صفحه 429 از 589 نخستنخست ... 329379419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439479529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,281 تا 4,290 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان عزیز جواب این استادو چه طوری بدم که منو مدنظر داشته باشه:

Thank you for your interest. However, I will not know if I will be hiring any research assistants for Fall 2016 until next summer, because it depends on new grants being awarded.
    Best Regards,
    می خوام بهش بگم "اگر فاند فراهم شد خوشحال می شم منو در نظر داشته باشید"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوستان عزیز جواب این استادو چه طوری بدم که منو مدنظر داشته باشه:

Thank you for your interest. However, I will not know if I will be hiring any research assistants for Fall 2016 until next summer, because it depends on new grants being awarded.
    Best Regards,
    می خوام بهش بگم "اگر فاند فراهم شد خوشحال می شم منو در نظر داشته باشید"

دوست عزیز
    به نظز من خیلی حرفه ای اول تشکر کنید برای جواب و وقتشون و بعد بگید که حتما اوایل تابستان سال دیگه باز هم بهشون ایمیل خواهید زد و باهاشون در ارتباط خواهید بود و خوشحال میشید که این شانس رو داشته باشید که عضوی از تیم تحقیاتیشون باشید.
    به نظرم الان حرفی از فاند نزدنید
    اول بذارید خود پوزیشن وجودش معلوم بشه بعد برای آوردن ناپلئونی وقت هست

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manah نمایش پست ها
    ببخشید دوستان اگر اینجا مطرح میکنم تاپیک مربوط رو پیدا نکردم من اگر بخوام به یک دانشگاهی email بزنم نحوه نگارش متن email باید چطوری باشه کسی میتونه کمک کنه؟

دوست عزیز میتونید توی جواب های همین تاپیک یه متن خوب رو پیدا کنید. نمونه ها زیاده و دوستان اشاره کردن
    به عنوان نمونه همین پست #4278 و یا باقی پست ها میتونه سمپل های مناسبی باشه که شما بر حسب شرابط خودتون ادیتش میکنید

هرچند این رو تجربی میگم که خیلی به حالت رباتی ایمیل فوروارد نکنید
    رزومه استاد ها رو بخونید و توی ایمیلتون که باید خلاصه و مفید باشه حرفی برای گفتن و جلب نظر استاد داتشه باشید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان میشه نگاهی به متن زیر کنید و اشتباهاتش رو برام ذکرکنید

I am interested to participate in PHD programme in x university and today I found this vacant position in University Website .In online form that I should fill , there are 2 field that I cant find specific template for them (Attach application and project description).
    If it is possible for u ,please guide me in preparing these items
    Also translation of my certificate in English not yet ready ,Could you fill this form Now with original certificates and later send translation of them?
    Thank you in advance
    By Regards

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1489 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه نگاهی به متن زیر کنید و اشتباهاتش رو برام ذکرکنید

I am interested to participate in PHD programme in x university and today I found this vacant position in University Website .In online form that I should fill , there are 2 field that I cant find specific template for them (Attach application and project description).
    If it is possible for u ,please guide me in preparing these items
    Also translation of my certificate in English not yet ready ,Could you fill this form Now with original certificates and later send translation of them?
    Thank you in advance
    By Regards
    سلام

I am interested to participate in Ph.D. program in x university and today I found this vacant position in the University Website .In the online form, should which be filled out, there are 2 fields that I can't find specific template for them (Attach application and project description).
    If it is possible for u ,please guide me in preparing these items?
    Also, as the translation of my certificate in English has not been got
    ready yet ,Could you fill this form now with original certificates and send their corresponding translations, afterwards?
    Thank you in advance
    By Regards

براتون آرزوی موفقیت دارم

Thank you for the application. I would like to encourage you to apply for admission and scholarships. You should do so online through the Graduate Research School website. You can use this e-mail as the evidence of my agreement to act as your potential supervisor. You should prepare a research proposal based on your research strength and my on-going research redirection listed in http://www.............../. If you have not had a valid English test result, I suggest that you complete a test before application.
    سلام خدمت دوستان استادی از استرالیا به من ایمیل زد این جوری گفته به نظرتون من الان چی جواب بدم؟ خود استادم یعنی به من فاند می ده ؟لطفا راهنماییم کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarsantor نمایش پست ها
    Thank you for the application. I would like to encourage you to apply for admission and scholarships. You should do so online through the Graduate Research School website. You can use this e-mail as the evidence of my agreement to act as your potential supervisor. You should prepare a research proposal based on your research strength and my on-going research redirection listed in http://www.............../. If you have not had a valid English test result, I suggest that you complete a test before application.
    سلام خدمت دوستان استادی از استرالیا به من ایمیل زد این جوری گفته به نظرتون من الان چی جواب بدم؟ خود استادم یعنی به من فاند می ده ؟لطفا راهنماییم کنین

سلام دوست عزیز
    استاد از رزومه شما خوشش اومده
    برای استرالیا شما باید برای اسمولارشیپ های موجود اقدام کنید
    یعنی استاد شما رو فاند نمیکنه بلکه شما بر اساس رزومه و توانایی هاتون توی رقابت اسکولارشیپ شرکت میکنید و برنده میشید
    توی مراحل اپلایتون که کاملا انلاینه
    یه قسمتی هست که ازتون خواسته میشه که سوپروایزر خودتون رو معرفی کنید. شما باید همین ایمیل و جواب استاد رو پی دی اف کنید و اونجا اپلود کنید اسم استاد رو بنویسید و این مدرک رو اپلود کنید. متوجه شدید؟ (معمولا اکثر دانشگاه های استرالیا همچین چیزی رو دارند---مثلا Monash رو مطمئنم که داشت)

یه قسمت دیگه هم هست که شما باید یه ریسرچ پروپوزال بنویسید و اماده کنید که اینم توی برنده شدن اسکولارشیپتون خیلی تاثیر داره
    که خود استاد راهنماییتون کرده و گفته چجوری این رو اماده کنید (میتونید باز هم محترمانه ازش راهنمایی بگیرید و قبل از اپلود خود ریسرچ پروپوزالتون رو به تایید استاد حداقل برسونید که اکی باشه به هر حال)

ایشالا اکسپت بشید در نهایت و ناپلئونی ره بیارید

موفق باشید

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

من چند ماه پیش در یک کنفرانس خارجی یک استاد رو دیدم منتها چون روی ارائه خودم استرس داشتم فرصت نشد برم باهاش صحبت کنم.
    الان میخواستم بهش ایمیل بزنم و رزومم رو نشونش بدم،

Dear Prof. yyy,

I have obtained my M.Sc. degree in computer Engineering from xxx university and I have found noticeable affinity among my research interests with yours especially in the field of wireless Netowks, so I am really eager to continue my studies under your supervision in xxx.
    Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have any chance to join your research group.
    Also,a month ago at conference xxx I saw you, but unfortunately not opportunity to talk with you.

P.S. I: My CV is also attached to this email.

پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پست بنده میذارید
    روزی من هم خواهم رسید.......

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    من چند ماه پیش در یک کنفرانس خارجی یک استاد رو دیدم منتها چون روی ارائه خودم استرس داشتم فرصت نشد برم باهاش صحبت کنم.
    الان میخواستم بهش ایمیل بزنم و رزومم رو نشونش بدم،

Dear Prof. yyy,

I have obtained my M.Sc. degree in computer Engineering from xxx university and I have found noticeable affinity among my research interests with yours especially in the field of wireless Netowks, so I am really eager to continue my studies under your supervision in xxx.
    Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and I have any chance to join your research group.
    Also,a month ago at conference xxx I saw you, but unfortunately not opportunity to talk with you.

پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پست بنده میذارید
    سلام

Dear Prof. yyy,

I have obtained my M.Sc. degree in computer Engineering from xxx university and I have found noticeable coherency
    among my research interests with yours, especially in the field of wireless Networks, so I am really eager to continue my studies under your supervision
    at xxx. Kindly please let me know whether you currently accept new PhD students and any potential chance for me to join your research group.
    I need to contend that ,a month ago at conference xxx I met you, but unfortunately the deserving opportunity to talk with you. was not provided

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    جناب Mechatronic و Matinking و دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنند
    میخواهم برای مستر اقدام کنم و برای کانادا استاد پیدا کردن مهم است . من مقاله ندارم ولی نمره تافل 112 و GRE تخمینی 325 دارم . با توجه به اینکه GRE تاثیر زیاد در مقایسه با آمریکا ندارد
    چگونه باید مخ استاد را بزنم در کانادا؟
    ویرایش توسط drizzyamir : July 30th, 2015 در ساعت 12:48 AM