صفحه 416 از 589 نخستنخست ... 316366406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426466516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,151 تا 4,160 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با سلام
    بعد از اپلای و تغییر در وضعیت پروسه اپلایم..ایمیلی به استاد زدم و ایشان فرمودند که این مراحل چندگانه باید تمام شوند تا در نهایت به دست ایشان برسد و ایشان اطهار نظر کنند....اگر تا دو هفته دیگه خبری نشد....یاداوری بکنم به ایشان...

حال چه پاسخی بدهم به این ایمیل که امروز به دستم رسیده است؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از اپلای و تغییر در وضعیت پروسه اپلایم..ایمیلی به استاد زدم و ایشان فرمودند که این مراحل چندگانه باید تمام شوند تا در نهایت به دست ایشان برسد و ایشان اطهار نظر کنند....اگر تا دو هفته دیگه خبری نشد....یاداوری بکنم به ایشان...

حال چه پاسخی بدهم به این ایمیل که امروز به دستم رسیده است؟
    سلام

نیازی به پاسخ نیست خاصی نیست...
    صرفا جوابی ارسالی کنید مبنی بر acknowledgment...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام دوستان من رزومم م وبرای یه استادی فرستادم که در جوابش این و برام فرستادم به نظرتون چی جواب بدم؟
    It is difficult to tell, whether you fill all the requirements necessary when the degree is considered. I think we would need to see your diplomas, in order to see the contents of your degree. We have also executive MBA in our university, but the emphasis on that degree is professional development not so much academic one, so it does not give one the necessary qualifications.

After determining whether you can apply or not, I would like to see some of your papers, especially if you have the master’s thesis in English that would be valuable.
    سلام،
    در مرحله گزینش هستید، مدارکی که نیاز دارند رو براشون بفرستید و منتظر نظرشون بمونید.
    Transcripts و همینطور اگر مقاله ای به انگلیسی دارید براشون بفرستید، همینطور هر چیز دیگه مثل "توصیه نامه" که ممکنه توی این مرحله کمک کنه.
    Thesis تون که قاعدتا به انگلیسی نیست، درسته؟، این رو هم عنوان کنید.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام،
    در مرحله گزینش هستید، مدارکی که نیاز دارند رو براشون بفرستید و منتظر نظرشون بمونید.
    Transcripts و همینطور اگر مقاله ای به انگلیسی دارید براشون بفرستید، همینطور هر چیز دیگه مثل "توصیه نامه" که ممکنه توی این مرحله کمک کنه.
    Thesis تون که قاعدتا به انگلیسی نیست، درسته؟، این رو هم عنوان کنید.
    موفق باشید
    سلام . مرسی . اره تز من که فارسیه اما چکیده رو براش فرستادم که تایید کرد و گفت خیلی خوبه که تجزیه و تحلیل و نظر سنجی بلدی . حالا به نظرتون دقیقا چه چیز هایی و براشون بفرستم؟

سلام دوستان. من از یک استاد اوکی قطعی گرفتم و کارهای سفارتم رو هم انجام دادم. اما این استاد به بنده فاند نمیده. حالا به نظر شما کار بدیه که به یه استاد دیگه توی همون دپارتمان ایمیل بزنم و بگم که پذیرشم بدون فاند هستش و مایل هستم که باهاش کار کنم؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhiabany1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یک استاد اوکی قطعی گرفتم و کارهای سفارتم رو هم انجام دادم. اما این استاد به بنده فاند نمیده. حالا به نظر شما کار بدیه که به یه استاد دیگه توی همون دپارتمان ایمیل بزنم و بگم که پذیرشم بدون فاند هستش و مایل هستم که باهاش کار کنم؟
    Yes, it is. It ruins your face since they will talk toghether about you
    Go there, see the environment and conditions, then you can talk in person
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Senior Member

سلام من از یه دانشگاهی تو آمریکا پذیرش بدون فاند گرفتم بعد ایمیل زدم به یه استادی که اسمشو تو sop آورده بودم و گفتم که دوست دارم باهاش کار کنم
    بعد ایشون جواب داده و نوشته من میتونم معرفیت کنم به استادای دیگه که باهاشون کار کنی و یه ریسرچ پلن هم میتونیم با هم طراحی کنیم... حالا من مشکلم اینه که در جواب چی بنویسم که ایشون بفهمه من منظورم نامه فاند هستش؟ مثلا بگم اگه RA, TA پوزیشنی هست به من آفر بده؟ ...چون من پذیرشو از دانشگاه گرفتم و حالا گفتن برای فاند با دپارتمان هماهنگ کن...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام من از یه دانشگاهی تو آمریکا پذیرش بدون فاند گرفتم بعد ایمیل زدم به یه استادی که اسمشو تو sop آورده بودم و گفتم که دوست دارم باهاش کار کنم
    بعد ایشون جواب داده و نوشته من میتونم معرفیت کنم به استادای دیگه که باهاشون کار کنی و یه ریسرچ پلن هم میتونیم با هم طراحی کنیم... حالا من مشکلم اینه که در جواب چی بنویسم که ایشون بفهمه من منظورم نامه فاند هستش؟ مثلا بگم اگه RA, TA پوزیشنی هست به من آفر بده؟ ...چون من پذیرشو از دانشگاه گرفتم و حالا گفتن برای فاند با دپارتمان هماهنگ کن...
    اینکه استاد چنین پاسخی داده است می تواند به نحو محترمانه ای عدم وجود پوزیشن برای پذیرش دانشجوی جدید یا فاند برای ساپورت شما باشد و معرفی ایشان به سایر اساتید نیز به همین ترتیب می تواند زمینه ای برای بررسی امکان دریافت فاند از سوی ایشان برای پذیرش شما باشد. پیشنهاد میکنم ضمن تشکر از ایشان درخواست کنید در صورت امکان شما را به اساتیدی که امکان همکاری مشترک با ایشان و شما را در این خصوص دارند معرفی نمایند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    ابتدا ایمیلی به استادی زدم..ایشان فرمودند پیش ثبت نام آنلاین انجام بده
    من ثبت نام کردم و دانشگاه گفت پیشنهاد می دهیم به سرعت اپلای کنید
    بعد ایمیل زدم به استاد که من ثبت نام اولیه کردم و حال اگر بفرمایید مدرکی لازم است یا نکته ای مانده است ممنون می شوم
    دیگه هیچ خبری نشد....و متاسفانه این دانشگاه مدارک را پستی قبول می کند..می خواهم حداقل یک جوابی از استاد داشته باشم تا این همه هزینه پست می کنم ... قبلش یک جوابی داشته باشم
    به نظر شما برای ایمیل سوم چه متنی ارسال کنم
    I spring over the spring with the spring in the spring

با سلام
    من با يه استادي اسكايپ كردم و ايشون گفتند اپلاي كنم و اسم ايشون و عنوان رو هم توي فرم اپليكيشن بنويسم تا پروندم بره زير دستشون،حالا يه سوال من هفته پيش اپلاي كردم، ميخوام يه ايميل بزنم كه آيا فرم اپليكيشن به دستتون رسيده و اينكه تا كي صبر كنم و جواب پذيرش كي مياد؟ممنون ميشم يه متني بگيد تا من براشون ايميل كنم
    با تشكر