صفحه 417 از 589 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427467517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shabangahan نمایش پست ها
    با سلام
    من با يه استادي اسكايپ كردم و ايشون گفتند اپلاي كنم و اسم ايشون و عنوان رو هم توي فرم اپليكيشن بنويسم تا پروندم بره زير دستشون،حالا يه سوال من هفته پيش اپلاي كردم، ميخوام يه ايميل بزنم كه آيا فرم اپليكيشن به دستتون رسيده و اينكه تا كي صبر كنم و جواب پذيرش كي مياد؟ممنون ميشم يه متني بگيد تا من براشون ايميل كنم
    با تشكر
    سلام

Dear Prof...

With due attention to our recent skype-driven appointment and your inquiry upon your name to be cited within within my application as the potential supervisor, this email has been issued in order to inform you regarding the finalization of the aforementioned case.

Kind Regards

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستان
    خواهش دارم مرا مثل همیشه راهنمایی بفرمایید
    ممنونم
    ببخشید می خواهم یک متن ارسال کنم برای استادی که پروپوزالم را ویرایش کرده و به شدت recommend کرده به دفتر پذیرش....یک ایمیل حالت تشکر می خواهم باشد...خیلی برام مهمه
    ممنونم
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام خدمت دوستان همیشه همراه...دوستان من یه موضوع رو درست متوجه نشدم و نظر شما رو میخام بدونم..اینکه من یه پروپوزالی که مد نظر خودم هست رو بنویسم و استاد توی اون زمینه پیدا کنم واسه دکترا بهتره??? یا اینکه با اساتید تماس بگیرم و از خودشون بخام موضوع بدن?? امیدوارم که سوالمو جای مناسبی پرسیده باشم..ممنون میشم کمکم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان همیشه همراه...دوستان من یه موضوع رو درست متوجه نشدم و نظر شما رو میخام بدونم..اینکه من یه پروپوزالی که مد نظر خودم هست رو بنویسم و استاد توی اون زمینه پیدا کنم واسه دکترا بهتره??? یا اینکه با اساتید تماس بگیرم و از خودشون بخام موضوع بدن?? امیدوارم که سوالمو جای مناسبی پرسیده باشم..ممنون میشم کمکم کنید
    سلام

شما موضوعات مورد علاقه خودتون رو با تجاربتون ابراز می کنید، استاد تطابق رو با interest ها و position هاش بررسی می کنه و در صورت اینکه به اجماع سازنده رسید، با شما در مورد اینکه روی چی کار کنید rough وارد بحث میشه... proposal نهایتا ماحصل این صحبت هاست...
    پس میشه نتیجه گرفت که در شروع مکاتبه با اساتید اصولا نیازی به ذکر چیزی در مورد proposal نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

شما موضوعات مورد علاقه خودتون رو با تجاربتون ابراز می کنید، استاد تطابق رو با interest ها و position هاش بررسی می کنه و در صورت اینکه به اجماع سازنده رسید، با شما در مورد اینکه روی چی کار کنید rough وارد بحث میشه... proposal نهایتا ماحصل این صحبت هاست...
    پس میشه نتیجه گرفت که در شروع مکاتبه با اساتید اصولا نیازی به ذکر چیزی در مورد proposal نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از پاسخت دوست عزیز...فقط میخاستم بدونم این قضیه ای که فرمودی در مورد دانشگاه هایی مثل دانشگاههای انگلستان و استرالیا که در ابتدای کار واسه اپلایresearch proposal درخواست میکنن هم صدق میکنه? چون من هدفم انگلستان هست و پروپوزال رو همون ابتدای کار میخان

Banned

ممنون از پاسخت دوست عزیز...فقط میخاستم بدونم این قضیه ای که فرمودی در مورد دانشگاه هایی مثل دانشگاههای انگلستان و استرالیا که در ابتدای کار واسه اپلایresearch proposal درخواست میکنن هم صدق میکنه? چون من هدفم انگلستان هست و پروپوزال رو همون ابتدای کار میخان
    سلام

عرائضم کلی بود...
    ولی حتی در اون دست موارد هم اون research proposal صرفا برای این هست که استاد نقطه کاری پیدا کنه مبنی بر دید تحقیقاتی شما...
    proposal نهایی همیشه با کلی debate و edit و زیر نظر استاد تهیه میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

عرائضم کلی بود...
    ولی حتی در اون دست موارد هم اون research proposal صرفا برای این هست که استاد نقطه کاری پیدا کنه مبنی بر دید تحقیقاتی شما...
    proposal نهایی همیشه با کلی debate و edit و زیر نظر استاد تهیه میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    پس با این تفاسیر پروپوزالی که در ابتدا باید ارائه بدیم رو میشه از قبل طبق همون چیزی که خودمون علاقه داریم و مد نظرمون هست تهیه کرد و واسه استاد مرتبط با اون موضوع فرستاد.. درست متوجه شدم?? ممنون از وقت و توجهت دوست خوبم

Banned

پس با این تفاسیر پروپوزالی که در ابتدا باید ارائه بدیم رو میشه از قبل طبق همون چیزی که خودمون علاقه داریم و مد نظرمون هست تهیه کرد و واسه استاد مرتبط با اون موضوع فرستاد.. درست متوجه شدم?? ممنون از وقت و توجهت دوست خوبم
    سلام

بله... در کل نتیجه گیری درستی به نظر میاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member pbz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری دانشگاه علوم و تحقیقات

سلام به همه
    من به چنتا از اساتید تو امریکا میل زدم و ازشون یه سری اطلاعات درخواست کردم در زمینه پایان نامه ام ولی هیچ کدوم جواب ندادن به نظرتون دلیلش چیه ؟ اینم متن هستش که فرستادم
    Hi,
    I am a master student in transport Engineering
    My thesis is about optimizing the fuel consumption of buses within the
    city In two ways:
    1) optimize the bus lines
    2) the impact of the reduction of the age of the bus system in fuel consumption
    Can I use your experiences in this field?
    With respect

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pbz نمایش پست ها
    سلام به همه
    من به چنتا از اساتید تو امریکا میل زدم و ازشون یه سری اطلاعات درخواست کردم در زمینه پایان نامه ام ولی هیچ کدوم جواب ندادن به نظرتون دلیلش چیه ؟ اینم متن هستش که فرستادم
    Hi,
    I am a master student in transport Engineering
    My thesis is about optimizing the fuel consumption of buses within the
    city In two ways:
    1) optimize the bus lines
    2) the impact of the reduction of the age of the bus system in fuel consumption
    Can I use your experiences in this field?
    With respect
    من برای اپلای یه متن عریض و طویل نوشتم واسه 500 تا استاد توی آمریکا فرستادم، کلاً 90 تاشون جواب دادن شما انتظار نداشته باش این چند نفر حتماً جواب بدن. نکته بعدی اینه ک متن شما خیلی کوتاه، و شامل اشکالات نگارشی و فاقد رسمیت کافی هست. شاید بهتر بود وقت بیشتری اول روی نوشتن متن میذاشتید، من یکم براتون ادیت می کنم، پیشنهاد می کنم یکم از خودتون بیشتر اطلاعات بدید و همین طور درباره علایق تون و قبل اش هم با خوندن صفحه استاد، مطمئن باشید که علایق مشترک دارید.

,Dear Dr. XXX

I am a Master's student in Transportation Engineering at YYY University and I am working on my thesis project in the areas of
    optimization of fuel consumption of buses in cities.The project consists of
    :two phases

1) Optimization of the bus lines

2) Reduction impact of the age of the bus system in fuel consumption

I would be grateful if you could provide me with some information and recommendations to have a better output of this project and Blah Blah Blah
    .Thank you in advance for your time and I look forward to having your precious comments

,Best Regards
    First & Family name