صفحه 435 از 589 نخستنخست ... 335385425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445485535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,341 تا 4,350 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    من به یه استادی ایمیل زدم چند روز پیش و ایشون یه جواب مفصل و خوبی بهم داد ، گفت که بیشتر علایقمون باهم مشترک هست و بعد گفت الان داریم یه کار جدید رو شروع میکنیم که شبیه کار پایان نامه من هست و بعد چند تا از همکاراش رو هم معرفی کرده بود و یه خلاصه ای از کارشونم برام پیوست کرده بود و گفت که نگاهش کنم. بعد نوشته بود که من نمره هام خوبه و توی رنج هست و میتونم جز competitive candidate باشم. ولی اخرش گفته بود که نمره وربال gre یت زیر cut off ما هست و من پیشنهاد میکنم که دوباره جی ار ای بدی. خلاصه اخرشم گفته بود که غیر از این دپارتمان مهندسی شیمی ، دپارتمان bio engineering هم حتما اپلای کن چون background ات شبیه هست.
    متن اصلیشم توی این پست هست : http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2071261

البته من نمره gre ایم خیلی هم کم نبود یعنی وربالم 144 و کوانت هم 170 هست . میمینیم این دانشکده 300 بود که مال من 314 بود. برای مهارتهای جدا هم ندیدم که رنجی گذاشته بود.
    میشه بهم بگید که چه جوابی میتونم بهش بدم که اون first impression رو خراب نکنه و بعدشم راضی شه که من gre دوباره ندم. چون خیال نمیکنم اگه بدم هم بتونم نمره بالاتری بیارم. اخه اون موقع که کلی خونده بودم اینو اوردم. الان که یه سال گذشته و کلی یادم رفته و توی چندماه هم نمیتونم جمعش کنم.

دوستان ممنون میشم لطف کنن و نظرشون رو بگن.

Dear Professor XXXXX,

I am a graduated student in Electrical engineering from XXXX University of Technology. I am considering applying to xxxxx PhD program and would be interested joining your XXXXX research group.

Tracking your research topics I have found a great overlap between your research field and mine. I found your paper with title "XXXXXXX". I was fascinated by your result .and innovation, especially as I have spent several months studying about XXXXXX as my M.Sc. thesis

The attached resume to this e-mail depicts my educational background and research experience. I’ll be grateful if you take a look at it and let me know upon any potential opportunity for me to pursue my studies under your supervision. Your kind attention is highly appreciated.

Yours Sincerely,
    XXXXXXX
    دوستان من موارد زیر ام دارم تو رزومم به نظرتون خوبه که ذکر بشن با نه
    شاگرد اول ارشد و کارشناسی, مدال کشوری رو رشته خودم و مقالات و از این حرفا یا همینکه تو سی وی هست کافیه ؟؟؟

ممنون

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم لطف کنن و نظرشون رو بگن.

Dear Professor XXXXX,

I am a graduated student in Electrical engineering from XXXX University of Technology. I am considering applying to xxxxx PhD program and would be interested joining your XXXXX research group.

Tracking your research topics I have found a great overlap between your research field and mine. I found your paper with title "XXXXXXX". I was fascinated by your result .and innovation, especially as I have spent several months studying about XXXXXX as my M.Sc. thesis

The attached resume to this e-mail depicts my educational background and research experience. I’ll be grateful if you take a look at it and let me know upon any potential opportunity for me to pursue my studies under your supervision. Your kind attention is highly appreciated.

Yours Sincerely,
    XXXXXXX
    دوستان من موارد زیر ام دارم تو رزومم به نظرتون خوبه که ذکر بشن با نه
    شاگرد اول ارشد و کارشناسی, مدال کشوری رو رشته خودم و مقالات و از این حرفا یا همینکه تو سی وی هست کافیه ؟؟؟

ممنون

Yes Indeed, but before that it is better to talk about your mutual research topic and interest more
    Add a section at the end called short resume and list your acheivements in a column
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

دوستان من یه استادی رو در ورک شاپ دیدم و ایشون بهم گفت بک گراندت رو واسم بفرست تا بهت بگم از کجا شروع کنی و کتاب یا مقاله بهت معرفی کنم
    فقط چون من تا الان سرباز بودم نتونستم بهش ایمیل بدم

Dear Prof. Xxxx,

My name is xxxx and I am very happy that I meet you in xxxx Workshop on Computer Science in Iran.

As I mentioned earlier, I have BSc in Computer Engineering (hardware) and I interested in Human-computer interaction research specialy Brain-computer interface.

Today I finished my compulsory military service and now I'm ready to work and improve my knowledge in this area.

I am contacting you beacuase I want to help me how should I start and give me some materials to study.

The attached resume to this email shows my educational background. I will gratefull if you take a look at it
    Sincerly

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط drcnet نمایش پست ها
    دوستان من یه استادی رو در ورک شاپ دیدم و ایشون بهم گفت بک گراندت رو واسم بفرست تا بهت بگم از کجا شروع کنی و کتاب یا مقاله بهت معرفی کنم

Dear Prof. Xxxx,

My name is xxxx and I am very happy that I meet you in xxxx Workshop on Computer Science in Iran.

As I mentioned earlier, I have BSc in Computer Engineering (hardware) and I interested in Human-computer interaction research specialy Brain-computer interface.

Today I finished my compulsory military service and now I'm ready to work and improve my knowledge in this area.

I am contacting you beacuase I want to help me how should I start and give me some materials to study.

The attached resume to this email shows my educational background. I will gratefull if you take a look at it
    Sincerly
    سلام بر دوست عزیز،
    ایمیلتون محتواش خوبه، فقط باید یه ذره رسمی تر باشه و به ننکات کلیدی اشاره بیشتری بشه.
    پیشنهادم اینه که از فروم چند نمونه کاور لتتر دانلود کنین و اونا رو با دقت بخونین.
    این علت ایمیل زدنتونو (که نوشتین میخوام که کمکم کنین...) رو کلا حذف بفرمایین بهتره به نظرم، جاش از عبارات مناسبی که تو فروم هست استفاده بفرمایین.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    و به ننکات کلیدی اشاره بیشتری بشه.
    (که نوشتین میخوام که کمکم کنین...) رو کلا حذف بفرمایین
    اینی که میگید به نکات کلیدی اشاره کنم منظورتون رو متوجه نشدم مگه من از ایشون فاند میخوام یا میخوام با ایشون ریسرچی داشته باشم؟
    اینی هم که میگید باید علت ایمیل زدن رو حذف کنم بنظر شما منطقیه؟ من گفتم خوده ایشون گفتن که ایمیل بزنم و بهش بگم که بهم مطالب معرفی کنه اونوقت شما میگید علت رو پاک کنم؟
    سپاسگذارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط drcnet نمایش پست ها

Dear Prof. Xxxx,

I am contacting you beacuase I want to help me how should I start and give me some materials to study. The attached resume to this email shows my educational background. I will gratefull if you take a look at it Sincerly
    سلام

محتوا مناسب هست.. من تغییراتی در متن دادم:

Dear Prof. Xxxx,

My name is xxxx and I am very happy to meet you in xxxx Workshop on Computer Science in Iran.

As I mentioned earlier, I have BSc in Computer Engineering (hardware) and I interested in Human-computer interaction research specially Brain-computer interface.

Today, I finished my compulsory military service and now I'm ready to take the research within the aforestated field into account and strengthen my knowledge in this area.

I am contacting you because I need you to guide me how should I start and give me some materials to study.
    The attached resume to this email shows my educational background. I will be grateful if you take a look at it

Sincerely

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان:
    الان یه مدتی میگذره که من به اساتیدی ایمیل دادم و اونها جواب ندادند (mail track نشون میده که بعضی ها خوندن و ج ندادن و اکثرا نخوندن). حالا اگر من بخوام دوباره به اونها ایمیل بدم
    همون ایمیل اول رو فوروارد کنم؟یا باید محتواش رو تغییر بدم؟اگر آره چه تغییری؟ دوم اینکه آیا این موضوع رو که ایمیل دومه رو به نوعی توی موضوع ایمیل بازتاب بدم یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    دوستان:
    الان یه مدتی میگذره که من به اساتیدی ایمیل دادم و اونها جواب ندادند (mail track نشون میده که بعضی ها خوندن و ج ندادن و اکثرا نخوندن). حالا اگر من بخوام دوباره به اونها ایمیل بدم
    همون ایمیل اول رو فوروارد کنم؟یا باید محتواش رو تغییر بدم؟اگر آره چه تغییری؟ دوم اینکه آیا این موضوع رو که ایمیل دومه رو به نوعی توی موضوع ایمیل بازتاب بدم یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز
    من تجربه خودمو میگم حالا باز دوستان دیگه هم کمک میکنن.

من خودم ایمیل جدید میزدم
    وتوی همین ایمیل جدید موضوع ایمیل اول رو میگفتم . مثلا میگفتم استاد فلانی من در ادامه ایمیلی که قبلا فرستادم براتون دارم ایمیل میزنم و ..... متن ایمیلمو مینوشتم
    من سعی میکردم به نوعی نحوه بیان محتوای ایمیل رو عوض کنم و به قولی از زاویه دیگه ای و با جمله بندی دیگه ای همون محتوای ایمیل اول رو میگفتم

اونهایی که ایمیلتون رو نخوندن رو من اگه بودم توی یه بازه زمانی مثلا ده روزه (بسته به تعطیلات اکادمیک) تکرار میکردم
    الان خیلی از استاد ها ممکنه تعطیلات باشن مثلا

ایمیل هاتون توی زمان ساعتی مناسبی بفرستید یه جوری که تقریبا صبح کاری اون استاد مورد نظرتون برسه به دستش

موفق باشید

Junior Member nano572 آواتار ها

سلام، بچه ها من هفته پیش با یک استاد از سوئد مصاحبه کردم، الان ایمیل زده که می خوام برات invitation to visit بفرستم که بیای آزمایشگاه و بقیه اعضا رو ببینی و هزینه سفر را هم کاور می کنیم و هفته بعد پنج شنبه برای من خیلی خوبه! موندم جوابشو چی بدم؟ من این پوزیشنو می خوام، درخواست ویزا بدم چقد طول می کشه ویزا بیاد؟ لطفا کمکم کنین سریع بگین چی جوابشو بدم، اینم ایمیلش:

I appreciated very much our Skype discussion and think you could be an excellent addition to our team. Of course, doing a PhD is a long-term investment from both sides and it is important to find a good match. Before the final decision, I would therefore like to invite you to visit us in .... to meet with me and the other lab members, and to see the labs and the city. We will cover the travel expenses (.... (cc) will help with this later on).

If this sounds interesting to you, could you please let me know suitable days for you so that we can start arranging your visit. Do you need a visum for example? For me, already next Thursday or Friday would work or anytime during the week after that (Sep 7-11).

مرسییی