صفحه 438 از 589 نخستنخست ... 338388428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448488538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,371 تا 4,380 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    موقع تماس با استاد، gpa رو چطوری باید وارد کنیم؟ از 20 یا از 4 ؟
    ممنون
    از همون 20 بنویس... مشکلی نیست
    منها به این فرم بنویسی بهتره: مثلا اگه معدلت 18.54 بنویس 18.54/20 به یه همچین فرمی
    GPA از 20 به جز ایران در فرانسه هم مرسومه بنابراین چیز غیر عادی نیست

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tabriz , Civil Eng, B.Sc

سلام دوستان

به نظرتون ایراد داره که به استادای ایرانی فارسی ایمیل بزنیم تا بلکه اینجوری ایمیل ما با بقیه فرق کنه و نظر استاد رو جلب کنه ؟

و اینکه چطوری مودبانه اطلاعات بیشتری راجع به position ارشد یا دکتری که استاد داره بپرسیم ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط semnany نمایش پست ها
    سلام دوستان

به نظرتون ایراد داره که به استادای ایرانی فارسی ایمیل بزنیم تا بلکه اینجوری ایمیل ما با بقیه فرق کنه و نظر استاد رو جلب کنه ؟

و اینکه چطوری مودبانه اطلاعات بیشتری راجع به position ارشد یا دکتری که استاد داره بپرسیم ؟
    سلام

- توصیه میشه اصلا ایمیل فارسی نزنید... این راه خوبی برای جلب نظر نیست...

- Would you please provide me some specific information regarding the technical and financial affairs of the target position?

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

سلام . من حس میکنم یه مشکلی تو ایمیلهام هست
    میشه یه نگاه بندازین ؟

Dear Professor xxx,

I'm studding BS in electrical engineering with total GPA xx/100 so far, and I’m ranked as 1st between international students in our department.
    I have been working as an Intern In Computer aided Design lab Working on circuit timing and IP security and for this summer after finishing my internship in Samsung Electronics, Where I had developed a software in order to change SSF (Samsung video container) file to avoid 2.0 and Mp4, I have started my final Project in SNU Computer Architecture and Parallel processing working on TLD and Stereo Depth Map Estimation.

While working in SNUCAD lab, I got a chance to read your paper “A comparative Study of Energy Minimization Method for Markov Random Field” which was the start point of the paper, now I have almost finished with the title of “Stereo Depth Map Estimation and Parking Space Detection (Using machine learning)”, I can send you the paper if you want.

Now I’m in my last two semesters and I’m planning to go graduate school ,and as your paper was one the papers which influence my research path I have decided to write to you and ask if is there any available position for next fall for me in your research group?

PS. I have attached my CV, in case if you want to know more about me , my language skills and my research background

Best regards

sepid

بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

سلم دوستان

من هفته پیش ایمیلی به یکی از اساتید زدم و اونم این جواب را داد:

Hi ,

Thanks for your email and interest in working with my group.

Just to clarify, you have been accepted to NEU and plan to attend? Are you already here? If not, when would you be arriving?

Your interests and expertise seem to align a lot with the work that I do, so I would be interested in talking with you.

Best,

و منم در جواب نوشتم:

Dear Dr. ,

Thank you very much for your time and consideration. I am in Iran (Tehran) now and planning to apply for the graduate program in NEU for fall 2016. However, if there is any position for spring 2016, I will consider applying. That would be a great opportunity for me to pursue my research under your supervision in your group since I am really fascinated by your research areas. I hope we will have the chance to speak about research in the near future.

ولی الان 4 روز گذشته از ارسال جواب من و استاده جوابی نداده. به نظرتون دوباره بهش ایمیل بزنم شاید ندیده باشه ایمیلو! متنش چی باشه بهتره؟

پیشاپیش از کمک و لطف شما دوستان سپاشگذارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلم دوستان

من هفته پیش ایمیلی به یکی از اساتید زدم و اونم این جواب را داد:

Hi ,

Thanks for your email and interest in working with my group.

Just to clarify, you have been accepted to NEU and plan to attend? Are you already here? If not, when would you be arriving?

Your interests and expertise seem to align a lot with the work that I do, so I would be interested in talking with you.

Best,

و منم در جواب نوشتم:

Dear Dr. ,

Thank you very much for your time and consideration. I am in Iran (Tehran) now and planning to apply for the graduate program in NEU for fall 2016. However, if there is any position for spring 2016, I will consider applying. That would be a great opportunity for me to pursue my research under your supervision in your group since I am really fascinated by your research areas. I hope we will have the chance to speak about research in the near future.

ولی الان 4 روز گذشته از ارسال جواب من و استاده جوابی نداده. به نظرتون دوباره بهش ایمیل بزنم شاید ندیده باشه ایمیلو! متنش چی باشه بهتره؟

پیشاپیش از کمک و لطف شما دوستان سپاشگذارم.
    چهار روز زمان زیادی نیست.
    پاسخ شما البته بهتر میتوانست تنظیم شود ولی درهرحال اولین پاسخ دریافتی به نظر به اندازه کافی برای دریافت پاسخ دوم امیدوارکننده هست.
    به نظر لازم است چند روز صبرکنید و در صورت نیاز پس از آن یک ایمیل یادآوری ارسال نمایید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان ذکر نمره gre و ielts در ایمیل ارسالی به استاد باید باشه یا نه، اگه باشه تاثیر مثبتی هم داره؟ اگه هنوز نمران دستمان نرسیده ایرادی نداره تخمینی بفرستیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    دوستان ذکر نمره gre و ielts در ایمیل ارسالی به استاد باید باشه یا نه، اگه باشه تاثیر مثبتی هم داره؟ اگه هنوز نمران دستمان نرسیده ایرادی نداره تخمینی بفرستیم؟
    سلام

نمره زبان برای بعضی از اساتید مهم هست...
    به هر حال یک CV کامل بهتر هست حاوی نمره زبان هم باشه... طبیعتا اگر نمره آماده نبود، یا باید دقیقا اعلام بشه که در دست اقدام هست یا سطح applicant به صورت qualitative اعلان بشه...
    نمره تخمینی توصیه نمیشه...

براتوت آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

نمره زبان برای بعضی از اساتید مهم هست...
    به هر حال یک CV کامل بهتر هست حاوی نمره زبان هم باشه... طبیعتا اگر نمره آماده نبود، یا باید دقیقا اعلام بشه که در دست اقدام هست یا سطح applicant به صورت qualitative اعلان بشه...
    نمره تخمینی توصیه نمیشه...

براتوت آرزوی موفقیت دارم

یک دنیا سپاس حالا این cv که می خوام بفرستم چون باید شامل معدلم، ielts و gre باید باشه حالا این نمره تخمینی که می خوام بفرستم به صورت زیر باشه ایرادی نداره؟
    here is my resume:
    my GPA in the last two years is xxxxx according to WES
    I want to take the ielts and gre exams in the next two month and i estimate that my grades in these exams would be higher than the avarage of the university

بعد یه سوال دیگه نمرم بیاد لازمه که به استاد یه ایمیل دیگه بزنم بگم اینم نمرات اصلیم این هم کارنامه بفرمایید درست گفتم یا همچین چیزایی؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    یک دنیا سپاس حالا این cv که می خوام بفرستم چون باید شامل معدلم، ielts و gre باید باشه حالا این نمره تخمینی که می خوام بفرستم به صورت زیر باشه ایرادی نداره؟
    here is my resume:
    my GPA in the last two years is xxxxx according to WES
    I want to take the ielts and gre exams in the next two month and i estimate that my grades in these exams would be higher than the avarage of the university

بعد یه سوال دیگه نمرم بیاد لازمه که به استاد یه ایمیل دیگه بزنم بگم اینم نمرات اصلیم این هم کارنامه بفرمایید درست گفتم یا همچین چیزایی؟
    با تشکر
    سلام

- CV جای داستان سرایی نیست... همه چیز باید حتی الامکان item وار مطرح بشه...
    خیلی ساده از عبارتی مثل in process استفاده کنید... حتی بعضی از دوستان N/A رو پیشنهاد می کنند...

- اگر حس کردید به case شما علاقه مند هست و اصلا نمره زبان جزو concern هاش بوده بله... در غیر اینصورت خیلی ضرورتی نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم