صفحه 406 از 589 نخستنخست ... 306356396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416456506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,051 تا 4,060 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    من نامه پذیرشم از یه دانشگاه کانادا دیشب اومد. استادی که باهاش صحبت می کردم اوکی قطعی نداده بود بهم قبلش. آخرین بار یه ایمیل راجع به مدارکم رد و بدل شد. به نظرتون الان باید ایمیل بزنم بهش چی بگم؟ فاندم تو همون نامه نوشته شده دیگه هیچ سوالی ازش ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    سلام
    من نامه پذیرشم از یه دانشگاه کانادا دیشب اومد. استادی که باهاش صحبت می کردم اوکی قطعی نداده بود بهم قبلش. آخرین بار یه ایمیل راجع به مدارکم رد و بدل شد. به نظرتون الان باید ایمیل بزنم بهش چی بگم؟ فاندم تو همون نامه نوشته شده دیگه هیچ سوالی ازش ندارم.
    اگر سوالی ندارید نیازی به ایمیل خاصی نیست حداکثر میتونید به استاد اطلاع بدهید که نامه پذیرش را دریافت کرده اید و enthusiastically looking forward to starting my studies under your supervision

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من با توجه به راهنمایی شما و بررسی صفحات قبلی متنی به شکل زیر برای ارسال به اساتید آماده کردم.
    می خواستم اگه میشه نظرتون را درباره این متن بدونم.
    با تشکر فراوان
    Dear Prof. XXX
    I have recently received MSc from University Amirkabir in Nuclear engineering in branch of Application of Radiation. I have worked on radiation detectors include HPGe and NaI (Tl) detectors to create and develop valid simulation models for them based on experimental results as my master thesis
    I would like to continue my research in field of Medical Application of Radiation especially in Radiotherapy, Radio- diagnostic and medical dosimetery. Regarding your research activities and publications in XXXX group, I believe that joining in your group will help me to improve my knowledge in this interesting area
    I am writing to see is there any available PhD position in your group for Spring of 2016
    P.S.: My Resume is also attached to this email
    Regards
    Mohammadtaghi haj heidari

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با توجه به راهنمایی شما و بررسی صفحات قبلی متنی به شکل زیر برای ارسال به اساتید آماده کردم.
    می خواستم اگه میشه نظرتون را درباره این متن بدونم.
    با تشکر فراوان
    Dear Prof. XXX
    سلام
    این متن را نگاه کنید شاید کمکتان کند. بخشهای قرمز پیشنهاد اصلاحی است و بخش سبز برای اصلاح احتمالی توسط خودتان پیشنهاد شده است.
    موفق باشید

Dear Prf. Dr. XXX
    I have graduated from University of Amirkabir-Iran in Nuclear engineering-MSc level concentrating in the field of "Application of Radiation" research.
    I have been studying radiation detectors include HPGe and NaI (Tl) detectors to create(better say "modify" if it is not actually a creation but rather a modification of an existing model) and develop a valid simulation models for them based on experimental results I had already in hand considering from my master thesis` research and results
    I would like to continue my research mainly in the fields of "Medical Application of Radiation" including those used in Radiotherapy, Radio- diagnostic and medical dosimetery procedures. Regarding your excellent research background and reference publications in XXXX group, I believe that joining your group will help me to improve my knowledge in the same field
    . I would like to ask you whether there is any available PhD position in your group for Spring 2016 and whether I have the chance to join your group
    Enclosed please find my Resume for your kindly review.
    Best Regards
    Mohammadtaghi haj heidari
    [/QUOTE]
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام استادی اول فرمودند دارن رزومه منو بررسی می کنند برای انتخاب یک position و فرمودند که
    If you don't hear from in about a week, please write back.
    حالا میشه یک متن پیشنهاد بدید برای ارسال به ایشان...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام استادی اول فرمودند دارن رزومه منو بررسی می کنند برای انتخاب یک position و فرمودند که
    If you don't hear from in about a week, please write back.
    حالا میشه یک متن پیشنهاد بدید برای ارسال به ایشان...سپاس
    با سلام
    برای اولین مرحله بهتره فقط یک (Reminder) براشون بفرستید که یادآوری بشه براشون اگر فراموش شده. اگر مجدد پاسخی دریافت نشد ایمیل بعدی را بعد از چندروز با توضیحات بیشتر بفرستید. (یه ایمیل با همین عنوان و صرفا توش ایمیل ایشون رو بهش refer بدید ویادآوری کنید)با این روش در صورت عدم دریافت پاسخ اول میشه رو متن بهتری کارکرد ضمن اینکه در اغلب موارد فقط یک یادآوری در مرحله اول کافی است. ضمنا متن ایمیل بعدی را در صورت نیاز بهتر است خودتان بنویسید و تنظیم کنید که به کلیات موضوع و سابقه مکاتبات و .... مسلط هستید . و دوستان در صورت نیاز بخش "راهنمایی در مورد متن ارسالی" را کمک کنند تا نتیجه بهتری حاصل شه.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    سلام
    بهتره به استاد اطلاع بدهید که نامه پذیرش را دریافت کردید و از support ایشون تشکر کنید. همونطور که ghlobe پیشنهاد دادند، علاقه خودتون رو به شروع کار بیان کنید در یک ایمیل کوتاه.
    اگر RA گرفتید از ایشون، قطعا خودش اطلاع داره و ریکامندیشن و نامه ها تون رو امضا کرده همین چند روز قبل که پذیرشتون اومده، این بیشتر به رسم ادب و عرف هست.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

سلام دوستان
    من هم زمان به چند تا از اساتید یک دانشگاه در استرالیا ایمیل زدم. بعد از جواب گرفتن از یکیشون و مصاحبه اسکایپ و قرار نوشتن پروپوزال، سه استاد دیگه از همون دانشگاه جواب ایمیل رو بعد از دو هفته داده و خواسته که باهاش در تماس باشم. حالا نمیدونم باید این قضیه رو به استاد اول چطور بگم چون اساسا ایمیل زدن همزمان به همکارای یک دانشگاه کار غلطی بود. ضمنا نمیذونم چطور جواب استاد دوم رو بدم که اثر منفی تو مرحله بررسی مدارک برای بورسیه نذاره.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم زمان به چند تا از اساتید یک دانشگاه در استرالیا ایمیل زدم. بعد از جواب گرفتن از یکیشون و مصاحبه اسکایپ و قرار نوشتن پروپوزال، سه استاد دیگه از همون دانشگاه جواب ایمیل رو بعد از دو هفته داده و خواسته که باهاش در تماس باشم. حالا نمیدونم باید این قضیه رو به استاد اول چطور بگم چون اساسا ایمیل زدن همزمان به همکارای یک دانشگاه کار غلطی بود. ضمنا نمیذونم چطور جواب استاد دوم رو بدم که اثر منفی تو مرحله بررسی مدارک برای بورسیه نذاره.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    خودتان ترجیح میدهید با اولی کار را پیش ببرید یا با دومی؟

Junior Member

ترجیحم به دومیه. موضوع هاش بیشتر به من نزدیکه ولی خب من با اولی کلی گفتم و حرف زدیم قطعا ناراحت میشه از کارم. اگه دومی رو انتخاب کنم، اولی نظر منفی میده واسه بورس و برعکس دومی هم ممکنه اینکارو کنه. شدت ناراحتی دومی کمتر خواهد بود چون هنوز جوابی بهش ندادم و از طرفی موضوعاش بهتره.
    چه راهی پیشنهاد می کنین؟