صفحه 404 از 589 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414454504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    استادی فرموده اند که:
    "You are an excellent candidate for PhD. However, I have to admit that I am so busy supervising PhD graduate students. For this reason, I am not able to accept you."
    به نظر شما چگونه پاسخ بدهم که مثلا اگر صلاح میدنند چند وقت دیگه من دوباره ایمیل بزنم؟
    یا به طور کلی آیا میشه مثلا از استادی که می گوید جای خالی ندارد ولی حالا گفته اند excellent candidate for PhD بخواهیم مرا به سایر اساتید مدنظر خودشان معرفی کنند یا درست نیست؟ ممنون میشم در متن ارسالی ایمیل مرا راهنمایی کنید...سپاس
    سلام

1- سوال کنید که ایا برای admission round بعدی فکر می کنند که ایا امکان همکاری می تونه وجود داشته باشه یا نه؟

2- خیر! اساتید در بعضی شرایط بقیه همکارانشون رو رقیب خودشون می دونند و دسته خاصی از اونها به هم دانشجو معرفی می کنند... اگر شما رو مناسب دیده بود و چنین اخلاقی داشت، خودش شما رو معرفی می کرد (که البته اونقدر هم که به نظر میاد کار موثری نیست!).

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

با سلام
    استادی فرموده اند که:
    "You are an excellent candidate for PhD. However, I have to admit that I am so busy supervising PhD graduate students. For this reason, I am not able to accept you."
    به نظر شما چگونه پاسخ بدهم که مثلا اگر صلاح میدنند چند وقت دیگه من دوباره ایمیل بزنم؟
    یا به طور کلی آیا میشه مثلا از استادی که می گوید جای خالی ندارد ولی حالا گفته اند excellent candidate for PhD بخواهیم مرا به سایر اساتید مدنظر خودشان معرفی کنند یا درست نیست؟ ممنون میشم در متن ارسالی ایمیل مرا راهنمایی کنید...سپاس
    این استاد اگه شما رو خوب می دونه پس به نظر می رسه استاندارد های اون موسسه رو دارید، شروع کنید به بقیه استادها در همون دانشگاه ایمیل بزنید.

با سلام
    استادی فرموده اند که:
    من هم شرایطی مثل شما حدود ۸ مورد داشتم با این تفاوت که PhD position ها پر شده بود و به صورت آماری دو حالت برام پیش اومد. ۱) استاد خودش توی همون مرکز تحقیقاتی یا یه مرکز دیگه توی همون شهر یکی دو تا از گروه ها رو معرفی کرد و ۲) اینکه با این حال مصاحبه ی Skype باهام کردن و پیشنهاد دادن که برای دوره ی بعدی Apply کنم.

یه نکته ی خیلی ریزی هم هست که میخوام بهش اشاره کنم چون شاید شامل حال شما هم بشه. همونطوری که گفتم من هم همچین جواب هایی از اساتید اروپایی دریافت کردم ولی بعد از در تماس بودن با اون ها و در کمال تعجب Reject شدم. اون ها دلیل Reject شدن من رو وجـــــود Applicant های خیلی قوی اشاره کردن ولی برای من هنــــوز این موضوع زیاد روشن نشده که واقعا چه چیزی دخیل بوده چون در ابتدای کار با استقبالی مواجه شدم (نمونه ایملیل های دریافتی در پی نوشت) که فکر میکردم حتما پذیرش گرفتم. این نکته رو خواستم بگم تا بدونی قطعا رزومه ی شما خوب هست که همچین بازتابی دریافت کردی و بهتره به جای زوم کردن روی همین استاد و در ارتباط بودن، سعی کن جاهای دیگه که هم سطح اون مرکز یا حتی بهتر هستند رو بیشتر مد نظر داشته باشی. موفق باشی

پی نوشت: برای نمونه چندتا از ایمیل های دریافتی خودم از آلمان که در نهایت به Reject شدن منجر شد رو براتون میفرستم (سه تاشون هم مال یه موسسه بود).
    While your credentials were very good, our fellowships are highly competitive and in high demand, and other candidates have been selected
    Thank you for your interest in our research group. Your application looks very interesting
    Thank you so much for your interest in my research group. I am so sorry to say that I have no free position. However, given your impressive CV I recommend to apply with

سلام
    من تو دانشگاه SFU کانادا با یه استاد مکاتبه می کردم. آخرین بار یه پروپوزال از کارش واسم نوشت و گفت ببین خوشت میاد یا نه. منم جواب دادم. حالا 10 روز گذشته و خبری ازش نیست دیگه. به نظرتون ایمیل بزنم بگم چی شد؟ یا ایمیل بزنم چی بپرسم دقیقا

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    من هم شرایطی مثل شما حدود ۸ مورد داشتم با این تفاوت که PhD position ها پر شده بود و به صورت آماری دو حالت برام پیش اومد. ۱) استاد خودش توی همون مرکز تحقیقاتی یا یه مرکز دیگه توی همون شهر یکی دو تا از گروه ها رو معرفی کرد و ۲) اینکه با این حال مصاحبه ی Skype باهام کردن و پیشنهاد دادن که برای دوره ی بعدی Apply کنم.

یه نکته ی خیلی ریزی هم هست که میخوام بهش اشاره کنم چون شاید شامل حال شما هم بشه. همونطوری که گفتم من هم همچین جواب هایی از اساتید اروپایی دریافت کردم ولی بعد از در تماس بودن با اون ها و در کمال تعجب Reject شدم. اون ها دلیل Reject شدن من رو وجـــــود Applicant های خیلی قوی اشاره کردن ولی برای من هنــــوز این موضوع زیاد روشن نشده که واقعا چه چیزی دخیل بوده چون در ابتدای کار با استقبالی مواجه شدم (نمونه ایملیل های دریافتی در پی نوشت) که فکر میکردم حتما پذیرش گرفتم. این نکته رو خواستم بگم تا بدونی قطعا رزومه ی شما خوب هست که همچین بازتابی دریافت کردی و بهتره به جای زوم کردن روی همین استاد و در ارتباط بودن، سعی کن جاهای دیگه که هم سطح اون مرکز یا حتی بهتر هستند رو بیشتر مد نظر داشته باشی. موفق باشی

پی نوشت: برای نمونه چندتا از ایمیل های دریافتی خودم از آلمان که در نهایت به Reject شدن منجر شد رو براتون میفرستم (سه تاشون هم مال یه موسسه بود).
    While your credentials were very good, our fellowships are highly competitive and in high demand, and other candidates have been selected
    Thank you for your interest in our research group. Your application looks very interesting
    Thank you so much for your interest in my research group. I am so sorry to say that I have no free position. However, given your impressive CV I recommend to apply with
    سلام فرمودید: " ۱) استاد خودش توی همون مرکز تحقیقاتی یا یه مرکز دیگه توی همون شهر یکی دو تا از گروه ها رو معرفی کرد "
    یعنی شما از ایشان مثلا نخواسته بودید شما را معرفی کنند به دانشگاه ها و اساتید دیگه...بلکه خودش اینکار را کرده است..درسته؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام فرمودید: " ۱) استاد خودش توی همون مرکز تحقیقاتی یا یه مرکز دیگه توی همون شهر یکی دو تا از گروه ها رو معرفی کرد "
    یعنی شما از ایشان مثلا نخواسته بودید شما را معرفی کنند به دانشگاه ها و اساتید دیگه...بلکه خودش اینکار را کرده است..درسته؟
    سلام دوست عزیز. من به دلایلی به هیچ وجه همچین کاری رو نمی کنم که اگر استاد مورد علاقم نتونست بگیره، ازش بخوام یکی رو معرفی کنه. راستش چون رزومه ی خوبی داشتم وقتی استاد مورد تماسم دید خودش جا نداره به چند استاد دیگه ارجاع داد منو، این گروههایی که ارجاع شدم همکار استاد قبلی نبودند یا بودند که آدمهایی با سطح تحقیقاتی فوق العاده خوبی بودند (منظور از فوق العاده خوب: در زمینه ی کاری خودم این گروههای ارجاع شده هم سطح Harvard و ETH هستند). ارجاع دادن به یکی دیگه تا به حال نزدیک ۵ بار برام اتفاق افتاده توی آلمان و در هیچ کدوم از اون موارد من از استاد اولی نخواسته بودم که یکی رو معرفی کنه. موفق باشین

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ایمیل من

Dear Prof. XXX

I have recently received MSc from XXX under supervision of Prof. Q1 and Prof. Q2. I am writing to see is there any available PhD position in your group
    P.S.: My CV is attached to this email

Regards

جواب ایمیل من ۱: همون طوری که میبینی، من به دو تا Link و دو تا استاد P1 و P2 ارجاع شدم که سطح علمی اونها از استاد اولی که تماس گرفتم بالاتر بود.

Dear XXX

Thank you for your interest in a PhD position in my group. I am sorry to say that I have no free position in the near future
    However, given your impressive CV, I recommend you to apply with LINK 1 and LINK 2 and my colleagues Prof. P1 and Prof. P2. I wish you all the best for your future

With best regards

جواب ایمیل من ۲: همون طوری که میبینی، من به یه گروه XXX دیگه توی همون شهر ارجاع شدم.

Dear Mr. XXX

Thank you very much for your application

We have already accepted so many excellent applicants at this time that we cannot accept any further applications during the coming months. Therefore I have the following recommendation for you: You would also fit into Professor XXX's Research Group to compose your Thesis Work. Therefore we decided to recommend you to send Professor XXX your detailed application and your CV via Email to his Division at the XXX, nearby Munich. We are wishing you success and best results for your future Career

Sincerely
    ویرایش توسط brad11alpha : April 16th, 2015 در ساعت 07:22 PM

Junior Member

. Hi guys, I gonna send an email to a professor at McGill, with a different background, my BSC is chemistry and the professor field of
    :research is related to neuroscience. I am wondering to know the email blow is appropriate to send to her
    ,
    Dear Prof. Y

This is X.I am permanent resident of Quebec, and am really interested in conducting research in the field of the understanding of the cellular and molecular mechanisms that is related to the growth of oligodendrocytes and their progenitor cells.

I hold a B.Sc in Chemistry with CGPA:3.92/4.00 from Iran, as well as 3 published papers in the fields of chemistry and nanotechnology. In addition, I have IELTs certificate with overall score of 7.5/9.0 which is valid till 01/2017.

I really appreciated if I could conduct my master project under your supervisory. My CV has been attached to the email.

I am looking forward to receiving your kind response

Sincerely,
    رشته:ارشد شیمی(12 امتیازی) تاریخ ارسال مدارک:29 نوامبر 2010 وتاریخ مصاحبه اول:25 می2011 و تاریخ مصاحبه دوم:11 ژوئیه 2011و تاریخ مصاحبه جدید:1 دسامبر2011

Dear Sir/Madam

I personally think you are definitely expected to have good knowledge of English language and must be a holder of Bachelor degree when you're gonna pursue graduate studies, specially if your interested groups are all centered in US and Canada. In a word, I think bolded-in-red parts of your email are all not-necessary-extra-info which one could find easily in your CV

Best of luck

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_sanam نمایش پست ها
    . Hi guys, I gonna send an email to a professor at McGill, with a different background, my BSC is chemistry and the professor field of
    :research is related to neuroscience. I am wondering to know the email blow is appropriate to send to her
    ,
    Dear Prof. Y

This is X.I am permanent resident of Quebec, and am really interested in conducting research in the field of the understanding of the cellular and molecular mechanisms that is related to the growth of oligodendrocytes and their progenitor cells.

I hold a B.Sc in Chemistry with CGPA:3.92/4.00 from Iran, as well as 3 published papers in the fields of chemistry and nanotechnology. In addition, I have IELTs certificate with overall score of 7.5/9.0 which is valid till 01/2017.

I really appreciated if I could conduct my master project under your supervisory. My CV has been attached to the email.

I am looking forward to receiving your kind response

Sincerely,

Junior Member

سلام دوستان من میخام به یکی از استادی خودم یک ایمیل بزنم که توانایی تحقیقاتیمو به یک استاد دیگه پیشنهاد بده به نظرتون متن ایمیلم چی باشه خوبه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Imnano نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام به یکی از استادی خودم یک ایمیل بزنم که توانایی تحقیقاتیمو به یک استاد دیگه پیشنهاد بده به نظرتون متن ایمیلم چی باشه خوبه؟
    ممنون
    در صورت امکان منظورتون رو بیشتر توضیح بدین لطفا. اگه از استاد ایرانی خودت میخوای شما رو معرفی کنه به استاد مقصد، خوب این میشه همون Recommendation Letter که بعد از برقراری ارتباط اولیه ی شما با استاد مقصد، میتونین از استاد ایرانی خودتون درخواست کنین. موفق باشین