صفحه 420 از 589 نخستنخست ... 320370410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430470520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,191 تا 4,200 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .بنده دانشجوی ترم 2 ارشد رجایی هستم ازاونجایی که معدلم اصلا خوب نیس میخوام برای مسترمجدد اقدام کنم بنظرتون تو مکاتبه با اساتید باید بهشون بگم ارشد میخونم و تو اون فیلدآشنایی دارم اما واسه امکانات یا اساتید بهتریا امکان تحقیقات بیشتر میخوام بیام اونجا؟این تو انتخابشون تاثیر داره؟
    سلام

قطعا این که الان مستر می خونید رو ابراز کنید...
    بیان نکردن چنین موضوعی می تونه از دید استاد مصداق پنهان کاری باشه و بعید نیست براتون مشکل درست بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    والا برای استادی ایمیل زدم و ایشان بلافاصله پاسخ دادند که من این پروژه را دارم و اگر دوست دارید اپلای کنید..اما پروژه ایشان بسیار از زمینه علمی من دور است...چه پاسخ محترمانه ای بدهم تا بعدا که پروژه جدیدی تعریف کرد بتونم مجدد اظهار علاقه کنم برای همکاری...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    والا برای استادی ایمیل زدم و ایشان بلافاصله پاسخ دادند که من این پروژه را دارم و اگر دوست دارید اپلای کنید..اما پروژه ایشان بسیار از زمینه علمی من دور است...چه پاسخ محترمانه ای بدهم تا بعدا که پروژه جدیدی تعریف کرد بتونم مجدد اظهار علاقه کنم برای همکاری...سپاس
    سلام

Dear Prof. ...

Considering my subtle investigations regarding the current project and its trivial overlap with my experiences and research interests, I need to confess that stepping into this project would not sound so enthusiastic for me. Shall I be authorized to show any propensity upon more convergent projects with my background? If so, I will continue to track your project list to catch something

Kind Regards

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amin144 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدودا 20 صفحه اخر رو خوندم و نگات زیر رو از حرفهای بچه های فهمیدم
    ایمیل کوتاه باشه
    اشاره ای به دانشگاه یا انستیتو یا زمینه تحقیقاتی داشته باشه که از حالت تمپلت خارج بشه
    اگه مقاله ای وجود داره تو ایمیل بیاد
    محترمانه باشه
    با توجه به این نگات متن زیر رو اماده کردم وخوشحال میشم اگر دوستان نظرشون رو بگم
    هدفم دانشگاه های المان و بعد از اون شاید کانادا

Title of Email: Research Interest

.......Dear Professor

I obtained my M.Sc. degree in Mechanical Engineering from Shahrood University of Technology and I found your researches in line with mines especially in the area of ---------------------, so I am really eager to continue my education under your supervision in -------------- institute.

Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have the chance to join your research group.

P.S. I: My CV is also attached to this email
    :P.S. II: Highlights of CV- Accepted paper: “Numerical simulation of blood flow through a capillary using a non-linear viscoelastic model”, Clinical Hemorheology and Microcirculation.
    - M.Sc thesis: “Numerical Investigation of Unsteady Viscoelastic Flows inside the Closed Channel

Regards,
    Amin
    سلام

Title of Email: Student Interested in xxx Research

.......Dear Professor

I have obtained my M.Sc. degree in Mechanical Engineering from Shahrood University of Technology and I have found noticeable affinity among my research interests with yours especially in the field of ---------------------, so I am really eager to continue my studies under your supervision in -------------- institute.

Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have any chance to join your research group.

P.S. I: My CV is also attached to this email
    :P.S. II: Highlights of CV
    - Accepted paper: “Numerical simulation of blood flow through a capillary using a non-linear viscoelastic model”, Clinical Hemorheology and Microcirculation.
    - M.Sc thesis: “Numerical Investigation of Unsteady Viscoelastic Flows inside the Closed Channel

Regards,
    Amin

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام برای استادی ایمیل زدم
    بعد سه روز از طرف
    Administrative Assistant for Dr.....
    پیغام زیر آمده است که:
    Thank you for the interest you have expressed to join Dr. ....’s research group. However, at present, he does not have any graduate student positions available.
    اگرچه این پیغام را برای خود استاد هم فرستاده اند.....حال می خواهم من طی متنی از ایشان بپرسم آیا کلا تا چند وقت نمی خواهند دانشجو بگیرن..یا کلا چه نظری در این مورد دارنند که دفتر پذیرش اعلام کرده .....تا اگه کلا نمیگیرن به استاد دیگری در اون دانشگاه ایمیل بزنم..سپاس

Banned

سلام برای استادی ایمیل زدم
    بعد سه روز از طرف
    Administrative Assistant for Dr.....
    پیغام زیر آمده است که:
    Thank you for the interest you have expressed to join Dr. ....’s research group. However, at present, he does not have any graduate student positions available.
    اگرچه این پیغام را برای خود استاد هم فرستاده اند.....حال می خواهم من طی متنی از ایشان بپرسم آیا کلا تا چند وقت نمی خواهند دانشجو بگیرن..یا کلا چه نظری در این مورد دارنند که دفتر پذیرش اعلام کرده .....تا اگه کلا نمیگیرن به استاد دیگری در اون دانشگاه ایمیل بزنم..سپاس
    سلام

انتظار نداشته باشید استاد یا منشی اون به شما بیش از این جواب پس بدهند!!!
    همین جواب کفایت می کنه تا دور این گزینه و خط بکشید و برید سراغ باقی موارد... شما در آینده می تونید هر زمان که خواستید به همین صورت از وجود position کسب اطلاع بفرمایید...
    توصیه می کنم صرفا در ایمیلی ازشون تشکر کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

با سلام
    امروز از قسمت ادمیشن دانشگاه ایمیلی امد که باید در مورد میزان شهریه و ... اعلام امادگی کنید }Funding confirmation}....من می خواهم ان ایمیل را پیوست کنم تا نظر استاد را بدانم در مورد اینکه چه پاسخ مناسبی به دفتر پذیرش بزنم زیرا خود استاد هم ایمیل زده اند که:
    Did you receive any information from the University about your admission?
    و در ضمن از استاد بپرسم آیا این مقاله ای که برای یک ژورنال ISI فرستاده بودم و داورهاش کامنت دادن و دارم کامنت های داورها را انجام میدم تا در July بفرستم مجدد برای مجله تاثیری در گرفتن و افزایش میزان کمک هزینه دارد...آخه اون زمان که CV را دادم به استاد و دانشگاه، هنوز اون مقاله را نفرستاده بودم برای مجله ای....
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    بخشی از متن ایمیل Graduate Administrator :
    Please note that we are recommending you for a TAship, small scholarship and Research Assistantship (as confirmed by your supervisor). You would receive (if approved by the Faculty of Graduate and Postdoctoral Affairs) approximately $24,000 for the first three years and at least $12,000 in the 4th year
    This is to inform you that I have just received the email which is pasted below from graduate administrator revolving around funding confirmation. In this context, I presume that prior to answering the aforesaid message, I am supposed to contact with you so as to prepare the rational response in compliance with your guidelines. Additionally, I was wondering whether or not the paper sent to the Soil Dynamics and Earthquake Engineering as a well-known journal which I have been applying the referees’ comments with the intention of sending my revised paper to that journal in late July can be a precursor to excelling my opportunities to attain and enhance the scholarship.

Banned

با سلام
    امروز از قسمت ادمیشن دانشگاه ایمیلی امد که باید در مورد میزان شهریه و ... اعلام امادگی کنید }Funding confirmation}....من می خواهم ان ایمیل را پیوست کنم تا نظر استاد را بدانم در مورد اینکه چه پاسخ مناسبی به دفتر پذیرش بزنم زیرا خود استاد هم ایمیل زده اند که:
    Did you receive any information from the University about your admission?
    و در ضمن از استاد بپرسم آیا این مقاله ای که برای یک ژورنال ISI فرستاده بودم و داورهاش کامنت دادن و دارم کامنت های داورها را انجام میدم تا در July بفرستم مجدد برای مجله تاثیری در گرفتن و افزایش میزان کمک هزینه دارد...آخه اون زمان که CV را دادم به استاد و دانشگاه، هنوز اون مقاله را نفرستاده بودم برای مجله ای....
    بخشی از متن ایمیل Graduate Administrator :
    Please note that we are recommending you for a TAship, small scholarship and Research Assistantship (as confirmed by your supervisor). You would receive (if approved by the Faculty of Graduate and Postdoctoral Affairs) approximately $24,000 for the first three years and at least $12,000 in the 4th year
    This is to inform you that I have just received the email which is pasted below from graduate administrator revolving around funding confirmation. In this context, I presume that prior to answering the aforesaid message, I am supposed to contact with you so as to prepare the rational response in compliance with your guidelines. Additionally, I was wondering whether or not the paper sent to the Soil Dynamics and Earthquake Engineering as a well-known journal which I have been applying the referees’ comments with the intention of sending my revised paper to that journal in late July can be a precursor to excelling my opportunities to attain and enhance the scholarship.
    سلام

متن خوبی هست...

فقط در انتهای اون I am looking forward to hear from you رو هم اضافه بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

قطعا این که الان مستر می خونید رو ابراز کنید...
    بیان نکردن چنین موضوعی می تونه از دید استاد مصداق پنهان کاری باشه و بعید نیست براتون مشکل درست بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    مرسی از راهنماییتون اما اخه اگه بگم چه دلیلی برای انصراف و درخواست مستر مجدد بیارم؟ اگه نگم حدودا 4سال گپ میفته از لیسانسم تا الان. اونو چطور توجیه کنم؟؟/

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون اما اخه اگه بگم چه دلیلی برای انصراف و درخواست مستر مجدد بیارم؟ اگه نگم حدودا 4سال گپ میفته از لیسانسم تا الان. اونو چطور توجیه کنم؟؟/
    سلام

با دلیل واقعی توجیه کنید..
    ممکن هست اصلا چنین مسئله ای برا استاد constraint به حساب نیاد... ولی برای بحث ویزا و clearance قطعا باید به جواب این سوال خوب فکر بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم