صفحه 419 از 589 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429469519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

[QUOTE=iran90;2005541]سلام من سال گذشته با یک استاد سوئد تماس گرفتم این جواب رو بهم داد....

به نظر من که شما چه کار دارید که جواب رو خود استاد داده یا تمپلیته! استاد به شما گفته بعدا که اعلام شد شما welcome هستید. من که فکر میکنم الان هم باهاش تماس بگیرید و در ضمن یادآوری این حرفش توضیح بدید که این یک سال پیشرفت داشتید بهتر از اونه که position بسته بشه و شما بخاطر اما و شاید ها هیچ اقدامی نکرده باشید. این که نظر شخصی منه.

موفق باشید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hope123 نمایش پست ها
    سلام.
    برای دانشگاهی که میخوام apply کنم این آگهی را برای دو تا استاد درنظر گرفته و یک covering letter خواسته. برای شروع نامه به نظرتون بنویسم
    Dear Prof.X and Prof.Y
    یا نه چون از طریق دانشگاه apply انجام میشه کلا چیزی اولش لازم نیست بنویسم؟!
    You can start with:
    Dear admission committee
    or To whom it may concern
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member adel1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif, CL

سلام من برای introductory میخواستم این ایمیل برای استادی بفرستم میخواستم بدونم نظرتون درباره ش چیه؟ و آیا مشکلی نداره؟

سابجکت: Persian Intonation

Dear Dr XXXXX

I'm Adel XXX and I'm finishing my BA the following semester and applying to XXX's Linguistics program. Having read your paper on "XXXXX" I must say I'm really interested in following this line of study for Persian. The most prominent study in this area has been done by Nima Sadat-tehrani (2007) & (2008) which mostly focuses on pre-nuclear broad focus. I believe a study on the scaling and alignment patterns of narrow and broad focus in Persian as a fulfillment to sadat-tehrani's work will be fruitful. Do you think it would be worthwhile to pursue this line of research? If you are interested we can discuss in details.
    Looking forward for your reply,
    Regards, Adel xxx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط adel1 نمایش پست ها
    سلام من برای introductory میخواستم این ایمیل برای استادی بفرستم میخواستم بدونم نظرتون درباره ش چیه؟ و آیا مشکلی نداره؟

سابجکت: Persian Intonation
    راستش من انگلیسیم زیاد خوب نیست که براتون اصلاحش کنم و درست متوجه نشدم شما میخواید موضوع را Persian ادامه بدید منظورتون چیه ولی صادقانه بگم فعلا ارسالش نکنید. به نظرم نیاز به اصلاح زیادی داره. مثلا برا شروع شاید بد نباشه بگید

a...I will graduate from .... in (name of the month) from .... university iran. I have published .2... paper on

سوالی که آخر پرسیدید اگه اشتباه متوجه نشده باشم میخواید نظر ایشان را برای همکاری روی مقاله بدونید؟ میتونید جمله را اینجوری شروع کنید

I would greatly appreciate it if you

یا مثلا برای اینکه بپرسید آیا علاقه یا وقت دارند که به شما مشاوره بدند

I was wondering if you would interested in...

موفق باشید

Junior Member adel1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif, CL

نقل قول نوشته اصلی توسط hope123 نمایش پست ها
    راستش من انگلیسیم زیاد خوب نیست که براتون اصلاحش کنم و درست متوجه نشدم شما میخواید موضوع را Persian ادامه بدید منظورتون چیه ولی صادقانه بگم فعلا ارسالش نکنید. به نظرم نیاز به اصلاح زیادی داره. مثلا برا شروع شاید بد نباشه بگید

a...I will graduate from .... in (name of the month) from .... university iran. I have published .2... paper on

سوالی که آخر پرسیدید اگه اشتباه متوجه نشده باشم میخواید نظر ایشان را برای همکاری روی مقاله بدونید؟ میتونید جمله را اینجوری شروع کنید

I would greatly appreciate it if you

یا مثلا برای اینکه بپرسید آیا علاقه یا وقت دارند که به شما مشاوره بدند

I was wondering if you would interested in...

موفق باشید

بسیار متشکرم بابت توضیحات چند نکته رو باید بگم:
    اول ابنکه خوب نیازی نیست بگم از کودوم دانشگاه، یا کودوم رشته ام و کی فارغ التحصیل میشم چون این ها رو به راحتی از آدرس ایمیلم (ایمیل از سایت دانشگاه) و بقیه رو به راحتی با یه سرچ ساده به دست میاره و مطمئن باشید اساتید اگر بخوان بدونن قطعا بدون پروا سوال میکنند و نکاتی مثل نمرات و .. کمترین تاثیر رو دارند و فقط باعث میشن ایمیل طولانی تر شه و استاد هم که منتظر دلیل است که ایمیل رو پاک کنه به سرعت این کار رو انجام بده! در باره ی قسمت آخر من خودم خیلی کلنجار رفتم که بسیار رسمی نباشه و در عین حال خیلی هم بی ادبانه نباشه، اساتید در امریکا مثل ایران انقدر خودشونو نمیگیرند! و به وفور دیدم که حتی در ایمیل اول استاد رو به اسم کوچیک و حتی کوچیک شده ی اسمش صدا کنن مثل: Dear Pat for Patricia
    بیشترین مشکل یا بهتره بگم مسئله ای که با این ایمیل دارم اینه که شاید زیاد خوب توضیح نداده باشم و یا زیاد واضح نباشه. من میخوام این دپارتمان ثبت نام کنم و الان میخوام به این استاد میل بزنم که آیا مایل هستن رو این موضوع کار کنن اگر نه اپلای نکنم.

با سلام
    اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد
    من از يك دانشگاه تو تركيه دعوت به مصاحبه اسكايپ شدم براي دو شنبه، از طرفي من با يه استادشون قبلا اسكايپ كردم و اون گفت اپلاي كنم و اسم ايشون رو هم توي فرم اپليكيشن بيارم. از طرفي دوشنبه هم من اعزامم به خدمت سربازي، حالا به نظر شما چيكار كنم و چه ايميلي بزنم؟
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shabangahan نمایش پست ها
    با سلام
    اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد
    من از يك دانشگاه تو تركيه دعوت به مصاحبه اسكايپ شدم براي دو شنبه، از طرفي من با يه استادشون قبلا اسكايپ كردم و اون گفت اپلاي كنم و اسم ايشون رو هم توي فرم اپليكيشن بيارم. از طرفي دوشنبه هم من اعزامم به خدمت سربازي، حالا به نظر شما چيكار كنم و چه ايميلي بزنم؟
    با تشكر
    اگر استاد دیگه ای که مصاحبه کردید همین دانشگاه بوده به نظر من با این یکی استاد مصاحبه نکنید چون بالاخره متوجه میشوند و ممکنه از هیچ کدوم اونوقت پذیرش نگیرید. یا حداقل ایمیل بزنید و بگید که با فلان همکارتون مصاحبه کردم اگه هنوزم اصرار کرد مصاحبه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام. من میخوام از کسی که برای پاسخ گویی به سوالات یک آگهی نام برده شده سوال کنم که position فقط برای ایتالیایی هاست یا همه میتونن ثبت نام کنند. این متن خوبه؟
    Is the PhD position open for international students too or is just for Italian applicants?
    If it is open for international applicants how could I apply?

Junior Member

سلام دوستان
    من حدودا 20 صفحه اخر رو خوندم و نگات زیر رو از حرفهای بچه های فهمیدم
    ایمیل کوتاه باشه
    اشاره ای به دانشگاه یا انستیتو یا زمینه تحقیقاتی داشته باشه که از حالت تمپلت خارج بشه
    اگه مقاله ای وجود داره تو ایمیل بیاد
    محترمانه باشه
    با توجه به این نگات متن زیر رو اماده کردم وخوشحال میشم اگر دوستان نظرشون رو بگم
    هدفم دانشگاه های المان و بعد از اون شاید کانادا

Title of Email: Research Interest

.......Dear Professor

I obtained my M.Sc. degree in Mechanical Engineering from Shahrood University of Technology and I found your researches in line with mines especially in the area of ---------------------, so I am really eager to continue my education under your supervision in -------------- institute.

Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have the chance to join your research group.

P.S. I: My CV is also attached to this email
    :P.S. II: Highlights of CV
    - Accepted paper: “Numerical simulation of blood flow through a capillary using a non-linear viscoelastic model”, Clinical Hemorheology and Microcirculation.
    - M.Sc thesis: “Numerical Investigation of Unsteady Viscoelastic Flows inside the Closed Channel

Regards,
    Amin

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام دوستان عزیز .بنده دانشجوی ترم 2 ارشد رجایی هستم ازاونجایی که معدلم اصلا خوب نیس میخوام برای مسترمجدد اقدام کنم بنظرتون تو مکاتبه با اساتید باید بهشون بگم ارشد میخونم و تو اون فیلدآشنایی دارم اما واسه امکانات یا اساتید بهتریا امکان تحقیقات بیشتر میخوام بیام اونجا؟این تو انتخابشون تاثیر داره؟