صفحه 431 از 589 نخستنخست ... 331381421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441481531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,301 تا 4,310 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط saref نمایش پست ها
    سلام یکی از اساتید تو یکی از دانشگاه های خوب به مای نجوری جواب داده به نظر تون یه جواب کلیشه ایه یا میشه روش حساب کرد؟
    Thank you for you kind email and interest. Admissions at XX is an independent and formal process,
    please write to Ms XX , and contact me again once you have been admitted.

Best regards,

من نظر شخصیم رو میدم
    به نظر من ایمیل مثبتی دریافت کردید
    و اینکه ازتون خواسته بعد از ارتباط با منشی بازهم وضعیت رو به اطلاعشون برسونید نکته مثبتیه

موفق باشید

Junior Member

سلام من یه سوال کلی دارم
    چرا کلا اساتید قبل اپلای کردن زیاد تحویل نمیگیرن؟ من به هرکی ایمیل میزنم میگه اپلای کن!! خوب منم میدونم که باید اپلای کنم جهت پوزیشن و اینا بهشون ایمیل میزنم و... ینی واقعا ملتفت نیستن؟!ا
    نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟
    Hamideh
    You will need to apply for the PhD in the college—deadline October!
    You have a very good resume!
    Best
    Dr. Bitter

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideht نمایش پست ها
    سلام من یه سوال کلی دارم
    چرا کلا اساتید قبل اپلای کردن زیاد تحویل نمیگیرن؟ من به هرکی ایمیل میزنم میگه اپلای کن!! خوب منم میدونم که باید اپلای کنم جهت پوزیشن و اینا بهشون ایمیل میزنم و... ینی واقعا ملتفت نیستن؟!ا
    Hamideh
    Best
    Dr. Bitter
    سلام

چون بعضا دنبال این هستند تا همه رو مجاب به apply کنند... بعد دقیقه 90 هرکس که از همه بهتر بود رو انتخاب کنند...
    صرفا سعی کرده بدون هیچ وعده و وعید مشخصی ترغیبتون کنه به apply...
    پاسخ های این چنینی چندان به کارتون نخواهند اومد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام من یه سوال کلی دارم
    Hamideh
    Best
    Dr. Bitter
    One of the factors that determines the ranking of a program is the number of appicants (or acceptance ratio) therefore they prefer to have as many applicants as possible
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

با سلام
    من بورسیه اراسموس را برای دکتری برق دریافت کردم اما از دانشگاه بهتری پذیرش گرفتم و می خواهم نامه ای برای رد پذیرش فاند اراسموس بزنم. در مورد متن ایمیلی که میخواهم برای استاد و همچنین اراسموس بزنم کمک میخواهم. چون تمام مراحل پذیرش انجام شده و در مرحله گرفتن ویزا این تصمیم را گرفته ام. اگر این موضوع مربوط به این تاپیک نیست لطفا مرا به تاپیک مربوطه زاهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guru

سلام من یه سوال کلی دارم
    Hamideh
    Best
    Dr. Bitter
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

چون بعضا دنبال این هستند تا همه رو مجاب به apply کنند... بعد دقیقه 90 هرکس که از همه بهتر بود رو انتخاب کنند...
    صرفا سعی کرده بدون هیچ وعده و وعید مشخصی ترغیبتون کنه به apply...
    پاسخ های این چنینی چندان به کارتون نخواهند اومد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

در ادامه نظرات دوستان خوبم و با احترام اینو اضافه میکنم:

1. اول اینکه استاد مربوطه میخواد اپشن های بیشتری داشته باشه. چون تجربه نشون داده که دانشجو ها هم اپشن های زیادی رو تا لحظه اخر نگه میدارن و این یه حرکت دو طرفه ست
    2. در بعضی از دانشگاه ها که بحث اپلای برای فاند هم جداست ، شما وقتی که فاند رو برنده میشید تازه به قول یکی از دوستان صاحاب (صاحب) پیدا میکنید. یعنی استاد تازه که میفهمه که شما هزینه ای براش نخواهید داشت بهتون علاقه مند میشه
    3. بعضی از دوستان خیلی در هنگام اپلای صادق نیستند. بنابراین وقتی شما اپلای میکنید از طریق دانشگاه اون استاد مربوطه چند مورد رو میفهمه
    3-1. اینکه شما مینیمم های دانشگاه رو پاس کردید که اپلیکیشنتون از دانشگاه رد میشه و بدست استاد میرسه (Minimum Requirements) مثل نمره زبان و ...
    3.2 اینکه شما خیلی علاقه مند هستید و به قولی تا دقیقه اخر پای حرفتون موندید که حاضر شدید اپلیکیشن رو با تمامی مدارک مورد نیاز کامل کنید و مثلا اپلیکین فی رو هم پرداخت کنید.

4. خیلی جاها هم دست استاد بسته ست و به هر حال طبق قوانین دانشگاه باید یه سری روال اداری از جمله اپلای رسمی طی بشه

در مورد ایمیلی که گرفتین:
    به نظرم ایمیل بدی نیست و من باشم خودم شخصا از گرفتنش خوشحال میشم.
    چون مطمئن باشید اون استاد هم این رو به همه یلخی نمیگه که اپلای کنید چون توی اون حالت مثلا به 200 تا اپشن میرسه که خودشم انتخاب نهاییش سخت میشه
    پس شما احتمالا کف خواست های اون استاد رو داشتید

به نظرم اگه بحث مالی خاصی براتون مطرح نیست (اپلیکیشن فی) اپلای کنید و شانس خودتون رو با رقیب هاتون محک بزنید
    خدا رو چه دیدید بالاخره یکی از شما ها برنده خواهد شد که امیدوارم شما فرد نهایی باشید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من خيلي توي اپلاي كردن تازه كارم، لطفا كمكم كنيد.
    من ديروز به يه استاد در آمريكا ايميل زدم و اونم سريع جواب منو داد و خيلي با دقت رزوممو بررسي كرد و ازم ادرس دقيق هر مقاله اي كه توي رزومم نوشته بودم خواست، منم همه رو بشون گفتم، متاسفانه deadline دانشگاه ١ نوامبر هست و منم هنوز امتحان ندادم. اونم اخر از من پرسيد كه آيا ميتوني تا نوامبر زبان بگيري منم گفتم بله.
    و ديگه اون در جوابم چيزي ننوشت
    الان دو تا سوال دارم لطفا جوابمو بدين دوستان
    ١. به نظرتون من الان بايد چي بش بگم و ازش چي بخوام؟ اينو بگم كه من براي دكتري ازش پرسيدم، و الان يكسال هست كه از فوق فارغ التحصيل شدم، در ضمن زمينه تحقيقاتم با اون استاد خيلي شبيهه
    ٢. آيا من بازم بايد دنبال استاداي ديگه هم باشم يا همين يكي كافيه ديگه
    ویرایش توسط Rita100 : August 5th, 2015 در ساعت 05:06 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته ی پیش به چندتا از اساتید دانشگاههای کانادا ایمیل زدم اما گویا تا 4 آگوست دانشگاه تعطیل بوده
    میخواستم بدونم معمولا چقدر زمان میبره تا اساتید جواب اولین ایمیلو بدن
    اصلا امکانش هست که هیچ جوابیم ندن؟

Junior Member

سلام عزیزان
    من کتن دیر رو برای حداقل 12 استاد فرستادم بعد سه روز هنوز هیچ جوابی نگرفتم. لطف کنید اگه تو متن نامه ایراد محتوایی می بینید کمک کنید تا تصحیح کنمش. خیلی ممنون
    Dear Professor
    This is Mahdi which is writing to you to inquire about the possibility of being involved as a PhD student (fall 2016) in your research team. I am graduated in MSc. degree of material science with overall GPA of 17.46 (of 20). For master thesis, I have researched on .............. and published an article in MSEA.
    My interests for continuing in PhD degree are metallic materials particularly the study of microstructure and texture evolution, phase transformation and stability during mechanical or heat treatment, evaluation of mechanical behavior, fracture mechanism, modeling/simulation of metallurgical phenomena. I found my interests and experiences relevant to the topics of your researches and papers. In addition, I definitely like to continue my study in stimulating environment with modern equipments, so I would like to apply for a PhD position under your supervision.
    The resume attached to this e-mail contains my educational background and experiences. I’ll be grateful if you would take a look at it. I would like to know if there is any chance for me to study under your supervision. Your kind attention is highly appreciated.
    Sincerely yours,

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    اگه قبلا از دانشگاه های با رنک خوب تو آمریکا پذیرش داشته باشیم به نظرتون درسته که اینو تو ایمیل عنوان کنیم؟ یا باید تو رزومه نوشته بشه؟ آخه من نکته خاصی تو ایمیلم ندارم بگم و به همین خاطر ممکنه استاد حال نداشته باشه رزومه ام رو باز کنه نظرتون چیه؟