صفحه 41 از 589 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehf نمایش پست ها
    بله دقیقا!! چون حتی اسم درسهام مشابه درسهایی هست که من در BSc و MSc خوندم. یعنی اگه دوباره قرارباشه بخونم میشه بار سوم که قراره ازشون امتحان بدم. البته من BSc تو ایران خوندم و MSc خارج از ایران و در 2 دانشگاه کاملا متفاوت! ولی خوب دانشگاه MSc هم می گفت compulsory هست و باید بخونم دوباره..ولی امیدوارم دیگه سه باره نشه چون واقعا تکراری هست :-(
    بعید میدونم قبول کنند. البته همونطوؤ که گفتید میتونید درسها رو دوباره بگیرید و با نمره بالا پاس کنید، یا اینکه درسهای دیگره رو بگیرید که به موضوع تزتون نزدیک باشه و در کار پژوهش آینده کمکتون کنه.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یعنی استاد شما رو برای این ترم برنداشته و شانستون رو حواله کرده به ترم بعد. از خود استاد بپرسید شانسی هست برای آینده و اگر قولی نداد وقتتون رو تلف نکنید. البته در تماس بمانید.
    بهش ميل زدم گفتم اگه ميخواد برا spring بگيره، باز من اپلاي كنم. اين جوابو بهم داد:
    Can you pl. e-mail me all of your recent papers and thesis? PL. keep in touch. If I can help you, I will contact you directly.
    حالا من موندم اين چي كار ميكنه واقعا؟؟ چرا همش ميگه keep in touch . چقدر احتمالش هست كه بتونه فاند برام رديف كنه؟؟!!!
    ديگه چجوري باهاش keep كنم؟؟؟؟ چي بگم؟؟ واقعا منو دست انداخته يا ...........؟؟؟؟
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    بهش ميل زدم گفتم اگه ميخواد برا spring بگيره، باز من اپلاي كنم. اين جوابو بهم داد:
    Can you pl. e-mail me all of your recent papers and thesis? PL. keep in touch. If I can help you, I will contact you directly.
    حالا من موندم اين چي كار ميكنه واقعا؟؟ چرا همش ميگه keep in touch . چقدر احتمالش هست كه بتونه فاند برام رديف كنه؟؟!!!
    ديگه چجوري باهاش keep كنم؟؟؟؟ چي بگم؟؟ واقعا منو دست انداخته يا ...........؟؟؟؟
    گفتنش مشکله چون کسی که از باطن طرف که خبر نداره. حالا خرجی که نداره شما یک کپی از کارهاتون رو براش بفرستید ولی جاهای دیگر را هم در نظر داشته باشید. شما که از امریکا هم پذیرش داشتید؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

سلام.
    من خیلی وقته که یه ایده تو ذهنم دارم که میشه در حد ریسرچ دکترا مطرحش کرد. در واقع بحث استفاده از یک سری تکنولوژی ها تو یه فیلد دیگه ست. اگرچه خود اون فیلد و این تکنولوژی ها cutting edge نیستن اما کاربردشون تو اون فیلد خاص novelty داره.

من تا اونجایی که از اساتید ایرانی اونور تو سمینارها و ... شنیدم آمریکایی ها با توجه به ماهیت امپریالیستی که دارن بیشتر تو ریسرچ مهندسی دنبال application هستن و اولویتهای پژوهشی هم Top-to-Bottom توسط سران مملکتیشون هر سال ابلاغ میشه که اساتید تو اون راستا کار کنند و طبیعی است تخصیص فاند و قبولی پروپورال ها هم تو همین چهارچوب صورت میگیره.

مساله اینه که این ایده ی من به شدت تو خاورمیانه مارکت داره و پول ساز هستش. من می خواستم بدونم در ارتباط با اساتیدی اونور که تو این زمینه فعالیت دارن آیا جایز است که رو این بعد قضیه هم مانور بدم؟ در واقع یه جورایی من دارم پروپوزال بیرینس پلان گونه به استاد پیشنهاد می دم که البته به لحاض علمی و ریسرچ هم کلی جای کار داره.

کلا استادا چقدر دستشون تو گرفتن دانشجو و طرح موضوع باز هستش؟ ایا این کار من مورد داره؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من تا اونجایی که از اساتید ایرانی اونور تو سمینارها و ... شنیدم آمریکایی ها با توجه به ماهیت امپریالیستی که دارن بیشتر تو ریسرچ مهندسی دنبال application هستن و اولویتهای پژوهشی هم Top-to-Bottom توسط سران مملکتیشون هر سال ابلاغ میشه که اساتید تو اون راستا کار کنند و طبیعی است تخصیص فاند و قبولی پروپورال ها هم تو همین چهارچوب صورت میگیره.
    به حق چیزهای ندیده و نشنیده!

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

دوستان Adjunct Faculty یعنی چی؟
    ایا برای گرفتن فاند میشه با lecturer ها هم مکاتبه کرد یا فقط باید با پروفسورها مکاتبه داشت؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دوستان Adjunct Faculty یعنی چی؟
    ایا برای گرفتن فاند میشه با lecturer ها هم مکاتبه کرد یا فقط باید با پروفسورها مکاتبه داشت؟
    کدام کشور؟ معنی و نقش lecturer در کشورهای مختلف متفاوته.
    Adjunct فقط میتونه co-supervisor باشه و فاند و این حرفها نداره.

رشته و دانشگاه

کدام کشور؟ معنی و نقش lecturer در کشورهای مختلف متفاوته.
    Adjunct فقط میتونه co-supervisor باشه و فاند و این حرفها نداره.
    lecturer در امریکا و کانادا منظورمه.......فرقش با instructor چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    lecturer در امریکا و کانادا منظورمه.......فرقش با instructor چیه؟
    در امریکا و کانادا lecturer عنوان عضو هیئت علمی یه که فقط تدریس میکنه و وظیفه پژوهشی نداره. در نتیجه دانشجو هم نمیگیرند.
    instructor بیشتر یک عنوان کلی یه که به هر کسی که درس میده از دوره های پائین کوتاه مدت فنی تا رده های دانشگاهی اطلاق میشه.

رشته و دانشگاه

در امریکا و کانادا lecturer عنوان عضو هیئت علمی یه که فقط تدریس میکنه و وظیفه پژوهشی نداره. در نتیجه دانشجو هم نمیگیرند.
    instructor بیشتر یک عنوان کلی یه که به هر کسی که درس میده از دوره های پائین کوتاه مدت فنی تا رده های دانشگاهی اطلاق میشه.
    ممنونم از پاسختون.
    میشه در مورد visiting assistant professor هم توضیح بدین ؟ ایا امکان فاند دارن؟
    در ضمن , یکی از اساتید در جواب نامه من اینو برام فرستاده
    I will be glad to your supervisor for research, but you need to go through the admission channels first. I am referring you to the Director of the MS program and I am sure he will be following up with you.

حالا من چکار باید بکنم؟دیگه بهش میل نزنم, یا این که پیگیر باشم؟
    ویرایش توسط dexoey : July 18th, 2011 در ساعت 12:37 AM