صفحه 430 از 589 نخستنخست ... 330380420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440480530 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,291 تا 4,300 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با سلام
    خسته نباشید
    ببخشید به استادی ایمیل زدم..ایشان فرمدند چندان در زمینه دینامیکی کار نکرده اند.... و 2 موضوع به من دادند...من ایمیل زدم که من پروپوزالی دارم که 3 ماه روش کار کردم و اما دینامیکی...اییشان گفتند که دانشگاه ما لوازم کار دینامیک را ندارد...حالا رک و راست بگم..چجوری بگم به استاد موضوع شماره 1 شما را می خواهم اما باز نگه برو سه ماه پروپوزال بنویس تازه بعد اگر خوب بود بیا اپلای کن تا 3 ماه طول بکشه جواب بیاد و بعد 3 کماه طول بکشه scholarship بدهند . غیره..
    چه متنی پیشنهاد می نمایید که باعث ناراحتی ایشان هم نشود!؟!؟!!؟؟! سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام دوستان ارجمند من دارم خودم رو برای apply آماده می کنم به همین علت یکی دوتا مقاله نوشتم که می خوام با اساتید خارجی کار کنم اما به هر کدوم از اساتید که امیل می دم جوابی نمیده. تا حالا به 100 تا فرستادم یه نفر هم جوابی نداده. میشه لطفا متن زیر رو که یفرستم بررسی کنید شاید مشکلی داشته باشه

Dear Dr.
    My name is………….. I am from .... I have BS in ……., and MSc in ……. I am so interested to continue my educations especially in another country. So I’m trying to prepare myself for it. After I graduated from university I wrote a manuscript. But I know it has some problem. My manuscript is about ………. Since I saw your wonderful resume I interested to work in this manuscript with you if you wish. If you'd like to help me, I'd be too glad.

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    سلام دوستان ارجمند من دارم خودم رو برای apply آماده می کنم به همین علت یکی دوتا مقاله نوشتم که می خوام با اساتید خارجی کار کنم اما به هر کدوم از اساتید که امیل می دم جوابی نمیده. تا حالا به 100 تا فرستادم یه نفر هم جوابی نداده. میشه لطفا متن زیر رو که یفرستم بررسی کنید شاید مشکلی داشته باشه

Dear Dr.
    My name is………….. I am from .... I have BS in ……., and MSc in ……. I am so interested to continue my educations especially in another country. So I’m trying to prepare myself for it. After I graduated from university I wrote a manuscript. But I know it has some problem. My manuscript is about ………. Since I saw your wonderful resume I interested to work in this manuscript with you if you wish. If you'd like to help me, I'd be too glad.
    من هم مثل شما در زمینه اپلای آدم کم تجربه ای هستم و شاید بگم از شما پایین تر
    ولی در زمینه پژوهشی تا جایی که اطلاع دارم (و یا حداقل نظر من با توجه به مدت طولانیی که دارم کار میکنم):
    اینطور ایمیلی تقریبا احتمالش ضعیف هستش که جواب بگیری یعنی خیلی ضعیف البته!
    شما الان باید اول استادی پیدا کنی که توی زمینه شما کار جدید داشته باشه، اینطور نشون میده اون استاد انگیزه کافی برا همکاری روی زمینه مورد نظر شما داره.
    استادی پیدا کنید که همه نوع کاری داشته باشه،!!!چون ممکنه کار شما خیلی تاپ نباشه، به این معنی که بعضی استادا "های کلس" هستند و فقط دوست دارن کار قوی ارائه بدن ولی بعضی استادا همه نوع کاری دارن، ژورنال قوی ، ضعیف و ... .

به نظر من اون جمله ای که نوشتید میخواهید با یک استاد دیگه توی یک کشور دیگه همکاری کنید زیاد خوب به نظر نمی رسه چون اینطور به استاد میفهمونه که شما فقط میخواهید همکاری کنید و همین! ولی اگه اون جمله نباشه و یک خورده از کارهای قبلی استاده تعریف کنی میتونید مخش رو بزنید که مثلا شما فقط دوست دارید صرفا با اون استاد همکاری کنید و شما یک تمایز در آن استاد دیدید و کلا اون استاد را قبول دارید!

حداقل این نظر من بود،
    موفق باشید
    روزی من هم خواهم رسید.......

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    خسته نباشید
    ببخشید به استادی ایمیل زدم..ایشان فرمدند چندان در زمینه دینامیکی کار نکرده اند.... و 2 موضوع به من دادند...من ایمیل زدم که من پروپوزالی دارم که 3 ماه روش کار کردم و اما دینامیکی...اییشان گفتند که دانشگاه ما لوازم کار دینامیک را ندارد...حالا رک و راست بگم..چجوری بگم به استاد موضوع شماره 1 شما را می خواهم اما باز نگه برو سه ماه پروپوزال بنویس تازه بعد اگر خوب بود بیا اپلای کن تا 3 ماه طول بکشه جواب بیاد و بعد 3 کماه طول بکشه scholarship بدهند . غیره..
    Look at what his most recent previous works and suggest something related to his criteria not what you want to work on
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز چند حالت وجود داره:

1. بعضی از بچه ها نمره ای رو که میدونن کهرشون رو راه میندازه و مینیمم هست رو به جای نمره زبانشون مینویسن حتی وقتی که هنوز امتحان ندادن! چون بالاخره در نهایت اون مینیمم نمره باید یه جوری meet بشه. مثلا 6.5 ایلتس معمولا برای خیلی از دانشگاه های اروپایی یه مینیمم برای دکترا حساب میشه.

2. بعضی دیگه از دوستان از همین اصطلاحات شما استفاده میکنن و مینویسن Fluent یا Very Good یا چیزایی شبیه به این

3. بعضی از دوستان هم اصلا اسمی از اسکیل زبان در رزومه شون نمیبرن و کلا چیزی نمینویسن و وقتی استاد خودش پرسید بحث رو براش توضیح میدن

4. بعضی از دوستان هم نمره زبان فرضی رو مینویسن و جلوش مینویسن که expire شده و نیاز هست که دوباره امتحان بدن. این حداقل خیال استاد رو راحت میکنه که مثلا شما یه بار این مدرک رو گرفتید و دوباره هم میتونید امتحان بدید و بگیرید

هرچند مورد اول ایده ال نیست و به نوعی شما هنوز امتحان ندادید و قاعدتا نباید بنویسید مثلا 6.5 ایلتس دارید ولی خیلی ها این کار رو میکنن. چون عرض کردم این یه مینیمم هست و نهایتا شما مجبور به گرفتنش هستید چه بخوایید و چه نخوایید

مورد 4 هم پیشنهاد بدی نیست. ولی بازم ایده ال نیست از لحاظ رفتارهای اکادمیک

ولی این رو شخصی میگم:
    ماها اینقدر سختی کشیدیم و مشکلات داریم که شاید یه همچین نوشتن نمره ای به جایی برنخوره. اخرشم نمیخواییم که کسی رو گول بزنیم! چون نهایتا امتحان خواهید داد و باید باید باید اون مینمم نمره رو بیارید
    پس شاید با اینکه ایده ال نیست ولی موارد 1 و 4 رو بشه انجام داد

البته هرکس منش خودش رو داره. من فقط کلی گفتم

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    ابتدا ممنون از پاسخ های جامع و خوبی که به سایر دوستان دادی و من هم به نوبه ی خودم استفاده کردم..
    من آیلتس ۶ دارم و میخوام دوباره امتحان بدم اما حداقل ۲-۳ ماه آینده.. تو ایمیلی که الان به اساتید میزنم به نظر شما این نمره ۶ رو با ذکر اینکه مجددا در فلان تاریخ آزمون دارم قید کنم یا اصلا اشاره ای به نمره زبانم نکنم؟ با توجه به اینکه مینیمم نمره زبان دانشگاههای مورد نظر ۶.۵ هست!
    نگرانم که شاید این نمره ۶ تو ذوق بزنه و استاد از پاسخ دادن به من منصرف بشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

به نظر من لزومی نداره که نمره زبانتون رو بنویسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ابتدا ممنون از پاسخ های جامع و خوبی که به سایر دوستان دادی و من هم به نوبه ی خودم استفاده کردم..
    من آیلتس ۶ دارم و میخوام دوباره امتحان بدم اما حداقل ۲-۳ ماه آینده.. تو ایمیلی که الان به اساتید میزنم به نظر شما این نمره ۶ رو با ذکر اینکه مجددا در فلان تاریخ آزمون دارم قید کنم یا اصلا اشاره ای به نمره زبانم نکنم؟ با توجه به اینکه مینیمم نمره زبان دانشگاههای مورد نظر ۶.۵ هست!
    نگرانم که شاید این نمره ۶ تو ذوق بزنه و استاد از پاسخ دادن به من منصرف بشه!

دوست عزیز
    نظر شخصی من اینه:
    یا اصلا چیزی ننویسید از نمره زبانتون
    یا در صورت نوشتن همون 6.5 رو بنویسید (من خودم بودم این کارو میکردم...)

انتخابش با خودتون

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

سلام دوستان وقتتون به خیر نظرتون در مورد این متن برای ایمیل چیه؟ خیلی ممنون از لطفتون.
    Dear Prof. XX
    I got my B.Sc. Degree in Mechanical Engineering from XX and I will be receiving my M.Sc. Degree in XXuniversity, next year. I would like to continue my education in an outstanding university like XX.
    I was the top student at university with a GPA of about XX on the scale of 4 as a student of Mechanical Engineering. The topic of My B.Sc. thesis was “XX”. .
    I would really appreciate it if you could review my resume attached to this mail. I am highly interested to work under your supervision at XX. Please let me know if you would need any further information on my research or academic background.
    I’m looking forward to hearing from you.
    Very truly yours,

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    خسته نباشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    Look at what his most recent previous works and suggest something related to his criteria not what you want to work on
    سلام متاسفانه موضوعات ایشان در راستای علاقه من نیست..چه متنی برای ایشان ارسال کنم و این را توضیح دهم
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

سلام یکی از اساتید تو یکی از دانشگاه های خوب به مای نجوری جواب داده به نظر تون یه جواب کلیشه ایه یا میشه روش حساب کرد؟
    Thank you for you kind email and interest. Admissions at XX is an independent and formal process,
    please write to Ms XX , and contact me again once you have been admitted.

Best regards,