صفحه 436 از 589 نخستنخست ... 336386426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446486536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,351 تا 4,360 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

برای ارشد روانشناسی می خوام اپلای کنم. واسه پاییز 2016.

سوالات مرتبط با تماس با استادها:
    1. با توجه به این که من هنوز مدرک کاردانی م رو آزاد نکرده م و معدل GPA کاردانی م رو نمی دونم، می تونم این بخش رو خالی بذارم توی رزومه؟
    2. با توجه به این که آزمون تافل رو 28 شهریور می دم، به نظرتون بهتره صبر کنم بعد از اعلام نمرات به استادا نامه بفرستم و یا این که ایرادی نداره از الان مکاتبه کنم؟ (بین 80 تا 90 خواهم گرفت)
    3. با توجه به این که از دانشجویان کارشناسی زیاد انتظار داشتن مقاله ی ISI نمیره، و من هم مقاله ای ندارم؛ همین که من در زمینه ی یه بیماری خاص، خیلی تحقیق کرده م و شاید حدود 50 تا مقاله خونده م، می تونه ارزش قید شدن در رزومه داشته باشه؟ و اگر بله، چه طوری ذکر کنم و اثبات کنم که خیلی مقاله خونده م؟ با جزیی کردن موضوع تحقیق و بحث تخصصی و ریز، ولی مختصر، در باره ی علایقم؟
    4. با توجه به این که از اول پاییز روی نوشتن مقاله در زمینه ی مورد علاقه م کار می کنم، توی نامه های آینده م، به موضوعاتی که روش کار خواهم کرد، اشاره کنم؟

سلام
    ببخشید بنظر شما چطور میشه از یه استادی در مورد فاند سوال کرد؟
    یه جمله خوب و مودبانه میشه بگین که بهش بر هم نخوره.
    من الان میخوام یه دانشگاهی اپلای کنم ولی با توجه به تحقیقاتی که کردم مثل اینکه ترم اول فاند نداره ، یعنی توی صفحه اش توی این فروم اینطوری میشد فهمید. حالا نمیدونم چقدر صحت داره ، ولی خب بهرحال میخواستم از استادمم بپرسم.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان یه جواب با این مضمون گرفتم

Thank you for writing and expressing your interest in working with me. َAccording to the fact that we have much in common and your last paper is the subject of our recent project, I would welcome your application to our program. I will take one student in my lab starting Fall 2016.

من این جواب رو نوشتم . آیا مناسبه و اشتباه گرامری نداره؟

Thank you so much from your busy schedule. I appreciate that and also would like to inform you that I will start completing the documents needed to apply to X university, Once they all get prepared I will update you of my application process.

I would like to thank you again for taking the time reading the email I sent you,
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بنظر شما چطور میشه از یه استادی در مورد فاند سوال کرد؟
    یه جمله خوب و مودبانه میشه بگین که بهش بر هم نخوره.
    من الان میخوام یه دانشگاهی اپلای کنم ولی با توجه به تحقیقاتی که کردم مثل اینکه ترم اول فاند نداره ، یعنی توی صفحه اش توی این فروم اینطوری میشد فهمید. حالا نمیدونم چقدر صحت داره ، ولی خب بهرحال میخواستم از استادمم بپرسم.
    سلام بله چرا که نه! اتفاقا اگر از نظر فاند بهش نیازمندید حتما ازشون بپرسید و بدونید که دقیقا شرایط به چه شکلی هست.متن کوتاه و مختصر به نظرم این بد نیست:
    dear ....t
    I would like to ask about found or financial aids, does it possible to apply for found(s) at first semester or not? if yes how and if not, how about next semesters

bests

این ی مدل خیلی سادس و مودبانه،اگر دوستان نظری دارن یا تم های دیگه ایی مدنظرتونه از اونا بهره بگیرید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان با توجه به اینکه ممکنه جوابهای مشابه زیادی آدم بگیره ولی نتونه تشخیص بده
    میشه بگید که دقیقا چی تو جواب باشه خیلی خوبه ، چی باشه متوسطه ، تمپلت هم که داستانش معلومه

این جواب فک میکنم جواب خوبیه ولی خیلی خوب که مطمئن باشم نه. (توضیحات اضافه : دانشگاه آمریکا هست)

Dear sariii,

Thanks for your interest. I can see that there is an overlap between our research interests and I think pursuing independent research before a PhD degree will give you a good head-start in your graduate studies.

Please, go ahead and apply to the PhD program at XX and in your statement of purpose mention that you are interested in working with me as a possible adviser. I cannot single-handedly make decisions about acceptance of candidates and they need to be accepted to the program before joining my research team. I believe you will stand as an excellent candidate for the program.

Best,

واینکه در جواب اینگونه ایمیل ها فقط باید بگم : ممنون که زمان گذاشتین ایمیلم رو خوندین ، حتما مدارکم رو کامل میکنم و اپلای میکنم؟ همین؟
    این جواب رو بدم

Thank you so much from your busy schedule. I appreciate that and also would like to inform you that I will start completing the documents needed to apply to X university, Once they all get prepared I will update you of my application process.

I would like to thank you again for taking the time reading the email I sent you

چون تکمیل مدارک تا آخر دسامبر طول میکشه واسه من ، نیاز نیست هر ازگاهی براش ایمیل بفرستم که منو فراموش نکنه؟

ممنون که زمان میزارید و چواب میدید دوست عزیز
    ویرایش توسط sariii : August 27th, 2015 در ساعت 08:16 PM
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    این جوابو من گرفتم :

The department offers eight-ten admissions for PhD each year, a few more for MS, and is quite selective when it comes to recruiting students. The decision is made by a committee and of course, the final list is drawn after all your scores, letters, matched interests, statement of purpose, etc are taken into account. I'll encourage you to apply. I maintain a deep interest in polymer physics, interfacial phenomena and fluid mechanics, and if you do come to UIC, we will have opportunity to discuss topics of mutual interest, especially paints and particle suspensions!

بعد من جواب دادم:
    Thank you very much for your consideration and kind response.As you suggested,I will definitely apply. I hope that I find the chance to discuss our mutual interests.Here are some concerns.I would truly appreciate if you could possibly let me know if my C.V. makes me a competitive applicant or not.I know that my papers and TOEFL score are not final,but I am sure that I can handle them.Another question is my chance of being an RA student,to make sure that I can cover the expenses.As I learned from the graduate admission website,RAs are offered by faculty members.
    بعد الانم خونده ولی دیگه جوابی بم نداده

دوستان نظری دارن کمک کنن که اگه اشتباه کردم دیگه دفعه بعد حواسم باشه

ممنون

اصولا باید مسئله فاند رو چجوری پرسید؟یعنی تعداد زیادی آدم ممکنه بگن که ما تشویقت میکنیم اپلای کنی, ولی خوب
    ما قراره همه رو اپلای کنیم یا باید ازش بپرسیم که فاند میدی یا نه؟ و اگر باید پرسید چجوری؟
    ظاهرا اینجوری که من پرسیدم خیلی مثبت ارزیابی نشده

یه استاد مصری! ایمیل زده ما از کشورهایی مثل ایران دانشجو نمی گیریم!!! خدایا عظمتتو شکر!!
    بگذریم. یه سوالی دارم از اساتید فن. اگر استادی از یه دانشگاه بهمون جواب نسبتا خوب داد ( در حد strongly encourage to apply)
    1- آیا دیگه به سایر اساتید اون دانشگاه ایمیل نزنیم ؟
    2- چکار کنیم که تا موقع اپلای ( حدود دو سه ماه دیگه ) ما رو فراموش نکنه ؟

سلام
    من به یک استادی ایمیل زدم، اون استاد جواب من رو نداد ولی یکی دیگه از استادای اون دانشگاه که فیلد کاریش خیلی به اولی نزدیک نبود و من بهش ایمیل نزدم بهم جواب داد.اگه میشه بگید چرا این کارو کرده و من باید بهش چی بگم که شانسم برا پذیرش کم نشه؟(دنشگاهش تو رشته من 8 دنیاست)
    Dear Mahmood:

Thank you for your interest in our graduate program in Advanced Infrastructure Systems. Prof. xxxx is now the Dean of Engineering and he is no longer taking on PhD students.

As decisions about admission to the graduate program are made by faculty groups in our specialty areas, I am not in a position to comment on your chances for admission to the program. I do encourage you to make application to our graduate program, however. Information about graduate application procedures is available at the BEE web site:

We accept students into our graduate program with a wide range of undergraduate backgrounds, including various science backgrounds. There are some special requirements and options for students with non-engineering undergraduate degrees.

I note that essentially all of our research assistantships are awarded to PhD program applicants who have already completed a masters degree. You will be much more competitive for a research assistantship if you first complete a masters degree, at yyyyyyy, in Iran or elsewhere.

We do offer partial tuition scholarships on a competitive basis for MS study at yyyyyyy.

If you have questions about the graduate application process, please contact the CEE graduate admissions coordinator at the following email

Your interest in graduate study at yyyyyyy is appreciated.

zzzzzz
    Head, Civil and Environmental Engineering

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

میشه لطف کنید راجع به ایمیل من نظر بدین ؟ احتمالا خیلی مشکل داره میشه لطف کنید کمک کنید بهترش کنم
    ,Dear Professor X

This is Sepid from Seoul national university.
    I’m studding B’s of electrical engineering with total GPA 89.4/100 so far, and I’m ranked as 1st between international students in our department.
    I have been working as Intern In Computer aided Design lab Working on circuit timing and IP security and from this summer after finishing my internship in Samsung electronics, Where I had developed a software in order to change SSF (Samsung video container) file to AVi 2.0 and MP4, I have started my final Project in SNU Computer Architecture and Parallel processing working on TLD and Stereo Depth Map Estimation.
    I am planning to continue my studies abroad, and I found your research interests close to mine especially when it comes to “parallel processing and using it to solve problems in VLSI CAD and data mining”.
    So my Question is: is there any available position for next fall for me in your research group?
    PS. I have attached my CV, in case if you want to know more about me and my research background

بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

سلام به همه دوستان و اساتید محترم
    از همه دوستان خواهشمندم من رو راهنمایی کنن. به دلیل این که رشته تحصیلی من کتابداری است و البته رزومه تحصیلی و پژوهشی خوبی دارم. به دلیل شاغل بودن و اداره خانواده وارد شدن به مراحل گرفتن مدرک تافل و جی آر ای تنها زمانی برایم مقرون به صرفه است که از گرفتن فاند مطمئن شوم. بررسیهایی که در فروم انجام دادم کسی نتوانست جوابی در مورد احتمال پذیرش همراه با فاند در دانشگاههای امریکا به بنده بدهد بنابراین تنها راه ممکن مکاتبه با اساتید و دانشجویان دکترای در دانشگاههای مختلف است. از همه دوستان خواهشمندم در تهیه یک نمونه ایمیل برای اساتید و یک نمونه برای دانشجویان دکترا راهنمایی نمایند.
    با تشکر