صفحه 407 از 589 نخستنخست ... 307357397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417457507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    این متنی هست که برای ایمیل زدن در نظر گرفتم.لطفا راهنمایی بفرمایید که خوب است یا نه

Dear Prof. John Richard Thome

I hope I’ve caught you at great time
    I am Milad Mahmoodzadeh contacting from Iran. I graduated in the field of mechanical engineering at Persian Gulf University, Bushehr, Iran. I would like to pursue my study at master level and expanding my professional contacts. In this regard, I went through the researches you have done so far and I found out that it is likely to be an exceptional opportunity for me to study in your research group as a master student due to many relevant interesting researches in Heat Transfer,On-chip two-phase cooling system in your researches. I have taken a variety of relevant courses, projects and internships related to the Refrigeration and Cooling Systems. My B.Sc. thesis was״ Numerical Investigation of Roofing Materials' Effect on Solar Heat Gain in Different Climates״which resulted in a paper which were submitted to the journal of Building and Environment. Recently, I am working on numerical simulation of combined convective and radiative heat transfer on an irregular surface with OpenFoam software. You can find rest of my activities and background in my attached CV
    Thanks indeed in advance for your time and looking forward to hearing from you.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم معمولا چقدر باید برای پاسخ استاد به ایمیل ارسالی منتظر موند و بعد از چند روز باید ایمیل را تجدید کرد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این متنی هست که برای ایمیل زدن در نظر گرفتم.لطفا راهنمایی بفرمایید که خوب است یا نه
    ,Dear Professor Richard Thome

I am Milad Mahmoodzadeh and I graduated in the field of Mechanical Engineering at Persian Gulf University, Bushehr, Iran. I would like to pursue my study at Master's level and expand my professional knowledge. In this regard, I went through the researches you have done so far and I found out that it is likely to be an exceptional opportunity for me to study in your research group as a Master's student due to many relevant interesting researches in Heat Transfer, On-chip two-phase cooling systems in you I have taken a variety of relevant courses, projects and internships related to the Refrigeration and Cooling Systems. My B.Sc. thesis was״research Numerical Investigation of Roofing Materials' Effect on Solar Heat Gain in Different Climates״ about .... which resulted in a paper being submitted to the journal of Building and Environment. Recently, I am working on numerical simulation of combined convective and radiative heat transfer on an irregular surface with OpenFoam software. You could find my further activities and background in the attached CV
    Thank you in advance for your time. I look forward to hearing from you.

Best Regards, یا یه چیزی اینطوری

Milad Mahmoozadeh

متن خوبی هست ولی زیادی طولانی یه، به نظر من یکم از سابقه پژوهشی کم کن و به نمره تافل و معدل ات اشاره کن. این که به ریسرچ اینترست ها استاد هم اشاره کردی خیلی خوبه و نشون میده که از صفحه اش دیدن کردن. راستی برای شروع ایمیل ات می تونی از Dear Dr. Thome هم استفاده کنی. موفق باشید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بپرسم معمولا چقدر باید برای پاسخ استاد به ایمیل ارسالی منتظر موند و بعد از چند روز باید ایمیل را تجدید کرد؟
    با تشکر
    به نظر من میشه 10 روز صبر کرد و بعد دوباره به استاد ایمیل داد ولی من خودم بعد یه هفته یا 10 روز به یه استاد دیگه همون دپارتمان ایمیل می دادم یا می رفتم به یه استاد دیگه توی یه دانشگاه دیگه و مثلاً یه ماه بعد یا سه هفته بعد برمی گشتم دوباره به همون استاد اولیه ایمیل می دادم. خیلی کار جالبی نیست بخوای هی مدام یه ایمیل رو به استاد بفرستی چون خیلی از استادا ایمیل رو نگاه می کنن و چون روزانه ده ها ازین ایمیل ها می گیرن شاید اصلاً جواب نمیدن بنابراین شاید دوباره فرستادن این ایمیل فقط کار زمان گیری و بیهوده ای باشه (به خصوص برای دانشگاه های آمریکا که بدون هماهنگی با استاد میشه اپلای کرد).
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر
    به نظر من بهتره همــــــــون 10 روزی که دوستمون اشاره کردند رو منتظر بمونی اما وقتی از استادی در طی یک هفته جوابی نگرفتی چند تا دلیل میتونه داشته باشه: ۱) ایمیل شما صرفا یک ایمیل ناشی از بدون آگاهی هست. این مورد در مورد دانشگاههای آمریکایی زیاد اتفاق میافته چون شما قطعا اول باید از Admission committee رد بشین تا بتونین با استاد مکاتبه کنین ۲) وقت نداشتن استاد که منجر به ندیدن ایمیل شما شده که شما براحتی میتونین بعد از یک هفته و ترجیحا 10 روز دوباره تماس بگیرین ۳) شما رو دانشجوی رضایت بخشی ندیده که در این حالت هم بازم میتونین بعد از زمان پیشنهادی دوباره تماس بگیرین و ۴) درخواست شما داره بررسی میشه. برای من پیش اومده بعد از گذشت بیشتر از یک ماه منشی استاد ایمیل داد و وقت مصاحبه تعیین کرد. اساتید دانشگاههای آمریکایی با وجود مشغله ی بسیار زیاد معمولا اصول اخلاقی رو رعایت میکنند و به ایمیل شما جواب میدن (این آمار شخصی من بالای 85 درصد صحت دارد) و بدترین اساتید رو هم میتونم اساتید کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن، کره، چین و در راس اونها ایران خودمون توصیف کنم. موفق باشین

با سلام خدمت دوستان، من میخوام واسه ترم پاییزه سال بعد اقدام کنم. می خواستم ببینم مکاتبه با اساتید رو از کی شروع کنم؟؟ در ضمن امتحان تافل رو ماه دیگه می دم و 2 تا مقاله ISI هم تازه فرستادم فقط دو تا کنفرانس داخلی دارم و یه مقدار حل تمرین و این جور چیزا. به نظرتون منتظر باشم تا رزومم قوی بشه یا با همین رزومه شروع کنم به مکاتبه؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Dear Prof. John Richard Thome

I hope I’ve caught you at great time
    I am Milad Mahmoodzadeh contacting from Iran. I graduated in the field of mechanical engineering at Persian Gulf University, Bushehr, Iran. I would like to pursue my study at master level and expanding my professional contacts. In this regard, I went through the researches you have done so far and I found out that it is likely to be an exceptional opportunity for me to study in your research group as a master student due to many relevant interesting researches in Heat Transfer,On-chip two-phase cooling system in your researches. I have taken a variety of relevant courses, projects and internships related to the Refrigeration and Cooling Systems. My B.Sc. thesis was״ Numerical Investigation of Roofing Materials' Effect on Solar Heat Gain in Different Climates״which resulted in a paper which were submitted to the journal of Building and Environment. Recently, I am working on numerical simulation of combined convective and radiative heat transfer on an irregular surface with OpenFoam software. You can find rest of my activities and background in my attached CV
    Thanks indeed in advance for your time and looking forward to hearing from you.

-ابتدا در مورد نحوه خطاب، فقط اگر واقعا پروفسور هستند از ".Dear Prof" استفاده کنید، در غیر اینصورت بهتره از ".Dear Dr" استفاده بشه، این عنوان هم بهتره قیل از اسم فامیلی استاد بیاد نه اسم کوچک و کاملش.
    -در مورد متن، محتواش از نظر من بد نیست، ولی ساختار بدید بهش و حتما به 2 یا 3 پاراگراف تبدیلش کنید بر حسب مفاهیم مطرح شده.
    -چندین مورد اشکال گرامری داره، بعنوان نمونه، عبارت "Thanks indeed in advance" به این شکل در انگلیسی مرسوم نیست و استفاده نمیشه!
    -جمله ای که زیرش رو خط کشیدم رو مجددا با ساختار و وازگان جدید بنویسید، که افتضاح هستش در این فرمش!
    آرزوی بهترین ها برای شما
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

سلام من با یه استاد قبل اینکه اپلای کنم حرف رده بودم و گفته بود دوست داره با من کار کنه و گفت اپلای کن اگه قبول شدی بیشتر باهم حرف میزنم، بعد من اپلای کردم و قبول شدم بعد هرجی ایمیل دادم دیگه جواب نداد حالا بعد از حدود یه ماه ایمیل دادم که آیا هنوز میخوای باهم کار کنیم اونم گفت آره کی میای اینجا منم گفتم آگوست احتمالا بعدش دیگه جواب نداد به نظرتون الان بهش چی بگم میخوام ببینم فاند میده اصلا یا نه کارش چجوریه و اینا ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    سلام من با یه استاد قبل اینکه اپلای کنم حرف رده بودم و گفته بود دوست داره با من کار کنه و گفت اپلای کن اگه قبول شدی بیشتر باهم حرف میزنم، بعد من اپلای کردم و قبول شدم بعد هرجی ایمیل دادم دیگه جواب نداد حالا بعد از حدود یه ماه ایمیل دادم که آیا هنوز میخوای باهم کار کنیم اونم گفت آره کی میای اینجا منم گفتم آگوست احتمالا بعدش دیگه جواب نداد به نظرتون الان بهش چی بگم میخوام ببینم فاند میده اصلا یا نه کارش چجوریه و اینا ؟
    احتمالا میخواند شما برید اونجا و از نزدیک میخواد شرایطتون را بسنجه و بعد تصمیم بگیره. احتمال اینکه نخواد تا اون موقع تعهدی ایجاد کنه را در نظر بگیرید ولی اگر هدف شما قطعا رفتن هست و توانایی تامین هزینه ها حداقل در سال اول را دارید،بهتره با توجه به مسیر پیشنهادی همین کار را بکنید ولی اگر قطعا نیاز به فاند دارید یا گزینه دیگری هم دارید میتونید با ایشون قطعی صحبت کنید که اومدنتون منوط به امکان تامین مالی هست چون توانایی شخصی را در این مورد ندارید و منتظر پاسخ ایشان برای تصمیم گیری نهایی هستید. اگر گزینه دیگری هم دارید که در صورت عدم قطعی شدن این گزینه انتخاب خواهید کرد میتونید عنوان کنید که به هرحال اولویتتون اینه که به همون دانشگاه برید و زیر نظر ایشون کار کنید اما نیاز به راهنمایی و اعلام نظر ایشون دارید. امیدوارم پاسخ مناسبی دریافت کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، من میخوام واسه ترم پاییزه سال بعد اقدام کنم. می خواستم ببینم مکاتبه با اساتید رو از کی شروع کنم؟؟ در ضمن امتحان تافل رو ماه دیگه می دم و 2 تا مقاله ISI هم تازه فرستادم فقط دو تا کنفرانس داخلی دارم و یه مقدار حل تمرین و این جور چیزا. به نظرتون منتظر باشم تا رزومم قوی بشه یا با همین رزومه شروع کنم به مکاتبه؟
    بدون نمره زبان و وضعیت مقالات رزومه شما چندان قابل ارزیابی نیست یا جذابیت حداقل کمتری را خواهد داشت ضمن اینکه فرصت خوبی برای اپلای Fall2016 دارید و میتونید تو این فرصت فاکتورها را تقویت کنید و بعد اقدام کنید.
    با توجه به ددلاین برخی دانشگاهها در دسامبر2015 و دیرتر از آن عموما میتونید از چهارماه قبل این تاریخ یا ددلاین دانشگاه مورد نظر این مکاتبه را شروع کنید که البته با توجه به رزومه شما ممکن است نیاز باشد زودتر یا دیرتر از این محدوده نیز برنامه ریزیهای اولیه را داشته باشید اما در کل همین حدود کافی است
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"