. تو اون نامه گرنت هم اسم من تو قسمت دانشجویان بود. حالا مشکل/نگرانی ام همین موضوع بازه سه ماهه است...
    چون از من خواستید، از دیدگاه خودم چند نکته خدمت شما عرض می کنم:

من دقیقاً نمیدونم که آیا شما می تونید حداکثر یک سال با فاند شخصی تحصیل کنید یا خیر. این که محتوای ایمیل ارسالی شما به استاد، چی باشه بهتره، به شرایط تأثیرگذار شما بستگی داره. من شخصاً تصور می کنم که رزومۀ شما می تونه از دانشگاهی بهتر از این گزینه پذیرش بگیره. داستان فاند البته شدیداً غیر قابل پیش بینی هست. متأسفانه نمرۀ اسپیکینگ شما اونقدری بالا نیست که بشه با اطمینان خاطر در مورد TA اظهارنظر کرد و در نتیجه، حق دارید که در محتوای ایمیل خودتون به استاد مربوطه، محتاطانه برخورد می کنید تا شانس RA داشته باشید.

به اعتقاد من ضرورتی نداره که طوری وانمود کنید که واله و شیدای این استاد هستید؛ چرا که چنین نمودی در ایمیل های شما، اغراق آمیز خواهد بود. هر استادی باید به طور عقلانی بررسی کنه که آیا یک دانشجو با چنین رزومه ای، امکان پذیرش از جای دیگری داره یا خیر. از محتوای ایمیل دریافت شده بر میاد که استاد مورد نظر شما، نگرش واقع بینانه داره و در نتیجه، پیشنهاد من به شما اینه که در ایمیل خودتون، زیاده از حد اغراق آمیز برخورد نکنید. خیلی طبیعی براش بنویسید که منتظر هستید تا نتیجۀ گرنت ایشان مشخص بشه. نیاز نیست صحبت دیگری از سایر مسائل کنید.

در مورد نحوۀ ادامۀ ارتباط هم میتونید از محتوای علمی مقالات مرتبط ایشان، سؤال کنید؛ هر چند که شاید خیلی هم ضرورت نداشته باشه. فراموش نکنید که اگر بخواید تا جولای بدون تصمیم گیری صبر کنید، عملاً ترم پاییز از دست خواهد رفت!
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.