صفحه 413 از 589 نخستنخست ... 313363403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423463513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,121 تا 4,130 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    والا این قضیه مال یک ماه پیش است....حقیقتش اینجانب با استادی در ارتباط بودم تقریبا از مهرماه و هر دفعه آپدیت هایی را برای ایشان می فرستادم یا گاها ایشان مدرکی می خواتستند می فرستادم تا اینکه ایشان فرمودند تاریخ آزمون زبان را اعلام کنم و من هم گفتن April سپس ایمیل های زدم از اینکه این برگه ثبت نام آزمونم هست...بعد ازمون هم ایمیل زدم من امتحان دادم تا اینکه کارنامه امد و با شوق و ذوق فرستادم و متاسفانه در حالی واقعا فکر می کردم کار تمام شده است و اوکی هست کارم
    ایشان فرمودند که متاسفانه از اون دانشگاه خارج و به دانشگاه دیگری رفته اند و چون جدید هستند نمی تونند دانشجوی دکتری بگیرن.حقیقتا ضربه روحی بزرگی خوردم..آخه خداییش چقدر بد شانسم..بهرحال بعد یک هفته مجددا ایمیل زدن که اگر می خواهید من شما را به یکی از اساتید دانشگاه قبلی معرفی کنم گفتم بله و ممنونم...سپس خبری نشد الان 20 روز گذشته و امروز با دریافت یک خبر بد دیگه کاملا دچار افسردگی شدم...می خواهم ایمیل یاداوری مانندی بزنم و از ایشان بخواهم که مجدد مرا معرفی کنند چون آن استاد هیچ جواب و پاسخی نداده اند..یا اینکه من اط طرف ایشان ایمیل بزنم...ممنون می شوم کمکم کنید...حالم خوش نیست.............سپاس
    سلام

متاسفم...
    ولی این ایمیل یادآوری بی فایده خواهد بود...
    چرا که تجربه نشون داده وقتی استادی قصد انجام کاری رو داشته باشه، اون رو بدون فوت وقت انجام میده...
    در واقع شاید هم شما رو معرفی کرده ولی نتیجه ای نداشته...

به هر صورت توصیه من این هست که با توجه به تمام مشکلاتی که در مسیر apply هست، روحیه تون رو از دست ندید و به آینده امیدوار و مترصد موقعیت های بعدی باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

متاسفم...
    ولی این ایمیل یادآوری بی فایده خواهد بود...
    چرا که تجربه نشون داده وقتی استادی قصد انجام کاری رو داشته باشه، اون رو بدون فوت وقت انجام میده...
    در واقع شاید هم شما رو معرفی کرده ولی نتیجه ای نداشته...

به هر صورت توصیه من این هست که با توجه به تمام مشکلاتی که در مسیر apply هست، روحیه تون رو از دست ندید و به آینده امیدوار و مترصد موقعیت های بعدی باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    ممنون می شوم متنی پیشنهاد دهید..این دفعه بفرستم اگر پاسخی دادند که خوب عالی..ندادند یعنی هیچی دیگه باید بیخیال بشم
    سپاس

این چطور است:
    on the basis of your notion revolving around introducing me to Professor xxx at ....University as a PhD applicant, I have not received any news so far; as a consequence, would you mind if I sent an email on behalf of you to Professor xxx?
    ویرایش توسط sasansas : May 29th, 2015 در ساعت 06:19 PM
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

سلام
    ممنون می شوم متنی پیشنهاد دهید..این دفعه بفرستم اگر پاسخی دادند که خوب عالی..ندادند یعنی هیچی دیگه باید بیخیال بشم
    سپاس

این چطور است:
    on the basis of your notion revolving around introducing me to Professor xxx at ....University as a PhD applicant, I have not received any news so far; as a consequence, would you mind if I sent an email on behalf of you to Professor xxx?
    سلام

on the basis of your notion regarding introducing me to Professor xxx at ....University as a PhD applicant, I have not yet received any news so far; hence, would you mind if I sent an email on behalf of you to Professor xxx?

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم یک متن مناسبی رو برای استادی بفرستم در این مورد که مثلا اپلیکیشن من سابمیت شده و مراقب باشه و یا توصیه ای به کمیته در این مورد بکنه که مثلا من فلانی رو میخوام. البته خوش گفته بود که در جریانش بزارم. کسی پیشنهادی داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید میخوام ایمیل بزنم و در واقع یکجور کارمو پیگیری کنم. بنظرتون چی بنویسم. اصلا چیز مناسبی به فکرم نمیرسه
    خواهشا نظر بدید.
    ممنون

با سلام
    استادی فرمودند که:
    Please discuss with Dr ...... if he is willing to support your application with me. He will lead your application, if he is keen to support it.please prepare your referees too for that round, if he responds positively.
    به نظر شما به این استاد دوم که در ایمیل معرفی شده است چه متنی ارسال کنم و به اصطلاح سر صحبت را چگونه باز نمایم؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

با سلام
    استادی فرمودند که:
    Please discuss with Dr ...... if he is willing to support your application with me. He will lead your application, if he is keen to support it.please prepare your referees too for that round, if he responds positively.
    به نظر شما به این استاد دوم که در ایمیل معرفی شده است چه متنی ارسال کنم و به اصطلاح سر صحبت را چگونه باز نمایم؟

با تشکر
    Forward this email to the second professor, and introduce yourself to the new one in your email. In the first paragraph, you should point out that pro.XX recommended me to contact you for my PhD program, and as your previous communication with the first professor is in your second email, you dont need to discuss it more. Keep writing about your work and research interests

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با سلام
    استادی فرمودند که:

با تشکر
    You also can ask him to make the connection either by forwarding your email or sending him a new email. The tricky part is to show the second guy that you are interested in his research
    The question that he will have in mind is "why you did not contact him at the first place" so not directly but somehow give him the impression that you really like his previous studies and so on

Typically, the second prof. won't accept the recommendations like this except they have a strong relationship
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    Forward this email to the second professor, and introduce yourself to the new one in your email. In the first paragraph, you should point out that pro.XX recommended me to contact you for my PhD program, and as your previous communication with the first professor is in your second email, you dont need to discuss it more. Keep writing about your work and research interests

Good Luck
    سلام
    این چطوره:
    I am sending this email on behalf of Professor ...... who propounded that I would be admitted under shared supervision with you, provided that you consent. To give further details,
    از اینجا هم دیگه اطلاعات و زمینه کاریمو می ذارم....

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    You also can ask him to make the connection either by forwarding your email or sending him a new email. The tricky part is to show the second guy that you are interested in his research
    The question that he will have in mind is "why you did not contact him at the first place" so not directly but somehow give him the impression that you really like his previous studies and so on

Typically, the second prof. won't accept the recommendations like this except they have a strong relationship
    سلام
    بله نکته مهمی فرمودید ..حقیقتا اینو چجوری میشه به ایشان ثابت کرد؟

ApplyAbroad Guru

سلام
    این چطوره:
    I am sending this email on behalf of Professor ...... who propounded that I would be admitted under shared supervision with you, provided that you consent. To give further details,
    از اینجا هم دیگه اطلاعات و زمینه کاریمو می ذارم....

سلام
    بله نکته مهمی فرمودید ..حقیقتا اینو چجوری میشه به ایشان ثابت کرد؟
    You are not sending your email on behalf of professor xx. That's incorrect because it means that it is professor xx who is applying for a PhD position!

you can probably write it in this way:

I am an applicant to the PhD program in the faculty of xxxxx for Fall 2016, and in my search for a potential supervisor, I was referred to you by Professor xx. My research interests and background are as following:
    ...
    .