صفحه 411 از 589 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421461511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام،
    من دانشجوی لیسانس رشته مهندسی نفت هستم و رزومه من اینه:
    Education:

Bachelor of Science
    Sep. 2013 - Now Petroleum University of Technology, Ahwaz, IRAN
    · B.Sc. in Petroleum engineering
    · Graduation: July 2017 (Excepted)

Pre-university degree in Mathematics:
    2012 - 2013 Allame Helli (NODETS) pre-university school, Khoy, IRAN

Diploma in Mathematics:
    2009 - 2012 Allame Helli (NODETS) high school, Khoy, IRAN

Research Interests:
    · Well Test Analysis
    · Fluids Mechanics
    · Ordinary and Particular Differential Equations
    · Green’s Functions
    · Topology
    · Number Theory
    · Control Process

Project:
    · Inertial Migration of a small Sphere in Linear Shear Flows, Advisor: Dr.Khosravi Nikou (Professor Assistant at Petroleum University Of Technology)
    · Application of Green Functions in Well Test Analysis, Starting May 2015,
    Supervisor: Dr.Abdonabi Hashemi (Professor at Petroleum University Of Technology)
    Experiences:
    · Research Assistant ,Petroleum University Of Technology, March 2014 – Now
    · Teaching assistant of Calculus, Petroleum university of technology, Ahwaz Campus, July 2014 – January 2015 (7 months)
    Honors and Awards:
    · Bronze Medal of International Mathematics Olympiad for University Students 2015 , Macedonia, Ohrid
    · Golden Prize of 3th Sharif University of Technology Tournament
    Sharif University of Technology, March 2011
    · Scholarship award, National Iranian Oil Company, 2011-2015
    · Outstanding Student at Iran’s National Math Olympiad years 2009, 2010, 2011
    · Outstanding Student at Iran’s National Computer Olympiad year 2011
    Skills:
    Expert in
    · MATLAB programming
    · C++ Programing
    · Visual Basic Programing
    · C# Programing
    · Microsoft Office
    · Windows

Familiar with
    · Aspen Hysys
    Publications:
    · Calculation Sum of Every nine multiple digits
    Iranian Mathematical Society Journal, July 2008
    Languages:
    · English - Professional
    At PUT, textbooks as well as midterm and final term exams are in English
    · Farsi – Native or Bilingual Proficiency
    · Turkish-Limited Working Proficiency
    · Azerbaijani-Native or Bilingual Proficiency

میخواستم واسه Summer School به اساتید مورد نظرم ایمیل بزنم.
    لطفا منو راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

مورد اول: اگر چنین مطلبی داخل ایمیلتون بنویسید و برای استاد بفرستید، ممکنه اثر منفی بگذاره. پیشنهاد میکنم که چنین صحبتی با استاد نکنید؛ حتی اگر ذهنیت شما، همین باشه.

مورد دوم: بله میتونید ایمیل بفرستید و بپرسید که اگر الان با هزینۀ شخصی عازم بشید به امید دریافت فاند در ترم 2 و یا سال 2، چه شرایطی ممکنه پیش بیاد.
    ممنونم از پاسختون. یعنی از اینجا بهش نگم که میخوام همچین کاری کنم؟؟ و وقتی رفتم اونجا در موردش صحبت کنم؟ آخه دانشگاش رنک چکدانی نداره که هیچ، فاندم زیاد نمیده مگر پارشیال!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    سلام،
    من دانشجوی لیسانس رشته مهندسی نفت هستم و رزومه من اینه:
    .
    .
    .

میخواستم واسه Summer School به اساتید مورد نظرم ایمیل بزنم.
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    این Schools که میگی معمولا نباید دست یه نفر باشه و درخواست شما توی یه گروهی متشکل از حداقل ۲ یا ۳ نفر مطرح میشه. تا جایی که من میدونم یک Application form دارن که شما صرفا پر میکنی و در صورت نیاز Recommendation letters هم فرستاده میشه. تنها موردی که شما با Organizers میتونین مکالماتی داشته باشین در مورد امکان تخصیص کمک مالی هست. اگر منظور شما هم همین مورد هست بگین تا بیشتر راهنمایی بشه کرد. موفق باشین

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    این Schools که میگی معمولا نباید دست یه نفر باشه و درخواست شما توی یه گروهی متشکل از حداقل ۲ یا ۳ نفر مطرح میشه. تا جایی که من میدونم یک Application form دارن که شما صرفا پر میکنی و در صورت نیاز Recommendation letters هم فرستاده میشه. تنها موردی که شما با Organizers میتونین مکالماتی داشته باشین در مورد امکان تخصیص کمک مالی هست. اگر منظور شما هم همین مورد هست بگین تا بیشتر راهنمایی بشه کرد. موفق باشین
    بله. منظور من همینه که گفتین. ممنون میشم بیشتر راهنماییم بکنین.
    ساپورت مالی برای Summer School تا چه حد میتونه باشه؟ مثلا میشه فول فاند ساپورت کنن؟؟!

ApplyAbroad Guru

بله. منظور من همینه که گفتین. ممنون میشم بیشتر راهنماییم بکنین.
    ساپورت مالی برای Summer School تا چه حد میتونه باشه؟ مثلا میشه فول فاند ساپورت کنن؟؟!
    لینک اعلام summer school موردنظرتان را نگاه کنید اگرساپورت مالی وجود داشته باشد حتما آنجا شرایطش را توضیح داده اند یا میتوانید با تماس با برگزارکننده اش بپرسید. کدام summer school را در نظر دارید؟

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لینک اعلام summer school موردنظرتان را نگاه کنید اگرساپورت مالی وجود داشته باشد حتما آنجا شرایطش را توضیح داده اند یا میتوانید با تماس با برگزارکننده اش بپرسید. کدام summer school را در نظر دارید؟
    آمریکا Summer School های خیلی خوبی واسه نفت داره ولی به نظرم باتوجه به دردسرهای ویزای آمریکا اقدام کردن واسه اون ها معقول نباشه.
    کانادا هم چند تا از دانشگاه هاش مثل Regina , Alberta , Calgary ,Mc , Mcgill و... Summer School دارن.(مثل اینکه بعضی دانشگاه های استرالیا هم Summer School داره.)
    ولی با توجه به هزینه های سفر و دردسرهای ویزا بیشتر اروپا مد نظرم هست مثل DTU دانمارک.
    مشکل من اینه که وقتی میخوام با این رزومه ای که رادم ، چطوری باید با یه استاد درمورد Summer School مکاتبه کنم؟ (اگه فایلی فرمتی دارین ، ممنون میشم دراختیارم بذارین.)

ApplyAbroad Guru

آمریکا Summer School های خیلی خوبی واسه نفت داره ولی به نظرم باتوجه به دردسرهای ویزای آمریکا اقدام کردن واسه اون ها معقول نباشه.
    کانادا هم چند تا از دانشگاه هاش مثل Regina , Alberta , Calgary ,Mc , Mcgill و... Summer School دارن.(مثل اینکه بعضی دانشگاه های استرالیا هم Summer School داره.)
    ولی با توجه به هزینه های سفر و دردسرهای ویزا بیشتر اروپا مد نظرم هست مثل DTU دانمارک.
    مشکل من اینه که وقتی میخوام با این رزومه ای که رادم ، چطوری باید با یه استاد درمورد Summer School مکاتبه کنم؟ (اگه فایلی فرمتی دارین ، ممنون میشم دراختیارم بذارین.)
    summer school که به مکاتبه با استاد احتیاجی نداره. پذیرش هم نداره که رزومه بخواد. اینها معمولا یک دوره های چند هفته ای است و شما باید با گردانندگان summer school مکاتبه کنید ببینید چطور باید برای summer school ثبت نام کنید.
    اصولا قصدتون از گذراندن summer school چیه؟ با در نظر گرفتن هزینه و مشکلات ویزاش تازه مزیت خارق العاده ای هم برای رزومه محسوب نمیشه.

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    summer school که به مکاتبه با استاد احتیاجی نداره. پذیرش هم نداره که رزومه بخواد. اینها معمولا یک دوره های چند هفته ای است و شما باید با گردانندگان summer school مکاتبه کنید ببینید چطور باید برای summer school ثبت نام کنید.
    اصولا قصدتون از گذراندن summer school چیه؟ با در نظر گرفتن هزینه و مشکلات ویزاش تازه مزیت خارق العاده ای هم برای رزومه محسوب نمیشه.
    هدفم بیشتر آشنا شدن با فضای آکادمیک اون دانشگاهه.
    یعنی از اساتید نمیشه واسه Summer School فاند گرفت؟

ApplyAbroad Guru

هدفم بیشتر آشنا شدن با فضای آکادمیک اون دانشگاهه.
    یعنی از اساتید نمیشه واسه Summer School فاند گرفت؟
    summer school ربط چندانی به فضای آکادمیک دانشگاه نداره. مثل دوره های کوتاه مدت مثلا دو سه هفته ای است که دانشگاهها در ایران هم برگزار میکنند. شما نه استادهای دانشگاه را در آن مدت میبینید (مگر اینکه احیانا خودشان در این دوره تدریس کنند) نه دانشجویان را، و نه فرصتی برای کار پژوهشی در آن مدت خواهد بود.

در مورد فاند هم فکر میکنم شما اصل قضیه تماس با استاد را درست متوجه نشده اید. بطور کلی هدف از تماس با استاد برای فاند اینست که استاد بعنوان دستیار پژوهشی شما را استخدام کند و شما تز ارشد یا دکترای خودتان را روی پروژه های استاد انجام بدهید. این دوره های کوتاه مدت summer school که نه تز دارد و نه کار پژوهشی. استاد به چه عنوانی باید فاند بدهد؟

همانطور که دوستمان گفتند گروه برگزارکننده summer school ممکنست بورسهای خاصی برای شرکت در این دوره ها اختصاص بدهد. در این مورد باید با برگزارکنندگان دوره تماس بگیرید و نه کس دیگر. به توانایی و رزومه شما هم معمولا ارتباطی ندارد. شما بگردید summer schoolموردنظرتان را پیدا کنید و لینک بدهید تا راهنمایی کنیم.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    استاد محترمی فرموده اند که وقتی تمامی فایل ها را آپلود کردم در قسمت اپلای آنلاین به ایشان خبر دهم..من هم بعد از تشکر در اول ایمیل و توضیح در مورد فایلهای آپلود شده می خواهم اخرش بگویم که:
    The present email is sent with the aim of notifying you about my application process status as you advised in the preceding email
    I spring over the spring with the spring in the spring